Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на вересень 2018 року

Місячний календар весілля на вересень 2018 року

Для кожної дії в житті людини є свій час. Не секрет, що саме день весілля, це одна з найважливіших і вразливих подій. Всім хочеться, що цей день був особливим і не затьмареним непередбаченими ситуаціями. Саме тому, весілля планують заздалегідь і вивчають погоду, тренди і кращі дні в місяці, на який заплановано подію. Тому, про детальний місячний календар весілля на вересень 2018 року дізнаємось далі.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року. Чому раніше вересень  вважали найкращим місяцем для одруження

Місячний календар весілля на вересень 2018 року

У суспільстві звичайних людей дуже поширена практика визначення кращих днів за місячним календарем. Люди дивляться прогноз і навіть садять посіви, звертаючи свою увагу на фазу розташування місяця.

З самої давнини, народна мудрість виголошувала, що весілля восени, навіть краще у вересні буде найромантичнішого. Вважалося, що в майбутньому шлюбному житті буде процвітати гармонія і здорові відносини.

Нашим предкам, які працювали не покладаючи рук на полях під час збирання врожаю, вельми пасувала ця пора року. Під кінець вересня практично всі плоди були зібрані, а погода залишалася як раз мало не найприємнішою. Не пече і не спалює все на своєму шляху спека, а злегка вже прохолодний вітерець і тепле сонце.

Починався сезон весіль чотирнадцятого числа початкового дня осені. Все через прекрасну, відновлену погоду бабиного літа. Трохи зачула холод природа знову, на недовгий проміжок часу, відновлює свої сили.

Незадовго до пропозиції руки і серця, дівчата чотирнадцятого числа, ввечері задували весь вогонь в будинку, щоб було їх світлом в ті часи. Пізніше, на ранок вони запалювали спеціальну символічну свічку під назвою – вінчальна.

Ще вважали, що якщо зіграти весілля саме в цю пору року, то молодих чекатиме  благословення. Навіть дощ – не перешкода. Існують багато хто не хороших знаків і прикмет:

Якщо вийти заміж у вересні, то спільне життя буде переповнене затишком, щастям і тривалістю

Якщо мрячить дощ – до багатства

Якщо буря – до випробування почуттів

Якщо вітер – труднощі

Цікавий факт: багатьом людям в усі часи хотілося зареєструватися в РАГСі, коли на дворі йде гарна дата. Саме тому, коли в даті хоч три цифри однакові, то спостерігається весільний бум.

Наймасштабніший за останнє тисячоліття «бум», спостерігався в такий день, місяць і рік як: 09.09.1999.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року. Найкращі і невдалі дні для святкування

На даний, дві тисячі вісімнадцятий рік поспіль, вересень є одним з найкращих місяців для проведення весільних церемоній. Краще ньогоо, за даними астрології, вдалішим був тільки лютий. Завдяки нумерологічним дослідженням, нам відомі ідеальні числа для того, щоб закоханим назавжди узаконити свої стосунки перед Богом. Це такі перелічені нижче дні:

перше

друге

сьоме

десяте

чотирнадцяте

шістнадцяте

період з двадцятого по двадцять шість

і двадцять дев’яте число

Але є і не дуже сприятливі дати, одруження в яких скасувати, щоб не ризикувати щастям у розвитку подальших відносин. Це числа:

одинадцяте

двадцять перше

двадцять третє

двадцять сьоме

1 вересня – міцний шлюб по коханню. Спільне вирішення фінансових питань (наприклад, сімейний бізнес) збагатить подружжя.

7 вересня – шлюб закінчиться розлученням.

8 вересня – навіть шлюб з розрахунку закінчиться розлученням.

14 вересня – шлюб, заснований на коханні, але є ризик розлучення в силу зовнішніх обставин.

15 вересня – зради стануть головною причиною розлучення в шлюбі, укладеному в цей день.

21 вересня – шлюб принесе фінансове процвітання парі, але високий ризик розлучення.

22 вересня – місячний календар весілля на вересень 2018 року  радить, що  шлюб укладений в цей день, не принесе щастя молодятам.

28 вересня – шлюб, заснований на сильних почуттях. Якщо молодята обидвоє  будуть орієнтовані на сім’ю, то зможуть домогтися міцних відносин і матеріального процвітання.

29 вересня – шлюб, побудований на коханні і взаємності.  Принесе молодим фінансове процвітання.

Сімейний союз буде тривалим, вірним і наповненим взаємними ніжними почуттями. Народні мудрості стверджують, що з шлюбу, здійсненого в цей час, вийде прекрасний сімейний союз, наповнений розумінням, взаємністю, вірністю і коханням.

Вважається, що всі сприятливі дні для весілля у вересні 2018 р включені в даний місяць. Але православна церква виділяє кілька періодів, коли весілля грати молодим не рекомендується. Священнослужителі стверджують, що 11, 21 і 27 вересня вінчатися і укладати законний шлюб вкрай небажано.

Суворо забороняється вінчатися на 21 число, тому що в цей час в християнстві святкується велика дата – Різдво Пресвятої Богородиці. В священні православні свята не можна займатися народними і побутовими веселощами, а радість і веселощі повинні бути присвячені лише православній даті.

Відповідно, не рекомендується здійснювати і законний шлюб в даний день, щоб не викликати несхвалення Небес.

Особливо вдале весілля у вересні 2018 року в наступні числа:

5 і 6 – одруження подарує молодим надійну і міцну сім’ю. Подружжя не торкнуться фінансових труднощів. Шлюб “загрожує” обернутися швидким народженням діточок.

12 – весілля, досконало  підійде для тим молодим, які хочуть спокійного життя. Сім’я буде вдалою в усіх відношеннях, воно буде відрізнятися стабільністю і благонадійністю подружжя.

19 – сімейні відносини будуть наповнені коханням і пристрастю подружжя одне  до одного.

20 – шлюб, здійснений в даний день, стане щасливим і тривалим. Подружжя будуть шанувати сімейні традиції і завжди перебувати поруч одне з одним.

26 – весілля рекомендоване для тих молодих, які хочуть взяти з сімейного шлюбу взаєморозуміння, щирість почуттів і вірність відносин.

Чи буде вдала весілля у вересні 2018 року? Якщо вірити церковним і народним мудростям, то кращого часу, ніж цей, для укладення шлюбу просто не знайти. Але важливо звернути увагу на те, що в 2018 році на перший місяць осені випадають сонячні і місячні затемнення.

Дата сонячного затемнення визначена 13 числа, а місячне затемнення станеться 28 числа. У зазначений час весілля вкрай небажане. Як відомо, небесні тіла можуть чинити негативний вплив на все людство в цілому, а певні періоди в фазах Сонця і Місяця можуть принести людині біль, нещастя і нерозуміння близьких.

Астрологи попереджають, що 13 і 28 числа стануть несприятливими для весільних церемоній, такі сімейні відносини можуть закінчитися сваркою, частими сварками, зрадами, непостійністю подружжя, нерозумінням і некоханням.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року. Популярний день для одруження

А тепер докладніше про сприятливі дні для весілля. Незважаючи на те, що предки влаштовували одруження виключно з чотирнадцятого вересня, зараз сучасні люди навпаки, намагаються одружуватися на самому початку місяця. Новий місяць – новий ковток свіжого повітря і життя.

Як відомо, місяць має свою власну енергетичну силу, енергетику. Отже, саме в заряджені місячною енергетикою дні, людина стає більш активною і енергійною. Саме сприятливі на думку астрологів дні, це ті, які просякнуті енергією місячного світла і присутності.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року  радить, що в першу суботу, якого б то не було місяця, РАГС  просто кишить нареченими і женихами. Тому, через наплив людей, обов’язково робіть бронь заздалегідь.

Розповімо трохи про перше вересня. Адже це не тільки День Знань, а й частий час для весіль і святкування річниць.

Першого вересня, місяць заохочує прекрасну взаємодію між закоханою парою. У неї буде дано шанс створити і, в подальшому, бачити міцні відносини. Саме першого числа, пара все більше відчуває психо-емоційний стан одне  одного.

Все одно, яка б погода і дата не була, якщо справжнє кохання запалало між закоханою парою, то воно не згасне і до самої смерті. Тому, головне, щоб люди щиро бажали весільного дня.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року.   Що нам скаже нумерологія?

А ось нумерологія вважає, що щаслива дата весілля перебуває в окремих руках кожної людини. Все, що необхідно парам перед тим як йти в РАГС і купувати подушки для перстнів, як і самі обручки – це вирахувати свою щасливу дату самостійно.

І так, для цього варто вибрати максимально відповідну дату на рік. Пропонуємо  розглянути найромантичніший день в році – День Св. Валентина. 14.02.2018 рікю Для цього  необхідно розділити по цифрам і додати кожне окремо: 1 + 4 + 0 + 2 + 2 + 0 + 1 + 8 = 18.

Число 18 в нумерології занадто велике, як будь – яке двозначне, тризначне або більш того число не підходить, тільки однозначне, а для цього число 18 необхідно знову розділити і скласти: 1 + 8 = 9. Отримуючи результат, тепер тільки залишається подивитися його значення.

Число 1 – Найсприятливіший день для вступу в шлюб.

Число 2 – Нумерологія радить змінити дату одруження по можливості. Якщо весілля ніяк не можна перенести, весільний день краще почати з маленьких проблем, наприклад, розбити весільні келихи або будь-який  інший посуд в будинку, спеціально / випадково розсипати сіль, щось втратити або викинути дуже потрібне.

Чим більше наречений і наречена будуть злитися одне на одного  або на себе, тим імовірніше за все вони повиганяєть від подружнього життя нещастя.

Число 3 – Минуле, сьогодення і майбутнє. Сприятливий день для весілля, тому як подружжя буде цінувати що з ними було, що є і що ще може бути.

Число 4 – Краще завершити розпочате, ніж починати щось нове. Ідеальна фраза для числа 4. Не варто одружуватися в цей день

Число 5 – Досить стабільне число без будь-яких можливих сюрпризів. Весілля по коханню принесе щасливе і тривале життя, а ось фіктивні шлюби краще в цей день не створювати. Не все буде складатися, як би цього хотіли подружжю.

Число 6 – Якщо наречений і наречена довго йшли до такої події як весілля, число 6 якнайкраще підходить для весілля. Не обдумані шлюби 6-ка не любить, в результаті пазл щасливого шлюбу просто не скласти.

Число 7 – Щасливе число, а значить бути парі щасливою.

Число 8 – Число  безкінечності наповнене успіхом і матеріальними благами. Нумерологія не знає, як в родині буде з романтикою, а з достатком проблем не буде.

Число 9 – Пара повинна бути амбітною, тоді шлюб буде вдалим.

Місячний календар весілля на вересень 2018 року. Прикмети

Весільні прикмети говорять, що ті молоді, які укладуть шлюб в зазначеному періоді, будуть щасливі в сімейному житті. З самого початку їм посміхнеться удача і розуміння в сім’ї. Подібний шлюб  матиме і продовження, шлюби, укладені в вересні, є плідними. Не торкнуться матеріальні проблеми подружжя, що зв’язали свої долі в першому місяці осені.

Якщо день для весілля обраний, молоді чекають таїнство обряду, то варто увагу звернути на те, яким видається весільний день. Які ж народні прикмети говорять про майбутнє сімейних відносин?

Якщо в день урочистої церемонії йде дощ, то це вважається прикметою щастя і добробуту. Добре молодим помокнути трохи під свіжими краплями вересневого дощу.

У тому випадку, якщо в урочистий день піднявся вітер, то місячний календар весілля на вересень 2018 року  радить, що може обернутися несприятливими наслідками для молодят. Така погода говорить про те, що шлюб у молодих буде неспокійним, а в сім’ю можуть підкрастися зради і легковажність подружжя в сімейних взаєминах.

Коли молоді йдуть по дорозі, а їм назустріч в’ється курна завіса, то така обставина виллється в нещастя і біди для родини.

Рідкісне явище – сніг у вересні – велика удача для молодят, це обіцяє їм багатство і повне матеріальне благополуччя.

Якщо зранку на день весілля на грунті виявляються сліди заморозків, то первістком у молодих буде син. Дитина обов’язково буде міцною, гарною і здоровою.

Гроза в день шлюбу небажана за народними прикметами. Природне явище принесе біду в сім’ю.

Астрологи впевнені, що 2018 рік повністю підходить для створення сімейних відносин. Покровителька часу – Коза, є найкращою помічницею закоханим у створенні міцних і взаємних відносин.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.