Головна » Твоя краса » Обличчя » Вправи від нежитю

Вправи від нежитю

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з такою проблемою як нежить. Хтось бореться з нежиттю народними засобами, хтось біжить в аптеку за лікарськими препаратами. Але щоб швидко позбутися нежитю, додатково до всього, необхідно робити ще й гімнастику.

Якщо важко дихати, то перед гімнастикою потрібно закапати в ніс будь які судинозвужувальні краплі (санорин, галазолін). При підвищеній температурі тіла виконувати вправи не слід. У такому випадку вправи можна відновлювати через 2-3 дні після нормалізації вашого стану. Для заняття гімнастикою підійде як свіже повітря, так і закрите приміщення, яке перед цим необхідно гарненько провітрити.

Вправи, щоб позбутися нежитю:

Вправи від нежитю– Спокійно, а головне, рівномірно дихайте обома ніздрями приблизно 30-60 секунд. Таку процедуру потрібно повторювати після кожної зробленої вправи.

– Праву ніздрю притисніть до носової перегородки. Лівою ж половинкою носа рівномірно і спокійно дихайте протягом 30-60 секунд.

– Тепер ліву ніздрю притисніть до лівої перегородки, а правою половинкою носа рівномірно і спокійно дихайте близько 30-60 секунд.

Спочатку дихати носом може бути складно, тоді потрібно періодично робити вдих ротом. При цьому виконувати такі вправи можна як сидячи, так стоячи і лежачи.

Такі вправи робимо до тих пір, поки ваше дихання не покращитися. Після чого переходимо до посиленого носового подиху . Робимо всього 2-3 посилених вдихи, так як таке дихання може викликати головний біль і запаморочення. При посиленому диханні повинні активно працювати м’язи шиї, грудної клітки і плечового пояса.

Гімнастикою для носа потрібно займатися 3-5 разів на день, а її тривалість має становити близько 2-3 хвилин.
Такі нескладні вправи для вашого носа, які заберуть у вас всього 2-3 хвилини, допоможуть вам позбавитися від нежитю і вільно дихати.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *