Home / Здоров'я / Вагітність і пологи / Як зробити дитину з першого разу

Як зробити дитину з першого разу

Здавалося б, що за дурне питання як зробити дитину? Але це дуже серйозне питання, яке вимагає правильного підходу. Багато пар дуже довго мучаються і намагаються, часом навіть приходять у відчай перш ніж побачать заповітні дві смужки на тесті. Давайте детально розберемо як зробити дитину  правильно і досить в короткі терміни.

Як зробити дитину?

Як зробити дитину з першого разу

Перш, ніж перейти до безпосереднього зачаття ви повинні повністю відмовитися від будь-яких способів контрацепції (особливо гормональних), хоча б за пару місяців до передбачуваного зачаття.

Нічого надприродного і нового ми напевно вам не скажемо і про те, що перш ніж зачати дитину вам необхідно почати вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок. Одним з важливих аспектів для бажаного зачаття буде фізичне здоров’я пари, так вам доведеться почати більше бігати і стрибати, ну або як мінімум влаштовувати собі щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

На питання як зробити дитину, можна і дати таку відповідь як вдатися до допомоги ЕКО, ця процедура є досить поширеною у всьому світі і практично завжди закінчується бажаною вагітністю. Так само не варто залишати без уваги і народні рецепти, які найчастіше грунтуються на прийомі різних трав’яних настоїв, які збагачені вітамінами.

Як зробити дитину правильно?

Так, діти це наше майбутнє справжні квіти життя для кожної сімейної пари. Діти-це продовження вашого роду, а який же чоловік не мріє про здорове і міцне потомство. На жаль стан навколишнього середовища на сучасному етапі життя людини залишає бажати кращого, особливо якщо ви житель мегаполісу і тут вже до питання дітонародження варто відбутися трохи з прагматичної точки зору, і продумати всі нюанси до дрібниць. Для початку необхідно правильно підготуватися до зачаття:

природно звернутися за допомогою до фахівців. Рекомендовано майбутнім батькам разом пройти необхідні дослідження і здати аналізи на момент планування вагітності;

правильно розрахувати овуляцію (в цьому вам так само може допомогти фахівець);

відмовитися від шкідливих звичок (хоча б за три місяці до запланованого зачаття);

повністю відмовитися, або в деяких випадках максимально мінімізувати вживання лікарських препаратів;

разом зі своїм чоловіком перейти на правильне харчування;

почати прийом вітамінів для вагітних жінок.

Не варто впадати у відчай, якщо навіть при дотриманні всіх правил ви ніяк не можете завагітніти. Пам’ятайте всьому свій час і значить ваш організм ще не до кінця підготувався, варто трохи потерпіти і ви станете мамою найпрекраснішого малюка.

А тим часом, поки ви перебуваєте в очікуванні дива займіться собою і своїм емоційним настроєм, так на вагітність необхідно правильно налаштуватися. Приберіть зі своєї голови всі зайві думки, а вже тим більше негативні емоції і стресові ситуації.

У момент планування вагітності ви повинні знаходитися в стані повної гармонії з собою і навколишнім світом, спробуйте походити на йогу і поробити дихальну гімнастику, ну або як мінімум займайтеся тим, що приносить вам максимум задоволення і теплих емоцій.

Як зробити дитину. Коли краще зачати дитину?

Найсприятливішими днями для зачаття вважаються дні овуляції, триває овуляція на жаль не так довго 1-2 дня. Овуляція це період коли яйцеклітина покидає фолікул, відбувається це в середині циклу. Але це зовсім не означає, що ви маєте шанс завагітніти лише два дні на місяць, ні це не так.

Як зробити дитину з першого разу 1

Сперматозоїд в середньому живе близько п’яти днів. Що б визначити овуляцію, вам необхідно вести свій календарик в якому ви повинні відзначати свій менструальний цикл. Овуляція відбувається в середині циклу.

Перший день ваших місячних і є перший день циклу, таким чином поспостерігавши за своїм циклом протягом пару місяців ви будите мати уявлення, про те скільки днів становить саме ваш цикл, потім ви просто цю цифру ділите на 2 і відраховуєте половину (наприклад якщо ваш цикл 28 днів становить, то на 14 день у вас овуляція). Але медицина пішла далі і зараз на полицях аптек ви можете знайти тест на овуляцію, який з точністю 99 відсотків визначить той самий рекомендований день.

Як зробити дитину з першого разу?

Головне щоб було величезне бажання. Поради по зачаттю ми описали трохи вище, але якщо ви все таки хочете щоб все вийшло з першого разу вам доведеться сильно постаратися. Існують пози в яких імовірність зачаття вища за все, крім того в такій ситуації багато залежить від вашого партнера.

Чоловікові необхідно здати сперму на аналізи і з’ясувати на скільки велика ймовірність швидкого зачаття, тут дуже важливо яка швидкість сперматозоїдів і їх живучість. За пару місяців до передбачуваного зачаття сходіть на прийом до фахівця і почніть прийом фолієвої кислоти і спеціальних вітамінних препаратів. Ще одна порада, яку дають фахівці це зниження ваги, та так ви полегшите навантаження на організм і подвоїте шанси до швидкого зачаття.

Як зробити дитину. В якій позі зачати дитину

Пози використовувані під час заняття любов’ю дуже важливі при зачатті. Відзначимо, що іноді жінки які дуже сильно хочуть малюка, після процесу лежать із задертими догори ногами по годині, щоб допомогти сперматозоїдам і як би це смішно звучить, але це реально працює. При зачатті повинні використовуватися пози з максимально глибоким проникненням, і ті пози при яких насіння максимально потрапить в матку і не витече. До таких поз відносяться:

місіонерська (це класична поза);

доггі стайл (чоловік ззаду, жінка на колінах або ліктях);

генеральська (коли ноги жінки закинуті на плечі чоловіка);

ложки (обидва партнери лежать на боці).

Не так вже й багато поз, але і за допомогою них можна урізноманітнити ваше життя і зачати дитину із задоволенням. Це ті пози в яких максимально глибоко відбувається викид сперматозоїдів, а так само в цих позах відбувається стимуляція матки, що так само сприяє швидкому зачаттю.

Як зробити дитину. Діти зачаті в піст

Діти зачаті в піст, насправді гостре питання на яке ми зараз постараємося дати зрозумілу відповідь. Відповісти на нього нам допомогли священнослужителі та наукова література, а так само деякі медики.

Найголовніший міф про дітей зачатих в пост, що вони народжуються з відхиленнями, які найчастіше пов’язані з головою. Але таким чином, задумайтеся що православні пости тривають більше півроку, з цього випливає що більша половина нашої країни люди з відхиленнями, на наш погляд це повна необґрунтована маячня.

Крім того жодне соціологічне та медичне дослідження ніколи цього не підтвердить, а тільки поки спростовує. Що ж стосується думки церкви на цей рахунок, та дотримання постів особливо великого поста це свята справа, але на яку люди і будь-яка сімейна пара йде добровільно з повною усвідомленістю.

І церква завжди брала сторону збереження сім’ї і вже тим більше її продовження роду. Жодна церква не порадить вам позбавитися від дитини зачатої в пост або скаже про те, що він народжений в гріху. Варто замислитися над тим, що діти даються нам Богом і тільки йому відомо, коли це щастя мало відбутися у вашій родині.

Як зробити дитину по фен-шуй – поради

 Дитина в будинку – це справжнє щастя, кохання всього нашого життя. Діти розфарбовують світ в усі кольори веселки, вони схожі на маленьких янголят, вічно безтурботних і сміються. Крім того, діти дарують нам море позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Іноді буває так, що в родині ніяк не народжується дитина, чоловік і жінка починають плакати, мучити себе, деякі навіть доходять до істерики, впадають в депресію, знаходять безсилля. Невже у бездітних пар ніколи не вийде народити здорового малюка? Насправді ні, вірте в себе! Спочатку важливо вилікуватися зсередини, щоб побороти бар’єр всередині себе.

Фен-шуй дуже ефективний, так як зможе допомогти вам зачати дитину. Найголовніше – це договір з вищими силами щодо врегулювання доброчинної енергії Ци в приміщенні. Активація західного сектора здатна творити чудеса! Фен-шуй для зачаття малюка допомагає залучити корисних людей в своє життя, підняти настрій і навіть змінити ситуацію. В першу чергу, зверніть увагу на свій «внутрішній фен-шуй». Дуже важливо не думати про негативні ситуації, а, навпаки, направити власні думки в позитивне русло. Розвивайте власний оптимізм, вірте в краще. Віра і дія – найсильніші ліки на світі!

Професіонали фен-шуй радять вдатися до деяких порад для того, щоб швидко зачати дитину.

За сферу дітей у відповіді західний сектор. Завдяки сітці Багуа і компасу можна визначити захід у своєму будинку, і з’ясувати, яким чином фен-шуй впливає на народження дітей. Крім того, західна частина житла відповідає за життєві наміри.

Ось деякі поради по активації західного сектора для зачаття карапуза:

Приберіть із зони старий мотлох і речі, тоді і проблема піде геть. Майстри фен-шуй в цьому випадку радять провести ретельне прибирання, протерти всі поверхні вологою ганчірочкою;

Традиційно західному сектору відповідають срібний і білий кольори, тому ви можете поставити в цю область картину граната, малюнки з дітьми, статуетку Хоттея;

Популярна картина під назвою «100 дітей» також дозволить вам зачати дитину;

Найбільш благополучний символ як зробити дитину – це статуетка слоника. Цей цікавий талісман вже приніс щастя для багатьох жінок. Купуйте слона тільки з підгорнутим вниз хоботом;

Вашу кімнату може прикрашати предмет або символ, що приносить успіх і потомство, наприклад, підійде ваза, білий тигр, рибки, дзвіночки, а також музичні інструменти.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *