Home / Дозвілля / Привітання до дня вчителя. Гарна підбірка

Привітання до дня вчителя. Гарна підбірка

Найпростішим і доступним способом привітати педагогів – це подарувати їм поштову картку або усно сказати побажання. Привітання до дня вчителя в поточному році потрібно підготувати до 1 жовтня – на цю дату припадає день працівників освіти.

Привітання до дня вчителя

День учителя – особлива дата. Її пропустити не можливо, адже педагоги вкладають у кожного учня частину своєї душі, “сіючи розумне, добре, вічне”. Як гарно привітати педагога: чи класичні вірші з мережі скачати, чи знайти в архіві минулорічні побажання, чи придумати гарні привітання до дня вчителя в прозі? Перші два варіанта поздравлення виявляться нудними і звичайними.

Проза – найправильніше рішення в такій ситуації. Учитель буде приємно зивований, коли клас підготує привітання від колективу, причому кожен школяр буде в ньому задіяний. До слів привітання варто вкласти таку душу, яку педагог передає учням.

Незаурядний текст привітання з днем вчителя в прозі повинен відноситися до самого предмета та індивідуальних якостей педагога.  Тільки такі виражені вслух слова та думки, які діти презентують із теплотою свого любимого вчителя, залишать незабутній слід в його пам’яті.

Приємні слова говорять не тільки для вчителів, але й для педагогів вузів і професійно-технічних установ, а також для інших людей, чия спеціалізація – це навчання. Ті, хто вже не навчається, щоб зробити приємний сюрприз колишнім педагогам, відправляють по смс-повідомлення або листи. Також не варто забувати про співробітників додаткових курсів або позашкільних установ – День вчителя – це їх професійне свято, а значить, треба порадувати смішними або, навпроти, сентиментальними побажаннями.

По традиції, викладачів вітають не тільки школярі та студенти, але й їх батьки та інші члени сім’ї, які беруть участь у навчальному процесі дитини. Крім того, варто сказати приємні слова для друзів, знайомих або колег, що працюють вчителями.

Ми підготували яскраву та цікаву підбірку коротких та довгих, серйозних привітань на будь-який випадок.

Гарні і незвичайні привітання до дня вчителя в прозі

Нерифмовані привітання – це простий спосіб відзначити професіоналізм вчителя та подякувати його за роботу. Такі слова можуть бути не менш красивими та цікавими, ніж вірші. Більше того, побажання в прозі звучать дуже щиро. Для привітання можна використовувати один з запропонованих варіантів. Також на основі цих побажань можна спробувати придумати щось своє.

***

Хочемо привітати нашого найулюбленішого учителя з професійним святом! Бажаємо творчої наснаги для реалізації всіх планів у вашій важливій та нелегкій професії, слухнянних учнів та розуміючих батьків! Ми вас надзвичайно поважаємо та любимо! Це щастя – мати такого наставника! З Днем вчителя!

***

Той, хто щедро передає знання, тим, хто не втомлюється  повторювати, наші – привітання до дня вчителя та побажання всього  найкращого! Хай частіше зустрічаються цікаві книги та люди. І, щоб завжди був привід по-справжньому щасливо посміхнутись!

***

Навчання  – не шутка, але без гумору така корисна для суспільства праця стає важчою. Від усієї душі вітаю з Днем вчителя! Нехай почуття гумору та терпіння допомагають долати будь-яку  висоту в освіті діток, не втрачаючи  почуттів щирої любові до своєї важливої професії.

***

Унікальність учительської праці полягає в тому, що її результативність видно лише через десять років. Найбільше щастя для педагога – побачити, що неуспішні першоклашки стали справжніми, досвідченими, мудрими людьми. Низько кланяюсь вам і дякую за науку, терпіння, увагу. Вітаю Вас з Днем учителя, хочу побажати побільше талановитих учнів, щедрих врожаїв на педагогічній науці, здоров’я та благополуччя у сім’ї.

***

Вчити – справа непроста. Тут потрібний ясний розум і гаряче серце. Вашими стараннями багато дітлахів знайшли в житті свій шлях, і в День учителя, настала пора привітати вас і сказати «дякую» за неоціненну працю! Будьте щасливі! Нехай у вашомі домі живуть любов і розуміння!

Такі слова від учнів будуть приємні кожному. А якщо хочете додати в них свої побажання, то нагадаємо, що в цей день прийнято дякувати за мудрість та терпіння до помилок і шалостей, вміння бути уважним і справедливим. Складаючи текст привітання, можна згадати важливі чи забавні випадки життя, побажання вдячних учнів, поваги  до праці та професійного розвитку.

***

Професія вчителя поєднує в собі мудрість та молодість  душі, креативність і величезну енергію, доброту та строгість! Вашу робота надзвичайно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте у свою важливу справу, що іноді недодаюють свою важливу увагу близьким. Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя!

***

Вчитель – горде звання, яке по життю носять тільки найзаслуженіші і достойні! Так нехай же вчительські важкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Нехай учні будуть серферними, старанними – такими, якими можна гордитися. А в сім’ї нехай приєднуються щастя і добробут. Здоров’я, любові, достатку і всіх життєвих благ!

***

Дорогі наші вчителі! Вітаємо  вас днем вчителя! Високо цінуємо ваше терпіння та розуміння, вірність справі та любов до нас – своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та різного роду вдачі в особистому житті! Нехай вас оточують увага і любов, доброзичливість і милосердя, життєлюбність і наша вдячність!

***

Дорогі, шановні вчителі! Дякуємо за вашу благородну, велику працю. Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо, щоб все, що ви пожертвувалидля інших, повернулося до вас у тризірковому розмірі. Терпіння вам та життєвих сил. Зі святом!

***

Хочемо висловити вітання з професійним святом тих, хто по праву стали  для нас рідними та близькими людьми – нашими вчителями. Дякуємо  за вашу доброту, терпіння, турботу, розуміння. Щиро бажаємо вам здоров’я, радості, благополуччя, достойної заробітної плати, талновитих учнів, добра, теплоти і удачі!

***

Вітаю з днем учителя! Хай у вашому житті розпускаються квіти, добром завжду будуть наповнені  серця. Уваги, терпіння, сил і життєвої енергії без кінця! Бажаю виконувати свою роботу, пишатися вибраною професією, не забуваючи про те, що вчитель – це звання, місія, доля. Радуйте і бережіть себе.

***

Вітаємо з Днем учителя! Хай світ, який ви вкладаєте в серця своїх учнів, засвічує зірками і яскраво освітлює ваш життєвий шлях, а ваша доброзичливість повертається вам сторицею і матеріалізується в успіхах і благополуччі.

***

Вітаю з днем учителя. Від усієї душі  бажаю бажаного небаченого щастя і благополуччя в житті, уваги та великих успіхів на роботі, великих досягнень та ентузіазму в діяльності, чудесного настрою та блискучих перспектив.

***

Вітаю Вас з днем учителя. Хай в житті будуть нові здобутки, в діяльності буде багато надзвичайно  яскравих ідей, в будинку завжди живе щастя, а на сердці- любов. Уваги вам і близьким людям поруч, благополуччя і удачі.

***

Прийміть від усієї душі привітання до дня вчителя! Нехай Ваші учні, які обов’язково виростуть достойними громадянами, запам’ятають Вас як найкращу вчительку. Здоров’я, щастя і всього найкращого Вам!

***

В день вчителя всім педагогам я бажаю надзвичайно великого щастя, здоров’я та вражаючих учнів. Будь-ласка, залиштесь взірцем для наслідування, але не вдавайте себе в забавні рамки. Всьошо Вам найкращого, вітаю!

***

Від усієї душі дозвольте висловити привітання з днем учителя. Час, проведений біля дошки і за зошитами, не буде витрачений дарма і ваша робота принесе країні геніїв, а вам особисто – дохід і радість. Щастя та здоров’я, ***

Вітаю педагогів з днем навчання! Дякую за працю. наполегливість, любов, турботу  і знання! Ви робите велику справу – несете світло на землю! Честь і хвала вам за роботу! Хочу висловити слова побажання вам любові і терпіння, щоб життя продовжувалося яскраво та весело! Щоб, як менше було неродивих учнів, і щоб усе життя вийшло на 5! Будьте терпимі, добрі і честні, і весь світ буде біля ваших ніг!

***

Улюблені наші учителі вітаємо вас з святом! Нехай цей чудесний осінній день принесе вам багато приємних моментів, добрих слів, щирих побажань та великих букетів! Бажаємо безмежного терпіння, великого здоров’я і чистої справжньої любові від учнів! Довгі роки процвітання, які подарують ваші знання діткам!

***

З любов’ю і подякою звертаюсь до всіх вчителів країни! Вітаю з професійним святом і дозвольте побажати процвітання на довгі роки! Будьте щасливими і любимими, зберігайте твердий  характер і доброту душевну! Нехай не закінччується енергія! Нехай світлом наповнюються очі, а сердце – радістю! Нехай поруч будуть вірні колеги та улюблені учні! Нехай роки приносять мудрість, але не позбавляють здоров’я та сили!

***

Вчитель, гордися успіхами своїх учеників – це вкладена і ваша праця! Терпіння, наполегливість і велике бажання давати знання привели вас до такого якісного результату. Ми вдячні Вам за науку, турботу та добре серце. В  День учителя, ми щиро бажаємо Вам достойного, спокійного і радісного життя! Ви цього  заслужили, як ніхто інший!

***

Дорогі наші вчителі! Дякую вам за вашу благородну працю! Бажаємо вам благополуччя, гідної заробітної плати здібних  учнів. Добра, теплоти і удачі! Будьте щасливими і здоровими!

***

У цей святковий день нам хочеться побажати всім вчителям доброго здоров’я, миру і благополуччя. А ще – невпинного пошуку істини, взаєморозуміння в колективі і вдячних, зацікавлених учнів! Зі святом!

***

У чому завдання вчителя? Не тільки подавати учням знання в належному обсязі, а й навчити управляти ними, застосовувати в тому напрямку, який зумовлений здібностями і схильностями. У День вчителя сердечно вітаємо наших чудових педагогів, людей, що несуть дітям світло вчення, і бажаємо тільки всього найкращого!

***

Вчення – світло, а незнання – тьма », як полюбляєте Ви це прислів’я! Улюблений наш вчитель, нам бракує слів, щоб висловити Вам всю свою вдячність, за  отримані знання, з якими ви поділилися. Дякуємо вам велике! Ви така чуйна та відзивчива людина, адже ви вчите нас не тільки наукам, але й життю. І в свято Дня знань, прийміть від нас привітанняя. Нехай буде сонячне світло в вашому житті, і нехай у ньому не буває вечорів. Здоров’я ваше, з кожним днем хай стає міцнішим, а в серці нехай верховодить  любов! Будьте щасливі, дорогий наш вчитель! Даруте свої знання діткам, а вони у відповідь хай дарують вам увагу і доброту! Зі святом!

***

Ви подаєте граніт науки під самим ласим соусом, і здається часом, що і нам би хотілося повернутися за парту, щоб послухати ваші уроки! Але час такий швидкоплинний … Прийміть від серця привітання до дня вчителя і найкращі побажання! Нехай ваша робота, ваше покликання ніколи не набридне і ніколи не доводиться сумувати!

***

У чому завдання вчителя? Не тільки подати знання в належному обсязі … Але і навчити керуватись ними, застосовувати в тому напрямку, який визначено долею і схильностями. У День учителя ми хочемо сердечно привітати чудового педагога, людину, що несе дітям світло вчення, і побажати всього найкращого!

***

Вчителювати – благородно. Без знань – світ просто завмирає. Вітаю зі святом! Будьте щасливі! Не хворійте, що не знайте прикрощів і завжди залишайтеся такою ж діяльною, життєрадісною і трохи мрійливою людиною, адже попереду у вас – найкращі роки і нові звершення!

***

Щоб теорії і аксіоми не пропали даром, ти говориш невтомно, не втомлюєшся повторювати … І ось твій клас дорослішає, на його місце приходять нові хлопчики й дівчатка … Але як скоро летить час! Але твоя праця завжди буде в пошані, а талант – оточений належною повагою! Вітаю з Днем учителя!

***

Ви, вчителька початкових класів, як друга мама для моєї дитини. Іноді ви знаєте про діток навіть більше, ніж ми самі, малюки можуть вам довіряти і це дуже важливо. Бажаю вам здоров’я, щоб і далі ви продовжували також успішно ділитися з діточками своїми знаннями, життєвим досвідом і дрібкою своєї великої доброї душі.

***

У День учителя хочеться в черговий раз, але вже урочисто, сказати вам «дякую». Дякую, за вашу  непосильну працю і за її  результативність. Результатом я називаю не тільки те, що дитина тепер вміє і читати, і писати, а то, як горять її очі і як вона після ваших уроків хоче продовжувати пізнавати цей цікавий світ самостійно. Велике батьківське спасибі і, звичайно, зі святом.

***

Вчителювати сьогодні досі благородно, хоча в нашій країні так поки і не прийшла держава до того, щоб оплачувати цю важливу працю і внесок в розвиток суспільства по достоїнству. Тому, перше, що я бажаю – це підвищення заробітної плати в десять разів. Будьте щасливими і здоровими, не знайте прикрощів і віддавайтеся своїй роботі з такою ж любов’ю, радістю, як це робите завжди. Нехай попереду у вас будуть ще кращі роки, роки звершень і перемог!

***

Дорогі вчителі, ваше професійне свято День учителя вказує на те, що новий шкільний сезон відкритий. Життя мчить стрімко і дітки швидко ростуть. Але, незважаючи на цю швидкість, ви залишаєтеся такою ж квітучою, з вогнем в очах. Нехай нові зірки запалюються на шкільному небосхилі, а ми, учні та їх батьки, будемо допомагати вам.

***

Наші діти настільки люблять свою вчительку, що перестали розділяти школу і будинок. Тому що, скрізь їм тепло і затишно, скрізь чекають з відкритим серцем і з доброю душею. Хтось навіть називає свою першу вчительку другою мамою, яка дарує не тільки знання, але дружні поради, любов і ласку. Від імені всіх батьків і від себе особисто дозвольте висловити вдячність, привітати зісвятом і побажати успіхів у нелегкій викладацькій праці.

Смс-привітання до дня вчителя: лаконічно та гарно

Якщо не має можливості особисто висловити своюб подяку, можна відправити повідомлення. Так часто поступають батьки школярів, друзі, а також колишні учні. Смс звичайно невелике, а значить  потрібно встигнути сказати найважливіше. Пропонуємо декілька гарних варіантів привітання до дня вчителя  по смс.

Ви вчите дітей з любов’ю,

Знаходите до всіх підхід.

Так дай вам Бог добра, здоров’я,

Щасливого життя без негараздів.

***

З Днем учителя осіннім,

Повним сонцем, теплоти.

Нехай наповниться раптово сердце

Почуттям щастя, доброти.

***

Діток вчити дано небагатьом,

Але Вам під силу цй шлях.

Нехай вас не мучають тревоги,

Легко на сердце буде пусть.

Терпіння, духу бойового,

А в свято – славно відпочить!

***

З Днем учителя привітати –

Честь сьогодні для мене.

Педагог ви першокласний.

Щастя Вам, любові та добра!

Дорогий наш учитель, ми ніколи не забудемо ті хвилини, що провели разом! Ваші уроки стали головними в нашому житті, Ви відкрили нам очі на світ, подарували неоціненні знання. Обіцяємо, що Ваша праця не пропаде дарма, і ми будемо завжди Вас варті! З Днем учителя!

***

Дорогий вчитель, поглянь на своїх учнів. Ми дивимося в твої очі з любов’ю і увагою, ми прислухаємося до кожного твого слову. Вітаємо Вас з вашим професійним святом і бажаємо ніколи не хворіти, щастя і успіху!

***

Дорогий вчитель, Ви багато років свого життя витратили на те, щоб нести і передавати знання. Ви віддавали учням своє серце, свою душу. Ви дарували їм кожного дня  частинку самого себе. Тепер ми дякуємо Вам за ці безцінні дари, вітаємо Вас з святом і бажаємо ніколи не старіти і завжди посміхатися!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.