Home / Сім'я / Як зробити дитину правильно та гарантовано

Як зробити дитину правильно та гарантовано

Загальновідомо, що якої статі буде майбутня дитинка, формується в період зачаття і підпорядковується тому, який саме сперматозоїд запліднить яйцеклітину. Коли це сперматозоїд, який містить Х-хромосому-народиться дівчинка, а коли це сперматозоїд, який містить Y-хромосому- народиться хлопчик. Але чи випадковий цей зв’язок, і чи можливо на нього якимось способом вплинути? Далі спробуємо розібратись як зробити дитину правильно.

Як зробити дитину правильно та гарантовано

Як зробити дитину правильно та гарантовано

З давнини людей цікавило питання, які є методи впливу на стать майбутньої дитинки. Майже всі вони базуються на забобонах. Але є і цікаві дослідження, а, крім того, статистичні відомості, на які не потрібно закривати очі. Так що не будемо рішуче заявляти, що стать дитинки неможливо спланувати.

Статистично встановлено, що хлопчики частіше народжуються при перших пологах і менше при подальших. Чим молодші майбутні батьки, тим більша ймовірність народження хлопчика і навпаки. У людей, які захворіли на подагру, в потомстві домінують дівчинки; в потомстві лисуватих представників сильної статі більше хлопчиків.

Крім цього, встановлено, що діти-погодки більше бувають однієї статі. Коли проміжок між пологами приблизно 3 роки, то в основному з’являються дітки різної статі. Якщо завагітніти незабаром після аборту, більший шанс народження дівчинки.

Як зробити дитину правильно жіночої статі

Про те, як зробити дитину правильно  жіночої статі, мріють багато. Дівчата гарні, ніжні і слухняні. Як правило, вони ближче до батька з матір’ю, ніж хлопчики.

Встановлено, що яйцеклітинка у жінки містить тільки один вид-Х (ікс). А сперматозоїди поділяються на 2 типи: Х і У (ікс і ігрек).

Отже, сперматозоїд доходить до яйцеклітини і встановлює стать дитини: поєднуються ХХ (яйцеклітина і сперматозоїд) – народиться дівчинка, поєднуються ХУ – народиться хлопчик.

Здається, що нічого не змінити. Але впливати на сперматозоїди можна. Розберемо методи, як правильно зачати дівчинку більш детально.

Як зробити дитину правильно. Особливості сперматозоїдів

Визначає зачаття дівчинки: Х-сперматозоїд. Їх менше в спермі, вони повільніше рухаються, але тривалість існування і сила більша.

Визначає зачаття хлопчика: У-сперматозоїд. Вони більш мобільні, їх більше, але менша тривалість життя і міцність.

Отже, ви хочете завагітніти дівчинкою. Для того щоб яйцеклітину досягли безпосередньо Х-сперматозоїди, забезпечте всі необхідні умови.

Орієнтуємося на якості сперматозоїдів:

потрібно зменшити кількість сперми;

змінюємо мікрофлору піхви;

час аж до овуляції має бути гранично допустимим для зачаття (для того щоб У-сперматозоїди були вбиті, а Х – поспіли вчасно досягти яйцеклітини).

Як зробити дитину правильно. Визначення овуляції

Важливо знати про те, як завагітніти дівчинкою по овуляції після місячних. Якщо у дівчини звичайний місячний цикл тривалістю 28 діб, то овуляція, як правило, починається в 14 день.

Для того, щоб розуміти, як зачати дівчинку по овуляції, потрібно застосовувати метод виміру базальної температури. Правило в 2-ох словах: за кілька днів до овуляції температура зменшується, потім простежується стрибок (на 0,5 градуса) – цей період і стане днем овуляції. Для того щоб зрозуміти, коли буде період овуляції, складіть план, вимірюючи температуру кілька місяців.

Якщо ви не знаєте, як зробити дитину правильно  жіночої статі, календар овуляції, безсумнівно, допоможе.

Як зробити дитину правильно. Правила зачаття дівчинки

Займіться незахищеним сексом за кілька днів до овуляції. Сперматозоїди- хлопчики не проживуть аж до овуляції.

В період овуляції і в наступну добу захищайтеся або закінчіть займатися сексом; утримайтеся ще й 2 дня вже після овуляції. Інакше, Х-хромосоми випередять У-хромосоми.

Бажано остерігатися оргазму жінці, так як в період оргазму з’являється субстанція, що вбиває Х-сперматозоїди. Обмежте ласки і збудження.

Раніше розповідалося, що кислотна сфера збільшує можливість того, як завагітніти дівчинкою. З цією метою потрібно здійснювати оцтове промивання прямо перед сексом: в 1 літрі кип’яченої водички розбавити 2 столові ложечкки оцту.

Посуд повинен бути стерильним. Застосовувати розчин відразу, не пізніше ніж через 2 годинки після виготовлення.

Є ще один спосіб, але науково не підтверджений. Вважається, щоб зачати дівчинку необхідно їсти харчові продукти з великим вмістом магнію і кальцію: сири, сирки, молочко, горішки, каші.

Як зробити дитину правильно та гарантовано 1

Як зробити дитину правильно. Таблиця зачаття дівчинки

Для способу як завагітніти дівчинкою, таблиця вам стане в нагоді. Потрібно знати місяць появи на світ  чоловіка і жінки, а перетин встановить число пари.

Як зробити дитину правильно та гарантовано 2

Можливість появи на світ дитинки певної статі вищий, якщо іксів якомога більше. Ваша мета відшукати, в якому місяці зачати дівчинку. Наприклад, дівчина з’явилася на світ у січні, представник сильної статі – в травні. Їх цифра пари 5. Значить, можливість завагітніти, щоб народилася дівчинка, висока в травні.

Як зробити дитину правильно та гарантовано 3

Є ще один метод, коли краще зачати дівчинку – це особливий календар зачаття.

Все елементарно: дівчина знаходить свій рік (по вертикалі) і місяць для зачаття (по горизонталі). Якщо перетинан вкаже М – народиться хлопчик, якщо Д – вкаже місяць, коли можна зачати дівчинку. Користуйтеся таблицею для зачаття.

Як зробити дитину правильно та гарантовано 4

Як зробити дитину правильно. Зачаття дівчинки по крові

Загальновідомо, що у людей кров оновлюється. У дівчини це відбувається раз в 4 роки, у представників сильної статі раз в 3 роки. Працює це так: у кого з подружжя в період зачаття кров молодша, той і встановить стать дитини (мама-дівчинка, тато-хлопчик).

Зараз розглянемо методику, як зробити дитину правильно  жіночої статі по оновленню крові. Поділяємо вік матері на 4 (не забуваємо, раз в 4 роки кров нова). До решти добавляємо число всіх місяців з дня народження матері до періоду зачаття. Зразок: матері 24, ділимо на 4, виходить 6,5. Частина, що залишилася 5. Мати народилася, припустимо, в листопаді, а зачаття сталося в березні. З листопада до березня цілих 5 місяців. 5 (решта) + 5 (число місяців з місяця появи на світ до місяця зачаття) = 10. Не забудьте це вік крові матері.

Обчислюємо вік батька таким же методом. Зразок: батькові 25. Ділимо на 3 (нова кров), отримуємо 8,3. Частина, що залишилася 3. Місяць появи на світ-серпень. З серпня до березня (період зачаття)=8 місяців. До решти добавляємо 8, Отримуємо 11.

Підсумок: вік матері 10, батька 11. Значить, якщо кров матері молодша, можна завагітніти дівчинкою.

Як зробити дитину правильно. Способи зачаття дівчинки

Відомий спосіб лікаря Шеттлса має на увазі використання різних методів для визначення, в які дні зачати дівчинку. Завдання встановити період дозрівання яйцеклітини, а саме – спланувати сексуальний зв’язок за 2-3 дня.

Також крім усього вищеописаного, чоловікові, мислячому як завагітніти дівчинкою швидко, потрібно: за кілька місяців до зачаття перестати палити і вживати спиртне, більше гуляти, вести динамічний стиль життя, добре харчуватися. Це гарантує здорових дітей.

Народні способи як зробити дитину правильно жіночої статі

займатися сексом тільки вдень;

потрібно мати статеві контакти по парних днях місяця;

дівчина повинна бути ініціатором сексуального акту.

Як зробити дитину правильно. Зачаття дівчаток-двійнят

Шанси як зачати двійнят дівчаток зростають, якщо до планування перейти одночасно зі скасуванням способу оральної контрацепції. Це пов’язано з тим, що часом в подібні моменти яєчники виробляють за 1 цикл більше однієї яйцеклітини.

Як зробити дитину правильно чоловічої статі?

Ви віддаєте перевагу синьому тону і любите розкидані по будинку машинки? Тоді ви замислювалися над питанням як зробити дитину правильно  чоловічої статі.

Фахівці визначили, що стать дитинки залежить від виду сперматозоїда, який опинився в яйцеклітині. При заплідненні ембріон успадковує гени і батька, і матері. При цьому «винуватцем» статі дитини постає безпосередньо представник сильної статі, у якого склад У (хлопчики) і Х-сперматозоїдів (дівчатка) приблизно однаковий в спермі. Незважаючи на приблизно однакові можливості появи дітей, довголітня статистика свідчить про те, що хлопчиків, як правило, з’являється трохи більше, ніж дівчаток (106 до 100).

Більшість медиків заявляють, що ніяк не можуть впливати на стать дитини. Однак, є ряд народних методів, які збільшують можливість, як точно зачати хлопчика.

Методи зачаття хлопчика

Спосіб Шеттлз.

Спосіб Шеттлз базується на концепції зачати хлопчика по овуляції. Х і У сперматозоїди переміщуються по репродуктивним маршрутами з різною швидкістю і проживають там різний час. «Хлопчики» сперматозоїди швидше долають шлях до яйцеклітини, проте проживають менше. З цієї причини, щоб зачати дитинку чоловічої статі по овуляції необхідно розрахувати 12 годин до або в період овуляції і зайнятися сексом. Велике значення має і поза в сексі. Для цієї мети, рекомендована поза ззаду з найбільшим проникненням.

Як зробити дитину правильно та гарантовано 5

Особлива дієта.

Побутує думка, що потрібно, щоб зачати хлопчика дотримуватися особливої дієти за ряд місяців до появи на світ. Відповідно до законів цієї дієти, сконцентрованої на зміні РН-балансу в організмі, передбачає віддати перевагу солоній їжі, червоному м’ясу, яйцям, цукіні, грибочками, кукурудзі, хлібу і рибі. Молочні продукти вживати не рекомендовано. Нещодавно дослідники встановили, коли  найкраще зачати хлопчика – збереження одного рівня глюкози в крові (постійні прийоми їжі).

Китайський календар місяця.

Китайський календар місяця – це спеціальна таблиця, зроблена лікарями Китаю понад 700 років тому, а потім знайдена в одному зі склепів імператора Китаю. Метод пов’язаний з віком мами і місяцем зачаття. Точніше, вам залишається лише впоратися з таблицею і хлопчик буде. Насправді, ніяких підтверджень правильності цієї таблиці немає. Але варто все-таки спробувати, адже, як зачати хлопчика гарантовано, до сих пір з упевненістю не відповість жодна медицина світу.

Підібрати правильний час.

Так як сперматозоїди «хлопчики» найбільш енергійні, то потрібно не займатися сексом протягом ряду днів до овуляції, а прямо перед нею увійти в сексуальний зв’язок. У які дні зачати хлопчика вам допоможуть спеціальні тести на овуляцію.

Науковий спосіб як зробити дитину правильно

З найбільш наукових і надійних способів є методи вилучення фракцій сперми з великим входженням Х і У сперматозоїдів. За допомогою лазера сперматозоїди відокремлюються на Х і У. Подібні сперматозоїди застосовують при ЕКЗ. Дивлячись яка стать потрібна, яйцеклітина запліднюється. Частка удачі модифікується від статі: 91% – дівчатка, 75% – хлопчики. Так що, в даний час є ймовірність «зробити замовлення» генетику. Хоча, зачати в цьому випадку доведеться за допомогою лікарів і сьогоднішніх репродуктивних технологій.

Як зробити дитину правильно за біоритмами

Є і спосіб розрахунку статі дитинки згідно біоритмів. Виявлено особливі поєднання біоритмів матері і батька, при яких відбувається зачаття дитинки. Розуміючи дані поєднання, можливо, сформувати персональний для цього подружжя календар, в який місяць зачати хлопчика. Біоритмічний метод не заперечує інші способи, так як всі рухи в організмі відбуваються циклічно і підкоряються цим або іншим біоритмам.

Перераховані вище методи, наприклад, чи можна завагітніти дівчинкою, не нададуть вам гарантії. А більша частина цих методів – скоріше вигадка, ніж правда. Тому не турбуйтеся, якщо народиться дитина не тієї статі, адже здорова дитинка – вже велика радість.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.