Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами

Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами

Народити двійню і одним махом «відмучилася» – чи не це мрія кожної другої жінки. Так як зробити швидко дитину  та завагітніти двійнятами? Швидко це може вийти у пари, які самі мали пару брата або сестру.

Як зробити швидко дитину та завагітніти двійнятами або близнюками. Дієві способи зачаття

Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами

У різний час вчені медики намагались розібратися в природі появи на світло одночасно декількох малюків від однієї матері. Розроблялися наукові теорії як завагітніти двійнятами або близнюками, ставилися експерименти. Уряд, для швидкого збільшення зростання робочих рук, заохочували ці дослідження, випускали доктрини з побажанням, щоб кожна жінка за одну вагітність виношувала не менше двох немовлят.

Фінансувалися цілі дослідні інститути і групи, і все тільки з однією метою – дізнатися, як завагітніти двійнятами. Від уваги вчених не могла сховатися жодна пара однакових братів і сестер. Адже тільки вони могли послужити науці у вирішенні даного питання.

Чи вдалося вченим задати програму і знайти формулу як завагітніти двійнятами природним шляхом. На жаль, всі вишукування так і залишилися на теоретичному рівні. Чи варто впадати у відчай бажати – як зачати двійню? Однозначно, ні!

Хтось із великих сказав: «Відсутність бажання – шлях до поразки». Існує кілька рекомендацій, нехай в теорії, але не безнадійних, як і що робити, щоб зачати двійню.

Як зробити швидко дитину. Якими бувають двійнята?

Схожими, як дві краплі водички, і не схожими. Залежить це від того, скільки брало участь яйцеклітин в зародженні майбутніх близнюків. Одна, яка поділилася на ранньому терміні вагітності на кілька частин, дає однакових хлопчиків або дівчаток. «Сіамські близнюки» – теж породження однієї яйцеклітини, тільки вона з якихось відомих тільки природі причин, розділилася не до кінця.

Якщо до моменту зачаття були готові кілька зрілих яйцеклітин, то в такій ситуації можуть розвинутися різностатеві близнюки і схожість їх буде відносною.

Статистика невблаганна, і цифри її невтішні. Від 1 до 85 – ось вирок з приводу ймовірності завагітніти двійнятами. Не можна «замовити» собі двійню з однієї яйцеклітини, але докласти максимум зусиль до того, щоб отримати одночасно кілька зрілих яйцеклітин, цілком здійсненно. Постараємося впорядкувати всі знання і рекомендації отримані в цьому питанні на сьогоднішній день.

Два плода в одному організмі зароджуються різними шляхами:

Яйцеклітина почала ділитися на ранній стадії. Це сприяє зародженню однояйцевих близнюків. По відношенню до всіх випадків, їх частка становить 25%. Якщо в формуванні зародків бере участь одна яйцеклітина, то ембріони виходять рівноцінними, з одним і тим же генним набором. Вони можуть вже з самого першого дня розвитку знаходитися в одній плаценті, тим самим пояснюючи прихильність і чутливість двійнят по відношенню один до одного. Зазвичай народжуються одностатеві діти, схожі, як дві половинки одного цілого.

Двояйцеевим близнюкам судилося з’явитися на світ якщо заплідненню піддалися дві яйцеклітини. У цьому випадку їх схожість необов’язкова, і пара може бути різностатевою. Такі близнюки зустрічаються частіше. На їх частку припадає 75% випадків ймовірності завагітніти двійнятами.

Як зробити швидко дитину. Не всі двійнята однакові

Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами 1

Ще 30 років тому питання «Як зробити швидко дитину  і чи можна завагітніти двійнятами?» Хвилювало майбутніх матерів набагато частіше, ніж в даний час. Цьому є свої причини. Зараз жінки планують обзаведенням дітьми в більш пізні терміни. Це пов’язано з бажанням досягти успіхів в освіті та кар’єрі перш, ніж присвятити себе материнству. Самоповага і достатній життєвий досвід, дозволяють жінці дати своїм дітям повніше виховання в духовному, фізичному та емоційному плані.

Як зробити швидко дитину. Запліднення за допомогою ЕКЗ

Фізіологією передбачено, що з віком кров в жіночому організмі перенасичується фоллітропіном (фолікулостимулюючим гормоном), який в свою чергу відповідає за активне дозрівання яйцеклітини. У зв’язку з цим одночасно можуть запліднюватися не одна, а дві і навіть 3-4 яйцеклітини, що вирішує питання якомога завагітніти двійнятами.

На сьогоднішній день жінки, які не мають здатності самостійно завагітніти природнім шляхом, отримують допомогу у вигляді екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Суть процедури полягає в тому, що в жіночу матку підсаджують запліднені яйцеклітини.

Їх беруть по кілька штук, з розрахунком вдалого збереження однієї. Не рідкісні випадки, коли приживаються дві, і навіть більше клітин. Ось якою є реальна ймовірність завагітніти двійнятами.

Стати матір’ю – мрія будь-якої жінки. На жаль, реалії такі, що багато пар звертаються за допомогою до медицини. Для них питання «Як зробити швидко дитину  та зачати двійню природним шляхом?» Не варто. Їх хвилює можливість хоча б завагітніти і виносити дитину. У таких випадках пропонується курс гормональної терапії.

Лікування стимулює здатність організму виробляти велику кількість фолітропіну, що в свою чергу нерідко допомагає дозріти одночасно відразу декільком яйцеклітинам. Ось таким чином щаслива пара може отримати не одну, а відразу двох діточок.

Бували випадки, коли жінці вдавалося завагітніти двійнятами після протизаплідних засобів. Закінчення їх прийому дає організму поштовх з подвоєною силою виробляти гормони, що сприяють овуляції. У таких випадках підвищується можливість народити близнюків. Такий же результат можна отримати, як наслідок лікування безпліддя.

Як зробити швидко дитину. Як можна зачати двійню?

Питання, над яким «б’ються» протягом століть. Як було чудово, якби існувала можливість планувати багатоплідну вагітність. На жаль, повної впевненості немає. Ніхто достеменно не знає, як можна зачати двійню. І все ж варто покопатися в витоках цього феномена.

Розпитайте батьків, бабусь і дідусів на предмет наявності в їх сім’ях двійні. Якщо такі знайдуться, у вас є здійсненний шанс.

Коли жінка стає володаркою благополучної багатоплідної вагітності, у неї з’являється можливість в подальшому знову народити двійню.

Хоча, наукові дослідження не дали практичної відповіді на питання «Що зробити, щоб завагітніти двійнятами?», Але деяких результатів вчені домоглися. По-перше, вони все-таки довели, що зв’язок між їжею і жіночою овуляцією існує.

Виявляється, для посилення продуктивності жіночих гормонів і підвищення роботи яєчників ідеально підходить білок, який міститься в печінці тварин. ІФЗ (інсуліноподібний фактор росту) – це фермент, що впливає на збереження життєздатності ембріона на ранніх термінах вагітності. Їжте більше білкових продуктів, підтримуйте рівень ферменту і ймовірність, як зробити швидко дитину  і виносити двійню підніметься.

Сезонність також впливає на збільшення і активність статевих гормонів. Тепла пора року – найсприятливіший період потурбуватися поповненням сім’ї. Збирайте валізи, їдьте до ласкавого моря, і хтозна, може незабаром вас в родині буде четверо.

Існує певна закономірність, правда, довгі роки це вважалося загадкою природи, явищем, що не піддається поясненню. Перед і під час будь-яких демографічних потрясінь, воєн, стихійних лих з великими людськими жертвами, загальна кількість вагітностей і багатоплідних, в тому числі зростає в рази. Така компенсація за втрачені життя.

Статистичні дослідження показують, що двійнята становлять лише 1,5% від всього населення. У країнах Африки найбільше народжується двійнят, а на японських островах – це величезна рідкість, майже чудо.

У наш час високих технологій, майбутнім мамам не потрібно чекати настання пологів і гадати скільки немовлят з’явиться на світ. Вже в два місяці вагітності УЗД (ультразвукові дослідження) видадуть результат. Прослуховування серцевих тонів також покаже наявність двох сердечок.

Якою б не була майбутня матуся, досвідченою або впершеродячою, виношуючи двійню вона відразу потрапляє на особливий облік. Їй потрібно більше уваги і обстежень. Ризик втратити двійню дуже великий. Велика вага, виснажливий токсикоз, «вимивання» мікроелементів з організму жінки, велике навантаження на серце, хребет і ноги – ось неповний список всього, що може чекати жінку в очікуванні близнюків. Але хіба це випробування, коли під серцем б’ються цілих два довгоочікуваних сердечка? У зв’язку з усім перерахованим, гінекологи стежать, щоб майбутня мати отримувала достатньо всього для власного здоров’я і нормального розвитку двійнят.

Як зробити швидко дитину. Ступінь ймовірності зачати двійню по таблиці

Ще одне відкриття наукових досліджень показує наступне. Здатність отримати відразу дві готові до запліднення яйцеклітини випадає один раз приблизно на 200 менструальних циклів. Ті жінки, яким пощастило завагітніти в цей період, гарантовано отримали двійню. Приблизно така ж циклічність випадає на долю яйцеклітини здатної ділитися. Теоретично цілком можливо поставити собі за мету і простежити, коли дозріють відразу дві яйцеклітини. Після цього залишиться всього один крок для того, щоб отримати багатоплідну вагітність.

Як завагітніти двійнятами, таблиця представлена нижче.

Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами 2

Як зробити швидко дитину. Вагітність після протизаплідних засобів

Якщо батьки поставили собі за мету будь-що народити двійнят, то будь-який акушер-гінеколог може дати кілька рекомендацій. Не факт, що вони спрацюють, але вірити і рухатися в задуманому напрямку краще, ніж просто мріяти.

Ще краще, якщо лікар заздалегідь попередить, що не всі методи безпечні. Щось може нашкодити, розладнати рівновагу в організмі, виявиться не стільки за потрібним, скільки шкідливим. Рішення приймає жінка.

Отже, перше що підкаже лікар – протизаплідний засіб. Маленькі пігулки, які потрібно приймати за певною схемою, щоб уникнути небажаної вагітності. Спочатку потрібно регулярно приймати ліки близько року, після чого різко припинити. Саме такий спосіб сприяє завагітніти двійнятами після протизаплідних.

Це відбувається внаслідок того, що після скасування контрацептивів, в організмі жінки починають посилено вироблятися гормони, це якраз веде до того, що одночасно дозрівають кілька яйцеклітин. Спосіб має і зворотну сторону. Яєчники жінки після тривалого застосування протизаплідних можуть «впасти у сплячку», а це значить – овуляція не відбудеться в перші кілька циклів.

Другий, може бути найвірніший спосіб. До нього вдаються жінки не тільки заради ймовірності завагітніти двійнятами. На початку цієї статті згадувалося про ЕКО. З кожним роком медики вдосконалюють цей метод і домоглися разючих результатів. Тепер ймовірність завагітніти і виносити дитину за допомогою екстракорпорального запліднення, становить 50%.

Суть методу проста. Протягом певного часу жінка проходить інтенсивну гормональну атаку на організм. З однією лише метою – отримати кілька готових до запліднення яйцеклітин. Далі, відбувається запліднення і підсадка в матку готових ембріонів. Зародки можуть загинути, прижитися частково або ж, до загальної радості, прижитися, розвинутися і перетворитися в кілька прекрасних малюків.

Як зробити швидко дитину. Прогнозуємо стать двійні

Батьки, як правило, мають хороше ставлення до статі майбутньої дитини. Хтось мріє мати відразу двох захисників, а хтось двох помічниць. Спробуємо розібратися як завагітніти двійнятами дівчатками і як зачати двійню хлопчиків. Не слід впадати у відчай, якщо після дотримання всіх запропонованих рекомендацій ультразвукове дослідження покаже не очікуваний результат. Якої б не були статі діти – це щастя.

І все ж, чи існує метод як завагітніти двійнятами хлопчиків? Є кілька рекомендацій. 100% гарантії вони не дають, але в кінцевому підсумку ніж ви ризикуєте?

Перше, що потрібно засвоїти і впровадити – певне харчування обох партнерів.

В обов’язковому порядку виключити зелені салати, сиру капусту, зелень кропу, квасолю в будь-якому вигляді, краби, креветки, ікру, а також відмовитися від молочних продуктів.

Вітається вживання картоплі, гороху, сочевиці, манки і рису. Налягайте на м’ясо, рибу, яйця, гриби. Пийте чай і фруктові соки. На десерт балуйте себе бісквітом і чорним шоколадом.

Друга, головна умова, час заняття сексом.

Початок овуляції, ось що вам потрібно. Як його обчислити? Порадьтеся зі своїм гінекологом, він розповість, як, що і в якій послідовності робити. Так, це не швидкий спосіб, але він дає шанси досягти мрії як завагітніти двійнятами.

Як зробити швидко дитину. Як завагітніти двійнятами 3

Зверніть увагу, яким чином ви займаєтеся сексом.

Для У-сперматозоїдів (саме вони беруть участь в зачатті хлопчиків) необхідно дуже глибоке проникнення. Подбайте про належну позу. Партнеру потрібно постаратися доставити жінці справжнє задоволення, яке обов’язково супроводжується оргазмом. При досягненні оргазму, в організмі жінки виробляються особливі речовини, які допомагають У-сперматозоїдам бути активними і життєздатними більш тривалий термін.

Тепер розглянемо рекомендації як зробити швидко дитину  та зачати двійню дівчаток. Глибоке проникнення під час сексу скасовується, так як Х-сперматозоїди самі по собі дуже рухливі і здатні проникати глибоко.

Переглянути спосіб харчування. Сказати ні солі і продуктам, що містять кофеїн. Налягати на прянощі, мед, цукор, варення, пити трав’яні чаї.

Визначити чия кров молодша, батька чи майбутньої матері.

Оновлення крові в чоловічому і жіночому організмі нерівномірно. Відлік слід вести від дати останньої великої крововтрати (пологи, операція, травма). Більш молода кров визначає стать майбутньої дитини. Виходить, що зачати двійню дівчаток найпростіше через три роки після останніх пологів.

Як зробити швидко дитину. Перекази старовини глибокої

Якщо всі методи випробувані, а ймовірність завагітніти двійнятами так і не з’явилася, застосовуйте досвід наших бабусь. Традиційні народні ради, як завагітніти двійнятами, цілком можуть принести користь:

Не нехтуйте фолієвою кислотою. Починайте регулярно приймати її за кілька місяців до зачаття.

Усередині виконуйте свій «подружній обов’язок». Існує думка, що часте заняття сексом збільшує шанс зачати двійню.

Годуйте дітей грудьми стільки, скільки зможете. Чомусь це також збільшує шанс обзавестися парочкою малюків за «один захід».

Існує думка, що чим більше «містка» жінка, тим більший її шанс виносити близнюків. Власниці широких стегон і пишних форм – ви фаворити.

Наскільки дієві перераховані в статті методи важко судити. Кожна жінка індивідуальна, і її організму потрібен особливий підхід. Яким він буде – вибір за вами. Єдине, чого не можна відняти у жінки – це прагнення бути щасливою матір’ю.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *