Home / Сім'я / Місячний календар весілля на серпень 2018 року

Місячний календар весілля на серпень 2018 року

Вибір дати весілля іноді перетворюється на справжнє випробування для майбутнього подружжя. Погодні коливання, прикмети, церковні свята – все це змушує нареченого і наречену турбуватися про те, як гладко пройде їх церемонія. Що ж змушує молодих людей вибирати серпневі дні для першого свята своєї сім’ї? Про те як підібрати вдалий день розповість місячний календар весілля на серпень 2018 року.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року. Останній місяць літа, перший місяць щастя

Місячний календар весілля на серпень 2018 року

«Серпень» на старослов’янській часто порівнюють з вечером неділі. Улюблений місяць молодят. Навіть традиційний вересень програє останньому місяцю жаркого літа за популярністю в організації весільних торжеств. І не без причини:

Температурний режим набагато комфортніший, ніж в мінливому червні і жаркому липні. Особливо друга половина серпня славиться помірною теплотою, сухістю і сонячними днями. А це означає, що і церемонію, і фотосесію можна провести на відкритому повітрі в гарному місці – в саду, парку, на березі річки або моря.

Сезон овочів і фруктів. Достаток на весільному столі завжди був доброю прикметою на життя молодят в достатку. Серпневий урожай в садах і на городах, його чистота і натуральність не дадуть цій прикметі зіграти проти нареченого і нареченої.

Кінець високого сезону на курортах. А це означає, що весільну подорож можна провести в умовно спокійній обстановці.

Великий вибір живих квітів та їх відносна дешевизна в порівнянні із зимовими днями. Можна буквально всипати весілля пелюстками і суцвіттями.

Недоліки, безсумнівно, теж присутні в серпневому весіллі. І головний з них пов’язаний з незаперечних переваг: в серпні занадто багато бажаючих одружитися. Це тягне за собою дорожнечу весільних послуг, примушує замовляти ресторан або банкетний зал сильно заздалегідь. І може зірвати заплановане вінчання в обраній церкві, так як у батюшки просто не вистачить часу на ще одну церемонію.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року сприятливих днів весілля

2018 рік є роком Жовтої Земляний Собаки. Собака добре ставиться до шлюбів – це вірний, чесний і надійний друг. Людям, які уклали шлюб в цьому році, належить разом йти по життю довгі роки. Собака не прощає зради, тому подружжя повинні бути впевнені в своїх почуттях і не обманювати кохану людину. Стихія року – земля. Вона благоволить міцним шлюбом і сімейним благополуччям.

Окремо хочеться допомогти порадою парам, які довіряють астрологічним прогнозам і мають намір призначити день свого весілля в серпні з їх допомогою. Для фахівців в області впливу планет Місяця і Сонця на наше життя не секрет, що будь-яку справу краще всього починати на зростаючий Місяць. І новий шлюб – не виняток.

Як вибрати сприятливі дні для весілля в серпні? Астрологи вважають, що небесні світила впливають на кожен прожитий нами день. Саме вони закладають риси характеру народженої людини, обіцяють удачу або неприємності в роботі чи навчанні і, звичайно, можуть пообіцяти щастя або невдачу нареченим. Які дні в серпні сприятливі для шлюбу?

Місячний календар весілля на серпень 2018 року  пропонує дати вибирати в перших числах місяця, а саме з 3 по 18 серпня.

Отже, в серпні 2018 року це:

Для будь-яких починань, в тому числі, і для сімейного життя, сприятливими вважаються дні, коли місяць росте, а також повний місяць. В останній місяць літа цей період припадає на дні з 12 по 26.

Зверніть увагу на 8 і 9 число. Ці дні знаходяться під впливом Терезів, а це ідеальні умови для будь-якого починання. Склочна і мінлива Венера буде панувати на небі в період з 10 по 14 серпня. Шлюб, укладений в цей період, на думку астрологів вдалим не буде.

4 серпня. Це найкращий день для створення сім’ї. Всі плани, про які мріють молодята, збудуться. Головне в день весілля правильно розставити пріоритети і намітити цілі, і тоді 4 серпня 2018 року стане найщасливішим днем вашого життя.

5 серпня. Створиться дружна сім’я, у якій все буде виходити саме собою. Подружжя завжди будуть разом, а діти і спільні побутові справи тільки об’єднають пару.

7 серпня. Молодята будуть прекрасними друзями, що зробить їх шлюб міцним і щасливим. Їх буде оточувати кохання. У таких сім’ях будуть часто з радістю приймати гостей і рідних.

9 серпня. Між партнерами буде панувати ніжність і ласка. Подружжю не будуть потрібні зайві слова – вони будуть розуміти однодне одного з першого погляду.

10 серпня. Подружжя будуть піклуватися одне про одного і будь-які труднощі подолають разом, рука об руку.

13 серпня. Місячний календар весілля на серпень 2018 року рекомендує, що відмінний день для весілля. Якщо торжество буде багатим, то і життя буде благополучним у фінансовому плані.

Астрологи вважають найбільш хорошими днями 14 і 15 серпня, коли Місяць знаходиться в Терезах.

Втім, віщуни не єдині, хто вміє лякати молодят на шляху до їх щастя. Народ і його мудрість припасли кілька фішок, які передбачать світле майбутнє нареченого і нареченої на годину «Х».

Місячний календар весілля на серпень 2018 року  – несприятливі дні

Не варто проводити торжество в наступні дні місяця:

6 серпня. Цей дата принесе парі життєві випробування і труднощі. Все буде благополучно, якщо вирішувати їх разом і долати їх з гідністю.

8 серпня. Рекомендується відмовитися від одруження. Місячний календар весілля на серпень 2018 року радить, що несприятливий день для весілля і подальшого сімейного життя.

11 серпня. Цей день обіцяє молодятам труднощі. Дуже важко буде домогтися сімейного щастя.

15 серпня. Не варто реєструвати шлюб, інакше в сімейному житті не уникнути частих скандалів.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року. Практичні поради

Молодятам варто звернути на деякі нюанси проведення весілля в серпні 2018 року:

Створіть творче торжество, придумавши тематику проведення весілля.

Прикрасьте стіл і зал великою кількістю живих квітів.

Варто відмовитися від троянд і кал. Квіти повинні бути простими, з ніжними відтінками.

Коровай, який залишився після торжества, не можна викидати. Покорміть ним птахів, і це принесе в ваш дім щастя і кохання.

Вибирайте прості обручки, без візерунків і гравіювань.

Наречений і наречена повинні до реєстрації шлюбу триматися за руки. У такому випадку їх ніщо не зможе роз’єднати.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року. Прикмети про шлюб, укладений в серпні

Крім стандартних весільних прикмет і традицій в серпневому торжестві є свої конкретні нюанси:

Будь-яке серпневе весілля апріорі вважається успішним (як протиставлення будь-якому травневому невдалому).

Гучне щебетання птахів – хороший знак. У чому саме хороший, народна мудрість конкретно не уточнює, а просто обіцяє легкий шлюб і взаєморозуміння. А ось тиша, навпаки, обіцяє безліч випробувань молодій сім’ї.

Дощ в серпні в день весілля буде означати великий достаток у майбутній сім’ї. Крім усього іншого, парі не рекомендується одружуватися в церковні свята, якими так багатий серпень.

Крім одного: весілля на яблучний Спас за прикметами вважається найвдалішим. Саме цей день на Русі відкривав сезон весіль, так як пшениця була вже прибрана з полів, а урожай овочів і фруктів обіцяв багатий стіл, пишне свято і сите майбутнє нареченого і нареченої.

А на питання молодят, чи можна грати весілля в Успенський піст, церква відповідає, що шлюб в РАГСі пара може укладати на свій розсуд. Але вінчання в цей період в церкві не проводяться, як і під час будь-якого іншого посту. І взагалі, батюшки настійно рекомендують жінкам вийти заміж до посту. Це обіцяє їм поступливого чоловіка і всеосяжне його кохання.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року. Особливості серпневого одруження

Парам, які намітили торжество в теплий літній день, не варто забувати, що заява на реєстрацію шлюбу подається не пізніше, ніж за місяць до передбачуваної дати. Тому, найзручніше організувати заручини в червні, щоб не поспішаючи встигнути підготувати свято і не забути важливі дрібниці. Весільну сукню нареченої варто вибирати з розрахунку погодних умов.

Занадто щільна тканина спідниць або занадто тугий корсет загрожують нареченій тепловим ударом в жаркий день.

На можливу прохолодну дощову погоду наряд краще доповнити чарівним теплим аксесуаром: легким кардіганом або палантином.

Місячний календар весілля на серпень 2018 року  рекомендує, що серпень – самий час для тематичних весіль на природі. Там класичну пишну весільну сукню можна змінити на ексклюзивний легкий сарафан від початківця дизайнера.

А задушливий закритий банкетний зал на прохолодний берег річки або моря. Відмітити торжество пікніком на теплому піску або великим застіллям в яблучному саду наважиться далеко не кожна пара.

Оригінальність вимагає сміливості, але останні сонячні дні і швидка близькість осені можуть пробудити цікаві ідеї і рішучість до екстравагантних вчинків.

Класичний великий букет нареченої з троянд в цьому випадку навряд чи буде доречним. Віддайте перевагу оригінальним композиціям з польовими квітами, гілочками і навіть колючками. Фахівці кажуть, чортополох досі в тренді весільних рослин.

Ідеї серпневої весільної фотосессіі відрізняються літнім настроєм і рясніють врожайними мотивами:

Садово-городня тематика. Кошики апетитних груш-яблук-помідорів-буряка привабливо виглядають в руках господині нареченої. Плодові сади ж – відмінний фон для фотографування.

Пшеничне або соняшникове поле. Класика літніх фотосесій.

Фотосесія на човні на річці або озері. Може бути навіть тематична, якщо вдасться роздобути костюми, в дусі водних прогулянок 18-го століття.

Сміливим і не закомплексованим може сподобається ідея фотосесії в купальниках біля водойми.

Чи потрібно вірити прикметам? Точно відповісти на це питання навряд чи хтось зможе. Але, звичайно, до вибору дати в серпні потрібно підійти серйозно. Адже вона стане однією з найважливіших дат для вашої родини.

Тепер ви знаєте всі числа і дати, коли в серпні 2018 року можна грати весілля. Кожен має право вірити або не вірити в прикмети. Якщо між нареченим і нареченою кохання, повага  і взаєморозуміння, шлюб буде щасливим. У цьому житті труднощів не уникнути. Але підтримуючи одне одного, довіряючи одне одному, можна подолати всі негаразди, тільки сильніше зміцнюючи свої шлюбні узи.


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *