Home / Догляд за шкірою / Морська сіль у догляді за шкірою

Морська сіль у догляді за шкірою

Всім давно відомо, що морська вода володіє потужним комплексним оздоровлюючим і зміцнює впливом на організм людини, як зовні, так і зсередини. Не випадково людина вибирає місцем відпочинку і лікування морські курорти. Оздоровлюючий ефект морські грязі і вода мають завдяки оптимальній концентрації в них морської солі.
Морська вода здавна використовувалася, як виключно омолоджуючий і ефективний лікувально-профілактичний засіб. Морська вода є джерелом безлічі мінералів, необхідних для здоров’я і збереження молодості. Морська сіль надає зміцнювальний, що відновлює, регенерує вплив на шкіру, волосся і нігті, насичує мікроелементами.

Морська сіль у догляді за шкірою

Найпопулярнішим способом застосування морської солі є, безсумнівно, загальнозміцнююча ванна.

Морська сіль є хорошою основою для приготування скрабів для тіла. Ефективність таких скрабів не викликає сумнівів, так як сіль є природним скрабом, очищає шкіру, надає їй гладкість і пружність. Її можна комбінувати з медом, гелем для душу. При додаванні ефірних масел морська сіль стає досить ефективним антицеллюлітним засобом. В якості сольового пілінгу для росту волосся вона ефективно очищає шкіру голови, насичує поживними мікроелементами, зміцнює коріння волосся і стимулює їх ріст.

Полоскання сольовим розчином і сольові інгаляції

При запальних процесах верхніх дихальних шляхів, зубів і ротової порожнини неоціненну допомогу надають полоскання сольовим розчином і сольові інгаляції. Для полоскання на 1 ст. теплої води добавити 1 ч.л. морської солі. Полоскати горло і порожнину рота 3-4 рази на день. При сильному запаленні – кожні 1,5-2 години до відчутного полегшення болю і дискомфорту. Для інгаляції взяти 1-2 ст. л. солі на 1,5 літрів окропу. Над парою дихати 10-15 хв. При захворюваннях носа і носоглотки вдих робити через ніс, видихати через рот. При кашлі, бронхітах, трахеїтах, астмі вдих робити через рот, видих через ніс.

Для профілактики різних порушень і збоїв роботи органів рекомендується приймати сольові ванни 1 раз на тиждень. Для ефективного лікування захворювань ванни призначаються курсами по 10-15 прийнять через 1-2 дні. Як правило, ефект проявляється дуже швидко і тримається стійко.

Чудовий ефект мають місцеві компреси і примочки з морської солі при травмах і ударах, а також захворюваннях суглобів. Для виготовлення компресу готується розчин морської солі: на 1 ст. теплої води 1 ч. л. солі. Марлю, складену в декілька шарів, змочують сольовим розчином і накладають на місце впливу. Компрес фіксують нетугою пов’язкою, целофан зверху не кладуть. Можна зав’язати зверху старим шарфом для додаткового утеплення. Тримати компрес  20-30 хвилин, далі зняти і обполоснути чистою теплою водою.

Морська сіль є ефективним засобом догляду за жирною, проблемною, вугруватою шкірою. Проблема виникнення прищів хвилює не тільки молодь, а, найчастіше, і зрілих людей. Морська сіль допомагає очистити шкіру обличчя, розкриває і очищає пори, знімає запалення, загоює ранки.

Очищення обличчя морською сіллю

Для очищення шкіри обличчя потрібно розпарити шкіру над гарячим сольовим розчином: на 1 ст. води 1 ст. ложку солі. Потім до подрібненої в кавомолці або блендері морської солі 1 ч.л. добавити  1 ч.л. питної соди, злегка змочити водою і ватним диском, злегка розтираючи, нанести на очищаючі ділянки шкіри (крила носа, підборіддя, лоб). Для приготування маски потрібно взяти основу: глину, безбарвну, хну біля 1 ст. л., добавити 0,5 ч.л. меленої морської солі, теплою водою довести до консистенції сметани, зручною для нанесення. Маску нанести на проблемні місця, витримати 15 хв, сполоснути теплою водою. Моська сіль є природним ефективним очищуючим, регенеруючимі зміцнюючим засобом.

Для видалення зайвої вологи в приміщенні досить поставити в непомітному кутку миску, наповнену сіллю. Крім зменшення вологості морська сіль буде очищати повітря від хвороботворних бактерій, будучи могутнім антисептиком, наповнювати атмосферу оздоровлюючими мікроелементами.

Процедури з використанням морської солі протипоказані на будь-якому терміні вагітності, при гострих формах тромбофлебітів, гіпертонії і онкологічних захворюваннях.

Найкраще морську сіль купувати без ароматичних добавок, чисту натуральну, бажано, в аптеці.

 Як правильно вибрати сіль:


Check Also

шкіра на ліктях суха

Чому шкіра на ліктях суха і що з цим робити

Причини можуть бути різними: від сухого повітря до серйозного захворювання. Отож про те, чому шкіра …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *