Головна » Твоя краса » Догляд за ногами » Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися і завжди посміхатися. Гарний манікюр – це складові неперевершеного образу будь-якої жінки. Тому,  допомогти в цьому вам зможе наш місячний календар краси на вересень 2018 року.

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року.

З проблематикою питання видалення небажаного волосся стикається практично кожна людина, незалежно від статі, віку чи соціального статусу. А такі поняття, як «депіляція» і «епіляція» стали буденними не тільки для жінок, але і чоловіків. Проста, але злегка болюча процедура дозволяє позбутися від зайвого волосся на тілі, завдяки чому у людини підвищується впевненість і самооцінка.

Косметологи рекомендують починати епіляцію з якомога більш раннього віку, коли товщина волосся невелика, а їх структура слабка. В подальшому процедури будуть проходити менш болісно.

 Але навіть досвідчені  пані не завжди знають, що ефективність косметичних процедур залежить від фази місяця, в яку вони проводяться. Тому, епіляція за місячним календарем залишається актуальним трендом і в 2018 році. Тому, детально зупинимося на матеріалі, що пропонує місячний календар краси на вересень 2018 року.

Чи впливає Місяць на епіляцію?

Всі процеси, що відбуваються на нашій планеті в тій чи іншій мірі залежать від місяця. Невелике космічне тіло впливає на припливи і відливи, йому підвладна вся вода. Очевидно, що супутник Землі впливає на біологічні організми, і людина не є винятком, адже вони також складаються з рідини.

Найбільш чутливі до дії місяця жінки. І такий важливий аспект не варто залишати без особливої уваги, плануючи черговий похід до косметолога. Для досягнення найкращих результатів в області краси та був складений календар епіляції і депіляції.

Як впливає фаза Місяця на епіляцію

Важливі зауваження:

Одні і ті ж косметичні процедури з видалення волосся на тілі, з урахуванням часу проведення, забезпечують різні результати.

Успішність і безболісність епіляції залежать від місячної фази.

Чи можливо підібрати дату для видалення волосся таким чином, щоб ефект зберігся на кілька днів (тижнів) довше? Та й чи має супутник Землі хоч якесь відношення до волосся? Насправді все набагато простіше, ніж здається!

Як робити епіляцію за місячним календарем: загальні правила

За спостереженням косметологів проведення депіляції при спадному місяці гарантує стійкий результат у вигляді гладкої шкіри. Найбільш несприятливим періодом для видалення небажаного волосся і догляду за зовнішністю вважається фаза зростаючого місяця. У цей період волосяні фолікули надійно утримують волосся, а тому з епіляцією краще почекати.

Місячний календар краси  на вересень 2018 року  базується на правилах місячного циклу. По ньому місяць складається з 29 з половиною доби. Саме стільки потрібно Місяцю для подолання всіх фаз по циклу – Молодик – Новий Місяць. Незважаючи на мінливість супутника Землі, астрологи виділяють в зазначеному циклі кілька періодів – Зростаючий і Новий Місяць.

Перший «забирає» у минуле залишки всього непотрібного, при цьому біохімічні процеси сповільнюються. Природно, що і зростання волосся мінімальне. Тому багато жінок проводять видалення волосся та інші косметичні процедури протягом другої половини циклу.

Другий характеризується активним ростом і розвитком усіх біологічних організмів на планеті. Це фаза активного зростання, її дія поширюється і на волосяний покрив людини.

Йдеться про прості правила, дотримуючись яких можна скласти список несприятливих днів для видалення небажаного волосся. За допомогою календаря легко розрахувати період часу для проведення косметичних процедур з максимальною ефективністю.

Вплив фаз на ефективність косметичних процедур

Людський організм на 80% складається з води, а тому немає нічого дивного в тому, що його функціонування взаємопов’язане з місячними фазами. При зростанні біохімічні процеси, які беруть участь в регулюванні обмінних реакцій, активізуються. Це ідеальні дні для процедур, спрямованих на посилення росту волосяного покриву.

У фазі спаду біохімічні реакції сповільнюються, тому організм традиційно позбувається всього непотрібного. Ефективність процедур, спрямованих на видалення або усунення чого-небудь підвищується в рази, а результати зберігаються тривалий час. Для коригування зовнішності кращого періоду немає.

Очевидно, що хворобливі процедури, до яких зараховують і епіляцію, найкраще проводити, коли місяць знаходиться у фазі спаду. А відповідний календар – не чергова астрологічна «байка», а грамотно підібраний час.

МОЛОДИК

Період, при якому темна сторона Місяця звернена до Землі. На нічному небосхилі помітним залишається лише тонка нитка небесного тіла. Йдеться про зростаючу фазу, що підходить для попередньої підготовки шкірного покриву до майбутніх процедур. У цей період жінкам рекомендовано скрабування, пілінги (все що пов’язано з відлущуванням епітелію).

У разі гострої необхідності допускається видалення волосся, але краще почекати з епіляцією.

НОВИЙ МІСЯЦЬ

Молодий місяць – положення небесного тіла в першій половині циклу. Завершується на 14-15 день. Цей період проходить під знаком безпеки – організм накопичує сили для успішного входу в другу половину циклу.

Місячний календар краси на вересень 2018 року радить, що волосся не варто видаляти, оскільки вони інтенсивно темніють, стають густими і щільними. Косметологічні процедури в цей період відрізняються високим ступенем хворобливості.

Астрологи рекомендують присвятити зазначені дні комплексному оздоровленню організму.

ПОВНИЙ МІСЯЦЬ

Тривалість періоду не перевищує 4-х днів. Допускається видалення небажаного волосся  з тіла, оскільки місяць  спадає, «забираючи» непотрібні залишки, що накопичилися в людському організмі. Єдиний нюанс – висока чутливість шкіри, тому процедура може виявитися досить болючою.

СПАДАЮЧИЙ МІСЯЦЬ

Друга і завершальна половина місячного циклу, що переходить в молодик. Це найбільш сприятливий період, коли краще робити епіляцію за місячним календарем. Процедура буде безболісною і швидкою, що стосується ефекту, то він пролонгується на максимальний термін. Після депіляції можна насолоджуватися гладкою і чистою шкірою протягом кількох наступних тижнів.

М’яке сонце продовжує радувати людей, а море заколисує теплими хвилями відпочиваючих. Ті, хто планують насолодитися усіма принадами оксамитового сезону, повинні позбутися від небажаної рослинності на тілі, благо фотоепіляція допоможе з цим непростим завданням. Кілька цінних рекомендацій по календарю:

Процедура небажана: 29, 28, 27, 26, 20, 19, 18, 17, 2, 1.

Припустимо: 25, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3.

Найсприятливіший період – 30, 24, 23, 22, 21.

Докладний місячний календар краси на вересень 2018 року

1 вересня. Нігтям краще надати відпочинок. Можна порадувати руки розслаблюючою ванночкою або живильним кремом, обробити кутикули, без підстригання.

2 вересня. У дні впливу Близнюків можна сміливо відвідувати майстра і робити манікюр. Ви зміцните свої нігті і зробите їх менш ламким, а ще вони будуть набагато менше розшаровуватися. Малюнок на нігтях бажано не робити і обмежитися простим однотонним лаком. Ви будете задоволені тим, що він протримається довгий час.

3 вересня. Налаштуватися на позитив і позбутися від осінньої хандри в цей день вам допоможе енергетика спадного Місяця в Близнюках. Манікюр, зроблений в ці дні, буде довго радувати своїми яскравими фарбами, а захисне покриття вбереже від негативного впливу агресивного зовнішнього середовища.

4 вересня. Хороший день для початку чогось нового і якщо шелак на нігтях вже відріс,  пора відправитися робити новий манікюр. Не забудьте записатися заздалегідь, це дуже важливо, інакше потім доведеться чекати кілька днів, а то і тижнів, щоб потрапити до майстра. Місячний календар краси на вересень 2018 року  радить, що сприятливий період для експериментів з яскравими кольорами і відтінками лаку.

5 вересня. У цей день краще не вирушати на манікюр і педикюр, є ризик привернути додаткові проблеми на роботі і зазнати фінансових збитків. Краще перенести візит до майстра на пару днів вперед, щоб точно бути впевненою в успіху майбутньої справи.

6 вересня. Вплив Місяця в Знаку Рак чудово позначиться на стані ваших нігтів після манікюру. Можете провести оздоровчі процедури: вони помітно зміцнять ваші нігті. Лак буде триматися довго і не зашкодить нігтям так, як міг би. За рахунок позитивної енергетики цих днів манікюр дозволить налагодити відносини з людьми. Про інші сприятливі справи на кожен день ви можете дізнатися з місячного календаря.

7 вересня. Лев неоднозначно впливає на манікюр. Обробити нігті від задирок і кутикули не тільки можна, а й треба. А ось від фарбування бажано відмовитися, або попередньо провести зміцнюючі процедури. Доглядати  за шкірою рук, щоб вона надовго зберегла м’якість.

8 вересня. Настав час експериментів. Будь-які яскраві кольори і найскладніші малюнки на нігтях прекрасно відповідають енергетиці цього дня. Знак Лева дозволить вам отримати прекрасний манікюр і не вплине на нігті практично жодним чином. Але і зміцнюючі процедури проводити  дещо безглуздо.

9-10 вересня. Цілком підходящі дні для звернення в салон. Знак Діви не вплине позитивно або негативно на структуру нігтів. Колір вибирайте не дуже яскравий: чим елегантнішим і стриманішим він буде, тим краще.

11-12 вересня. Місяць у Терезах, хоч і в зростаючій фазі, але володіє сприятливою енергетикою. У цей період удачу принесуть маніпуляції, пов’язані з вибором нового дизайну нігтів. Коротка заокруглена форма допоможе зберегти самовладання, а матові відтінки лаку допоможуть зосередитися на справах.

13 вересня. Ідеальний день для педикюру та манікюру, тому сміливо можете вирушати на будь-які процедури з шкірою рук і нігтями. Сьогодні протягом усього дня ви відчуєте прилив енергії, сил і бадьорості і це незважаючи на погоду за вікном. Почуття легкості не покине вас до вечора.

14-17 вересня. Стригти нігті категорично забороняється, інакше можете нашкодити стабільному фінансовому потоку. Проблеми в бізнесі забезпечені тим особам прекрасної статі, які крім манікюру зважаться ще й гель лак нанести на нігті для довготривалого ефекту.

18 вересня. Краще не ризикувати і не вирушати до майстра на педикюр і тим більше на манікюр. Навіть якщо ваші нігті вже зовсім непрезентабельно виглядають, краще перенести візит на інший день, більш сприятливий. Проблеми можуть виникнути з фінансовим фоном, пам’ятайте про це, коли будете планувати запис до майстра.

19-22 вересня. Несприятливий період для будь-яких маніпуляцій з нігтями, навіть якщо вони дуже відросли. Краще почекати кілька днів, беручи до уваги місячний календар краси на вересень 2018 року  і записатися в салон на процедури. Ви отримаєте набагато більше емоцій позитивних Якщо ви будете сидіти вдома і почитаєте ввечері книжку.

23 вересня. Місячний календар краси на вересень 2018 року  говорить про те, що в цей день панує творча енергія. Підходить для починань, тому ви можете нарощувати нігті і робити художній дизайн.

24 вересня. Манікюр не рекомендується. Негативний вплив цього місячного дня буде помітним, якщо проводити процедури з шкірою і нігтями. Тому похід в салон краси необхідно скасувати.

25-27 вересня. Нейтральні дні. Можна зробити дизайн нігтів. Обрізний педикюр приверне неприємності і крах в сімейних відносинах.

28 вересня. Хороші дні для манікюру – покращиться настрій і буде приплив сил.

29 вересня. Місячний календар манікюру на вересень 2018 року вказує на ці дні, як на сприятливі дати для проведення манікюру.

30 вересня. Знак Близнюків впливає на смак і сприйняття прекрасного людиною. Тому при вирішенні зробити манікюр в цей день ви отримаєте тільки найкращий з можливих результатів. Але для цього потрібно знайти і відповідного фахівця.

Check Also

Місячний календар краси на серпень 2018 року

Місячний календар краси на серпень 2018 року

Кінець літа … серпень дарує унікальні можливості всім знакам зодіаку. Почніть щось нове – це …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *