Home / Дозвілля / Місячний календар на серпень 2018 року

Місячний календар на серпень 2018 року

Зміна місячних фаз була в стародавні часи, як втім і в сучасний час- є одним з найпростіших, доступних і легко спостережуваних небесних явищ за зміною впливу нічного світила на все живе. Немає нічого дивного, що в ті далекі часи, на ранній стадії свого розвитку безліч народностей вивчало Місяць і користувалися складеним за підсумками багатовікових спостережень календарем. Про детальний місячний календар на серпень 2018 року  дізнаємось з даної публікації.

Місячний календар на серпень 2018 року

Місячний календар на серпень 2018 року

Місячний календар на серпень 2018 року  із місячними днями і зміною фаз Місяця, як і на будь-який інший місяць – дуже корисний і просто необхідний людині. Для встановлення сприятливих днів, не тільки для здоров’я, лікування зубів або проведення операції, але і корисний він садівникам, городникам, квітникарям, тим хто доглядає за кімнатними рослинами.

Адже ті, хто займається на землі, любить працювати на своїй дачній ділянці або вирощувати квіти на своєму балконі, повинні точно знати, в який саме місячний день серпня 2018 року можна займатися посівом розсади, посадкою або пересадкою рослин, прополкою, обрізанням, вносити добрива, поливати і проводити інші необхідні роботи.

Також необхідний місячний календар на серпень 2018 року  із фазами Місяця – рибалкам, пасічникам, тим, хто вирішив створити сім’ю, або зачати дитину і багатьом іншим, як і нашим милим дамам, які не можуть обійтися без його допомоги, знання сприятливих днів для наведення краси – стрижки, фарбування або завивки волосся, а також манікюру та інше.

Прийнято вважати, що зміна місячних фаз, спостереження в незапам’ятні часи людей за Місяцем, це і є – початкові варіанти створені людиною в той далекий час місячного календаря.

В принципі тим, хто займався свого часу вивченням Місяця і його впливу на все живе на нашій Землі, неважко було це робити.

Адже Місяць легко побачити неозброєним оком, справа залишалася за малим – стежити за змінами в природі в зв’язку з місячними днями, зміною місячних фаз, запам’ятовувати, порівнювати і зіставляти, що вони і робили свого часу.

Як добре відомо – у Місяця чотири основних фази, це Молодик і Повний місяць і Зростаючий Місяць. Кожна фаза Місяця по своєму впливає на людину, тварин і рослини, припливи і відливи, коливання земної поверхні (виверження вулканів) та інше.

Молодик – хороший період для всього нового, початку нових проектів, прояву активності, у нас хороший заділ енергії і ми постійно нею підживлюємося.

Повний місяць – не найкращий період, краще знизити активність, не починати нових справ, в цей час ми більше віддаємо своєї енергії, ніж отримуємо ззовні.

Зростаючий Місяць – час активності та ініціативності, особливо на початку періоду зростання Місяця, коли можна сміливо приступати до задуманого, але не забувайте, що в міру наближення до повні ваші сили будуть вичерпуватися.

Місячний календар на серпень 2018 року, з місячними днями і зміною фаз Місяця – надасть всім нам практичну допомогу, підкаже, попередить і порадить, вкаже на сприятливі або несприятливі дні для проведення якихось справ, фінансових операцій, маніпуляцій зі своєю зовнішністю , роботою на землі або будинку з квітами, коли можна їхати на риболовлю і багато іншого.

Детальний місячний календар на серпень 2018 року

1 серпня 2018 року. 19 місячний день до 22:26 Місяць в Овні з 13:55. Несприятливий день для прийняття рішень, так як сили і енергія закінчуються. Можна зав’язувати знайомства, як ділового, так і любовного плану. Якщо з’являться нові друзі, то відносини будуть міцними і тривалими.

сприятливо:

– піші прогулянки, поодинокі поїздки;

– заняття поточними справами, лікування психічних хвороб;

– простежити за станом організму, особливо, кишечника і апендикса.

несприятливо:

– укладати офіційний шлюб;

– укладати договори, планувати важливі справи.

20 місячний день з 22:26:

сприятливо:

– займатися домашніми і побутовими справами;

– відпочивати разом з родиною;

– голодувати і очищати організм;

– стежити за здоров’ям хребта, живота і лопаток.

несприятливо:

– лікувати за допомогою нетрадиційних методів;

– займатися нецікавою і рутиною роботою;

– використовувати енергію на порожні справи.

2 серпня 2018 року. 21 місячний день з 22:43 Місяць в Овні. Хороший день для налагодження відносини з родичами, друзями і колегами. Всі проблеми легко вирішуються. Можна спиратися на інтуїцію, щоб прийняти вірне рішення. Емоції і почуття будуть щирими, якщо не вести за ними строгий контроль.

сприятливо:

– гартувати організм водними процедурами;

– паритися в лазні і приймати контрастний душ;

– влаштовуватися на іншу роботу;

– заводити дружбу, перебувати в компанії;

– клястися в коханні і давати обіцянки.

несприятливо:

– лаятися, усамітнюватися і виконувати фізичну роботу;

– витрачати енергію на порожні розмови.

3 серпня 2018 року. 22 місячний день з 23:01, Місяць у Тельці з 22:51. Для того, щоб весь день перебувати в позитивному настрої, потрібно зберігати бадьорість духу. Сприятливо подивитися комедію, випити кави і почитати. Головне, не впадати в депресивний стан, а бути самовпевненими.

сприятливо:

– проявляти активність, очищати організм;

– дотримуватися гігієни тіла і душі;

– позбавлятися від шкідливих звичок;

– не навантажувати печінку і шлунок важкою їжею.

несприятливо:

– конфліктувати, нудьгувати на самоті;

– витрачати енергію на фізичну працю.

4 серпня 2018 року. 23 місячний день з 23:22 Місяць у Тельці. Надмірна енергійність в цей день допоможе реалізувати масу проектів і подолати перешкоди на шляху до успіху. Можливі яскраві події і пригоди, які принесуть масу позитиву і запам’ятаються надовго.

сприятливо:

– відточувати майстерність, робити прогнози на майбутнє;

– займатися медитацією і йогою;

– вивчати історію і копатися в архівах;

– вчитися, ділитися досвідом і готувати нові страви.

несприятливо:

– вирушати в дорогу;

– займатися комерцією, укладати контракти;

– заводити нові знайомства.

5 серпня 2018 року. 24 місячний день з 23:46 Місяць у Тельці. Місячний календар на серпень 2018 року  радить  сміливо впроваджувати в роботу неординарні ідеї, які приведуть до успіху. Спілкуючись з родичами, будьте стриманішими емоційно і делікатнішими в виразах. Інакше, відносини з близькими людьми зруйнуються, а налагодити їх буде проблематично.

сприятливо:

– прибирання приміщення і побутових справ;

– ремонту і перепланування;

– для поїздок на короткі відстані;

– очищення житла святою водою і за допомогою свічки.

несприятливо:

– їсти м’ясні продукти;

– мстити, ображатися і йти на авантюри;

– укладати шлюб.

6 серпня 2018 року. 24 місячний день з 5 серпня 23:46 Місяць у Тельці до 4:32. Негативний день, коли краще не приймати важливих рішень і внутрішньо заспокоїтися. Якщо відчуваєте, що справи йдуть не в тому напрямку, то краще відсуньте їх в сторону. Добре пройде відрядження, нововведення і знайомства з діловими людьми.

сприятливо:

– будівництво, робота на садовій ділянці;

– нововведення, ремонт житла;

– активно реалізовувати свій внутрішній потенціал.

несприятливо:

– морально тиснути на людей;

– лінуватися і хандрити;

– вирушати в далеку дорогу.

7 серпня 2018 року. 25 місячний день з 0:18, Місяць у Близнюках з 6 серпня 4:32. Відмінний день, який найкраще провести на самоті. Не варто дратуватися і проявляти агресію. Щоб захистити себе від конфліктів, можна зайнятися домашніми справами, прибиранням і читанням книг.

сприятливо:

– споглядати все, що відбувається і робити висновки;

– розвивати творчі таланти;

– лікувати хвороби голодуванням і працювати над душевним світом;

– очищати організм від шлаків;

– прислухатися до інтуїції, поспішати в роботі.

несприятливо:

– фобії, страхи і сумніви;

– здійснювати необачні вчинки.

8 серпня 2018 року. 26 місячний день з 1:00, Місяць у Раку з 7:01. Місячний календар на серпень 2018 року  рекомендує, що сприятливий день, щоб почати боротьбу зі шкідливими звичками. Необхідно взяти курс на спортивний спосіб життя. Можна зміцнювати імунну систему за допомогою гартування. Якщо загітуєте на все це родичів і друзів, то швидше і на підйомі прийдете до позитивного результату.

сприятливо:

– допитливість, розумний підхід до справ;

– м’яко і чуйно ставитися до людей.

несприятливо:

– працювати з інформацією, яка малознайома;

– ходити на побачення і ділові зустрічі;

– вирішувати юридичні питання;

– проявляти гордість і хандрити.

9 серпня 2018 року. 27 місячний день з 1:55, Місяць у Раку.  Продуктивний день для тих, хто хоче налагодити взаємини з близькими людьми. Головне, не давати волі емоціям і нікого не зачіпати за живе. Удача в фінансах чекає тих, хто грамотно розпланує бюджет на місяць.

сприятливо:

– займатися йогою і медитацією;

– спостерігати за тим, що відбувається і відпочивати в колі сім’ї;

– виїхати на природу, відправитися в подорож по морю;

– займатися зміцненням психіки.

несприятливо:

– милуватися своїм відображенням у дзеркалі;

– займатися комерційними операціями;

– планувати довгострокові проекти.

10 серпня 2018 року. 28 місячний день з 3:05, Місяць у Леві з 7:18. Місячний календар на серпень 2018 року радить, що добре зайнятися спокійними справами і домашніми клопотами. Потрібно обов’язково виспатися і відпочити, обмеживши спілкування з новими людьми. Необхідно очищати душу і житло від негативу, а також зайнятися вирішенням давніх проблем.

сприятливо:

– добрі справи, висаджування рослин на ділянці;

– шопінгу і великих справ;

– вести контроль емоцій, бути на позитиві;

– проаналізувати свою поведінку.

несприятливо:

– рубати дерева і зривати садові квіти.

11 серпня 2018 року Сонячне затемнення. 29 місячний день з 4:26, Фаза Місяця: Молодий місяць. Для ефективної роботи необхідно зібратися з думками. Головне, захистити себе від непотрібних розмов і безперспективних справ. Якщо будете неуважні в дрібницях, то самі собі поставите палиці в колеса. Потрібно ретельно обмірковувати все, чим плануєте зайнятися.

сприятливо:

– захистити психіку від негативних впливів;

– дотримуватися щадної дієти, утриматися від близькості;

– покаятися, молитися і лікуватися народними методами;

– не можна будувати плани на майбутнє;

– зайнятися вирішенням побутових проблем.

несприятливо:

– надягати прикраси з кістки і рогів;

– слухати сумні мелодії й тужити за минулим.

1 місячний день з 12:58:

сприятливо:

– розвантажитися емоційно і плисти за течією;

– будувати плани на майбутнє;

– кидати палити і лихословити;

– давати клятви і обіцянки;

несприятливо:

– лаятися, активно працювати і показувати фізичну силу;

– працювати в колективі;

– брати участь в масових заходах.

12 серпня 2018 року. 2 місячний день з 5:53, Місяць в Діві з 6:59. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Відмовтеся сьогодні від бурхливого спілкування і вирішення проблем. Особливо, якщо питання стосується особистого життя, а також підозрілих аргументів в сторону коханої людини. Якщо не будете тримати емоції в узді, то можливі не тільки серйозні конфлікти, але і сварки з рукоприкладством.

сприятливо:

– далекі поїздки, комерційні операції;

– реалізація творчих проектів, щадна дієта;

– щедрі подарунки і благородні вчинки.

несприятливо:

– суди, звернення до адвоката і приставів;

– конфлікти з близькими людьми;

– укладання шлюбу, ділових угод;

– ризиковані вкладення фінансів.

13 серпня 2018 року. 3 місячний день з 7:21, Місяць в Діві. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Місячний календар на серпень 2018 року  радить, що хороший день для інтелектуальної праці, прийняття доленосних рішень і пошуку нових шляхів розвитку. Якщо розумно підійдете до всіх ситуацій, то опинитеся в числі переможців.

сприятливо:

– паритися в лазні, плавати в басейні;

– заняття карате і самбо;

– майструвати зі срібла, заточувати гострі предмети.

несприятливо:

– стригти волосся, шопінг;

– лінуватися і хандрити;

– укладати офіційний шлюб.

14 серпня 2018 року. 4 місячний день з 8:46, Місяць у Терезах з 7:57. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Не бійтеся сьогодні помилитися навіть в серйозних справах, адже так ви отримаєте незамінний досвід і знання. Головне, бути впевненим у собі, забути про недовірливість і наповнитися оптимізмом. Інакше, попадете в неприємну історію і опинитеся в лапах депресії.

сприятливо:

– шукати загублені речі, вчитися;

– займатися садом, комерційними угодами;

– відпочивати на природі, піші прогулянки.

несприятливо:

– валити дерева і зривати садові квіти;

– розставляти пріоритети;

– нововведення і далекі плани.

15 серпня 2018 року. 5 місячний день з 10:09, Місяць у Терезах. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Відмінний день для знайомств, зустрічей з давніми друзями і розвагами. День очікується насичений і веселий, тому не сумуйте через дріб’язкові негаразди. Займаючись хатніми справами, можна внутрішньо заспокоїтися і намітити плани на майбутнє.

сприятливо:

– харчуватися корисними продуктами, зміцнювати імунітет вітамінами;

– подорожувати, будувати плани;

– займатися лікуванням шлунку, кишечника і суглобів.

несприятливо:

– їсти на ніч і дотримуватися суворої дієти;

– м’ясні, жирні продукти;

– вступати в інтимну близькість.

16 серпня 2018 року. 6 місячний день з 11:28, Місяць в Скорпіоні з 11:54. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. У цей день проявіть особливу активність та ініціативність. Якщо будете пасивним і ледачим, то багато справ застопоряться на одному місці. Необхідно відкрити серце всьому, що вас оточує – людей, подій і любовних пригод.

сприятливо:

– шукати речі, які давно зникли;

– ходити на побачення, знайомитися;

– інтелектуальної праці;

– косметичні процедури, націлені на омолодження шкіри.

несприятливо:

– ділитися з нами;

– йти на поводу у спокус і авантюр.

17 серпня 2018 року. 7 місячний день з 12:44, Місяць в Скорпіоні. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Місячний календар на серпень 2018 року  рекомендує, що сприятливий день для здійснення мрій і реалізації планів. Якщо хтось вас попросить про допомогу, то не відмовте. Тільки не потрібно всім підряд догоджати, а також брати на себе тягар чужих турбот і проблем. Якщо хочете, щоб вас поважали, то ведіть себе гідно і мудро.

сприятливо:

– вступити до шлюбу;

– здійснювати покупки, звертатися до стоматолога;

– планувати операції в клініці;

– йти назустріч пригодам.

несприятливо:

– їсти яйця, курку;

– брехати, злитися і конфліктувати з дітьми;

– розбивати посуд і рвати папір.

18 серпня 2018 року. 8 місячний день з 13:57 Місяць у Скорпіоні до 19:45. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Емоційний фон нестабільний, тому будьте обережні в словах і вчинках. Інакше, можна втратити все те, що заробляли роками. Необхідно усвідомлювати кожен свій крок, щоб не потрапити в халепу.

сприятливо:

– займатися ремонтом, переплануванням і будівництвом;

– попросити вибачення у того, кого скривдили;

– очищати організм від шлаків, дотримуватися посту;

– зберігати спокій в будь-яких ситуаціях;

– готувати ліки в домашніх умовах.

несприятливо:

– стригтися, митися і пити спиртні напої;

– лінуватися і конфліктувати з оточуючими людьми.

19 серпня 2018 року. 9 місячний день з 15:06 Місяць у Стрільці з 18 серпня 19:45. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Місячний календар на серпень 2018 року  радить, що відмінний день в фінансовому плані, коли очікується прибуток з несподіваного боку. Ви можете відкласти кошти на те, що давно мріяли купити. Не сумнівайтеся в своїх талантах, адже вони теж допоможуть стабілізувати матеріальне становище на довгий час.

сприятливо:

– працювати на ділянці, відправлятися в поїздку;

– очищати шлунок і кишечник;

– відпочивати на природі і споглядати те, що відбувається;

– лікувати захворювання легенів і бронхів.

несприятливо:

– нервувати і злитися;

– відчувати страх і навантажувати серце фізичною працею.

20 серпня 2018 року. 10 місячний день з 16:10, Місяць у Стрільці. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Енергетичний запас на кінець, тому не варто братися за вирішення серйозних проблем. Необхідно добре виспатися, менше нервувати, розважитися і відпочити в компанії приємних людей. Головне, не придумуйте собі те, чого і бути не може.

сприятливо:

– відпочинок в сімейному колі;

– ходити в гості до друзів і родичів;

– здійснювати покупки, нововведення;

– ремонт, будівництво та комерційні операції.

несприятливо:

– розставання і розлучення.

21 серпня 2018 року. 11 місячний день з 17:07, Місяць у Козерозі з 7:01. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Складний в психологічному плані день, тому намагайтеся абстрагуватися від проблем і виключити спілкування з новими людьми. Необхідно дотримуватися дистанції в розмовах, а також бути делікатним з коханою людиною. Не прагніть до ідеалу, а задовольняйтеся тим, що маєте.

сприятливо:

– закінчити давні справи;

– тримати під контролем емоції;

– не працювати з гострими предметами;

– лікуватися нетрадиційними методами.

несприятливо:

– займатися новою сферою діяльності;

– торгувати, брати участь в екстремальних видах спорту;

– далекі поїздки, перепланування;

– вбивати комах.

22 серпня 2018 року. 12 місячний день з 17:55, Місяць у Козерозі. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Чудовий день, щоб впевнено взятися за нову роботу і наповнитися позитивною енергією. Якщо уважно підійдете навіть до незначних справ, то вони принесуть колосальний успіх і прибуток. Можна різко змінити курс, щоб відточити майстерність до досконалості.

сприятливо:

– реалізовувати плани, допомагати нужденним;

– читати молитви і бути відвертим;

– працювати на ділянці, вживати багато рідини (соки);

– альтруїзм, щедрість, примирення з людьми;

– очищення легенів, кишечника і шкіри.

несприятливо:

– тішити себе ілюзіями;

– займатися фізичною працею.

23 серпня 2018 року. 13 місячний день з 18:35, Місяць у Козерозі до 19:56. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Місячний календар на серпень 2018 року  радить, що сьогодні необхідно всім навколо довести, на що ви здатні. Якщо не будете лінуватися, то досягнете небувалих вершин і відкриєте в собі нові таланти. Головне, не розгубіть впевненості і самовладання, тоді удача виявиться на вашому боці.

сприятливо:

– пекти хліб, вчитися і збирати фінанси;

– шопінг, господарські справи;

– займатися омолодженням шкіри і всього організму;

– використовувати нові види ліків.

несприятливо:

– великі справи, далекі поїздки;

– з’ясування стосунків з коханою людиною.

24 серпня 2018 року. 14 місячний день з 19:08, Місяць у Водолії з 23 серпня 19:56. Фаза Місяця: Зростаючий Місяць. Відмінний день, щоб осягати нові знання і відправитися назустріч пригодам. Не беріть на себе більше, ніж можете зробити. Особливо, якщо хтось захоче «поїхати» на вашій шиї. Не бійтеся відмовити тим, хто тепер часто користується вашою добротою і положенням.

сприятливо:

– далекі поїздки, торгівля, активні ігри;

– важливі і масштабні справи;

– звільнення і прилашьування на іншу роботу;

– розкриття давніх злочинів;

– фізичні навантаження;

– слухати музику і шукати нову інформацію.

несприятливо:

– читати, дивитися телевізор і довго працювати за комп’ютером;

– магія, екстрасенсорна сфера і нетрадиційна медицина;

– милуватися на своє відображення в дзеркалі;

– сумувати, хандрити і йти в депресію.

25 серпня 2018 року. 15 місячний день з 19:34, Місяць у Водолії. Фаза Місяця: Повний місяць. Сприятливий день для того, щоб очиститися духовно і накопичити нові знання. Розвивайте логіку, пам’ять і мисліть  неординарно. Головне, зробити акцент на тому, що дійсно важливо.

сприятливо:

– їсти рис, ячмінь, горох і бобові;

– скромничати і лінуватися;

– проявляти агресію, влаштовувати істерики і конфліктувати;

– зміцнювати гормональний фон;

– займатися лікуванням печінки, шлунка і кишечника.

несприятливо:

– займатися ризикованими видами спорту;

– їсти яблука, сваритися;

– приймати презенти, особливо, від незнайомих людей;

– займатися сексом;

– нові і глобальні справи.

26 серпня 2018 року. 16 місячний день з 19:56, Місяць в Рибах з 8:33. Нудьгувати вам в цей день точно не вдасться, адже стільки навколо подій і пригод. Якщо грамотно розставити пріоритети, то тільки виграєте від цього. Займіться перетворенням зовнішності і відкоригуйте фігуру. Можна відпочити, почитати і подивитися улюблену комедію.

сприятливо:

– робити добрі справи, проявляти щедрість;

– займатися спортом, плавати;

– зав’язувати знайомства, підписувати контракти;

– внутрішньо заспокоїтися і зібратися з думками.

несприятливо:

– їсти гриби і м’ясо;

– вбивати домашню птицю;

– злитися, сваритися і заздрити;

– вступати в інтимну близькість.

27 серпня 2018 року. 17 місячний день з 20:16, Місяць в Рибах. Місячний календар на серпень 2018 року   радить, що відмінний день для схуднення, занять спортом, фітнесом і тренувань з особистим інструктором. Проведіть час максимально активно і з користю, а також налагоджуйте відносини з родичами. Особливо, якщо з кимось давно перебуваєте в сварці.

сприятливо:

– торгувати, будувати плани на майбутнє;

– далекі поїздки;

– участь у заходах, торжествах і веселощі;

– відверта розмова з коханою людиною.

несприятливо:

– заняття рутиною і дрібною роботою;

– звіти, угоди і контракти;

– фізичний і важка праця.

28 серпня 2018 року. 18 місячний день з 20:33, Місяць в Овні з 19:36. Хороший день для того, щоб на час забути про проблеми і клопоти, а просто відпочити в приємній обстановці. Намагайтеся не спілкуватися з шефом, інакше не уникнути конфліктів. Більше оптимізму і впевненості в собі, тоді все задумане здійсниться.

сприятливо:

– далекі поїздки, очищення організму;

– позбавлення від шкідливих звичок і поганих якостей;

– лікування сечостатевої системи, нирок;

– масаж, лазня і сауна;

– прокинутися рано вранці і взятися за справи.

несприятливо:

– вживати спиртне, палити;

– будувати далекі плани;

– підкорятися і «прогинатися» під людей;

– безпричинно критикувати колег і друзів.

29 серпня 2018 року. 19 місячний день з 20:50, Місяць в Овні. Сьогодні не слід надто довіряти людям, інакше ваша наївність вилізе боком. Неприємностей точно не уникнете, якщо проявите слабкі сторони характеру. Щоб виключити особисті і робочі проблеми, потрібно слухати себе, а не тих, хто зацікавлений у вашому програші.

сприятливо:

– поточні та дрібні справи;

– піші прогулянки, поїздки, відпочинок на природі;

– лікування психічних захворювань;

– очищення кишечника і зміцнення імунної системи.

несприятливо:

– укладати шлюбний союз;

– займатися переговорами;

– приймати рішення.

30 серпня 2018 року. 20 місячний день з 21:08, Місяць в Овні. Місячний календар на серпень 2018 року  радить, що відмінний день, щоб нарешті відпочити і абстрагуватися від проблем. Можна плисти за течією, тоді складні ситуації обійдуть вас стороною. Сприятливий час для схуднення і занять для корекції фігури.

сприятливо:

– відпочивати в домашній обстановці;

– побутові та фінансові справи;

– спілкування з родичами, щадна дієта;

– подбати про стан хребта, живота і лопаток.

несприятливо:

– виконувати монотонну і рутинну роботу;

– лікуватися нетрадиційними методами;

– розпорошувати енергію на порожні справи і неприємних людей.

31 серпня 2018 року. 21 місячний день з 21:27 Місяць у Тельці з 4:31. Продуктивний і успішний день для тих, хто займається комерцією і веде особистий бізнес. Можливі вдалі контракти і вигідні угоди. Але не розповідайте нікому про свої досягнення, тоді уникнете заздрості і злості. Природно, тільки близькі люди повинні знати про те, чого ви досягли.

сприятливо:

– лазня, контрастний душ, загартовування;

– влаштування на іншу роботу;

– обіцянки і клятви в коханні;

– ініціатива в різних сферах;

– зав’язування дружніх відносин.

несприятливо:

– конфліктувати, чіплятися до людей;

– перебувати на самоті, витрачати енергію;

– фізична праця.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.