Home / Сім'я / Як вийти заміж за вподобаного чоловіка – 7 правил

Як вийти заміж за вподобаного чоловіка – 7 правил

Що б не говорили, а чоловікам в плані одруження набагато простіше, ніж дівчатам. Хоч людина вже давним-давно зліз з дерева, «шлюбні ігри» Homo Sapiens проходять за тим же сценарієм, що і сотні тисяч років тому. Для дівчини в цьому сценарії спочатку відведена пасивна роль і лише дві фрази: «Так» або «Ні». Варіанти на зразок «Треба подумати», «Поки не знаю», «Скільки-скільки ти, кажеш, заробляєш?», все одно в кінцевому підсумку зводяться до вибору з двох згаданих фраз. Активна роль відводиться чоловікові. Саме він робить пропозицію. А всю активність дівчата, як і сотні-тисячі років назад, можна описати одним коротким виразом «мистецтво сподобатися». В таємниці як вийти заміж ми і спробуємо проникнути.

Як вийти заміж за вподобаного чоловіка

Як вийти заміж за вподобаного чоловіка - 7 правил

Пам’ятайте, як там, у пісні: «навіть якщо вам трохи за тридцять, є надія вийти заміж за принца». Мораль же цієї байки така: навіть якщо дівчина – не красуня, все одно знайдеться той, кому вона сподобається. Це нехай чоловіки думають, ніби ми, дівчата, мріємо у снах про принців на білих конях. Їм, недотепам, невтямки, що принцом для нас може бути будь-хто. Сподобався – і вже принц! Але ми цю таємницю їм не розкриємо.

Принцем-то може стати будь-хто. А ось будь-яка дівчина просто зобов’язана бути принцесою. Гарною, жіночною, розумною, чуттєвою і, звичайно ж, бажаною. Що для цього потрібно – всі ми знаємо, чи не так? Не будемо і тут відкривати свої жіночі секрети, тим більше, що у кожної дівчини вони свої, особливі. А ось в мистецтві, як би це делікатніше висловитися, «виходу заміж за вподобаного чоловіка», є кілька секретів, застосування яких допоможе досягти своєї мети будь-якій дівчині. Ось ці сім секретів як вдало вийти заміж, або сім правил успішної нареченої.

  1. Як вийти заміж. Здійми перепони – не будь легкою здобиччю

Найкраща в світі жінка – та, яка віддає все, не вимагаючи нічого натомість. Але в реальному світі такі хороші жінки, на жаль, в житті влаштовуються гірше, ніж егоїстки і набагато гірше, ніж стерви. Не варто віддавати чоловікові все, всю себе. Залиш щось для себе, коханої! Але це не головне правило. Навіть якщо ви не можете не віддати всю себе, головна умова – не робіть цього безоплатно. Завжди вимагайте чогось натомість. І чим дорожчою буде ціна, тим важче чоловікові дістанеться «здобич», тим бажанішою ви будете для нього. Не потрібно вимагати від чоловіка жертв безпосередньо – він може розцінити це як атаку на свою свободу або, ще того гірше, як ваше бажання «продатися подорожче» – а це чревате наслідками. Просто всіляко ускладнюй його «погоню за призом», виведіть перепони на шляху до того, що він хоче отримати. Улюблений прийшов на романтичну вечерю з букетом квітів і твердим наміром не обмежитися в цей раз поцілунком в щічку? Прекрасно! Тільки ось в самий розпал торжества, як раз в момент переходу офіційної стадії в напівінтимно-довірливо-еротичну, є ваша сестра, або мама, або близька подруга (не відводять тільки цю роль вашому колишньому!). Ви начебто ні-причому, жертва обставин, а ось кавалер після пари-трійки таких конфузів напевно задумається, чи не вирішити всі ці проблеми раз і назавжди – походом в РАГС?

Тільки не перегни палицю, не набудуй навколо себе неприступних стін і не захоплюйся крутінням динамо. Все добре в міру. А головне – пам’ятайте ще одне правило:

  1. Як вийти заміж. Нормального чоловіка на голу пристрасть не зловиш. Звийте гніздечко!

На додаток до наших жіночих принад, надзвичайно привабливою приманкою для чоловіка є турбота і затишок. Адже не дарма кажуть, що чоловіків в природі не буває, а є хлопчики: маленькі, великі і дорослі – але все одно хлопчики. І їм не тільки дружина потрібна, але і мама. Найекстремальніший спосіб перевірити це правило діє наступний. Зловіть чоловіка, бажано серйознішого і соліднішого. Заведи його в квартирку – затишну, тепленьку, добре обставлену. Ситно погодуйте, посадіть на затишний диван, суньте в одну руку пиріжок, а в іншу – газету і пульт від телевізора. І протримайте його так десь з півроку, нехай попривикає. А потім починайте нити, мовляв, довше так не можу, з коханцем, без шлюбу, таке життя тільки для чоловіка – він свій, для нього не шкода. Ламайте його звичний уклад – і подивитеся, що переважить: привид де-факто втраченої свободи або ж реальність з затишку, комфорту, турботи і ласки. Необхідність затвердження цієї реальності шляхом походу в РАГС здасться порожньою формальністю.

Але стережіться «сюсюкання» і перегинів, якщо тільки ваш хлопчик – не олігофрен. Ви – бажана майбутня дружина, а не матінка і не подружка.

  1. Як вийти заміж. Тисніть на логіку, шукайте больові точки

Чоловіки – істоти раціональні. Їм одних емоцій мало, на все потрібна логіка. Якби вони знали, як це полегшує життя нам! Ось спробуйте натякнути так невзначай заклятому холостяку, що одружені чоловіки живуть довше – так він відразу почне замислюватися про шлюб.

Таких логічних аргументів на користь створення сім’ї можна знайти скільки завгодно: діти, турбота одне про одного, швидка старість. А головна больова точка будь-якого чоловіка – його самолюбство. Переконайте його, що для вас краще нього в ліжку немає на всьому білому світі. Відразу побачите, як самолюбство закриє рот навіть логіці: він пропустить повз вуха той факт, що порівняти його з усіма ви просто фізично не можете і, відповідно, нахабно брешете, поки в світі напевно знайдеться хтось кращий нього.

Але навіть той факт, що ви вже його порівняли, причому не важливо, з ким, не притягне його уваги. Адже головне – що він самий-самий! Як крайній метод з цього правила можна використовувати шантаж вагітністю. Причому, краще на стадії шантажу вагітною не бути. Якщо ж сталося завагітніти по дурості, пам’ятайте, що для частини чоловіків навіть це не аргумент і вони ганебно біжать, залишаючи вас наодинці зі своїми проблемами. Отже, пошук потрібно починати заново, але ще невідомо, що краще – знову шукати коханого або жити з придурком, здатним втекти від власної дитини.

  1. Як вийти заміж. Встановіть змагання

Найпростіший шлях як вийти заміж  – намалювати перед цим закладом фінішну лінію і помістити його на старті в натовп ваших прихильників. «Переможець отримає все!» – явно маючи на увазі під «всім» себе, кохану, ви плескаєте в долоні і командуєтеш «На старт, марш!». Далі, милуючись на натовп чоловічих сідниць, імен в героїчному марафонському забігу, спокійно міркуєте собі, кого зробити переможцем. Ну, це в ідеальному варіанті. У звичайному житті такі змагання влаштовуються для одного, іноді для двох або трьох претендентів. Природно, з метою змусити Його повірити в казку, ніби він добув вас в кривавій боротьбі з іншими чоловіками – буквально, вирвав вас з чужих лап.. І чим більш представницька масовка в натовпі – тим крутіший забіг і цінніший приз.

  1. Як вийти заміж. Підніміть свій престиж

Будьте вище або, принаймні, кажіться такою. Думка близьких друзів і знайомих вашого чоловіка для нього дуже важлива. Як вони вас оцінять, так само оцінить і він. Так що доведеться вам постаратися справити враження, крім нареченого, ще й на тих людей, думка яких впливає на нього. І тут потрібно вести тонку гру, пам’ятаючи, що бути і здаватися – насправді речі різні. В даному випадку головне – здаватися.

Якщо вас високо оцінить оточення вашого обранця, то у нього не буде іншого виходу, як погодитися з цією оцінкою і прийняти її. Це означає, що в його очах ви також підніметеся на захмарні висоти. А звідти, як відомо, до РАГСу найближче.

  1. Як вийти заміж. Зробіть одруження вигідним

Переконати чоловіка в користь шлюбу не так вже й складно. Набагато важче довести йому, що найвигідніший шлюб для нього – з вами. Вигода для нього – це не тільки гроші, авто, нерухомість і бізнес. Звичайно, чудово, якщо ви все це можете йому запропонувати. Нікуди він не дінеться – здоровий прагматизм в чоловіків майже завжди перемагає нездоровій романтиці. Правда, «куплений» чоловік часто, вставши на ноги, сам собі кого-небудь «купує». Майже напевно можна сказати, що він не буде вам  вірним … Але якщо ви запропонуєте йому іншу вигоду – підтримку, вірну руку, допомогу в становленні бізнесу. – Він це оцінить, не сумнівайтеся.

  1. Як вийти заміж. Створити фінансовий гачок

Вкладайте гроші разом. Але не в банк, немає – у вас! Купіть спільно з ним квартиру, або машину. Заставте його відчувати, що ви – продукт його інвестицій. І відбити фінанси, отримати прибуток можна ніяк інакше, ніж через РАГС.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *