Home / Твоя краса / Обличчя / Як вищипувати брови ниткою самостійно

Як вищипувати брови ниткою самостійно

Для того, щоб освоїти нову методику як вищипувати брови ниткою, і зробити брови ідеальними, потрібно поставити перед собою дзеркало і підготувати допоміжні матеріали. Для проведення процедури можна скористатися звичайною ниткою в кількості 0,5 метра, гребінцем для брів, тоніком, спиртовим розчином і ватяними дисками.

Як вищипувати брови – процедура

Як вищипувати брови ниткою самостійноНеобхідно попередньо очистити шкіру від макіяжу за допомогою тоніка і ватного диска. Гребінцем з частими зубами розчісують брови знизу вгору, розділяючи волоски. Якщо процедура виконується вперше, малюється форма брів за допомогою темних тіней і пензлика. Олівці з жирною структурою застосовувати не рекомендується, так як шкіра повинна бути знежиреною. Для закріплення волосків в потрібному напрямку, їх можна покрити гелем для брів і знову акуратно розчесати і укласти. Непотрібні волоски підлягають видаленню.

Як вищипувати брови ниткою

Для видалення зайвих волосків потрібно дотримуватися такої схеми:

Необхідно зв’язати кінці нитки.

Нитку накидають на 4 пальці рук, долоні спрямовані одна до другої і розташовані на відстані витягнутої нитки.

Для отримання «пісочного годинника » потрібно в центрі закриття нитки, робити 3-5 поворотів рукою.

Нитку натягують і підхоплюють великим і вказівним пальцями обох рук. Великий і вказівний пальці однієї руки розводять в сторони. На другій руці їх зводять разом. Тут необхідна деяке тренування, після якої ця процедура буде проходити легко і швидко.

Для видалення зайвих волосків, нитку, скручену в центрі, направляють до волоска проти його росту і повторюють вищевказану маніпуляцію з пальцями. Спіраль нитки підчепить волосок і швидко його видьорне.

Немає необхідності турбуватися, якщо перший досвід вищипування брів ниткою виявиться не цілком вдалим. Варто спробувати ще кілька разів.

В кінці процедури необхідно протерти шкіру навколо брів спиртом щоб уникнути попадання інфекції в мікроскопічні ранки. При появі гіперемії (почервоніння ) на шкірі біля брів не потрібно хвилюватися. Процедура активізувала потік крові і надходження кисню до тканин. Це посилить обмін речовин в шкірі. Почервоніння зійде протягом 15-20 хвилин.

Щоб процедура була безболісною, необхідно дотримуватися простих рекомендацій :

Легше видаляти зайві волоски на бровах при розпареній шкірі (розкритих порах) .

Не рекомендується відразу після процедури наносити макіяж щоб уникнути подразнення шкіри.

Шовкову  нитку для вищипування брів не застосовують.

Зручніше проводити дану процедуру перед сном.

Чітке виконання даних рекомендацій і набутий досвід забезпечать красу брів.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *