Home / Твоя краса / Обличчя / Як правильно вищипувати брови самостійно

Як правильно вищипувати брови самостійно

Кожен чоловік скаже, що в образі жінки його найбільше приваблюють її очі. І, звичайно ж, чималу роль в цьому відіграють акуратні брови. Але як правильно вищипнути брови  самостійно? Як зробити це професійно і акуратно без сторонньої допомоги? Як правильно вищипувати брови  без допомоги фахівців? Дізнаємося кілька варіантів цієї процедури і виберемо найбільш оптимальний.

Як правильно вищипувати брови. 1 спосіб

Як правильно вищипувати брови самостійно

Від правильного догляду за бровами залежить багато, в тому числі вираз і глибина погляду. Щоб форма брів стала саме такою, якою ви задумали, необхідно дотримуватися наступних правил:

Для початку необхідно підготувати яскраве освітлення (якщо є можливість скористатися яскравим денним, це буде ідеально). Погане освітлення не допустимо для цього заняття, так як створювані неяскравим світлом тіні можуть давати неточне уявлення про форму волосків брів, в результаті чого ймовірність зробити помилку зростає.

Розмістіть дзеркало навпроти себе, щоб було максимально зручно виконувати процедуру. Всі потрібні інструменти розкладіть під рукою, щоб не виникло необхідності вставати за чим-небудь або тягнутися. Крім традиційного пінцета необхідний очищаючий лосьйон.

Перед застосуванням пінцета ретельно обробіть його в кип’яченій водичці або спиртовому настої. Це до мінімуму знизить ймовірність заражень вірусами.

Перед процедурою рекомендується кілька разів умитися, щоб обличчя було чистим і ясним.

Очищающий лосьйон акуратно наносимо на дерму навколо і на самі волоски. Після цього рекомендується розчесати волоски в тому напрямку, в якому вони ростуть. Це необхідно для того, щоб не довелося вискубувати зайвого.

Вискубувати брови рекомендується акуратно по одному волоску і робити це максимально близько до кореня, щоб бажана форма брів залишалася максимально довгий час. Захоплювати волоски потрібно акуратно, проте висмикувати їх рекомендовано різкими рухами (це убезпечить від можливого болю).

Вискубувати верхню частину брів не рекомендується!

По закінченню процедури ще раз умити обличчя і насолоджуватися глибиною погляду.

Як правильно вищипувати брови. Як уникнути болю після процедури

Напевно кожна жінка знає, що самостійне вищипування брів – процедура хвороблива, причому іноді болі тривають протягом тривалого періоду. Багато хто задається питанням, як правильно вищипувати брови  і без болю, яка виникає з декількох причин, подолати які допоможуть наступні поради:

Викликаний різкими висмикуваннями біль легко усунути за допомогою шавлії, ромашки. Також біль легко зняти, просто приклавши шматочок льоду до хворого місця, через декілька хвилинок вона повністю зникне.

За допомогою теплового компресу можна запобігти появі подібного недуга.Таким чином, пори навколо брови відкриються, завдяки чому всі процедури пройдуть без больових відчуттів.

Біль може стати менш відчутною, якщо шкіру над бровами підняти трохи вгору або просто сильно притиснути. Це зупиняє приплив крові в цю область і, тим самим, пом’якшує біль.

Застосувавши спеціальний косметичний крем від подібного болю, можна позбутися від неприємних відчуттів. В цьому випадку всередину шкіри проникнуть пом’якшувальні ферменти, що діють за принципом ромашки, але в більш прискореному темпі.

Використовуючи наведені вище поради, біль, викликану домашнім вищипуванням брів, можна зробити досить незначною або її можна уникнути зовсім за допомогою спеціальних косметичних кремів і мазей.

Як правильно вищипувати брови. 2 спосіб

В даний час переважає думка про те, що правильне вищипування брів здатні зробити тільки в салоні за пристойні гроші (втім консультація косметолога або стиліста не завадить). Але якщо постає питання, як правильно вищипувати брови самостійно, необхідно дотримуватися наступних етапів:

Підготувати всі необхідні для вищипування брів інструменти (в даному випадку все те ж саме, що в попередньому способі). Підготувати яскраве, вкрай бажано, денне освітлення (при денному світлі видно всі тонкощі і деталі процесу, допустити похибку в даному випадку неможливо).

Ретельно вимити руки, умити обличчя і очистити косметичним лосьйоном, що володіє дезинфікуючими властивостями. Після цього рекомендується обробити пінцет в спиртовому розчині.

За допомогою пінцета різкими посмикуваннями необхідно видаляти волоски по одному. Щоб надати їм ідеальну форму, потрібно залишати малі волоски і всю ліву верхівку.

Тепер необхідно надати форму. Найбільш красива форма створюється за 3 основними лініями, при цьому для кожної окремо (для лівої – свої лінії, для правої свої). Щоб не допустити похибку, за допомогою олівця візуально намалюємо 3 лінії від волосків (зліва, в центрі, праворуч). Щоб було зрозуміло візуально, лінії потрібно вести від початку і аж до очей. Це дозволить в подальшому визначити місце початку, завершення і місце вигину. Лінії закінчуються в точки перетину.

Як правильно вищипувати брови самостійно  1

Першу лінію необхідно будувати з 2 точок: від крила носа і крайнього куточка ока. Щоб точно створити лінію і не помилитися в майбутньому, в місці її перетину відзначимо вертикальну точку.

Друга лінія будується аналогічно, з двох точок: через крило носика і до зовнішнього кутика ока, і відзначається на місці її перетину. Всі волоски, що знаходяться від даної лінії до скроні, видалимо.

Третя линяючи починається від крила носика і закінчується дужкою очей. У місці її перетину з першою точкою потрібно провести вертикальну лінію максимально високо і зігнуто щодо брови. Всі волоски, що знаходяться зліва і праворуч від лінії, необхідно видалити.

Якщо ви хочете коригувати і нижню частину брови, то до такої процедури варто поставитися вкрай обережно, оскільки нижні волоски, як правило, дуже маленькі і їх коригування зазвичай сильно впадає в очі. Однак, якщо до цього підійти акуратно, то підвести брови можна і в цьому випадку. Якщо ви бажаєте симетричну і вигнуту форму, то виконати аналогічні операції потрібно на лівій і правій бровах. В цілому, вищипування в нижній частині волосків не відрізняється від наступних за винятком того, що тепер необхідно коригувати не тільки розмір (довжину) волоска, але і його ширину. Видаліть всі найбільш довгі і широкі на ваш погляд волоски так, щоб не пошкодити інші. Однак, якщо ви не знаєте як правильно вищипувати брови  в нижній частині брови вашої форми, зверніться до косметолога за допомогою.

Як правильно вищипувати брови. Секрет ідеальних брів

Вискубувати брови самостійно вміє кожна жінка. Але мало хто дійсно знає, як правильно вищипувати брови  самостійно, щоб вийшов ідеальний ефект. Будь-яка жінка бажає мати глибокий погляд, але як красиво вищипнути брови, які тонкощі і деталі потрібно при цьому враховувати? Саме про такі тонкощі піде мова далі.

Експериментувати з формою, кольором, розміром брів не бажано, а ось дізнатися думку професійних косметологів з цього приводу дуже корисно. Дізнатися, як вищипнути брови самостійно, які існують стилістичні складові цього процесу.

Ефект ідеальних брів досягається декількома секретами і тонкими моментами:

брови не повинні зустрічатися на переніссі і біля нього (занадто довгі створюють сумний погляд навіть у чоловіків, не кажучи про жінок);

кожен волосок повинен бути рівним і не виділятися серед інших (не можна допускати, щоб волоски виходили зі звичної форми, настійно рекомендується видаляти такі. Якщо їх багато, скористайтеся спеціальним косметичним гелем, який зафіксує певні волоски на потрібному місці);

колір повинен гармоніювати з усім обличчям, при цьому підкреслюючи глибину погляду. Однак це зовсім не означає, що його розфарбування повинна бути хаотичним, до вибору кольору потрібно поставитися творчо (а краще сходити до стиліста і дізнатися, яке колірне забарвлення буде ідеальним для вас).

Щоб добитися ідеального ефекту брів потрібно правильно поставитися до вибору форми. Насправді ідеальна форма дана кожній людині з народження, тому форма повинна бути наближена до природної.

Як правильно вищипувати брови. Додання чарівної форми

Часто жінкам мало відомо, як красиво вищипнути брови для їх типу брів. Щоб дізнатися до якого типу відносяться конкретно ваші, виконайте наступну операцію: об’єднайте головку і хвіст брови однією прямою лінією, щоб визначити куди вона спрямована. Лінія може мати напрямки до підлоги, до неба, або спадаючий. Відходяча від цієї прямої лінії дуга і буде говорити про форму. Будь-які брови належать до одного з наступних типів:

Прямі (або горизонтальні). Волоски такого типу починаються і закінчуються приблизно на одній прямій, вигинів або зовсім немає, або вони мінімальні і майже не помітні. Прямі типи волосків сприяють візуальному розширенню і подовженню форми очей, що надає привабливості погляду. Такий тип часто використовується для того, щоб візуально згладити гострий тип підборіддя.

Висхідні. Даний тип подовжує обличчя, роблячи його верхню частину візуально більшою і виразною. Однак не варто захоплюватися підняттям брів і регулярно створювати висхідну форму, інакше далі змінити тип волосків буде вкрай важко (навіть після якісного вищипування брови будуть з’являтися в тому ж місці, що і раніше).

Падаючі. Унікальний тип, найбільш характерний для чоловіків. Внутрішні краї підняті і знаходяться вище скронь, в той час як зовнішні, навпаки, опущені і розташовуються в скроневій області. Даний тип вимагає особливого догляду: непотрібні волоски, що з’явилися необхідно видаляти зверху, а край знизу не чіпати.

Дугоподібна форма визнана ідеальною, так як в даному випадку зберігаються всі потрібні пропорції, причому при правильному догляді можна домогтися результату овальної форми, коли волоски закривають віко. Дугоподібна форма часто користується попитом серед населення похилого віку, так як візуально даний тип брів омолоджує обличчя і робить його більш витягнутим.

Округлі брови, що набули широкого поширення на Близькому і Далекому Сході є ідеальним варіантом для жінок з яскраво вираженими рисами обличчя. Округла форма створює візуальний ефект ідеального обличчя, так як при ньому не помітне гостре підборіддя, будь-які жорсткі обриси і прямі кути. Рекомендується використовувати всім жінкам, які мають овальну форму обличчя.

Надламана форма вважається найбільш сучасним варіантом. Такий тип шляхом кривих зламів в лініях створює дійсно красиву форму обличчя для жінок. Глибина очей в даному випадку виражена ідеально, а погляд набуває грайливий вираз. Сьогодні даний тип часто застосовується для виразності погляду і для пом’якшення різних зламів на обличчі (в тому числі, прямих підборідь).

Форма “будиночком” – одна з форм брів, яка використовується жінками з підвищеним центром. Багато хто вважає, що форма “будиночком” робить вираз жінки дурним і надає обличчю невпевненості, постійно здивований вираз.

Важливо відзначити, як правильно вищипувати брови  своїми руками. Оскільки потрібно бути вкрай акуратним і обережним на всіх етапах процедури. Вищипування брів може викликати труднощі лише тоді, якщо що-небудь зроблено не акуратно або в поспіху. Тому, щоб вийшла дійсно гарна форма, важливо не тільки визначитися з кольором і дизайном, але і знайти досить вільного часу, щоб зробити гарний макіяж самостійно.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *