Home / Сім'я / Пози як зробити дитину з фото

Пози як зробити дитину з фото

Фахівцями давно доведено, що зачаття може статися в будь-якій позі. Але все-таки, а в якый швидше і успішніше? На початку інтимного спілкування це питання найчастіше мало цікавить партнерів. А ось якщо пара запланувала вагітність, а вона все не настає, ось тоді і виникає питання: найкращі пози як зробити дитину?

Що необхідно знати про пози як зробити дитину

Пози як зробити дитину з фото

Вагітність, що не наступає протягом декількох місяців, якщо пара не використовує будь-який метод контрацепції, це привід відправитися до лікаря. Якщо ж обстеження не виявило патологій ні у одного з партнерів, слід звернути увагу на особливості фізіології. Дівчатам рекомендується вести календар сприятливих зачать, вираховуючи день овуляції. Відомо, що найбільш ймовірне зачаття в день овуляції і за 3-5 днів до неї.

Не менш важливою умовою є регулярність інтимних відносин. Тут слід уточнити, бо регулярність сексу справа суто індивідуальна. Якість сперми стає вищою, якщо статева близькість буває через день або два. І, найголовніше, до зачаття дитини не можна ставитися як до обов’язку або роботі. Чим довірливіші і розкутіші будуть ваші відносини, тим більша ймовірність настання вагітності. Сексологи стверджують, що бажання чоловіка довести партнерку до оргазму носить егоїстичний характер. Саме в момент найбільшого розслаблення жінки сперматозоїди здатні в найкоротші терміни досягти мети.

Кращі пози як зробити дитину

 Використовуючи різні пози як зробити дитину, треба орієнтуватися на свої відчуття. Звичайно, між двома люблячими людьми не існує заборон, але якщо якась ситуація викликає дискомфорт, цю позу краще не застосовувати. Неприємні відчуття можуть викликати стрес, що негативно позначається на сексуальному потязі жінки і зменшує шанси зачаття дитини.

Використовуючи закон всесвітнього тяжіння, можна стверджувати, що найбільш вдалими позами для зачаття дитини є положення партнерки, в яких сперма якомога довше не випливає з піхви. Це у багато разів підвищує можливість позитивного результату, адже сперматозоїди знаходяться в сприятливому середовищі тривалий час. Не менш важливий і близький фізичний контакт, чим ближче до шийки матки станеться сім’явиверження, тим більше шансів отримають сперматозоїди в досягненні своєї мети.

Для отримання задоволення від сексу людство придумало безліч поз, існують навіть спеціальні навчання, що допомагають парі досягти вищої насолоди. Що ж стосується кращої пози для успішного зачаття дитини, тут все набагато простіше.

Найбільш сприятливою вважається класична або «місіонерська» поза. Партнерка лежить внизу, чоловік знаходиться зверху. Поклавши невелику подушку під сідниці жінки, можна сприяти кращому проникненню насінної рідини, що підвищує шанс завагітніти. У цьому випадку хочеться додати, що все нове – це добре забуте старе.

Прискорити процес зачаття допоможе поза, коли партнери лежать на боці. Цю позу називають «ложки». Чоловік і жінка можуть вибрати положення обличчям один до одного, або партнер обіймає даму зі спини. При використанні цього положення здійснюється дуже тісний фізичний контакт, який дозволяє наблизитися до шийки матки. Після еякуляції партнерка протягом деякого часу повинна полежати, не змінюючи свого положення.

Деяким парам допомагає зачати дитину колінно-ліктьова поза, або «доггі-стайл». Крім тісного контакту, поза забезпечує «збереження» еякулянта в піхві протягом деякого часу. Колінно-ліктьова поза дозволяє чоловікові відчувати себе господарем становища, тому багато партнерів воліють цю позу, навіть не думаючи про зачаття.

«Генеральська поза» дозволяє статися сім’явиверженню якомога глибше в піхву, що підвищує можливість запліднення. У цій позиції партнерка лежить на спині, зігнувши ноги в колінах, і піднявши їх на плечі чоловіка. Сексологи вважають цю позу сприятливою для багаторазового одержання оргазму. Під час близькості в такому положенні партнер легко досягає загадкової точку G, що призводить партнерку до оргазму.

Пози як зробити дитину – для зачаття дівчинки

Деяким здається, що використання певної пози як зробити дитину потрібної статі – це фантастика. Можна в це вірити чи ні, але з теоретичної точки зору все це можна пояснити. Всі сперматозоїди несуть жіночий і чоловічий хроматин, тобто визначають стать дитини. Жіноча Х-хромосома ускладнює сперматозоїди, роблячи їх неповороткими і важкими. Логіка очевидна: сперматозоїди, які не побігли запліднювати яйцеклітину виявляться в більшості несучими чоловічий ген.

Які пози для зачаття дівчинки є найбільш ефективними? Найважливіша умова, поза для зачаття дівчинки не повинна бути глибокою. Вам необхідно максимально подовжити шлях проходження сперматозоїдів до яйцеклітини. Цей шлях подолають повільні, але витривалі сперматозоїди з жіночими Х-хромосомами. А результатом цього буде народження дива з косичками. Для зачаття дівчинки оптимальним є такі пози:

 місіонерська;

 партнерка лежить на животі, а чоловік робить входження зверху-ззаду;

 на боці, коли партнер ззаду.

Пози як зробити дитину з фото 1

І ще кілька порад, як зачати дівчинку.

Намагатися не допускати оргазм у партнерки. При оргазмі шийка матки «захоплює» всередину частину сперми, що значно прискорює просування сперматозоїдів і підвищує вірогідність зачаття хлопчика.

Утримання партнера від статевої близькості протягом тижня до зачаття значно підвищує шанс народження дівчинки.

Запланувати зачаття за 2 дні до овуляції.

Пози як зробити дитину – для зачаття хлопчика

А якщо пара вирішила зачати хлопчика, слід робити все навпаки. Партнерка може відчувати оргазм, це збільшить шанс легких, рухливих сперматозоїдів з чоловічої Y-хромосомою добігти швидше до яйцеклітини. Тому рекомендуються позиції з глибоким проникненням, щоб досягти найбільшої чуттєвості партнерки. Щоб зачати хлопчика, можна використовувати місіонерську позу, підклавши під сідниці партнерки подушку. Відмінним варіантом є «генеральська поза», коли ноги партнерки підняті. Рекомендуються різні варіанти пози «наїзниця», а також секс стоячи, коли чоловік знаходиться позаду.

Сприятливі пози для зачаття хлопчика на фото:

Додаткові рекомендації, які допоможуть зачати спадкоємця:

 уникати тривалого утримання;

 не допускати перегрівання на сонці або в лазні;

 планувати зачаття в день перед овуляцією;

 постаратися прийти до оргазму одночасно.

Пози як зробити дитину з фото 2

100% -ної гарантії, ясна річ, ніхто не дає. Але якщо ви вирішили, що вам потрібна дитина певної статі, чому б не спробувати? У половині випадків вас чекає успіх, а в іншій половині – народиться дитина протилежної статі, але нехай вона буде улюбленою і бажаною.

Пози як зробити дитину. Загин матки і зачаття: що необхідно знати?

За статистикою, кожна п’ята жінка має аномальну будову матки. У певний період життя виникає питання про планування дитини і як завагітніти при загині матки назад або вперед. Навіть сьогодні медики не можуть дати правильну відповідь на це питання. Загин шийки матки впливає на зачаття і може бути причиною безпліддя, тому його лікуванням бажано зайнятися раніше, ніж жінка побачить дві смужки.

Нормальне розташування матки жінки, коли вона знаходиться в середині малого таза, вагінальний відділ донизу і ззаду, а дно до верху і спереду. Таким чином, в області шийки матки і її тіла утворюється тупий кут. Загином матки називається звернення кута назад, в ліву чи праву сторону.

Відхилення назад не є патологією або протипоказанням до пологів. Це індивідуальна особливість положення матки щодо інших органів. Медична практика показує, що подібні аномалії розвитку швидше придбані, ніж вроджені. Причинами можуть бути:

велике фізичне навантаження;

запалення дітородних органів;

ендометріоз;

кишкові інфекції;

закреп;

пологи;

спайки;

ракові захворювання таза;

несвоєчасні походи в туалет в дитинстві.

Найчастіше, виявляються самі захворювання, що викликали загин. Причини досить сильно впливають на симптоми. Якщо відхилення виникло через гінекологічні хвороби, то з’являться ниючі болі внизу живота, слизові згустки, різної щільності, кольору і консистенції. Під час менструального циклу, болі стають інтенсивнішими. Причиною служить саме захворювання або неможливість відтоку місячних.

Гінеколог огляне пацієнтку на УЗД, а потім на кріслі. Якщо матка піддається пересуванню і гінеколог може рукою ще змістити, значить це вроджений вигин. Не більше ніж особливість будови органу. Але якщо пересування матки обмежена або неможлива, значить проблема в спайкових процесах. Через спайок сперматозоїд не може проникнути в матку і зробити запліднення.

Якщо запустити проблему, це може привести до опущення або навіть випадання матки, що дуже небезпечно. В цьому випадку потрібне оперативне втручання. Під час операції хірург використовує нитки, на яких згодом буде триматися тіло матки. Природно, ймовірність успішного зачаття знижується на 50%.

Пози як зробити дитину.  Як лікувати загин матки?

Для того, щоб відповісти на питання: «Як завагітніти при загині матки?», Необхідно розібратися в способах лікування. Це все одно, що питати, про те, як дихати без проблем при нежиті? Відповідь одна – вилікувати.

Якщо це фізіологія жінки, вроджена особливість, то проблем не виникне. Щоб завагітніти, медики рекомендують робити прості фізичні вправи. По-перше, можна збільшити навантаження на м’язи живота і піхви. Лікувальну гімнастику робити стоячи, на четвереньках або в сидячій позі.

Вправа «Кішка». Необхідно прогинати і розгинати спину, чергувати плавні рухи і різкі.

Стоячи рачки, підігнути під себе коліно ноги і відпустити. Рухи робити різко.

Піднятися з колін і стати на ступні, потім знову повернутися в первинне положення.

Обпертися на лікті, руки покласти долонями вниз і спробувати встати.

Розсунути ноги і тягнутися до кожної по черзі, з нахилами.

Сісти в позі йога, ноги схрестити перед собою і робити нахили.

Ходьба на місці, з напівзігнутими ногами.

Нахили в різні боки, обертання стегнами.

При запальних процесах виникає більш важка ситуація. Тільки зарядка тут не допоможе. Після діагностування і встановлення проблеми, лікар призначає медикаментозне лікування. Це можуть бути антибактеріальні препарати (антибіотики), протизапальні і антигрибкові ліки, гормональні і нестероїдні препарати.

Чим раніше пацієнтка звернеться до лікаря, тим менша ймовірність виникнення спайок. Вони ускладнюють не тільки лікування, а й прохідність в трубах, каналі шийки. Швидко вилікуватися складно, а запліднення в цьому випадку неможливе. Іноді потрібне хірургічне втручання (операція).

Пози як зробити дитину. Загин матки при вагітності

Не рідкісні випадки, коли вагітна жінка тільки на УЗД, від гінеколога дізнається про те, що має особливу фізіологію і будови матки. В результаті притискання маткою сечовий міхур і кишечника, виникають закрепи і ниркові хвороби. Звичайно, вагітним варто поберегтися і обійтися консервативним лікуванням, але іноді ситуація настільки критична, що без операції не обійтися.

Консервативне лікування – це фізичні вправи, легкі навантаження, дієти з включенням злакових культур, кисломолочних продуктів, сухофруктів, овочів. У курс лікування входить обов’язкова регулярна здача сечі, на виявлення лейкоцитів, бактерій, підвищеного рівня білка або солі. Операційне втручання потрібне в разі поганих аналізів і яскравою виразності запальних симптомів.

Пози як зробити дитину – маючи загин матки?

Симптоми вродженого загину матки назад мізерні і не впливають на процес вагітності. У початковій стадії їх важко відрізнити від ПМС або простудних захворювання. Якщо ж у пари виникли проблеми із зачаттям, потрібно спробувати змінити пози.

Щоб вагітність наступила швидше, лікарі рекомендують особливі пози і рухи. Адже деякі не тільки не допомагають, а й знижують шанси потрапляння сперматозоїда в «місце призначення». Пара може займатися сексом в будь-якій позі, але перед самим сім’явипорскуванням необхідно змінити положення на класичну позу (чоловік ззаду або зверху).

Пози як зробити дитину з фото 3

Оптимальні пози як зробити дитину  при матці, що відхилена до заду:

  колінно-ліктьова, в цьому положенні у партнерки шийка матки знаходиться ближче до центру, що сприятливо для проникнення сперматозоїдів;

  на боці або «ложки», як уже було відмічено, в цій позиції існує максимально тісний контакт.

При загині матки назад (до заду) не можна займатися сексом в сауні, лазні, гарячій ванні, басейні. Кількість активних сперматозоїдів знижується. Не рекомендується застосовувати пози як зробити дитину, які не приносять задоволення або не подобаються. Категорично не можна займатися сексом після вживання кофеїну, паління, алкоголю. Якщо жінка планує вагітність, то вона повинна якомога раніше відмовитися від шкідливих звичок.

Пози як зробити дитину. Кілька порад

Якщо ви плануєте вагітність, вам треба знати передбачуваний день овуляції, це підвищить шанс зачати дитину. День овуляції можна визначити, вимірюючи базальну температуру вранці, лежачи в ліжку. Якщо ви не хочете забивати собі голову цими процедурами, скористайтеся спеціальним тестом на овуляцію, який можна купити в аптеці.

Після інтимного контакту не підстрибуйте з бажанням збігати в ванну і помитися. Полежте спокійно, розслабившись. Через кілька хвилин сперма перетвориться в гелеподібну субстанцію і втратить здатність до витікання. Як бачимо, природа все придумала без нас, щоб людство могло успішно розмножуватися.

Деякі дами стверджують, що після сім’явиверження корисно виконувати вправу «берізка», при якій ноги і таз піднімаються вертикально. Нібито такий захід допоможе їм зачати малюка. Вірити цьому чи ні – справа суто індивідуальна.

Не беріть сприятливі для зачаття пози основою для дії. Напевно у вас є свої зручні і приємні пози, в яких ви легко досягаєте оргазму і приносите задоволення одне одному. Використовуйте в інтимних відносинах звичні розташування, застосовуючи ефективну позу тільки перед еякуляцією або в дні, коли підвищена можливість зачаття.

Насолоджуйтесь інтимними стосунками зі своєю близькоюм людиною і під час близькості думайте тільки про ваші почуття і насолоду. Якщо ви максимально розкріпачитеся, ваше бажання неодмінно здійсниться, і ви в одну з таких чудових миттєвостей зачнете малюка. Дитина, зачата в любові, буде красивою і коханою!


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *