Home / Сім'я / Місячний календар весілля на червень 2018 року

Місячний календар весілля на червень 2018 року

Весілля в червні – подія сонячна, пахуча  квітами, яка залишить приємні спогади не тільки у молодят, а й у всіх гостей. Тому не дивно, що неймовірний ажіотаж одружень в червні створює велику конкуренцію при виборі ресторану, дати весілля, ведучих і інших атрибутів для торжества. Отже, про  місячний календар весілля на червень 2018 року  піде мова в цій статті.

Місячний календар весілля на червень 2018 року

Місячний календар весілля на червень 2018 року

Тим, хто реєструє шлюб в червні необхідно врахувати, що в цей літній місяць вже досить жарко, але зате дні, як правило, безхмарні. У зв’язку з цим молодим вдасться уникнути безліч незручностей, а саме:

Святкове вбрання наречених не треба буде ховати під верхній одяг. Молоді зможуть собі створити стильні образи, унікальні прикраси, які зможуть бути оцінені усіма гостями.

Для молодої нареченої червень  ідеальний в плані продуманої зачіски і макіяжу – всі результати старань візажиста і перукаря, залишаться в первозданному вигляді і не будуть пошкоджені непередбаченими погодними явищами.

У молодих з’явиться реальна можливість здійснити красиву, тривалу прогулянку на свіжому повітрі з фото- і відеозйомкою. Літня, квітуча природа, теплий вітерець підкреслять романтизм прекрасного торжества.

Якщо молоді задумають тематичне весілля на природі, перший літній місяць їм в цьому допоможе. Можете сміливо підготувати квіткову арку, святкові столи – червнева погода не дасть нікому з гостей замерзнути!

Тож не дивно, що червень здавна вважався одним з кращих місяців для весіль – залишається тільки визначити дату, здійснити необхідні приготування, а також запланувати РАГС на обраний вами день.

Місячний календар весілля на червень 2018 року. Сприятливі дні

Перший місяць літа багатий сприятливими днями для весіль, особливо його перша декада. Вона пророкує молодим гармонію і взаєморозуміння. На цей період необхідно звернути увагу тим парам, які збираються вінчатися в церкві. Слід пам’ятати – існують конкретні церковні канони, які забороняють обряд вінчання в певні дні.

Щодо самого торжества і нюансів його організації, теплі червневі дні надають можливість здійснити самі нереальні плани, що стосуються місця проведення та організації торжества.

У вас є прекрасна можливість організувати весілля в певній тематиці: суничне і м’ятне весілля святкується в перших числах місяця, полунична – з 10, вишнева – після 20, малинова – з 15 червня.

Можна відсвяткувати весілля з ліліями або півоніями – для цього слід звернути увагу, коли ці квіти вже стануть досить поширеними, щоб скористатися такими ефектними сезонними сюрпризами. Великими суцвіттями півоній і лілій можна успішно прикрасити весільні столи, церемонію розпису і т. д.

З точки зору астрології та нумерології, найкращі дати – це ті, які починаються на 2, що символізує пару. Варто також додати до списку і такі цифри:

2 червня, субота – хороший день, тим більше він вихідний;

3 червня, неділя – трійка означає, що зовсім скоро у пари може з’явитися дитина, тому варто планувати на цей день одруження тим, хто хоче завести малюка;

11 червня, понеділок – перші дві цифри дають з’єднання в пару, вдалий день;

12 червня, вівторок – сума дати ділиться на суму місяця, день будній, але дуже вдалий в усіх відношеннях, щасливе до того ж число;

24 червня, неділя – так як сума дати ділиться на 2 і починається з двійки, то це вдалий час для торжества.

Несприятливі дні в червні

Місячний календар весілля на червень 2018 року  був би неповним без тих дат, коли краще утриматися від вступу в шлюб. Православний календар визначає ті, коли варто постити, але ж весілля нерозривно пов’язане з застіллям. Крім цього, за даними астрології та нумерології є дні, коли краще не планувати жодних нових справ:

10 червня неділя – краще перенести торжество на вдале 11 число, понеділок і початок тижня;

14 червня, четвер – варто утриматися від будь-яких нових справ, тому що Місяць починає фазу спаду;

21 червня, четвер – ця дата знаходиться між двома вдалими числами, тому енергетично слабка, краще вибрати одну з сусідніх з нею;

24 червня, неділя – варто відкласти свято на вихідні, так як це найостанніші дні убування місячного світила;

25 червня, понеділок – з тієї ж причини початок останнього тижня місяця буде не найвдалішим для нових справ, тим більше таких важливих.

Весілля в п’ятницю в червні

Багато молодих сімей вважають, що кращі дні, коли можна робити весілля – це п’ятниця. Неможливо з цим не погодитися: по-перше, попереду ще два вихідних дня для гульні, і, по-друге, в будній день не так щільно розписаний графік роботи РАГС-у. У першому літньому місяці 2018 року такими датами стануть:

1 червня – відмінний день, дата, що запам’ятовується;

8 червня – вісімка як символ безкінечнсті стане хорошим оберегом початку сімейного життя;

15 червня – відмінний час для нових справ;

22 червня – дві двійки стануть символом міцного кохання пари;

29 червня – краще відкласти всі важливі справи на наступний день, тому що ця п’ята п’ятниця не найвдаліша енергетично.

Весілля в суботу в червні

Це найпопулярніший день для торжества, так склалася традиція. Якщо ви вже врахували дні посту, настав час розглянути кожну дату ближче:

2 червня – двійка стане символом пари і любові, відмінний день для уз Гіменея;

9 червня – початок місяця досить сприятливий, але ось весільну подорож краще відкласти на другу декаду;

16 червня – для середини місяця будь-які починання є вдалими, Місяць в цей день створює з Марсом протистояння і дарує силу;

23 червня – дата починається з двійки, в цей день відкриваються потоки енергії для всіх знаків Зодіаку;

30 червня – це п’ята субота місяця, красива дата і до того ж, бонусний весільний день, який рекомендують всі астрологи.

Весілля в червні – плюси і мінуси

Вибравши дату, варто також подумати і про те, які вас можуть чекати додаткові бонуси або антибонуси в цьому місяці.

плюси:

тепла погода, можливість провести торжество на відкритому повітрі;

багато вільних дат у фотографів і операторів;

велика кількість сезонних овочів для святкового столу;

знижки на тури в усіх напрямках (до 20 червня триває «низький сезон»);

багато гарних дат.

Вибираючи одну з щасливих дат для весілля, молодятам потрібно врахувати масу особливостей. Наприклад: з червня розпочинається сезон відпусток, тому вам краще зайвий раз передзвонити всім запрошеним щоб уточнити, чи зможуть вони бути присутнім на вашому торжестві. В іншому випадку, ваше червневе весілля може обернутися для вас з напівпорожніми столами без багатьох запрошених вами гостей.

За допомогою місячного календаря на червень 2018 можна дізнатися про особливості конкретного місячного дня і його вплив на свято.

Якщо Місяць буде перебувати у фазі росту – такі дати, на погляд астрологів, вважаються більш сприятливими для реєстрації та весільного торжества.

Якщо ж Венера убуває, то шлюб може бути неміцним і суперечливим. До всього іншого, якщо Венера в призначений вами день весілля знаходиться в знаку Діви, Овна або Скорпіона – весілля краще перенести на інший день, інакше постійні сварки молодих вб’ють всі  їхні почуття.

Цікавий факт: на думку всіх астрологів, найбільш сприятливою для шлюбів в червні 2018 року вважається перша частина місяця, так як в ці дні будь-яке  серйозне починання буде успішним, а почуття молодих з часом тільки зростуть.

Цей період особливо сприятливий для пар, які вже мають на шляху до шлюбу певні складності і розбіжності. Перша половина місяця – ідеальний період, щоб почати подружнє життя спочатку.

Астрологи також вважають, що необхідно проявити обережність молодятам, які вибрали останню декаду червня – за місячним календарем, це може обіцяти парі охолодження і відсутність партнерства в гонитві за особистими інтересами.

Ці прогнози можуть бути скоректовані відповідно до індивідуального гороскопу кожного з партнерів, включно з особистою нумерологію, вплив дати знайомства та ін.

Червень – прекрасний час для весільної подорожі, адже відразу ж після весілля молоді зможуть відправитися в морський круїз, туристичний вояж, жаркі країни або просто на берег річки. До речі, деякі легкі на підйом пари відправляються подорожувати прямо після торжества в ресторані, що ще раз підкреслюють індивідуальність їх торжества.

Для багатьох молодят важливо, щоб цей день для них запам’ятався не тільки торжеством, а й гарною датою. Такими в червні стануть:

06.18 – середа;

06.18 – понеділок.

І звичайно ж, остаточний вибір залишається за молодими, адже ніякі дати, прикмети і пересуди  не затьмарять весілля і спільне життя, якщо поряд знаходиться найрідніша людина!

Місячний календар весілля на червень 2018 року по дням

Початок місяця до 13 числа характеризується спадним Місяцем, тому всі справи потрібно планувати дуже ретельно.

Не рекомендується виїжджати у весільну подорож, тому, якщо ви запланували торжество, поїздку краще перенести на середину місяця.

По днях рекомендації такі:

3 червня, неділя – місяць в Овні, день сприятливий, але варто бути обережним до деталей;

4 червня, субота – місячний календар весілля на червень 2018 року  радить, що хороший час для того, щоб одружитися, так як Місяць в Венері;

7 червня, неділя – місяць і Нептун на протистоянні, тому краще перенести торжество;

13 червня, п’ятниця – небесне світило виходить з третьої фази, час вдалий для будь-яких справ.

Середина місяця – це молодик. У такі дні всі справи будуть проходити з легкістю. Добре в ці числа також планувати поїздку, вона пройде легко і стане вдалою.

Що стосується дат, то варто звернути увагу на такі дні:

15 червня, четвер – середина місяця найбільш сприятлива для нових починань;

16 червня, п’ятниця – традиційно весільний день стане прекрасним часом для укладення шлюбу;

17 червня, неділя – цифра 7 стоїть перед 6, що символізує удачу в справах;

18 червня, п’ятниця – 8 як знак безкінечності і початок тижня сприятливі до торжества.

Третя декада місяця – це час, коли Місяць набирає повну силу і до 27 числа настає повний місяць. Це сприятливий період для будь-яких нових справ. Тому місячний календар весілля на червень 2018 року  пропонує вам такі найбільш вдалі дні:

19 червня, п’ятниця – початок зростання Місяця до повної фази, в цей день він знаходиться в Стрільці і благоволить до всіх нових справах;

20 червня, п’ятниця – цифра 2 є символом пари, цей день для весілля ідеальний;

22 червня, четвер – дві двійки символізують двох лебедів, хороший і світлий день;

26 червня, п’ятниця – в цей день варто утриматися від важливих справ і почекати до завтра;

27 червня, п’ятниця – відмінний час для одруження, Місяць входить в повну фазу і знаходиться в Раку, шлюб буде вдалим і дуже міцним.

Місячний календар весілля на червень 2018 року – прикмети

З давніх часів, червень був дуже популярним місяцем для весіль. Цей теплий, запашний свіжістю місяць, дарує молодим райдужні перспективи спільного життя.

Що стосується прикмет, вони пророкують червневим парам щасливе майбутнє з «медовим місяцем», які тривають все життя.

Якщо молоді часто сваряться, у них виникає багато суперечливих моментів, то вони повинні обов’язково одружитися саме в червні. Цей місяць здатний «вирівняти» їх відносини, згладити гострі кути і проблеми, подарувати молодим гармонію і взаєморозуміння.

Якщо під час червневого весілля піде дощ, то пара житиме в злагоді, а в сім’ї буде достаток.

Якщо ж, навпаки, червневе одруження збіглося з жарким, сонячним днем, закоханих чекає переповнене непідробними емоціями сімейне життя.

Вітряний червневий день обіцяє молодим легковажність у відносинах, безліч спокус, що перешкоджають їхньому щастю.

Місячний календар весілля на червень 2018 року – ідеї

Тим, у кого весілля в червні, всі прикмети про солодке медове  життя можна реалізувати для оформлення.

Прикріпіть до живописних банок з медом або варенням підписи-імена, як посадкові  картки для гостей.

Домовтеся заздалегідь, щоб подружки нареченої одягалися в сукні приємного медового відтінку.

Підготуйте букети з ніжних квітів в пастельній гамі.

Є можливість заощадити на всьому, чим можливо – це особливо реально втілити в життя в період літніх весіль. Можна заощадити на ресторані, влаштувавши торжество на свіжому повітрі. Але щоб не вийшов «сільської  пиятики», заздалегідь продумайте оформлення. Сума може виявитися великою, якщо доручити організацію весілля спеціальним компаніям. Але якщо самостійно вивчіть один з численних майстер-класів з виготовлення весільних аксесуарів, прекрасно впораєтеся з оформленням самі.

Запрошення на весілля. Знову ж – подивіться в інтернеті майстер-класи. Вони вийдуть унікальними – їх можна оформити так, як ще ніхто не робив.

Оформлення квітами – необхідний весільний елемент. Якщо це 8 червня, використовуйте ромашки . Тим більше що ромашки ростуть в достатку в полях. А взагалі, квіти можна використовувати будь-які – висадіть їх заздалегідь на дачі.

Місячний календар весілля на червень 2018 року. Відгуки

Ближче до кінця місяця, зрозуміло – вже теплінь. А у нас було прекрасне весілля на початку місяця! Та таке, про яке тільки можна багатьом помріяти! Погода сонячна, тепла, фотографії вийшли дуже красиві, за які я окремо вдячна професійному фотографу.

Ми заздалегідь вибрали фруктову тематику. Було і забавно і дуже романтично. Всі гості довго ділилися враженнями.

Хоча ми неабияк витратилися на весілля, не шкодую ні крапельки! У нас було медове весілля, і ми з чоловіком розраховуємо на те, що і весь наш шлюб буде солодким, як мед!

Була у подруги дружкою на «ромашковому» весіллі. Це просто неймовірно! На всіх столах були вазочки з польовими квітами, їх польовий аромат розносився звідусіль. Для себе вирішила, що заміж вийду тільки в червні!

Отже, червневе  весілля має масу плюсів – потрібно просто все докладно підготувати, щоб і коштів не витратити багато, і казку створити. І вже якщо життя вам надає таку чудову можливість, неодмінно нею скористайтеся – весілля в червні подарує чудовий настрій, залишивши «медовий» відтінок на все життя!


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.