Home / Твоя краса / Обличчя / Як зробити гарні брови в домашніх умовах

Як зробити гарні брови в домашніх умовах

Не так багато є професіоналів, які можуть швидко визначити ідеальну форму і колір брів для кожної панянки індивідуальні. Якщо ідеальні брови, можна взяти на озброєння кілька цікавих прийомів. Погодьтеся, «правильні» брови – половина вдалого макіяжу. Як зробити гарні брови  самостійно дізнаємось далі.

Як зробити гарні брови – правильну форма брів

jak-zrobutu-garni-brovu-v-domashnih-ymovah

Корекція брів — це надання їм правильної форми, відповідної типу обличчя і зовнішності, за допомогою спеціальних інструментів і косметичних засобів. Ця процедура передбачає вищипування непотрібних волосків і фарбування окремих ділянок. Корекцію можна проводити як у косметичному кабінеті, так і вдома.

Іноді може знадобитися підстрижка. Роблять її перед вищипуванням. Волоски зачесують наверх і зрізають ті, що виступають за верхню лінію.

Необов’язково вищипувати волоски над бровами. Це може візуально опустити їх.

Яка буває форма брів.

Виділяють кілька основних форм брів, які можна спробувати зробити на своєму обличчі. У продажу є трафарети, які легко прикладаються, і за їх формою кресляться лінії і вигини.

Форми брів:

«Будиночком». З таким типом брів потрібно бути гранично акуратними, адже ви ризикуєте завжди мати здивований вираз обличчя. Вони більше всього підійдуть дівчатам з завищеним центром брів.

Плавні округлі. Це універсальна форма брів, що підходить практично будь-якому типу обличчя. Такі брови роблять молодшою і розкривають очі.

Дугоподібні. Цей тип підходить дівчатам з грубими рисами, додає жіночності і м’якості образу.

З «зламом». Найпопулярніша форма на сьогоднішній день, адже вона робить обличчя природним, а погляд — виразнішим і проникливим.

Прямі. Такі брови здатні розширити обличчя, тому добре підійдуть худим дівчатам.

Вигнуті. Цю форму характеризує короткий хвостик і високий підйом.

jak-zrobutu-garni-brovu-v-domashnih-ymovah-1

При виборі форми брів подумайте не тільки про те, як приховати або підкреслити достоїнства та недоліки обличчя, але і про свій образ. Деякі форми можуть зробити вас дуже сумною або здивованою, інші додадуть трохи агресивності та войовничості.

Якщо ви — натура романтична, з тонкою душевною організацією, занадто різкі вигини і підйоми будуть виглядати доречно. Якщо зовнішні кутики брів дивляться вгору, ви виглядаєте більш ніжною і милою. Якщо вони дивляться вниз, ви виглядаєте втомленою і похмурою. Коли основа брів і зовнішні куточки на одній лінії — найвиграшніший напрямок.

Як зробити гарні брови. Як підібрати форму брів під риси обличчя

Брови настільки змінюють обличчя людини, що правильно підібрана форма допомагає візуально зробити очі більшими. Дівчата з маленьким розміром очей можуть використовувати цей нюанс при корекції брів.

Висоту брів косметологи називають «аркою». Відповідно, поділяють високу і низьку арки. Якщо у вас маленькі очі, брови повинні розташовуватися низько. Але уникайте занадто густих форм, інакше обличчя стане коротшим. Щоб зменшити розмір очей, виберіть тип брів з високою аркою. Акцент варто зробити на густоту, щоб великі очі виглядали виграшно.

Дівчатам з великим і довгим носом варто вибирати високі брови, але при цьому побоюватися їх близького розташування. Не підійдуть також прямі і короткі лінії, адже вони зроблять ще більший акцент на середині обличчя. Широкий лоб можна візуально зменшити, якщо розташувати брови ближче одну до одної.

Мода на брови постійно змінюється, але не варто ставати її жертвою. Тут важливо проявити індивідуальність і підібрати ту форму брів, яка підходить саме до вашого обличчя. Існує одне дуже просте правило: вибирати ширину брів у відповідності з рисами обличчя. Тонка форма брів — дрібні риси, широка форма — великі.

Як зробити гарні брови. Як підібрати форму брів за типом обличчя

Щоб зробити гарну форму брів, необхідно спочатку визначити тип особи. Кожному відповідає свій ідеальний вигин брів. Існують чотири форми голови: кругла, трикутна, квадратна і овальна. Щоб легше було визначити форму обличчя, можна заколоти волосся вище і краще розгледіти свої риси.

Дівчата з круглим обличчям повинні уникати аналогічної форми брів, адже вона візуально зробить їх товстішими. Перевагу краще віддати вигнутим лініям, побоюючись занадто гострих кутів. Не варто робити великі і різкі підйоми, плавні лінії додадуть обличчю краси і жіночності.

Овальне обличчя не терпить дуже близької відстані між бровами. Як і з круглою формою, варто уникати різких і крутих вигинів. Краще всього вибрати пряму лінію брів і трохи закруглити кінчик. Приділіть увагу видаленню волосків між бровами, щоб візуально розширити обличчя.

Якщо ваше обличчя відноситься до квадратного типу, вам не варто надто сильно вищипувати брови і робити їх тонкими. Оформіть їх більш натуральними і густими. Віддайте перевагу різким і зігнутим лініям. Можна зробити високий підйом з довгим хвостиком у формі дуги.

Дівчатам з трикутним обличчям не радять віддавати перевагу прямій формі брів, виглядати це буде не красиво. Можна зупинитися на висхідній формі з плавними контурами і рівномірним вигином.

Яким би не було обличчя за формою, важливо правильно і вчасно доглядати за бровами. Вибравши для себе ідеальну форму, не забувайте вчасно вищипувати зайві волоски, щоб не втратити потрібні обриси.

jak-zrobutu-garni-brovu-v-domashnih-ymovah-2

Для того щоб брови виглядали красивими і доглянутими і підходили до вашого типу зовнішності, важливо знати, як зробити гарні брови  обравши правильну форму. Корекція завжди передбачає позбавлення від непотрібних волосків. Існують різні способи їх видалення, у залежності від індивідуальних уподобань. Процедура ця не зовсім приємна, і може супроводжуватися короткочасними больовими відчуттями.

Як зробити гарні брови пінцетом

Пінцет — найпопулярніший інструмент для створення гарної форми брів. Перед тим, як скористатися цим інструментом, необхідно визначитися з формою. Щоб уникнути невдач в цьому питанні, спробуйте використовувати зручну формулу створення красивих ліній і вигинів.

Етапи визначення форми брів за допомогою олівця:

Прикладіть олівець до опуклої частини носа одним кінцем, а другий направте до лінії внутрішнього куточка очей. Якщо провести пряму далі вгору, то ви зможете зрозуміти, де повинна починатися дуга. Всі волоски, що ростуть до цієї точки, необхідно видалити.

Далі визначається найвища точка вигину дуги. Верхня частина олівця плавно переноситься у бік очей, нижня залишається також на кінчику носа. Точка перетину олівця і зіниці буде найвищим місцем брови. Щоб не зробити помилок, дивіться рівно перед собою.

Останній етап — визначення хвостика дуги. Нижню частину олівця продовжуємо тримати на кінчику носа, а верхню зміщуємо до зовнішнього куточка ока. У точці перетину цих ліній і буде закінчуватися ваша брова.

Щоб перевірити відстань між бровами, прикладіть два пальці. Вонане повинна бути більшою, ніж їх величина.

Після того як ви вибрали форму, для кращого результату намалюйте її білим олівцем на своїх бровах. Так буде зручніше вищипувати непотрібні волоски.

Існують правила вищипування брів, яких необхідно дотримуватися, якщо ви хочете отримати красиві лінії і вигини:

Правило росту волосся. Видалення волосків відбувається виключно у напрямку їх росту, що допоможе уникнути їх вростання в шкіру. Крім того, такий метод — менш болючий.

Правило захоплення. Вищипувати волоски необхідно біля самого кореня швидкими і різкими рухами.

Правило обробки шкіри перед тим як зробити гарні брови. Перед вищипуванням брів подбайте про їх очищення від косметики і бруду. Необхідно проводити дезінфекцію шкіри до і після процедури. По закінченню видалення волосків зволожуйте роздратовану шкіру кремом.

Дотримання режиму дня. Найкраще вищипування брів проводити ввечері перед сном, щоб почервоніння і роздратування встигло за ніч зникнути.

Правило підбору інструментів. Для корекції брів не рекомендується використовувати бритву або ножиці. Краще всього вибирати спеціальні щипці або пінцет.

Правило догляду. Брови необхідно розчісувати косметичною щіточкою кожного дня.

Після того як ви визначилися з формою і зробили корекцію можна проводити періодичне вищипування непотрібних волосків. Щоб не зіпсувати форму, косметологи радять видаляти волоски тільки під лінією брів, не чіпаючи верхню частину. Також можна вищипувати область між бровами.

Як зробити гарні брови правильної форми ниткою

Тридинг — корекція брів за допомогою спеціальної нитки. Може, декому цей спосіб здасться інноваційним, але це не так. Метод вищипування брів ниткою з’явився дуже давно в східних країнах.

Переваги тридинга:

Використання нитки виключає можливість випадкового зараження інфекцією.

Після процедури поступово волоски стають м’якшими.

Одночасне видалення відразу декількох волосків.

Волосяні цибулини не страждають.

Врослі волоски не з’являються.

Процедура проходить без роздратування і почервоніння.

Для того щоб провести процедуру вдома, вам знадобиться арабська нитка довжиною 50 см. Її відрізняє висока міцність і натуральний бавовняний склад. Перед процедурою приготуйте ватні спонжи, просочені у будь-якому трав’яному відварі, і прикладіть на область брів.

Візьміть нитку і зв’яжіть кінці, після перекрутіть її кілька разів таким чином, щоб вийшло дві петлі. У кожну просуньте вказівний і великий пальці і рухайте нитку від перенісся в бік скронь. В одній петлі пальці розширюються, в іншій звужуються. Весь процес відбувається за принципом ножиць. Непотрібні волоски потрапляють в середину, де переплітаються нитки, і швидко видаляються.

Як зробити гарні брови для різних форм обличчя.  Макіяж брів

Є 4 основних засоби для макіяжу брів:

Тіні

Олівець

Маркер

Гель

Якщо  ми говоримо про натуральність, то тіні для брів в цьому плані просто ідеальні. Вони, як правило, продаються палетками по 2-3 кольори і використовуються за допомогою скошеної короткої кисті. Промальовуйте нижню лінію брови від внутрішнього до зовнішнього краю. Потім позначте верхню межу. Їх закінчення повинні зійтися біля скроні в тонкий хвостик.

Олівець – варіант для тих, у кого волоски ростуть дуже неоднаково: якщо в тілі брови є прогалини і хвостики брови на різній висоті або просто невдало вискубли волоски. Спочатку розчешіть брови щіточкою, надаючи їй правильну форму. Потім заповніть дрібними штрихами цілу брову, не залишаючи жодного пробілу. Фінальний штрих – розчешіть брови дрібною щіточкою або короткою жорсткою кистю.

Маркер створює ефект татуажу. Його головна перевага – стійкість. Техніка малювання проста: промалюйте відразу волоски, а не верхні і нижні границі. Похибки підправити дуже складно.

Гель для брів фіксує форму і колір, що дуже зручно при несприятливих погодних умовах. Користуватися ним дуже просто: злегка розчешіть брови і все. При цьому можете наносити засіб на вже нафарбовані брови або на чисті волоски, якщо брови у вас ідеальні від природи.

Допоміжним прийомом для ідеального макіяжу брів є світлий відблиск під лінією росту на максимально виступаючій кісточці.

Візьміть будь-який світлий олівець, або білі матові тіні і зробіть тонкою кистю акцент під нижньою межею. Таким чином, навіть світла брова буде виглядати набагато більш яскраво і виразно, граючи на контрасті.

Правильний вибір форми, густоти та кольору брів – щастя для кожної жінки. Справа це копітка і відповідальна, але брови можуть або підтвердити красу вашого обличчя, або спростувати її.

Щоб підкоригувати форму брів і зробити її більш виразною, можна використовувати спеціальний косметичний олівець. Завдяки йому промальовуються штрихи в тих місцях, де волоски погано ростуть. Варто вибирати твердий і добре заточений олівець для брів.

Класичний колір олівця — чорний, але необхідно враховувати свій колір волосся. Дівчата з рудим і каштановим волоссям повинні вибирати темно-коричневий тон. До світлих зачісок підійде сірий, темно-бежевий і попелясто-коричневий відтінок.

Останнім часом модно використовувати відразу два кольори олівця. Для брів ближче до перенісся вибирають темний тон, для другої частини — трохи світліший. Не варто забувати і про плавний перехід кольору в середині брови. Тон шкіри так само важливий при виборі олівця: чим темніша шкіра, тим темніший відтінок, і навпаки.

Етапи корекції брів олівцем:

Перед тим як почати малювати брови, нанесіть тональний крем на все обличчя.

Позначте пару штрихів у місці, де ви плануєте початок брови, і пару штрихів в кінці.

Візьміть щіточку і причешіть початок брови знизу вгору, інші волоски — по лінії зростання.

Нанесіть штрихи, що імітують волоски, добре заточеним олівцем спочатку знизу, а потім зверху.

У місці, де волоски ростуть рідко, профарбовують олівцем невеликими штрихами, розташованими один над іншим паралельно.

В кінці корекції знову розчешіть брови.

Штрихування можна наносити одним кольором, але часто використовується відразу кілька олівців. Можливі різні комбінації: фарбування брів світлим тоном по всій довжині і подштриховка по нижньому краю темним кольором або від перенісся до середини брови.

Коригування брів олівцем має свої плюси: якщо вам не сподобалася обрана форма, її легко стерти і намалювати іншу. Таким чином, за допомогою проб і помилок можна добитися ідеального результату.

Як вибрати форму брів — дивіться на відео:

Як підібрати і зробити гарну форму брів і красиво самостійно намалювати їх олівцем або тінями в домашніх умовах, дивіться на відео:

Як надати красиву і акуратну форму бровам, правильно вищипнути їх, зробити корекцію ножицями самостійно і красиво оформити макіяжем в домашніх умовах, дивіться на відео:

Брови — важлива частина вашого образу і зовнішності. Вони здатні кардинально змінити дівчину як в кращу, так й в гіршу сторону. Доглянуте і красиве обличчя насамперед характеризується ідеальними бровами, які завжди в порядку.

 


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *