Home / Дозвілля / Місячний календар весілля на липень 2018 року

Місячний календар весілля на липень 2018 року

Молодята, які мріють про весілля влітку, без роздумів вибирають липень – місяць спекотний і сонячний. Весілля в липні – це класика.  Про місячний календар весілля на липень 2018 року   детально дізнаємось далі.

Місячний календар весілля на липень 2018 року .  Плюси і мінуси

Місячний календар весілля на липень 2018 року

Маківка літа, пік сезону відпусток спонукають тисячі молодят створювати сім’ї в один з жарких липневих днів, а потім – тут же поспішити в «медовий місяць». Ажіотаж помітний скрізь – в РАЦСах, в ресторанах, відкритих майданчиках, церквах. У такого ажіотажу є свої плюси і мінуси.

Необхідно відзначити: весілля в липні настільки популярне тому, що можна здійснити будь-які ідеї та найсміливіші мрії при його проведенні.Літня, сонячна погода дозволить проведення весільного торжества і на березі річки, і на узліссі, і навіть на пляжі.

Зробити незабутню фотосесію не складе труднощів теж – літня погода не зможе зіпсувати праці перукаря, кравця, візажиста, які працювали над образами молодят. Липнева спека зможе дещо  докучати, так що молодим необхідно заздалегідь запастися достатньою кількістю питної води і наявністю прохолодних тінистих місць для відпочинку гостей.

Продумати тематику весілля в липні набагато легше, ніж якщо відзначати його в один з прохолодних сезонів року. Це може бути «морське» весілля в бірюзово-смарагдових тонах, або суничне – в червоно-малинових відтінках, або різноманітні варіанти вечірок на пляжі … та хіба мало інших тематик!

Адже в липні ви без зусиль зможете знайти і безліч квітів для оформлення, і фруктово-ягідне різноманіття для святкового столу. Тільки не забувайте, що літній весільний ажіотаж ніхто не відміняв і не варто відкладати організаційні моменти на останній день, адже інші пари можуть подбати про весілля завчасно.

Вам необхідно приділити церемонії посилену увагу. Визначивши дату весілля – перше, що потрібно уточнити, чи можлива буде реєстрація весілля в РАЦСі, чи зможуть вас повінчати в церкві в цей день (для цього, потрібно вивчити церковний календар).

Необхідно врахувати, що пари, які  запізнилися можуть залишитись на кінець дня, оскільки через напружений розклад не представляється можливим зрушувати графік урочистих церемоній.

Як тільки визначитеся з датою в РАЦСі, відразу ж виберіть вподобану церкву, якщо маєте  намір здійснити обряд вінчання і з’ясувати – чи підходить призначений день і час для священнослужителя.

Поцікавтеся чи є ще пари, призначені на цей же день і попросіть, щоб під час обряду ви були єдиною парою. Справа в тому, що деякі церкви в липневий період проводять обряд вінчання одразу з кількома парами одночасно, що явно перешкоджає створенню відокремленої, урочистої атмосфери.

Місяць має величезний вплив, як на наше самопочуття, так і на те, як йдуть справи. Можна вірити чи ні в це, але факти, проте, полягають в тому, що фази небесного світила впливають на те, як проходить наш день. Нижче ми розповімо, які щасливі дати в липні 2018 підходять для весілля.

Місячний календар весілля на липень 2018 року радить, що перша декада місяця і ще три наступні дні припадають на спадаючий Місяць. Вважається, що не можна стригтися, інакше будуть погано рости волосся, і планувати грандіозні справи. Однак все залежить від вашого настрою, яким він буде, так і пройде весільне торжество.

Особливо чутливим до впливу небесного світила людям слід врахувати такі дати:

1 липня, неділя – Місяць у Водолії, початок спадання і не найкращий період для важливих справ;

4 липня, п’ятниця – Місяць в Рибах, сприятливий день для весілля;

10 липня, п’ятниця – Місяць у Близнюках, дуже хороший день для торжества;

24 липня, п’ятниця – зростаючий Місяць у Стрільці, ідеальний час для нових справ.

Середина місяця буде сприятливою для того, щоб грати весілля, з 13 липня розпочинається молодик, який закінчується 27 числа повним місяцем. У ці дні можна розраховувати на удачу і на те, що всі задумані справи пройдуть легко.

Місячний календар весілля на липень 2018 року.  Сприятливі дні в липні

Місячний календар весілля на липень 2018 року  трактує  його як дуже щасливий. Молодятам необхідно уточнити вплив Венери на конкретну дату проведення весілля, оскільки вона спочатку є покровителькою романтичних відносин, шлюбів і палких почуттів.

Липень – 2018 підготував для одружень безліч сприятливих днів, але якщо ви хочете ще й у церкві обвінчатися, вибирайте другу або третю декаду місяця, коли закінчиться Петрів (Апостольський) піст.

Але найбільш сприятливою для укладення весіль вважається друга частина місяця (після 16-го липня). Весільні урочистості в цей період будуть менш клопіткими і більш романтичними, привнесуть гармонію і душевну рівновагу в стосунки молодят, а атмосфера свята наповниться умиротворенням.

Якщо молоді виберуть тематику свого весілля чисто літнім з виїзною церемонією на берег моря або озера, їм варто вибирати дати, що випадають на вихідні. Тоді прекрасним вибором для вас буде оренда заміського комплексу, здатного забезпечити систему знижок і допомогу в організації весілля. Цей підхід забезпечить гармонію весільної церемонії, оскільки всі запрошені зможуть прибути вчасно, залишившись на весь уїк-енд.

Найбільш сприятливими датами для весіль на липень-2018, вважаються 1, 2, 8, 9,11, 12, 15,16, 22, 23, 29, 30 числа.

Весілля в липні має свої підводні камені – розпал відпускної пори. Для деяких пар це, навпаки, полегшить торжество, оскільки багато запрошених вже запланували відпускні тури на цей час, і пара отримує шанс відсвяткувати в колі найближчих вам людей.

Хоча, може виникнути небезпека раптових відмов від гостей, які можуть спровокувати зайві витрати для молодих при оплаті ресторану або церемонії на виїзді. Щоб запобігти такому збігу обставин, повідомите гостей заздалегідь про дату свого весілля, а днів за п’ять до торжества обдзвоніть  запрошених, щоб уточнити точну кількість гостей.

Місячний календар весілля на липень 2018 року обов’язково складається з урахуванням днів, коли всі справи будуть проходити вдало. І знову ми враховуємо вплив місячного світила, а також входження його в певні знаки Зодіаку.

1 липня, неділя- шлюб буде дуже вдалим. Молоді не тільки стануть єдиним цілим, а й будуть кращими друзями протягом усього життя. Їхні стосунки будуть міцними. Молоді будуть багато подорожувати.

Деякі пари відкриють спільний бізнес. У деяких людей такі відносини будуть викликати заздрість, але це не завадить подружжю прожити довге і щасливе життя.

2 липня, понеділок – спадний  Місяць у Водолії, день швидше несприятливий.

3 липня, вівторок – світило виходить з Водолія, сприятливий день.

4 липня, середа – небесне світило входить в знак Риб, день дуже сприятливий.

8 липня, неділя – Місяць у Тельці, день відмінно підходить для весілля.

10 липня, вівторок – оригінальна сімейна пара. Подружжя дуже товариське, тому їх будуть оточувати приємні і вірні друзі. Сім’я буде міцною.

11 липня, середа – щасливе число, а також удачі сприяють Близнюки.

13 липня, п’ятниця  – шлюб, укладений в цей день, буде міцним. Між подружжям буде панувати взаєморозуміння і відданість. В житті будуть хороші і яскраві спогади.

14 липня, субота  – весілля в цей день обіцяє сім’ї затишок, а відносини будуть теплими і дружніми. Діти з любов’ю і повагою ставитимуться до своїх батьків.

15 липня, неділя – місячний календар весілля на липень 2018 року  радить, що в сім’ї пануватиме любов, а відносини будуть пристрасними.

16 липня, понеділок – зростаючий Місяць у Діві, день сприятливий, але вимагає повного контролю всього, що відбувається, до дрібниць.

18 липня, середа – відносини будуть оповиті ніжністю і ласкою. Пара навіть через десятиліття збереже теплоту і ніжність одне до одного.

19 липня, четвер – партнерам рекомендується більше часу проводити разом. Тоді шлюб буде щасливим.

22 липня, неділя – зростаюче небесне світило в знаку Скорпіона, день хороший, але потрібно все планувати і контролювати.

23 липня, понеділок  – Місяць у Стрільці, день дуже вдалий для будь-яких починань.

24 липня, вівторок – Місяць буде в Стрільці, тому відносини будуть теплими. Партнери будуть жити в любові і піклуватися одне про одного до глибокої старості.

26 липня, четвер – зростаючий Місяць у Козерозі, сприятливий день у всіх відносинах.

27 липня, п’ятниця – сім’я буде щасливою, якщо партнерів буде об’єднувати спільна справа. Любов не буде вічною, але турбота і ніжність будуть присутні все  сімейне життя.

28 липня, субота – після весілля між молодими не буде розбіжностей. Всі неприємності будуть обходити сім’ю стороною. Народження дитини тільки поліпшить відносини.

30 липня, понеділок, дуже вдалий день, не заважає навіть спадний в Рибах Місяць.

Найвдалішим періодом для весіль є період молодика з 5 по 19 липня. У цей період енергетика, що впливає на молодих, буде зміцнюватися, а їхні почуття – зростати під впливом гармонійного впливу цієї планети.

У другій частині місяця, під впливом Венери і Марса, створюється вдала комбінація для щасливого шлюбу, особливо для молодих, які прагнуть створити затишне сімейне гніздечко і незабаром замислюються про спадкоємців.

Венера в Раку на початку і середині липня теж вплине сприятливим чином на молодят, які прагнуть знайти щасливий шлюб. Комбінований вплив цих планет обіцяє парі відсутність випадкових сварок, подарувавши їм можливість зосередитися на головних речах.

Місячний календар весілля на липень 2018 року.  Несприятливі дні для весілля в липні

Місячний календар весілля на липень 2018 року  радить, що може бути затьмареним, якщо зіграти його  в невдалий час. Можна не вірити в це, але є люди, які дуже тонко відчувають як хороші дні, так і періоди, коли небесне світило не надто прихильне до проведення урочистої церемонії.

5 липня, четвер – починається останній тиждень посту, тому не варто планувати урочистостей з застіллями;

9 липня, понеділок – з тієї ж причини не варто відзначати нічого;

12 липня, четвер- Поіст закінчився, але в церкві правлять святкову службу;

15 липня, неділя – зростаючий Місяць у Леві, день нейтральний;

25 липня, середа- зростаюче світило в Козерозі, але це день енергетичних коливань;

29 липня, неділя – спадний Місяць у Водолії, кінець місяця краще залишити на менш важливі справи;

31 липня, вівторок – спадний Місяць у знаку Риб, краще в останній день місяця нічого грандіозного не планувати.

Весілля в п’ятницю в липні 2018

У цьому місяці буде чотири п’ятниці, і всі вони вдалі з точки зору місячного календаря. До того ж саме цей день тижня краще за інших підходить для розпису, РАЦС не так завантажений і можна вільно без великої черги розписатися.

6 липня 2018 – поспіль йдуть три цифри, що символізує удачу;

13 липня 2018 – якщо ви не забобонні, то сміливо вступите у шлюб, Новий місяць в самій силі і благоволить тим, хто починає нові справи;

20 липня 2018- зростаючий Місяць у Скорпіоні, день дуже вдалий для всіх нових починань;

27 липня 2018 – дві щасливі сімки завжди приносять удачу, а повний Місяць у Козерозі примножить радість цього дня.

Весілля в суботу в липні 2018

Місячний календар весілля на липень 2018 року  рекомендує, що суботніх весіль в цьому місяці буде чотири, в числа, які кратні щасливій 7.

7 липня – дві сімки, вдалий день, Місяць в Овні буде допомагати всім починанням;

14 липня – зростаючий Місяць у знаку Лева, день насичений і хороший енергетично;

21 липня – зростаючий Місяць у Скорпіоні, дуже вдалий день в усіх відношеннях;

28 липня – спадний Місяць у Водолії, варто бути максимально уважними до всіх деталей.

Гарні дати в липні 2018

Гарна дата запам’ятовується і просто радує молодят. У липні цього року такими стануть:

07 липня 2018, п’ятниця – дві сімки, два щасливих числа 7 поспіль;

18 липня 2018, п’ятниця – просто гарна дата.

Церковний календар

З 4 червня після свята Трійці розпочинається Петрів піст, який закінчується 12 липня, перед святом святих апостолів Петра і Павла.

У зв’язку з цим варто перенести святкування на середину місяця, якщо ви або ваші гості дотримуєтеся посту. Крім цього, не можна шумно веселитися і відзначати з алкоголем.

Однак можна просто розписатися, якщо в РАЦСі не було іншої вільної дати. А вже саме святкування перенести на інший день. Також варто пам’ятати, що в піст вінчатися не можна. Одруження передбачає подружню близькість, яка не дозволена в цей період.

Місячний календар весілля на липень 2018 року.  Прикмети

Ще з давніх часів липень був традиційним місяцем для весіль. У слов’ян вважалося, що липневі пари не тільки знаходять одне одного назавжди, але і що їхнє життя буде гармонійним і щасливим. До того ж саме на початку липня завершується Петрів піст, і молоді без проблем можуть  отримати благословення від церковнослужителів і повінчатися, що за традицією і вважалося одруженням.

Однією з поширених прикмет є така: якщо в день липневого весілля у молодят загубиться який-небудь предмет, то його не треба шукати – він узятий в обмін на довге і сприятливе сімейне життя молодої пари.

Якщо в спекотний теплий весільний день раптово вибухнула злива або тривалий дощ – подружжя в найближчому майбутньому стрімко розбагатіє.

У давні часи у селян в липні була коротка перерва в сільськогосподарських роботах, і в їх проміжках гралися весілля, які вся округа відзначала з розмахом. Вважалося, що у молодих, які відіграли весілля в липні, життя буде таким  же веселим, легким й солодким.

Якщо перед весіллям вродило багато яблук, молодим належить щасливе і довге подружнє життя.

Хороший урожай огірків – першим в родині буде хлопчик.

Якщо в цей день з ранку пішов дощ – на швидке багатство.

Якщо з ранку був вітер – пара скоро стане батьками.

Ще одна прикмета для липневого весілля говорить, що якщо молоді дійсно кохають одне  одного, їх шлюб стане ще міцнішим, вони проживуть разом рука об руку, але якщо цей шлюб заснований на розрахунку, то молоді дуже скоро одне в одному розчаруються і їх шлюб розпадеться .

Якщо наречена дуже перед весіллям хвилюється – їй необхідно гарно виплакатися. Вважалося, що вона проллє сльози від тривог в останній раз, ну а після весілля їй не доведеться плакати зовсім, або ж тільки від щастя.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.