Home / Твоя краса / Обличчя / Вправи від нежитю

Вправи від нежитю

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з такою проблемою як нежить. Хтось бореться з нежиттю народними засобами, хтось біжить в аптеку за лікарськими препаратами. Але щоб швидко позбутися нежитю, додатково до всього, необхідно робити ще й гімнастику.

Якщо важко дихати, то перед гімнастикою потрібно закапати в ніс будь які судинозвужувальні краплі (санорин, галазолін). При підвищеній температурі тіла виконувати вправи не слід. У такому випадку вправи можна відновлювати через 2-3 дні після нормалізації вашого стану. Для заняття гімнастикою підійде як свіже повітря, так і закрите приміщення, яке перед цим необхідно гарненько провітрити.

Вправи, щоб позбутися нежитю:

Вправи від нежитю– Спокійно, а головне, рівномірно дихайте обома ніздрями приблизно 30-60 секунд. Таку процедуру потрібно повторювати після кожної зробленої вправи.

– Праву ніздрю притисніть до носової перегородки. Лівою ж половинкою носа рівномірно і спокійно дихайте протягом 30-60 секунд.

– Тепер ліву ніздрю притисніть до лівої перегородки, а правою половинкою носа рівномірно і спокійно дихайте близько 30-60 секунд.

Спочатку дихати носом може бути складно, тоді потрібно періодично робити вдих ротом. При цьому виконувати такі вправи можна як сидячи, так стоячи і лежачи.

Такі вправи робимо до тих пір, поки ваше дихання не покращитися. Після чого переходимо до посиленого носового подиху . Робимо всього 2-3 посилених вдихи, так як таке дихання може викликати головний біль і запаморочення. При посиленому диханні повинні активно працювати м’язи шиї, грудної клітки і плечового пояса.

Гімнастикою для носа потрібно займатися 3-5 разів на день, а її тривалість має становити близько 2-3 хвилин.
Такі нескладні вправи для вашого носа, які заберуть у вас всього 2-3 хвилини, допоможуть вам позбавитися від нежитю і вільно дихати.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *