Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як завагітніти – швидко та ефективно

Як завагітніти – швидко та ефективно

Багато пар, довгий час безуспішно намагаються стати батьками, шукають спосіб, як завагітніти краще. Деякі намагаються вирахувати найбільш сприятливі дні, хтось сподівається на особливу позу, інші ж довіряють в цьому відношенні лікарям. Треба сказати, що всі методи хороші, якщо вони працюють в комплексі.

Як завагітніти – медичне обстеження

Як завагітніти – швидко та ефективно

Навіть якщо ви вважаєте себе повністю здоровою людиною, обстежитися потрібно і обстежити свого партнера теж, щоб потім не довелося лікувати захворювання вже після зачаття, що буде вкрай небажано.

До того ж тільки в стінах медустанови ви зможете отримати інформацію про ризик народити малюка з генетичними відхиленнями. Тому ще до зачаття потрібно вилікувати всі наявні хронічні захворювання внутрішніх органів, а найголовніше – усунути інфекції, що передаються статевим шляхом, тому як вони можуть серйозно ускладнити процес виношування плоду.

Як краще швидко завагітніти? Пара, яка мріє стати батьками, повинна підходити до цього питання з усією відповідальністю і серйозністю. А значить необхідно знизити в своєму раціоні кількість напівфабрикатів, фаст-фуду і всіх інших готових продуктів, що мають в своєму складі барвники, консерванти, синтетичні добавки та іншу хімію. Від алкоголю і тютюну варто відмовитися зовсім.

Це ж стосується різних медикаментів, ось чому рекомендується заздалегідь вилікувати наявні захворювання.

Жінці корисно пити вітамін Е і фолієву кислоту.

Чоловік же повинен подбати про якість своєї сперми, а це означає, що йому доведеться відмовитися від відвідування сауни і лазні, прийому стероїдів і стимуляторів м’язового зростання. Здавши спермограмму, можна отримати інформацію про активність сперматозоїдів і почати планування вагітності.

Як завагітніти – визначення фертильних днів

Фертильні дні – це дні, коли варто планувати зачаття малюка. В які ж дні краще завагітніти? Треба сказати, що яким би не був менструальний цикл жінки, сприятливі дні для зачаття, а точніше овуляція, завжди доводиться на середину цього циклу, тобто приблизно на 14-15 день від початку місячних. Саме в ці дні дозріває один з тисячі фолікулів з виходом з нього яйцеклітини, готової до запліднення.

Щоб визначити ці дні, необхідно щомісяця вести календар, позначаючи в ньому день початку місячних. Природно, при цьому не можна пити протизаплідні таблетки. Через півроку подібних записів можна прорахувати приблизний день овуляції, але цей спосіб визначення сприятливих для зачаття днів підходить тільки тим жінкам, у кого цикл регулярний.

Заглянувши до календаря, з найкоротшого менструального циклу потрібно відняти 18. Отримана цифра буде знаменувати день початку овуляції. Знову використовуючи календар, з найдовшого періоду потрібно відняти 11. Отримане число буде відображати найостанніший день овуляції. В цілому жінка може завагітніти протягом 5-6-ти небезпечних днів менструального циклу.

Календар, що визначає коли краще завагітніти, точної відповіді не дає. Він не враховує можливих змін в стані жінки, пов’язаних із застудою, підвищенням температури, прийомом лікарських засобів і інших чинників.

Тому такий спосіб визначення фертильних днів, як календар менструального циклу, варто підкріпити іншими більш точними методами.

Як завагітніти – спосіб визначення базальної температури тіла і субєктивний спосіб

Такий спосіб встановити кращі для зачаття дні вважається найбільш достовірним. Його суть полягає в тому, що жінка повинна щодня вранці, не встаючи з ліжка, вимірювати температуру тіла в задньому проході і записувати дані в той же самий календар.

Приступати до виміру необхідно відразу після місячних. У звичайні дні вона не перевищує 36,8-36,9⁰С, а ось з настанням овуляції зростає до 37,2 ⁰С. Цей день і кілька днів до нього і вважаються найсприятливішими для зачаття.

Але не тільки календар і базальна температура тіла можуть «підказати», коли краще завагітніти. Багато жінок знають, що через деякий час після місячних з піхви починає виділятися слиз, з вигляду дуже нагадує білок яйця. Він є першою ознакою овуляції, так як покликаний забезпечити краще просування сперматозоїдів по стінках піхви і збереження їх життєздатності, тому це теж є найкращим способом завагітніти.

Наші предки були позбавлені більшості існуючих сьогодні методів визначення дня, коли краще завагітніти. Вони покладалися на власні відчуття.

Зокрема, через 7-14 днів після місячних, багато жінок відчували біль в області одного з яєчників або внизу живота, спостерігали набухання молочних залоз і відчували посилення лібідо. Деякі представниці прекрасної статі і зараз вважають за краще вірити власним відчуттям і вибирають цей спосіб встановлення моменту, коли краще завагітніти.

Як завагітніти – медичні показання

Однак якщо пара не хоче сподіватися на авось і бажає точно знати момент настання овуляції, то для цього потрібно всього-на-всього прийти в аптеку і придбати спеціальний тест для визначення фертильних днів. У цьому випадку навіть не потрібно складати календар і вимірювати базальну температуру тіла після місячних.

І ще один безпрограшний варіант – діагностика за допомогою УЗД. Цей спосіб, що дозволяє дізнатися, коли простіше завагітніти, рекомендують парам, які протягом довгого часу не можуть зачати дитину.

Жінці проводять ультразвукову діагностику починаючи з 10-го дня після місячних і спостерігають, як росте в яєчнику домінантний фолікул. Як тільки його діаметр досягне 18-24 мм, відбувається розрив і вихід яйцеклітини в трубу.

Якщо ж у жінки фолікул формується, а виходу яйцеклітини не відбувається, призначається лікувальна терапія, після чого лікар визначає, коли після місячних варто повторити спробу стати матір’ю.

Як завагітніти – формула успіху

Як завагітніти  краще і простіше після місячних? Велике значення має психологічна сторона питання. Як показує практика, жінка дізнається про вагітність після місячних тоді, коли забуває про свою проблему і перестає на ній зациклюватися.

Як завагітніти дівчинкою? Дізнаємося секрет

Багато жінок, ще будучи маленькими дівчатками, мріяли про дочку. Але не завжди мрії виконуються легко і просто. Буває, що у жінки один за одним народжуються сини, все дуже улюблені, але в таємниці вона продовжує мріяти про малятко – донечку. Так як завагітніти дівчинкою? Що потрібно зробити, щоб мрія стала реальністю?

Як завагітніти – у які дні циклу

Багатьом, напевно, вже відомо, що сперматозоїди містять парні хромосоми: YY і XY. Якщо яйцеклітина запліднюється сперматозоїдом з YY хромосомами, то народжується хлопчик. Якщо ж до яйцеклітини добирається сперматозоїд з XY-хромосомами, то народжується дівчинка.

Так ось, сперматозоїд, який несе другу чоловічу Y- хромосому, набагато більш рухливий, ніж несе жіночу Х-хромосому. Але сперматозоїди, які подарують нам хлопчика, набагато менш живучі, ніж жіночі, і швидко гинуть. Таким чином, щоб зачати дівчинку, статевий акт бажано зробити дня за три або чотири до овуляції. Тоді хлопчачі сперматозоїди не зможуть дожити до овуляції! А сперматозоїди, що несуть нам бажану дівчинку, все-таки зможуть дістатися до яйцеклітини!

Тому жінкам, які мріють про дочку, потрібно уважно дивитися в календар, записуючи дні циклу і розраховуючи приблизні дні овуляції. А щоб визначити дні овуляції, потрібно складати графік базальних температур хоча б протягом попередніх кількох місяців.

Як завагітніти – пози для зачаття

Вважається, що така поза, як чоловік зверху («обличчям до обличчя», дає більше шансу зачати дівчинку. А ще при такій позі жінку бажано не доводити до оргазму, звівши до мінімуму збуджуючі ласки, тому що в ці хвилинки змінюється середовище піхви з кислотної на лужну. А хлопчачі сперматозоїди не люблять кисле середовище! І, навпаки, дівчачі сперматозоїди, спокійно можуть жити в кислому середовищі, що говорить про велику витривалість. Не можна і використовувати лубриканти, які також впливають на кислотно-лужний баланс піхви.

Як завагітніти – розрахунок статі по китайській таблиці

До сучасного світу з давнього Китаю дійшли спеціальні таблиці, які показують, що є певний зв’язок між віком жінки і місяцем зачаття. Китайські імператори мали мати спадкоємця чоловічої статі, і щоб ймовірність народити малюка-хлопчика була якомога більшою, вони використовували таблиці. Ця таблиця була знайдена в китайському храмі, недалеко від Пекіна.

Сучасні жінки також часто вдаються до цього способу як завагітніти, в надії народити конкретно дівчинку або хлопчика.

Наприклад, якщо жінці 25 років, то зачати дівчинку їй рекомендується, згідно з китайською таблицею, з зимових місяців тільки в січні, а навесні – в квітні, травні. Влітку – тільки в липні. В інші ж місяці найімовірніше у неї народиться хлопчик. А ось у тієї ж жінки, якщо подивитися в таблицю, в 30 років місяців для зачаття дівчинки надається набагато більше.

Як завагітніти – розрахунок статі дитини за давніми Ведами

Стародавні Веди кажуть нам, що є якась закономірність днів місячних, що впливають на народження дівчинки чи хлопчика. Як правильно вирахувати такі дні?

Все просто: дівчатка народжуються, якщо їх зачали в непарні дні місячних (сьомий і дев’ятий дні), а хлопчики – в парні (шостий і восьмий дні жіночого циклу).

Також вважається, що якщо чоловік буде молодший жінки, то є велика ймовірність народити первістка-дівчинку. Але на наступних дітей це не поширюється.

Як завагітніти – оновлення крові у пари

Вважається, що кров у чоловіка оновлюється раз на чотири роки, а у жінки – раз на три роки. Тобто до моменту зачаття кількість років майбутнього батька ділимо на чотири, а кількість років матері – на три. І ось якщо залишок при діленні у чоловіка більший, ніж у жінки, то народиться хлопчик. І якщо жінка хоче завагітніти дівчинкою, то потрібно попередньо зробити такий розрахунок.

Але якщо у одного з подружжя були великі крововтрати, наприклад, переливання, здача крові в якості донора, а у жінки до втрат крові відносять пологи, аборти, то потрібно розраховувати від дати останньої крововтрати, а не від дня народження.

Як завагітніти – метод планування статі по дієті

Існує й така думка, що дієта жінки теж може вплинути на появу на світ дівчинки або хлопчика, впливаючи на кислотно-лужний баланс організму. Так, наприклад, щоб народити дитину, майбутня матуся повинна вживати якомога більше їжі, що містить вуглеводів: це можуть бути солодощі, хлібобулочні вироби, мед, варення, джеми. Також рекомендується пити більше молочка і кисломолочних продуктів. До цього меню саме для народження дівчинки матусям потрібно ввести в свій раціон яйця, креветки, краби, морську і річкову варену рибу.

Для зачаття дитини жіночої статі кращі такі фрукти, як яблука, груші, виноград, абрикос, вишня, банани, апельсини, мандарини.

Також є і ще один вельми цікавий факт. У середні століття жінки, охочі народити дочку, посипали в повний місяць свої підвіконня цукром, а ось якщо хотіли сина – сіллю.

Як завагітніти – активність чоловіка перед зачаттям

Щоб швидко зачати дівчинку, чоловікові краще утриматися на тиждень, а то і два, від інтимної близькості, а жінка в цей час повинна намагатися не провокувати чоловіка на інтимну близькість. Нехай він в цей час активно займеться роботою, спортом.

Як завагітніти- астрологічний метод

За такою наукою, як астрологія, існує дванадцять знаків зодіаку. І ці знаки діляться на чоловічі (Овен, Лев, Стрілець, Близнюки, Терези, Водолій) і жіночі (Діва, Риби, Телець, Рак, Скорпіон, Козеріг).

Якщо вірити астрологічним методу зачаття дитини бажаної статі, коли жінка відноситься до чоловічого знаку зодіаку, і чоловік належить саме до такого, то ймовірність народження дівчинки дуже висока.

Як завагітніти – вплив погоди

Є й таке повір’я, що на те, чи народиться у жінки дівчинка або хлопчик, впливає погода. Так, наприклад, зачати дівчинку найкраще в холод, а не в теплу погоду. А в Німеччині вірили, що швидше за все у майбутніх батьків народиться дівчинка, якщо зачати її в дощову погоду.

Як завагітніти – вплив сторін світла

У стародавньому Китаї вважали, якщо жінка під час інтимної близькості лежить головою на північ, то відповідно, жінка народить хлопчика, якщо в момент зачаття голова її перебувала на півдні.

Як завагітніти – метод Будянського

Є і ще один цікавий метод, розроблений сімейною парою викладачів на прізвище Будянські. Вони звернули увагу на те, що дні народження їх учнів жіночої статі збігалися з місяцями народження мам цих дітей.

Будянський вважають, що стать дитини зовсім не залежить від чоловіка. А ось від жінки залежить цілком і повністю! Більше тридцяти років Будянські допрацьовували свій метод, який допомагає спрогнозувати стать малюка.

В першу чергу, за методом Будянських, жінка повинна мати здоровий менструальний цикл, щоб правильно і вірно спланувати бажану стать дитини. Необхідно визначити, парний або непарний був цикл на момент зачаття самої майбутньої матусі.

Менструальний цикл повинен бути парний! Або, якщо жінка була зачата в непарний менструальний цикл матері, то і в свій непарний цикл вона завагітніє дівчинкою.

Отже, що потрібно знати, щоб народити дівчинку за методом Будянських? Обов’язково місяць зачаття і дату народження самої майбутньої матусі, а також місяць зачаття дитинки! Бажано для чіткості скласти календар менструального циклу на два роки.

Використовувати звичайний календар на рік небажано, тому що річний менструальний цикл майбутньої матері складається з тринадцяти місяців, що тривають приблизно днів двадцять вісім. Виходить, що грудень (по менструальному циклу) є для жінки непарним, а січень має бути парним. Але, насправді, рік починається з січня, а січень – непарний місяць. Саме тому потрібен дворічний календар менструального циклу.

Менструальний цикл жінки може і не збігатися з менструальним циклом її матері. Адже буває так, що дитина народжується недоношеною або переношеною. І ось тоді необхідно віднімати від дати народження жінки дев’ять календарних місяців. Якщо ж жінка народилася восьмимісячною, то віднімати потрібно вісім місяців.

Як завагітніи хлопчиком – 100 відсотків

У нашому патріархальному світі дуже часто зустрічається зрозуміле бажання народити хлопчика. Він продовжить рід, залишить прізвище батьків і дасть його своїм дітям. Споконвіку намагалися знайти відповідь на питання: як завагітніти  хлопчиком гарантовано. На даний момент існує безліч методик, заснованих на дослідженнях представників давнини і сучасні розробки. Незважаючи на тисячолітні старання людини вирахувати стать дитини, досягти 100% гарантії не вдалося.

У Стародавньому Китаї існувало повір’я: досить лягти головою в бік півночі при спробах зачаття, і народження хлопчика забезпечено. У єгипетських містах зачаття проводили в повний місяць для досягнення того ж ефекту. Німцям здавалося, що саме ясна погода допоможе народити хлопчика. Що тільки не робили в ім’я народження спадкоємця. Деякі народи вважали, що сокира під подушкою допоможе в досягненні мети.

Китайський метод як завагітніти хлопчиком

Китайська культура передбачала багато нелогічних варіантів вирішення даної проблеми, однак, деякі способи виявилися дієвими. Пекінські мудреці початку минулого тисячоліття створили спеціальну таблицю розрахунків. За нею легко вираховується, в який місяць зачати хлопчика. Вони вважали, що ймовірність народження хлопчика або дівчинки вираховується за допомогою віку матері й місяця зачаття.

Варто відзначити, що все чоловіче населення Китаю вірить в таблицю настільки, що звертаються до Інституту наук Пекіна для розробки методики як завагітніти  хлопчиком. Таблиця складається з двох змінних: віку матері і місяць очікування дитини. Досить вибрати свій вік і відрахувати 9 місяців назад від місяця, позначеного зображенням хлопчика. Пекінські вчені стверджують, що результат точний на 98%.

Як завагітніти – швидко та ефективно 1

Японський метод як завагітніти хлопчиком

Японський народ культивує народження дитини чоловічої статі. І питання «що робити, щоб зачати хлопчика» для японців більш актуальне, ніж для інших народностей. Існує дві таблиці, за якими визначається стать дитини, і в який місяць зачати хлопчика або дівчинку. За однією з них статева приналежність визначається місяцями народження батьків. Друга таблиця пропонує вирахувати сімейну цифру, за якою визначається шанс народження хлопчика. При високому попаданні в пункти, позначені хрестиками, можна простежити тенденцію народження дитини обох статей в певній сім’ї.

 Як завагітніти – швидко та ефективно 2

Як завагітніти – швидко та ефективно 3

Вплив хромосом на те як завагітніти хлопчиком

Щоб розібратися в цьому методі, варто звернутися до шкільної програми, яка розповідала нам про існування чоловічих та жіночих хромосом, і про їх вплив на зачаття дитини. ХХ – це хромосоми жінок, XY – хромосоми чоловіків. При заплідненні жіночої яйцеклітини сперматозоїдом, що несе Х хромосому, народжується дівчинка. Якщо сперматозоїд з Y хромосомою, то на світ з’явиться хлопчик.

Таким чином, можна зробити висновок, як завагітніти хлопчиком: необхідно посилити кількість Y хромосом в сперматозоїдах чоловіків. На сьогодні наука впливає на народження дитини шляхом штучного запліднення. Людина навчилася відділяти носіїв потрібної хромосоми для народження дитини чоловічої або жіночої статі. Звичайно, дана процедура проводиться при серйозних проблемах із дітонародженням у батьків. Зате тепер стало зрозуміло, як завагітніти близнюками хлопчиками. Адже дана процедура найчастіше призводить до народження двійні.

Дослідники діляться думкою, що дівчата, які мають вагу до 54 кг найімовірніше народять дівчинку. Японські вчені дотримуються думки, що куріння перед статевим актом повністю виключає народження хлопчика. Німецькі фахівці з упевненістю стверджують, що нервова жінка, навряд чи, народить дитину чоловічої статі.

Як завагітніти двійнятами: медичні та народні поради

Як завагітніти двійнятами? Таке просте запитання викликає бурю емоцій. Двійнята або близнюки завжди привертають багато уваги оточуючих людей, частково через дозу розчулення, частково через подив і бажання отримати такий же подарунок долі. Саме тому виникає слушне запитання – як завагітніти двійнятами або близнятами?

Як завагітніти близнятами і двійнятами

Різниця питань в тому, що близнюки можуть бути однояйцевими, тобто близнюки, і двояйцеві тобто двійнята. Близнюки – це результат поділу яйцеклітини на ранній стадії, таким чином, діти схожі один на одного, і нараховують однаковий набір генів. Двояйцеві близнюки або двійнята – є результатом запліднення двох яйцеклітин одночасно, але діти можуть бути різностатеві і абсолютно відрізнятися за зовнішніми ознаками.

Нерідко серед просторів мережі інтернет можна виявити відео, де демонструються різні засоби для досягнення багатоплідної вагітності, але такі відео ролики не завжди радять правильні методи, а відгуки про подібні відеоматеріали найрізноманітніші.

Як завагітніти – є протипоказання. Порадьтеся з лікарем.

З огляду на лікарську статистику, стає ясно, що багатоплідна вагітність – рідкісне явище. Причини, які визначають таку рідкість прості – з усіх менструальних циклів, а їх більше 200, тільки в одному або двох можуть бути активні відразу дві яйцеклітини для запліднення, також необхідна генетична схильність.

Сучасна медицина досягла більш високого рівня, тому ймовірність багатоплідної вагітності стала вдвічі вищою, питання «як завагітніти двійнятами» виникає рідше.

Як завагітніти – що говорить медицина

Бажання «хочу завагітніти двійнятами» виникає майже у кожної другої жінки, тому існують народні поради, які допомагають збільшити ймовірності досягнення бажаного. Отримати стовідсоткову гарантію завагітніти двійнятами неможливо, але суворе дотримання всіх нижчеперелічених вимог допоможе поліпшити ймовірність на таку вагітність.

Поради по зачаттю двійні або близнят можуть бути різними, народні, наукові. Відповідно до проведених досліджень, вчені зробили наступний висновок – протеїн є свого роду каталізатором для вироблення жіночих гормонів. З цього з’являється логічне рішення – правильно складене харчування – це і є засоби, які допомагають досягти бажаного.

Медичні поради, що визначають вірогідність як завагітніти двійнею

Генетична схильність збільшує ймовірність появи двійні в сім’ї. Якщо в роду по чоловічій або жіночій лінії були випадки народження двійні, шанс їх появи у вашій сім’ї росте. Лікарі відзначають такий факт – у жінки,яка вже народила близнюків або двійню, ймовірність народити ще раз зростає;

Більш зрілі жінки дітородного віку мають необхідний гормональнийм фон для зачаття двійні. З віком в жіночому організмі відбуваються малопомітні гормональні зміни, наприклад, рівень гонадотропіну збільшується, який відповідає за множинне запліднення яйцеклітини;

Імовірність багатоплідної вагітності в багато разів збільшується після екстракорпорального запліднення. В ході проведення процедури, в матку пацієнтки підсаджують одразу кілька запліднених яйцеклітин, щоб ймовірність вагітності була максимальна. Нерідко бувають випадки виживання відразу декількох підсаджених яйцеклітин;

Тривалий прийом оральних контрацептивів, потім різка відміна препаратів, стимулює максимальне вироблення фолікулостимулюючого гормону. Подібний гормональний фон забезпечує дозрівання декількох яйцеклітин відразу, здатних для запліднення;

Відзначено такий факт, що багатоплідна вагітність залежить від національності жінок. Наприклад, афроамериканські жінки мають більш високі шанси для народження двійні;

Наявність будь – яких патологій матки, наприклад, двурогість, сприяє багатоплідній вагітності.

Існує думка, щоб зачати двійню, потрібно вживати «правильні продукти».

Як завагітніти. Правила харчування: їжа

Пісне м’ясо в достатній кількості – це може бути яловичина, телятина, баранина. Слід забути про м’ясні напівфабрикати, а саме сосиски, ковбаси, копченості, різні консерви тощо.;

М’ясо птиці і дичину не варто обходити стороною і віддаляти від свого столу – це курка, індичка, качка, фазан;

Протеїн або білок міститься не тільки в м’ясних продуктах, але і в рибі та інших морепродуктах – різні види риб, креветки, омари, краби;

З огляду на поради лікарів, не можна забувати про фрукти, особливо тверді сорти груш, яблука, ківі, ананаси, маракуйя, лічі, манго, персики, виноград і свіжі абрикоси. Бажано сливи виключити зі свого раціону, а ось соки, зроблені своїми руками зі свіжих вищеописаних фруктів, відмінно підійдуть для підготовки організму;

Різні сорти твердого сиру. У складі сиру обов’язково зверніть увагу на процентний вміст білка, що не менше 5 відсотків;

Молочні продукти можна вживати в будь-якій кількості, а для тих, хто бажає стати щасливою матір’ю декількох дітей відразу, можна активно вживати кефір, сир, молочко, йогурт;

Фолієва кислота призначається під час вагітності кожної майбутньої мами, а її достроковий прийом, за 3 – 4 місяці до вагітності, зміцнює позиції дівчат, як майбутньої багатодітної мами відразу.

Одним цікавим фактом є наступне – якщо в стравах національної кухні присутні ямса або солодка картопля, відсоток жінок, що носять двійню зростає. Такий незвичайний засіб містить хімічну речовину за своєю структурою, що нагадує естроген.

Народна мудрість говорить як завагітніти двійнею

Народні поради, що допомагають завагітніти двійнятами, грунтуються на тривалості менструального циклу. При тривалості циклу в 21 день, шанси збільшуються.

Народні способи, що збільшують ймовірність багатоплідної вагітності: флірт

Висока сексуальна активність в сім’ї є своєрідним кроком для зачаття відразу декількох малюків;

Можливо, вагітність двійнятами якимось чином пов’язана з порою року. Наприклад, влітку кількості жіночих статевих гормонів збільшується паралельно з ймовірністю зачаття двійні.

Після такого докладного опису ведення особистого життя і правильного харчування, питання «як завагітніти  двійнятами» не повинно виникнути знову у подружніх пар. Всі описані засоби зможуть підготувати організм.

Як завагітніти коли маленька матка?

Жіноча статева система відрізняється особливою ранимістю. І якщо в ній з’являється якесь захворювання, то це є серйозною небезпекою, як для здоров’я самої жінки, так і для її майбутнього малюка. Тому прекрасній статі необхідно дбайливо ставиться до свого організму, берегти і періодично перевірятися у лікаря. Проте, як би ти трепетно не відносилася до свого здоров’я, деякі його аспекти все-таки від тебе не залежать. Тому для багатьох жінок стає дивним такий діагноз, як гіпоплазія.

Говорячи простою мовою – «маленька матка». Якщо звичайно, дівчина і сама не виділяється зростом, то хвилюватися, в загальному нічого. А ось якщо навпаки – середній зріст, а лікарі, кажучи слово «маленька» роблять заклопотане обличчя, то задуматися є над чим.

Як завагітніти. Тільки без паніки – все лікується!

Часом,  звичайно, це займає пристойно часу, але потрібно лікуватися. Тому потрібно не панікувати, а просто відвідати лікаря. А поки що розглянемо детальніше дане явище.

Як завагітніти. Причини гіпоплазії

Причин для маленької матки не багато. Найчастіше, це перенесені в підлітковому віці травми. Також не потрібно забувати, що під час перехідного віку дівочий організм схильний до різних інфекцій і мікробів. З огляду на те, що організм ламається, матка схильна до різних заражень. Тому не буде зайвим підкреслити, що стежити за своїм здоров’ям потрібно змолоду.

Другою причиною є брак вітамінів. І найчастіше він виникає через різні дієти, за допомогою яких молоді леді знущаються над своїм організмом. Теж саме можна сказати і про дам постарше. Необхідні речовини просто не надходять в статеву систему, через що не відбувається належного розвитку дітородних органів в ній.

Крім цього, матка може гальмувати в своєму розвитку через погану роботу яєчників. Гормони не можуть вироблятися в них належним чином, звідси і затримка росту.

Можливо, що причиною порушення дозрівання матки є і схильність до пізніх місячних, переданих дівчині у спадок.

Як завагітніти. Як визначити гіпоплазію?

Якщо  проводити діагностику без допомоги лікаря, то єдиний спосіб – це спостерігати за виділенням під час місячних. Якщо вони невеликі, а сам цикл постійно збивається, то це можна віднести до ознак гіпоплазії. Але остаточно висновок зробить все-таки лікар.

Уважно розглянувши форму піхви, стан маткових труб і наявність між ними просвітів, гінеколог точно поставить діагноз. Здорова матка не повинна перевищувати 8,4 сантиметра в довжину, і 6,2 сантиметра в ширину. Стандартними ж розмірами для шийки матки служать 2,5 по 3,5 сантиметрів. Якщо розміри не відповідають, то це говорить про порушення росту матки.

Як завагітніти і як впливає на вагітність гіпоплазія?

Для того щоб дівчині завагітніти, маленька матка їй на заваді стати не може. А ось захворювання поруч знаходячих тканин – це те, що можливо не дасть провести запліднення, або виношування. Хоч багато медиків і б’ють на сполох, посилаючись на те, які розміри має матка. Статистика показує, що більшість жінок, маючи маленьку матку, виносили і народили здорових малюків. Бували навіть випадки, коли дівчина дізнавалася про розміри свого органу тільки після того, як народила.

Єдине, що здатне перешкодити завагітніти, це наявність захворювань органів, розташованих поруч. Частою причиною буває, наприклад, перекручування трубок матки.

Як завагітніти. Яке лікування призначають при гіпоплазії?

Гіпоплазія викликана нестачею гормонів, звідси і єдиним методом для її лікування служить збагачення органу гормонами. Лікування шляхом введення гормонів можливо замінити звичайним вживанням вітамінів. Крім того, пацієнтці призначаються фізіопроцедури, які полягають в легкому поколюванні низу живота.

Також гіпоплазію можна лікувати і з допомогою масажу, стимулюючи яйцеклітину як зовні, так і всередині. Це надає прилив крові до органу, що сприяє його збільшенню.

З народних способів можна виділити два:

Перший – це накладання глини. Глина доводиться до м’якого стану (як васабі) і накладається на низ живота. Зверху покривається харчовою плівкою, і необхідно так пролежати близько двох годин.

Другим ефективним способом є інтимна близкість. Вона одночасно стимулює матку, забезпечуючи приплив крові до неї, і крім цього, сприяє виробленню гормонів, що так необхідні органу.

Щоб скористатися будь-яким з цих способів, необхідно спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *