Home / Сім'я / Як зробити дитину. Коли краще зачати дитинку

Як зробити дитину. Коли краще зачати дитинку

Поява новонародженого – незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка, – безумовне щастя для батьків. Правда, досить часті випадки, коли статі дитини хтось з батьків не радий. Наприклад, в сім’ї одні дівчатка, а чоловік мріє про сина – потрібна йому компанія для риболовлі. І навіть, незважаючи на те, що у сучасних жінок немає необхідності народжувати саме хлопчика, спадкоємця, багато хто планує дитинку певної статі. Далі дізнаємось як зробити дитину певної статі.

Як зробити дитину.  Планування статі дитинки за овуляції

Як зробити дитину. Коли краще зачати дитинку

Навряд чи знайдеться сімейна пара, яка не мріяла б про дитину. Коли поява новонародженого – незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка, – безумовне щастя для батьків. оді батьки чекають народження першої дитини, їм, як правило, не настільки важливо, хлопчик це буде або дівчинка. Але коли планується друга або третя дитина, майбутні батьки часто мріють про певну стать.

Правильно розрахувати стать дитинки – завдання нелегке, це питання було актуальним у всі часи. Колись наші далекі предки користувалися всіма доступними методами, щоб зачати бажану дівчинку або довгоочікуваного хлопчика: вираховували сприятливі дні за зірками, ходили до знахарок, ворожили на картах і визначали стать дитини за календарем.

Як зробити дитину.  Визначення статі дитини за китайським календарем

У житті дорослої людини так мало сюрпризів, і навіть Новий рік все рідше підносить яскраві запаковані коробки під ялинку. Але ось настає момент, коли ми завмираємо в очікуванні найбільшого чуда. Дві смужки наповнюють життя неймовірними відчуттями, те саме дитяче захоплення. Вуглик цікавості з кожним днем все сильніше лоскоче під ложечкою, і так важко дочекатися заповітного дня. Це як отримати подарунок на День народження з позначкою: Текст прихований через 9 місяців. Мало хто здатен встояти і не заглянути під обгортку.

Колись доводилося лише здогадуватися і помічати, хто народиться на світ з животика щасливої мами – хлопчик чи дівчинка. Сьогодні на допомогу допитливим батькам приходить сучасний ультразвук. Вже на 4-5 тижні він здатний направити в «правильний» відділ магазину за приданим для майбутнього малюка. Але що робити, якщо «скромне» чадо повернулося до котла не тим боком, та ще й схрестило ручки і ніжки над самим цікавим місцем. Ось тут без народних методів не обійтися.

Однією з широко поширених найстаріших методик визначення статі майбутньої дитинки є древньокитайська таблиця, або китайський календар планування зачаття дитинки. Він був знайдений  700 років тому в одному з храмів недалеко від Пекіна і зараз оригінал зберігається в Пекінському науковому інституті. Однак не важко буде знайти копію таблиці в інтернеті. Записи, додані до неї, свідчать, що показник ймовірності у даної методики ні багато ні мало, а цілих 93%.

Мудреці з Піднебесної вважали, що тільки від жінки залежить, дівчинка або хлопчик може з’явитися на світло з її утроби. Тому метод заснований на зіставленні віку матері й місяця самого зачаття.

Складність застосування таблиці на практиці полягає лише в тому, що вік повинен бути визначений не за західною системою літочислення, а за китайським місячним календарем.

Як зробити дитину. Китайський календар планування зачаття і статі дитинки

Відомо два варіанти місячного китайського календаря: Ся (назва походить від першої напівміфічної династії Китаю) і Чжуаньсюй (календар династії Цинь, що отримав назву від першонащадка). Для планування зачаття слід скористатися календарем Ся, який відраховує рік по весні. Він дуже популярний в Східній Азії і використовується в романтичних цілях (для визначення сенсу ознак) і для формування персональної «карти долі». Наприклад, з його допомогою можна визначити сприятливі дні для важливих подій в житті людини: весілля, співбесіди, відкриття установи.

Як правило, місячний вік жінки більший реальних паспортних даних. Але якщо хочеться високої точності і мінімальних витрат часу на підрахунки, можна скористатися автоматичним калькулятором з віртуального простору. Це поширений інтернет-сервіс, здатний, виходячи з дати народження майбутньої мами, вирішити задачку на місячний вік в частки секунди.

Якщо ж поставитися до визначення статі дитинки за допомогою китайського календаря, як до розваги, досить додати до свого «європейського» 1 рік віку. Ми вважаємо народження – нульовою відміткою життя людини. А ось жителі Китаю починають обчислення з моменту зачаття, і дитина у них вже при народженні має 9-місячний вік. Так, наприклад, наш однорічний малюк в Китаї вважається дворічним здорованем.

Обчисливши вік, відповідним традиційним китайським календарем, можна легко знайти необхідну сходинку по вертикалі старокитайської таблиці визначення статі дитинки. Підказка – перший стовпець, в якому розташовані відповідні циферки від 18 до 45. Кожний осередок по горизонталі в знайденому рядку відповідає місяцю зачаття від 1 до 12. А ось – вміст ячейки бажаного пророкування статі майбутньої дитинки (в представленій таблиці синім кольором позначено хлопчик, червоним – дівчинка).

Як зробити дитину. Коли краще зачати дитинку 1

За допомогою таблиці можна не тільки задовольнити цікавість і дізнатися до народження, хто прокричить довгоочікуване «уа-а». Вона дозволяє «замовити» стать дитинки ще на стадії планування вагітності і підібрати найвдаліший момент зачаття.

Як зробити дитину. Китайський гороскоп визначення статі дитинки: міфічна достовірність

Перечитавши відгуки на форумах молодих батьків і коментарі фахівців на медичних сайтах, неможливо ні посміхнутися щодо достовірності китайського методу передбачення статі дитинки. Як би не хотілося і не мріялося – ймовірність залишається в класичних межах 50:50 (точніше 106/100). Якщо в однієї пари сотень сімей метод дав позитивний результат, то обов’язково є пара сотень – «винятків з китайських правил». Але як же тоді пояснити, чому у когось все ж вийшло?

Швидше за все, відповідь – в силу людського бажання і мрії. Коли ми настільки налаштовані на народження дочки або сина, що готові довго дотримуватися дієти, планувати сприятливі дні, змінювати режим статевого життя – це не просто так. Коли внутрішній голос веде нас до мети, то і провидіння намагається допомогти народити дитину певної статі. І тоді метод спрацьовує, адже доля вже давно вирішила подарувати нам маленьке «заплановане» щастя.

На сьогоднішній день, в століття нових технологій, існує кілька методів, як зробити дитину  бажаної статі. Одним з найбільш ефективних з них вважається спосіб планування статі по овуляції. Як це працює?

Як зробити дитину. На чому заснований метод планування статі по овуляції

Спосіб планування по овуляції – це підрахунок сприятливих днів, які підходять для зачаття певної статі. У цей період дозріла яйцеклітинка виходить з яєчника, і щоб відбулося запліднення, їй необхідно зустрітися зі сперматозоїдом. Відбутися це повинно протягом доби, так як по закінченню цього терміну незапліднена яйцеклітина гине. Саме тому день настання овуляції необхідно розрахувати.

Як зробити дитину. Коли краще зачати дитинку 3

Як зробити дитину.  Як зачати хлопчика або дівчинку по овуляції?

Як цей метод допоможе спланувати стать майбутньої дитинки? Відповідь проста. І у жінок, і у чоловіків є хромосомки, що відповідають за стать дитини. Чоловік містить в собі хромосоми XY, а жінка – носій хромосом XX. Хромосома Y відповідає за народження хлопчика, а X-хромосома – дівчинки. Сперматозоїди X менш рухливі і живуть довше, тому мають найбільшу ймовірність запліднити яйцеклітину через дві доби після сексу, як Y тоді-сперматозоїди здатні дістатися до неї протягом доби, а також мають нижчу здатність до виживання в кислому середовищі.

Як краще розрахувати дні? Одним із способів визначення овуляції є розрахунок його за допомогою калькулятора.

Як зробити дитину.  Розрахувати овуляцію на жіночому онлайн калькуляторі

Жіночий календар овуляції, розрахувати який дуже просто, необхідний для того, щоб визначити день для зачаття дитини максимально точно.

Овуляція – дуже складний і нестабільний аспект організму, далеко не у всіх жінок відбувається стандартний цикл в рамках 28 днів. Тривалість циклу у кожної жінки індивідуальна, або може змінюється в зв’язку зі стресами, хвилюваннями або хворобами. Тому рекомендується вдаватися до допомоги калькулятора овуляций, щоб максимально точно розрахувати цикл.

Як правильно це робити? Візьмемо за основу стандарт – 28 днів. Перший день менструального циклу – це початок періоду, овуляція відбувається між 11 і 21 днями. Знову ж – все залежить від індивідуальності організму, саме для цього і потрібен калькулятор, який найбільш точно розрахує дату на підставі саме вашого циклу. Точність розрахунку безпосередньо залежить від його регулярності, тому, перш ніж скористатися допомогою калькулятора, необхідно спочатку якийсь час поспостерігати за своїм циклом.

Якщо з ним все в порядку, то ніщо не завадить максимально точно розрахувати період овуляції. Як відбувається розрахунок? Наведемо приклад. Припустимо, дата початку вашого останнього менструального циклу 12 серпня. Тривалість днів – 28. За розрахунками калькулятора передбачувана дата овуляції – 25 серпня, сприятливі дні для зачаття дитинки – з 22 до 26 серпня. Відповідно, для дівчаток підходять 22 і 23 числа, а для хлопчиків – 25 і 26.

Поради з планування статі від наших бабусь

Існує безліч “бабусиних порад” як зробити дитину  певної статі, можливо, вони злегка застаріли, але в них безумовно є логіка. Далі наводяться поради щодо зачаття певної статі дитини, засновані на їжі.

Овуляція – це складний і нестабільний процес виходу дозрілої яйцеклітинки з яєчника. Саме в цей момент і може відбутися зачаття дитинки. Під час овуляції яйцеклітинка знаходиться на стадії дозрівання ооцита другого порядку.

Далеко не у всіх жінок відбувається стандартний цикл в рамках 28 днів. Тривалість циклу у кожної жінки індивідуальна, або може змінюватися в зв’язку зі стресами, хвилюваннями або хворобами.

Календар овуляції онлайн для зачаття дитини.

Жінкам, які планують завагітніти, калькулятор овуляції онлайн допоможе розрахувати дні овуляції за календарем, щоб підвищити шанси зачаття дитинки.

Деякі жінки можуть відчувати наступ днів овуляції, ідеальних для зачаття дитини, орієнтуючись на суб’єктивні ознаки. Наприклад, у деяких жінок і дівчат може виникати біль внизу животика або підвищуватися чутливість грудей під час днів овуляції.

Щоб розрахувати день зачаття без календаря овуляції, жінки щодня вимірюють базальну температуру. За правилами, це потрібно робити щоранку, не встаючи з ліжечка.

Але якщо вам здається, що це вже занадто, ви можете скористатися калькулятором місячних або ж календарем овуляції онлайн, які допоможуть розрахувати день зачаття без зайвого клопоту.

Як зробити дитину. Жіночий календар місячних для визначення безпечних днів циклу

Розрахувати дні овуляції за календарем зачаття онлайн буде корисно не тільки жінкам, які планують вагітність, але і тим, хто вживають запобіжних засобів методом перерваного статевого акту. В такому випадку, розрахувавши дні овуляції онлайн за календарем, можна визначити дати, в які найбільш ймовірне зачаття дитинки і уникнути небажаної вагітності.

У такому випадку варто пам’ятати, що, хоча яйцеклітина після овуляції живе всього 12-24 годин, сперматозоїди, після того як потрапили в організм жінки, можуть зберігати свою активність до 5 днів. Тобто, хоч календар овуляції онлайн і розраховує день овуляції, ви повинні знати, що вагітність може наступити навіть  тоді, якщо в день овуляції по таблиці у вас не було статевого акту.

Як зробити дитину.  Як працює онлайн калькулятор розрахунку овуляції

Календар овуляції  складається на підставі даних про ваш менструальний цикл. Але як пов’язані між собою менструальний цикл, який можна розрахувати за допомогою калькулятора місячних, і календар овуляції?

Менструальний цикл жінки зазвичай триває 28-32 днів: з першого дня місячних і до першого дня наступного циклу. За цей час в організмі жінки в яєчниках дозріває яйцеклітина, яка готується до зачаття дитини. Паралельно внутрішня оболонка матки готується до імплантації зародка. Якщо зачаття дитини, а, отже, імплантації не відбувається, починаються місячні.

Овуляція, якщо вважати за календарем, відбувається в середині менструального циклу, на 14 день. Щоб точно розрахувати день зачаття дитинки і скласти календар овуляції, необхідно знати точні дати початку останніх місячних.

Тепер ви знаєте все необхідне про овуляцію і менструальний цикл для того, щоб розрахувати календар овуляції і дату зачаття дитинки онлайн.

Як зробити дитину. Як зачати хлопчика?

Отже, сперматозоїди, що містять “чоловічі” Y хромосоми:

активніші і швидкі, ніж “жіночі” Х;

менш живучі в умовах кислого середовища.

Якщопара мріє про хлопчика, то збільшити шанси на його народження можна при активному занятті сексом в день овуляції або безпосередньо перед нею, тобто якомога ближче до моменту овуляції. При цьому рекомендується використовувати більш ефективні для зачаття пози з глибоким проникненням. Якщо статевий акт станеться на пару днів раніше овуляції, то “чоловічі” хромосоми з високою ймовірністю не доживуть до моменту запліднення.

Для Y-хромосоми більш сприятливий лужний баланс усередині піхви, ніж кислий. Тому для зачаття хлопчика краще підійде їжа, багата калієм і натрієм.

Рекомендуються до споживання для жінок:

червоне м’ясо, банани, також добре підійдуть персики;

фундук, мигдаль і інші горіхи з високим вмістом калію.

Як зробити дитину. Як зачати дівчинку?

X-хромосоми, що відповідають за народження дитинки жіночої статі:

менш рухливі, на відміну від Y-хромосом;

довше виживають в кислому середовищі.

Тому, якщо майбутні батьки планують зачаття дівчинки, повноцінний статевий акт повинен відбуватися за 3-4 дні до настання овуляції і виходу яйцеклітини. В цьому випадку рекомендуються позиції, при яких сперма виявиться трохи далі від шийки матки, тому що це дасть перевагу “довготривалим” Х-хромосомами. Наприклад, для зачаття дівчинки відмінно підійде місіонерська позиція.

Для X-хромосоми краще підійде кислий рН-баланс, для цього зробіть ставку на їжу з високим вмістом кальцію і магнію.

Рекомендуються до споживання для жінок:

риба, фрукти і овочі;

зелені овочі, такі як шпинат і брокколі – добре підійдуть як джерело магнію;

молочко, йогурт, сир та інші молочні продукти багаті кальцієм;

насіння гарбузу, соняшнику і кунжуту.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *