Home / Твоя краса / Догляд за руками / Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. Про місячний календар манікюру на листопад 2018 року  піде мова в цій  статті.

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Гарні руки – це в першу чергу гарні нігті. Саме з цієї причини більшість жінок при першій же можливості поспішають в салон, щоб порадувати себе новим манікюром. Однак деякі жінки забувають про те, що не будь-який день місяця підходить для догляду за нігтями.

Тому, щоб похід до майстра приніс вам задоволення і результат порадував, буде незайвим заглянути в місячний календар манікюру на листопад 2018 року. У ньому ви знайдете найбільш сприятливі дні, в які можна сміливо вирушати на манікюр.

Не полінуйтеся також дізнатися і не підходящі дні для манікюру в листопаді 2018 року. У такі дні краще не планувати візит в салон краси.

1 листопада – радісний і позитивний день. Прийшов час відпочити і розслабитися. До цього числа вас чекає кілька приємних сюрпризів.

Ідеальний час для того, щоб зробити маски для нігтів, саме в цей день вони нададуть максимальний вплив і дадуть кращий результат. Не варто переживати з приводу фаз місяця, кращого часу для того, щоб підрівняти нігті складно придумати.

Стрижка нігтів в цей час корисна, особливо якщо після цього пофарбувати нігті в світлі відтінки. А легкі нотки блиску, у вигляді металевих відтінків блискіток будуть залучати в життя дівчини нових людей. Це будуть корисні знайомства, ті, які несуть з собою великий потік позитивної енергії.

Прекрасний день для початку чогось нового, обов’язково варто відправитися до улюбленого майстра на манікюр, сьогодні процедура точно піде вам на користь. Ви відчуєте себе бадьорою і енергійною для початку чогось нового.

2 листопада – сьогодні зірки  радять починати нові справи, якщо для вас важливий результат справи. Також можна зайнятися освітою. В даний день не рекомендується міняти роботу.

Пора випробувати нові засоби по догляду за нігтями і застосувати деякі маски. Астрологи ставляться позитивно до таких процедур в цей день, так дівчата зможуть поправити своє фінансове становище, поліпшити своє самопочуття і навіть нарешті отримати очікувані приємні новини.

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  радить, що заздалегідь варто записатися до майстра, щоб здійснити всі свої найкреативніші ідеї.

Можна експериментувати з новими лаками, яскравими дизайнами і стильними елементами. Проявляйте фантазію, і тоді можна буде цілий місяць ходити і радувати не тільки себе оригінальним манікюром, але і оточуючих.

3 листопада – день сповнений негативний аспектів. Вони готові втрутитися у ваші рутинні справи і заважати здійснити задумане. Намагайтеся не сумувати в цей день.

Не найсприятливіший час для візиту в салон краси. Нігті навряд чи вийдуть гарними і рівними. Є ймовірність помилки, про яку ви будете довгий час шкодувати. Не використовуйте занадто яскраві лаки і постарайтеся створити природний образ. Варто утриматися від манікюру і педикюру, інакше у нас виникнуть фінансові труднощі на роботі, і навіть можете посваритися з рідними і близькими людьми.

4 листопада – місячний календар манікюра на листопад 2018 року  радить, що відмінний день для творчості, цікавої  діяльності і нових починань. Зірки рекомендують в цей день вирішити свої сімейні проблеми мирним шляхом.

Зверніть увагу на теплі і масляні маски і ванночки для нігтів. Сьогодні сприятливе використання природних мінералів і натуральних речовин, щоб нігті вийшли гарними і сподобалися вам. Для використання штучних нігтів, нарощування та декорування день несприятливий. Сьогодні не варто вирішуватися втілювати в життя будь-які ідеї, щодо нових дизайнів на нігтях.

5 листопада – постарайтеся сьогодні не обрізати нігті, а просто надати їм гарну  форму. Тоді вони стануть гарні, будуть приємно виглядати на руках, а лак буде довго триматися. Варто вибрати варіант фарбування нігтів з малюнками і блискітками, ошатний і святковий.

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  рекомендує, що період не зовсім сприятливий для початку чогось нового і тим більше для нового педикюру і педикюру. Варто по максимуму урізноманітнити своє дозвілля, відправляйтеся в кіно, театр, на шопінг, але тільки не в салон краси.

6-8 листопада. Щоб зустрічі пройшли на високому рівні, варто звернути увагу не тільки на гардероб, але і на стан нігтів. Класичний французький манікюр, який завжди в моді, розташує до вас співрозмовників.

6 листопада – сьогодні вам не рекомендується займатися капіталовкладеннями не проводити ніяких вибухонебезпечних робіт. Краще впровадити в своє життя нові рішення і зайнятися спортом.

Місячний календар манікюра на листопад 2018 року радить, що день не вдалий для прояву своїх творчих поривів і наведення краси. Утримайтеся від цього, постарайтеся захопити себе чимось іншим, можна сміливо заводити нове хобі і воно точно піде вам на користь.

7 листопада – сприятливий день для початку чогось нового і тим більше для манікюру і педикюру. Варто заздалегідь подзвонити своєму майстрові і обговорити в телефонному режимі, який саме ви хочете зробити собі новий  дизайн.

8 листопада – не варто сьогодні стригти нігті, ви можете такою дією накликати негатив у своє життя. Краще перенести візит до майстра манікюру і педикюру на якийсь інший час і тоді точно вийде втілити в життя щось цікаве.

9-10 листопада. Енергетика двох діб буде позитивною, тому дамам варто використовувати цей період для створення неповторного іміджу. Новий дизайн нігтів, а також зміна форми нігтьової пластини допоможуть позбутися від сором’язливості і дати відсіч недоброзичливцям і заздрісникам. Також стрижка і підрівнювання нігтів позбавлять їх від ламкості і розшарування.

9 листопада – фінансові втрати чекають тих, хто зважиться на манікюр, краще обійтися без цих імпульсивних рішень. Вітаються походи в кіно, театр і відвідування картинних галерей, а ось манікюр варто робити в якийсь інший день.

10 листопада – через негативний аспект Місяця день сьогодні не особливо сприятливий. Принаймні до першої години дня. Купувати речі і вирішувати довгострокові справи не рекомендується.

Удача в справах обов’язково буде вас  супроводжувати, якщо ви сьогодні вирішите зробити новий манікюр у свого майстра. Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  радить, що сприятливий час для початку чогось нового, тому можна сміливо вирішуватися на різні експерименти.

11-13 листопада. У цей період варто дати їм відпочити і використовувати доглядаючі ванночки. Ви можете відвідати салон манікюру для відновлювальних процедур, зміцнення нігтів  і додання їм необхідної форми. Найкраще вибрати безбарвну доглядаючу основу, яка оздоровить нігті.

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  рекомендує обов’язково зважитися на новий дизайн, можна задіяти не тільки яскравий колір лаку, але і стрази, блискітки і малюнки.

14-15 листопада. Несприятливі дні для нанесення манікюру. Стригти нігті в ці дні також не рекомендується щоб уникнути непередбачених фінансових витрат.

14 листопада – прекрасний час, щоб порадувати себе новим манікюром. Згідно з місячним календарем, цей день пройде в гармонії з собою і зі своїм внутрішнім світом, тому так важливо зробити якісь активні і рішучі дії.

15 листопада – астрологи пророчать сьогодні не робити нічого важливого, краще зайнятися рутинними справами. Переговори відкладіть на інше число.

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  радить, що чудовий час, щоб привести в порядок свої нігті, підстригти їх і зробити новий манікюр. Вони будуть виглядати здоровими і міцними, перестануть обламуватися. Можна записуватися на манікюр.

16 листопада – день є неоднозначним. Якщо людина самотня, можна сміливо відправлятися в салон краси. В іншому випадку, від візиту до майстра слід відмовитися.

Чудовий період, щоб дозволити собі новий дизайн нігтів і порадувати себе яскравими кольорами. Якщо ви раніше все ніяк не могли зважитися на такий манікюр, варто зараз обов’язково це зробити, інакше потім можете передумати.

17 листопада – цей день несприятливий для будь-яких маніпуляцій з нігтями, краще утриматися від підстригання нігтів і тим більше від нового педикюру. Настрій може бути безнадійно зіпсовано, якщо ви зважитеся відправитися сьогодні в салон краси.

18 листопада – день є небезпечним, від будь-яких маніпуляцій з нігтями краще відмовитися. В іншому випадку, може послідувати розставання з коханою людиною.

19-20 листопада. У ці вдалі дні можете сміливо змінювати довжину ваших нігтів – це заманить до вас благополуччя. Експерименти з нігтями будуть надзвичайно позитивними. Якщо задумали зробити щось нововинайдене (досі невипробуване), то робіть сміливо.

19 листопада – місячний календар манікюру на листопад 2018 року  рекомендує, що не зовсім вдалий час, щоб влаштовувати собі день краси, але завжди знайдеться альтернативний варіант. Обов’язково варто зустрітися з друзями і посидіти в компанії за душевними розмовами і ароматною кавою.

20 листопада – краще перенести візит до майстра манікюру і педикюру, цей день не обіцяє нічого хорошого за місячним календарем в області краси. Якщо ви все ж таки зважитеся відправитися в салон, не чекайте емоційного підйому, все буде проходити нудно і нейтрально.

21 листопада – сьогодні не можна брати кредити і позики, а також подавати справи до суду. Число підійде для вирішення заплутаних ситуацій.

Через уповільнення біохімічних процесів в організмі, процедури з нігтями не дадуть очікуваного ефекту.

22 листопада – вдалий день для манікюру в листопаді 2018. Якщо є бажання змінити своє життя на краще, налагодити відносини з рідними людьми, знайти спільну мову з колегами по роботі, зробити відносини з коханою людиною теплими, можна сміливо відправлятися в салон.

23 листопада – остерігайтеся сьогодні перебільшувати свої можливості і здібності. Вас чекають деякі несподіванки і закордонні поїздки.

Чудовий день для того, щоб виконати манікюр. Розглядати можна будь-які варіанти дизайну, всі вони будуть виглядати приголомшливо. За допомогою легкої руки майстра можна змінити своє життя на краще, наповнити його цікавими подіями, хорошими новинами.

Близькі люди будуть радувати приємними сюрпризами і незвичайними подарунками. У справах чекатиме успіх, всі починання будуть успішними. Підйом по кар’єрних сходах гарантований, начальство оцінить всі старання гідно.

24-26 листопада. Манікюр, педикюр – обрізання нігтів погано позначиться на ваших відносинах з начальством, відкладіть на інший день.

24 листопада – відмінний час, щоб витратити його на себе кохану і не важливо, вихідний це чи будній день випав – просто дозвольте собі трохи задоволення. Можна зробити не тільки новий манікюр, але і записатися на фарбування і порадувати себе подорожжю в салон краси. Ніколи не пізно починати експериментувати.

25 листопада – місячний календар манікюру на листопад 2018 року  радить, що нейтральний день, особливих емоцій ви не відчуєте, якщо сьогодні запишіться на манікюр або педикюр. День пройде в нудному і одноманітному ключі, тому варто заздалегідь продумати і подумати, влаштовувати сьогодні день краси або ж ні?

26 листопада – незважаючи на погоду за вікном сьогодні не варто записуватися в манікюрний салон, якщо ви хочете порадувати себе якимись позитивними емоціями. День буде нейтральним у всіх сенсах цього слова, на роботі і в спілкуванні з друзями.

27 листопада – краще перенести відвідування майстра на інший якийсь день, ви не відчуєте припливу енергії, сил і бадьорості, тому не варто особливо старатися розфарбувати його якимись яскравими фарбами, просто задовольняйтеся тим, що є і пливіть за течією життя.

28-30 листопада. Не втратити робочий настрій можна за допомогою зміни відтінку лаку на більш нейтральний. А ось обрізати і підпилювати нігті не рекомендується – це може привернути до вас неприємності.

28 листопада – для походу в салон краси день нейтральний, ви не відчуєте себе впевнено і спокійно. Тому, краще перенести відвідування улюбленого майстра на більш сприятливий період, початок наступного місяця якраз те, що вам потрібно.

29 листопада – за місячним календарем для вас зараз зовсім несприятливий час, щоб влаштовувати відвідування салону краси. День не обіцяє яскравих емоцій і вражень, він пройде для вас в нудному і одноманітному ключі і краще запланувати шкірні заходи на якийсь інший день.

30 листопада – тиша і спокій в цей день для вас стануть справжньою нагородою за будь-яку працюі старання. Відпочиньте від роботи  і будь-яких маніпуляцій зі своєю зовнішністю. Місячний календар манікюру на листопад 2018 року  рекомендує, що день нейтральний у всіх сенсах цього слова. Проведіть його в компанії рідних та близьких людей.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *