Home / Твоя краса / Догляд за руками / Як робити сухий манікюр

Як робити сухий манікюр

Багато жінок роблять манікюр класичний, з використанням ножиць, води і пилочки.

Займатися обрізанням кутикул, іноді просто ніколи, та й легко поранитися.

Такий вид манікюру йде в минуле, а на його місце, приходить новинка – європейський, а, іншими словами, сухий манікюр.

Що ж таке сухий манікюр?

Як робити сухий манікюр

Чому сухий манікюр  отримав таку назву?  Відрізняється він від класичного манікюру тим, що в цій новинці не використовується вода. Перед самим дійством, не слід розпарювати руки. По суті, це правильно, за рахунок того, що не використовується вода, лак на нігтях буде довше триматися.

Коли руки розпарені, то нігті на пальцях набувають плоску форму, після того, як вони висихають, форма повертається в той вид, що і була до цього. Через такі різкі перепади, лак може потріскатися.

Сухий манікюр: який же плюс?

Він не обрізний, за рахунок цього, немає задирок. Ще до плюсів, можна віднести і те, що з часом, якщо робити манікюр постійно, кутикули перестають рости. І це робить руки дуже гарними.

Сухий  манікюр підходить до будь-яких типів шкіри. Робиться цей манікюр протягом 20 хвилин, і обробляються нігті один раз на тиждень.

Сухий манікюр  вдома

Перш ніж приступити до виконання сухого манікюру, треба позбутися від забруднень, прибрати з рук вологу, якщо вона є. А також продезінфікувати руки для того, щоб не дати можливість мікробам потрапити на ті ділянки шкіри, які будуть оброблені.

Для того щоб приступити до манікюру, треба переконатися в тому, що ваші нігті сухі. Це дуже важливо. Інакше ефекту, який ви чекаєте, отримати не вдасться.

Краще за все, для перестраховки, взяти ватний диск, змочити його в рідині, якою ви звикли знімати лак і провести цим диском, по кожному нігтю, таким чином, ви їх знежирите.

Наступним кроком буде позбавлення від кутикул. Зараз більшу популярність отримали спеціальні рідини для позбавлення від кутикул. Наносимо за допомогою вушної палички рідину на кутикули, тримаємо кілька хвилин і результат очевидний. Видаляємо залишки і все. Ось таке диво.

Якщо такий спосіб видалення кутикул вам не походить, за якимось показаннями, тобто спеціальні пристосування, за допомогою яких можна підняти кутикулу і прибрати її просто відсунувши вгору.

Далі, необхідно за допомогою пилочки, надати нігтю форму. Форма може бути такою, яка більше підходить до типу рук.

Після цього на нігті наносимо покриття, яке захистить ваш манікюр. Це покриття також вирівнює всі недоліки нігтів. Тому лак лягає рівним шаром. Цю базу треба нанести і залишити на 3 хвилини, далі можна наносити лак.

Можна скористатися будь-яким покриттям, ви підбираєте колір. За рахунок того, що манікюр сухий, лак на ваших нігтях, висохне протягом декількох хвилин.

Сухий манікюр  підходить навіть дітям. Як бачите, робити сухий манікюр  зовсім нескладно.

Варто сказати про те, кому сухий манікюр  не підходить:

Не підійде жінкам, які ще жодного разу не робили манікюр.

Якщо є алергічні реакції на будь-яку складову препарату.

Якщо нарощені нігті, такий вид манікюру також не підійде тому, що в препараті, який використовується при сухому манікюрі, є ацетон.

Якщо ви почали робити сухий манікюр, то його потрібно робити постійно, для того щоб ефект не слабшав.

Європейський манікюр робить руки жінки красивими і доглянутими. Багато чоловіків, подивившись на манікюр жінки, залишаться під враженням. Чоловіча половина людства не любить недоглянутих жінок.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *