Home / Здоров'я / Пісні для танцю живота

Пісні для танцю живота

Варто звернути увагу, що особливу роль в танці живота відіграє музика. Пісні для танцю живота розкривають колорит танцю, тому для нього використовують східні композиції, наповнені чуттєвістю.

Східна музика для танцю вибирає складні й багатогранні композиції, які допомагають відчути змішання чуттєвості і звучання інструментів. Саме така музика підбирається для справжнього класичного східного танцю. Традиційна музика важка не тільки для сприйняття, але для самого танцю, тому на початковому етапі деякі виконавиці танців живота вибирають композиції більш легкого змісту або розряду популярної східної музики. Східна поп –музика для танців живота – це відмінний варіант для розважального шоу, для тренувань новачків, а також для демонстрації танців публіці, яка мало розбирається в тонкощах цього мистецтва. Танці під таку музику захоплюючі і легкі для сприйняття.

Зовсім відмінною від поп-музики може бути традиційна східна музика, під яку воліють танцювати справжні майстрині своєї справи, які знають силу і магічну дію танцю і підкріплюють його особливою «справжньою» музикою.

Особливо важливим є також правильно підібрати звучання інструментівю, музика для танцю живота не повинна бути однотонноюю , вона повинна постійно змінюватися. У ній може поєднуватися яскравий початокю , із запальними ритмами абою , навпаки, легкими ліричними нотами. Далі слід рівний розвиток танцю, потім музика повинна знову поміняти свій характер ставши більш м’якою і ліричною, на зміну чого приходить грім барабанів, і у фіналі глядача знову чекає ураган пристрастей. Ритми танцю дуже важливийі не менш ніж самі рухи, тому музика в Belly dance – це основна складова частина красивого, незабутнього та професійного танцю.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *