Home / Дозвілля / Гороскоп на листопад 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на листопад 2018 року для всіх знаків зодіаку

Осінні місяці самі по собі навіюють легкий смуток, ностальгію за минулим теплим дням. Але чи варто переживати про те, чому не судилося збутися. Та й час ще є, часом досить годин, хвилин, секунд, щоб радикально змінилося життя. Гороскоп на листопад 2018 року  для всіх знаків зодіаку дасть можливість підготуватися до перипетій долі і попередить про важливі події.

Гороскоп на листопад 2018 року

Гороскоп на листопад 2018 року для всіх знаків зодіаку

Водолій

Правильна постановка мети – і запорука успіху, і половина перемоги, і гарантія вибору вірного шляху. Головне, що потрібно від Водоліїв в листопаді, це вміння вчасно прийняти потрібне рішення і послідовно втілювати його в життя, ігноруючи вмовляння доброзичливців і провокації конкурентів.

Місяць зажадає прояву самостійності, відмови від позиції веденого у всіх сферах життя. Гороскоп на листопад 2018 року рекомендує, що шукайте можливість проявити лідерські якості; вести людей за собою зараз значно легше, ніж іти за чиїмись слідами.

Можна домогтися значного поліпшення фінансового становища, проте це буде пов’язано зі збільшенням навантажень. Не варто сліпо гнатися за грошима, інакше ви опинитеся пов’язані величезною кількістю різноманітних зобов’язань, в яких і розібратися важко, не те що виконати їх.

Гороскоп на листопад 2018 року радить, що в особистій сфері стає найбільш актуальною тенденція відходу від тиску з боку близьких. У найбільш гострі моменти ви будете прагнути до повної свободи, навіть розуміючи, що це загрожує повним розривом відносин.

Дуже складно утриматися від поспішних вчинків, особливо коли мова йде про романтичні стосунки. Але здоровий глузд необхідний. Як тільки ви його знайдете, ситуація стабілізується і налагодиться.

Листопад багатий на малозначні, але вимагають якоїсь вашої реакції події. Саме тому у вас практично не буде часу на те, щоб побути наодинці з собою, відпочити, зайнятися якимось приємною необтяжливою справою. Пам’ятайте, що навіть ні до чого не зобов’язують світські відносини зараз вимагають розбірливості.

Життєвий потенціал дещо знижений, але вам вдасться зберегти хороше самопочуття – досить вести здоровий спосіб життя і уникати надмірностей.

Риби

Листопад – час зниження ділової активності. З’являється прагнення піти в тінь, сховатися від проблем, недоброзичливців і конкурентів. Робити це можна лише в тому випадку, якщо вас не лякають фінансові втрати і втрачені можливості.

Риби, цілком задоволені займаним становищем, цілком можуть дозволити собі відпочити. Але якщо ви не належите до настільки щасливого представника знака і жадаєте більшого – боріться з лінню і дійте.

Комерційне чуття притупляється, тому з укладенням угод поспішати не варто. Підписання договорів, особливо довгострокових, може спричинити за собою неприємності, якщо ви не порадитесь з фахівцем.

Гороскоп на листопад 2018 року  радить, що проблеми особистого характеру пов’язані, в основному, з тим, що близькі не надто вами задоволені, а ви дуже сильно переживаєте з цього приводу. Тим часом, всі розбіжності носять характер виключно поверхневий.

Вплив несприятливих тенденцій локальний, і якщо не робити з мухи слона, багатьом вдасться залагодити швидко і без сильних переживань. Потрудитися доведеться лише юним Рибам: листопад – не найлегший і сприятливий час для дорослішання.

Пам’ятайте, що турбота про здоров’я в листопаді повинна стати однією з ваших пріоритетів. Нашкодити собі легко, досить потурати своїм шкідливим звичкам і проявляти не розумної обережності в поїздках і в роботі зі складними приладами. А ось вилікуватися від розпочатої в листопаді  хвороби буде значно важче.

Овен

Овнів чекає дуже складний місяць. Ваші позиції, ще недавно здавалися такими міцними, під загрозою. Для того щоб змінитине той період, коли проблеми можна вирішити кількома рішучими діями; необхідна довга копітка робота.

Ще один фактор, який буде діяти гнітюче, це постійна боротьба з конкурентами, в якій ваші супротивники вважають за краще користуватися виключно нечесними методами. Не піддавайтеся на провокації: інтриги – не ваша сильна сторона. Якщо вплутатися в них все ж необхідно, пошукайте досвідчених союзників, здатних дати ділову пораду і утримати вас від помилок.

У роботі потрібно бути уважнішими: листопад багатий на ревізії та перевірки. Навіть в «творчі» періоди не забувайте про прози життя – своєчасно заповнюйте документи, складайте звіти і т.д.

Хоча фінансова картина листопада буде вельми нерівною і часто малоприємною. Протягом місяця ви будете більше, ніж зазвичай, витрачати на особисті потреби.

Гороскоп на листопад 2018 року  радить, що в особистій сфері можливі зміни. Овни, з одного боку, більш звичайного влюбчиві, з іншого – сильніше, ніж коли б то не було, прагнуть до змін і гострих відчуттів.

В результаті можуть виникати складні, а часто і конфліктні, ситуації в багатьох парах. Самотні представники знаку вирішуються на романтичні пригоди, про які раніше і замислюватися б не стали.

Місяць не буде нудним: вас чекають світські заходи, розваги. На жаль, є загроза для здоров’я. Уникайте самолікування – вірогідні медикаментозні отруєння.

Телець

У листопаді вам буде непросто захиститися від нападок. Ваші професійні успіхи діють на недоброзичливців і конкурентів, як червона ганчірка на бика. Доповнює і без того не надто приємну картину необхідність шукати нових союзників. Втім, до кінця місяця партнери, на яких можна покластися, у Тельців напевно з’являться.

Приємно, що ваші успіхи помічені і керівництвом. У листопаді ви цілком можете розраховувати на різноманітні заохочення. Зростає ваш авторитет.

Кінець місяця – прекрасний багатообіцяючий період, який принесе вам масу цікавих і легких у втіленні ідей.

У складних ситуаціях акцент слід робити не на завзятість, а на гнучкість і дипломатичність; саме вони виявляються найбільш ефективною тактикою. Якщо ви берете участь в якомусь спільному проекті, наглядати за своїми партнерами і помічниками: контроль зайвим не буде.

Якщо говорити про особисті відносини, то місяць можна оцінити як цілком позитивний. Гороскоп на листопад 2018 року радить, що труднощі не виключені, але в подоланні їх допоможуть ваш досвід і по-філософськи мудре ставлення до життя.

Вам вдається знаходити спільну мову з дітьми і дорослими, демонструвати кращі сторони свого характеру в особистих відносинах. Ваші досягнення в ролі сімейного миротворця важко переоцінити.

Місяць багатий світськими і культурними розвагами, громадськими заходами, в яких ви захочете взяти участь. З’являться нові знайомства.

Місяць травмонебезпечний, та й в цілому не дуже сприятливий з точки зору здоров’я, тому потрібно берегти себе.

Близнюки

Листопада найбільше нагадує гойдалку – сприятливі періоди змінюються складними, успішні – невдалими. Спочатку це буде дратувати не на жарт, але незабаром природне чуття дозволить Близнюкам пристосуватися до планетного ритму, і представники знаку відчують себе цілком комфортно.

Природно, в таких обставинах прислухатися треба, в першу чергу, до власної інтуїції: її підказки куди корисніші і своєчасні численні поради, якими вас обдаровують всі кому не лінь.

Основні успіхи пов’язані з умінням швидко зорієнтуватися в новій ситуації, здатністю будь-яку несподіванку використовувати з користю для себе.

І все ж в листопаді ви багато втрачаєте. Намагайтеся сприймати це як звільнення від зайвого, пам’ятайте, що перед вами закриваються тільки непотрібні двері.

Бережіть прихильників і союзників, навіть якщо вони вас часом дратують; дрібні конфлікти, сутички, суперечки – це суто тимчасові явища. Співпраця в цілому через них ніяк не постраждає.

Говорячи про тенденції розвитку особистих відносин, не можна не відзначити, що листопад наповнений швидше емоціями, ніж почуттями.

Гороскоп на листопад 2018 року  рекомендує, що серйозні прихильності в цьому місяці тільки-тільки зароджуються, а ось швидкоплинні захоплення цвітуть пишним цвітом. Сімейним представникам знака буде непросто боротися зі спокусами, але все ж таки вдасться встояти.

З точки зору відпочинку і дозвілля листопад обіцяє бути дуже цікавим, активним, насиченим. Близнюків чекає маса захоплюючих подій.

Рак

Професійні справи зажадають підвищеної обережності. На жаль, не виключені втрати, причому вельми серйозні. Трудитися з подвоєним ентузіазмом слід Ракам, які опинилися залучені в гостру конкурентну боротьбу.

Вираз «ні п’яді ворогу» перестає бути образним і якнайкраще описує позицію, яку ви повинні зайняти. На початку місяця доведеться бути особливо діяльними і енергійними, інакше серйозні втрати в останній тиждень листопада неминучі.

Середина місяця – найбільш сприятливий час для формування нових ділових відносин і зміцнення вже існуючих. У цей час вам буде неважко знайти союзників, завоювати прихильність впливових людей, знайти спонсорів і інвесторів для своїх проектів.

Торкаючись питання ділових зв’язків, не можна не відзначити, що саме в листопаді ви зможете без праці і втрат покласти край співпраці, яка перестала бути ефективною і плідною. В цей же час Раки-керівники розлучаться з не виправдалими надій підлеглими.

Ваші досягнення будуть помічені керівництвом і впливовими людьми, а в кінці місяця – ще й гідно винагороджені. Можна розраховувати на збільшення доходів і надходження цікавих комерційних пропозицій.

Листопаді пов’язаний з появою нових інтересів в особистій сфері, хоча говорити про які-небудь серйозні відносини поки зарано. Стабільні пари переживуть період відносно спокійно, хоча часом Раків будуть мучити ностальгія і туга за давньою давнини.

Ймовірно переосмислення власної поведінки, спокійне усвідомлення скоєних помилок. Середина місяця травмонебезпечна. Існує також ймовірність інфекційних і застудних захворювань. Дорослих Раків буде не на жарт турбувати безсоння.

Лев

У професійному відношенні листопад буде нервовим і неспокійним. Гороскоп на листопад 2018 року  радить, що левам доводиться робити те, чого робити дуже не хочеться, братися за неприємні справи, виконувати складні доручення.

Не плутайте ділові та особисті стосунки: там, де присутній «тільки бізнес», ще можна домогтися якоїсь ефективності, якщо ж домішуються емоції – куди ймовірніше, що все обмежиться простою втратою часу. Якщо на початку місяця працювати не покладаючи рук, ви зможете зміцнити свої позиції, і підступи недоброзичливців і конкурентів не будуть вам страшні.

Інтерес до вашої роботи високий, а увага пильна; однак серйозних помилок ви не зробите, а тому будете частіше чути похвалу і слова схвалення, ніж критику.

Середина і кінець місяця сприятливі у фінансовому відношенні; ці періоди пов’язані з отриманням заслуженої нагороди. Можливі вигідні угоди, особливо якщо мова йде про предмети мистецтва, антикваріат. Останні дні місяця пов’язані з серйозною і стомлюючою роботою, вони ж будуть сприяти налагодженню ділових відносин.

З точки зору особистих відносин перша половина місяця буде спокійною і рівною, друга ж – насиченою подіями. Тяга до змін сильна, але все-таки розумніше буде зберегти існуючий стан речей і утриматися від необдуманих кроків. Можливе нове захоплення в кінці місяця; роман буде запаморочливим і пристрасним.

Середина листопада – складний час для сформованих пар; виникають розбіжності на побутовому рівні, дають про себе знати ревнощі.

Можливі нездужання, не виключено загострення хронічних захворювань. Кінець місяця – час занепаду сил, значного зниження життєвого тонусу.

Діва

Незважаючи на окремі періоди неприємностей і хвилювань, місяць складається досить рівно. Передбачливість Дів допомагає їм обходити підводні камені, обходити гострі кути, створювати атмосферу найбільшого сприяння для своїх партнерів.

На початку листопада доведеться проявляти рішучість, захищаючи своє місце під сонцем. Сутичка з конкурентами буде короткою, а обрана вами тактика – переможною. В кінці листопада не виключені втрати, але засмучуватися через них не варто: мова йде тільки про звільнення від непотрібного, скидання баласту. Незабаром ви зрозумієте, що рухатися вперед набагато простіше і приємніше.

Початок місяця пов’язаний  з затримкою грошових надходжень; пізніше фінансова картина нормалізується. Витрати будуть значними (але не катастрофічними) протягом всього листопада.

Гороскоп на листопад 2018 року  радить, що з точки зору особистих відносин місяць нудним не буде напевно, але значущі події розподілені по ньому з приємною рівномірністю. Ви сильно переживаєте через інших і замало уваги приділяєте власним почуттям.

Тим часом, якщо ви станете трохи більш довірливо ставитися до підказок власної інтуїції, то напевно зрозумієте, що слід зробити, щоб змінити ситуацію на краще.

На жаль, для багатьох Дів листопада буде пов’язаний з серйозним погіршенням самопочуття. Можливі гострі алергічні реакції, інфекційні захворювання, застуди.

Зниження життєвого потенціалу – природна реакція на складну ситуацію.

Терези

Листопад  не пов’язаний з якимись серйозними професійними перспективами. Якщо говорити про ділову сферу, то місяць буде швидше спокійним, і тільки фінансова картина часом змусить вас турбуватися. Можливі розбіжності з керівництвом, конфлікти з діловими партнерами; проте мудрість і життєвий досвід допоможуть будь-яку ситуацію направити в конструктивне русло.

Гороскоп на листопад 2018 року  радить, що неоднозначна фінансова картина; несподівана затримка грошових надходжень може поставити вас в глухий кут. Намагайтеся розподіляти витрати рівномірно, щоб не доводилося сидіти на мілині.

З точки зору особистих відносин друга половина листопада буде набагато цікавішою і більш насиченою першої. Саме в останні тижні місяця стануть можливими зміни, про які ви мрієте. Правда, домогтися їх навряд чи вийде без прояву ініціативи і наполегливості, так що варто готуватися до рішучих дій.

Легко зароджуються симпатії; настільки ж легко ви закружляєте голови іншим. Підтримка і своєчасна допомога батьків дозволяють справлятися зі складними ситуаціями. Терезів-батьків порадують успіхи дітей.

Можливе  погіршення самопочуття, причому визначити справжню причину нездужання буде важко. Не виключені стани, близькі до депресивних. Намагайтеся піднімати собі настрій хоч по трохи, але щодня: вам це необхідно.

Скорпіон

З професійної точки зору картину листопада можна охарактеризувати як вкрай неоднозначну: місяць нерівний, напружений і складний, але в той же час дуже плідний. Скорпіонам вдається дуже ефективно діяти в несприятливих обставинах, в повній мірі реалізуючи свій неабиякий діловий потенціал.

Важко складаються стосунки в діловому колективі, практично неможливо добитися своєчасного вирішення важливих для вас питань або отримання підтримки в тому вигляді, в якому вона вам потрібна. Навіть з керівництвом простіше порозумітися, ніж з колегами, які займають рівне становище.

Стан фінансових справ змушує турбуватися, хоча гроші протягом місяця надійдуть не раз. Справа в тому, що плани, які Скорпіони будують в листопаді, вимагають великих коштів, ніж ті, які мають представники знака.

Якщо говорити про особисті відносини, то не можна не відзначити невизначеність, яка присутня в даній сфері протягом усього місяця. Розставити всі необхідні крапки над i не вдається, хоча ви докладаєте для цього неабиякі і похвально регулярні зусилля. Нові відносини починаються приємно і легко, але не можна сказати, що і подальший їх розвиток буде таким же.

Листопад – місяць дуже творчий, багатий на цікаві ідеї. Гороскоп на листопад 2018 року  рекомендує, що скорпіони надихають оточуючих на незвичайні вчинки, ведуть за собою навіть тих, хто зазвичай відрізняється непомірним консерватизмом.

Життєвий потенціал знижений, ймовірність захворювань трохи вище звичайного. Одягайтеся по погоді і уникайте занять, що вимагають тривалого перебування на вулиці.

Стрілець

Доведеться переробити масу справ і вирішити величезну кількість складних питань. У листопаді від вас частіше, ніж коли б то не було, потрібні передбачливість, готовність взяти на себе відповідальність, лідерські якості. На жаль, за будь-яку помилку доведеться дорого платити.

З іншого боку, і нагорода навіть за найскромнішу  перемогу буде щедрою. Головне, чого слід побоюватися в листопаді – це запаморочення від перших успіхів. Саме воно завадить домогтися дійсно вражаючих результатів.

Листопад – сприятливий час для того, щоб переглянути свої відносини зі світом в цілому і з близькими людьми зокрема. Саме зараз можна розірвати непотрібні зв’язки  і обзавестися потрібними, позбутися від усього, що робить ваше життя дискомфортним.

Місяць підходить для добре обдуманих, раціональних рішень, вчинків, продиктованих логікою. Емоції відходять на другий план, що значно полегшує життя багатьом Стрільцям.

Представники знака беруть активну участь у світському і суспільному житті, обзаводячись новими зв’язками, набуваючи покровителів і шанувальників. Дуже важливо серйозно ставитися до питань іміджу та зовнішнього вигляду – про вас судять по одягу.

Життєвий потенціал високий, вірогідність серйозних проблем зі здоров’ям невелика.

Козеріг

Козерогам листопад принесе деякі професійні розчарування. Вся справа в тому, що цей місяць не підходить для реалізації планів, які ви старанно і захоплено складали раніше. Доводиться змінювати  коней (добре, якщо не маршрут!) на переправі, переглядати свої відносини з оточуючими, шукати спільну мову з тими, хто раніше розумів вас з півслова.

Все це забирає багато сил і змушує задуматися про те, як же вам раніше вдавалося справлятися зі своїми обов’язками, вирішувати проблеми, залагоджувати розбіжності і бути при цьому задоволеним життям.

Питання фінансів стоїть гостро, але справа зовсім не в тому, що у вас мало грошей – просто потрібно значно більше; прийшов час інвестицій і великих покупок, причому потрібно приймати рішення, які ви довго відкладали. Гороскоп на листопад 2018 року  рекомендує, що тепер час не чекає; деяким представникам знака доведеться звертатися в кредитні організації, щоб не упустити гідну можливість.

Проблеми особистого характеру зводяться, в цілому, до нестачі підтримки з боку близьких і впевненості в собі. Протягом усього листопада дуже гостро стоїть питання пошуку «спорідненої душі» – людини, яка зрозуміє і пояснить, що ж з вами відбувається.

Для юних Козерогів місяць просто болісний: їх раз у раз долають сумніви, відвідують сумні думки; до всього іншого, виникає відчуття безнадійності, зневіри, передчуття втрати.

Все це – наслідок несприятливого емоційного фону. Потрібно постаратися налаштуватися на більш позитивну хвилю, впоратися з негативними емоціями. Тільки ви самі можете собі допомогти; роль підтримки з боку другорядна.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.