Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року

З давніх часів люди вважали, що всесвіт влаштовує долю, тому люди почали звертати увагу на небесні світила, звичайно, місяць не залишився без уваги. Кажуть, щоб у Вас все виходило потрібно слідувати місячному календарю. Отже, детально про місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року  піде мова в цій статті.

Як працює місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року

Якщо Ви почнете якісь важливі справи в непотрібний день, то це загрожує Вам невдачами і неприємностями, в будь-якому їх прояві. Астрологи, які вивчають місяць і його фази, кажуть, що існують особливі дні під «щасливою зіркою».

Отримати знання, коли ці щасливі дні можна в двох циклах місячного календаря, хоча їх набагато більше.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року  будувався на системі ефемерида 21 століття. Як Ви розумієте, даний календар повністю базується на вивченні місяця.

Місячні цикли визначаються знаками зодіаку. Всього існує 12 знаків для повного циклу, тобто для проходження місячного циклу по Зодіаку, потрібно 27 днів.

Як Ви зрозуміли це менше одного календарного місяця, а значить, за місяць кожен знак зодіаку має лише 2 дні. Місяць, який знаходиться в різній фазі кожного дня, може, визначити, наскільки вдалим буде цей день.

Тобто від місяця буде залежати, чим займатися сьогодні, допустимо прибиранням в будинку або купівлею нових речей, а чим не варто, наприклад, пошуком нової роботи або пранням. Щоб зрозуміти чи варто займатися тією чи іншою справою в завтрашній день це буде залежати від зодіаку.

Припустимо, місяць в Овні, який в гостях у Марса, це буде означати, що Овну потрібно поводитися, як Марсу. Це означає, що удача буде супроводжувати в тих заходах, які Ви будите починати із завзятістю, а головне наскоком.

А ось далі місяць перейде в Тельця, який в гостях у Венери, то в такі дні Вам не вдасться вдало зробити справи наскоком і завзятістю. У такій фазі всі справи і проблеми рекомендується вирішувати договором, без зайвої лайки і нервів, просто йдіть на компроміс.

Якщо день в Близнюках знаку Меркурія це означає що потрібно влаштовувати важливі переговори, встановлення нових контактів, важливі іспити по навчанню і поїздки в інші міста і країни. У ефемідах в кінці, внизу сторінки є пояснення, щоб зрозуміти в який день, і в який знак входить місяць.

Наступна, друга частина місячного календаря 30 місячних днів, вона набагато важливіша, ніж зміна чотирьох місячних циклів. За один такий місячний цикл, який триває 30 днів, місяць візуально змінюється.

Абсолютно всі календарі придумані астрологами, стандартну систему 30 днів, намагалися зламати новатори і поділити на семиденну систему, однак нічого не вийшло, адже такий розподіл не підходить під місяць.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року. Як користувалися місячним календарем

За допомогою місячного календаря Ви не позбавляєте себе помилок, а лише робите кожен день вдалим для Вас, адже Ви знаєте, як себе вести. У наш час астрологи не передбачають майбутнього, а вчать, як правильно приймати рішення в той чи інший день фази місяця.

Якщо коротко астрологія в повсякденному житті, дозволяє Вам, мабуть, вибрати день для початку будь-яких справ, так що б вони були вдалими і ви не зазнали невдачі під час цих справ. Наскільки буде вдалим день, безпосередньо залежить від космічних ритмів.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року. Які дні сприятливі, а які несприятливі

Відразу попередимо Вас про вдалі і нещасливі місячні дні це: 3, 5, 12, 13, 29. Вам необхідно визначити і відповідний знак зодіаку, щоб знати, як себе вести. Наприиклад, обраний день підходить для робочих справ, сімейних або можливо для відпочинку. Потрібно дотримуватись рекомендацій календаря, тоді Ви завжди будете успішно виконувати свої плани. А якщо планувати і виділяти дні для певних справ, то Ви станете дуже успішною людиною.

На кожен місяць робиться певна методичка, в якій розписані позитивні і негативні фактори, якщо обраний Вами день має дуже багато негативних факторів, то не варто робити в цей день важливі справи, а краще їх перенести на сприятливий день.

Місяць буває в двох стадіях апогеї і перигеї. Ці дві фази абсолютно протилежні, наприклад, в перигеї робити справи, які пов’язані з іншими людьми, здійснювати не можна, так як люди в такі дні дуже дратівливі і не йдуть на контакт. А ось в апогеї люди більш активні, а значить, переговори і спільна робота проходить набагато простіше і продуктивніше.

Які дні сприятливі для певних справ за місячним календарем

  • Якщо у Вас є свій бізнес, то розміщувати рекламу найкраще в повний місяць, так як це найсприятливіший час для поглинання інформації.
  • Якщо у Вас є юридичні питання або Вам необхідно звернутися до суду, то рекомендуємо зайнятися цим в знаку Стрільця і Місяці.
  • Якщо Ваша робота або хобі пов’язане з мистецтвом, то для Вас сприятлива фаза Венери в таких знаках зодіаку, як: Риби, Тілець і Терези.
  • Якщо у Вас хтось просить гроші в борг, постарайтеся провести цю операцію під час зростаючого місяця. А якщо Вам необхідно попросити у когось грошей, то зробіть це під час спадного місяця.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року. Чи впливає місяць на епіляцію?

Косметологи рекомендують починати епіляцію з якомога більш раннього віку, коли товщина волосся невелика, а їх структура слабка. В подальшому процедури будуть проходити менш болісно.

Але навіть досвідчені пані не завжди знають, що ефективність косметичних процедур залежить від фази місяця, в яку вони проводяться. Тому, епіляція за місячним календарем залишається актуальним трендом і в 2018 році. На ньому детально зупинимося в матеріалі нижче.

Всі процеси, що відбуваються на нашій планеті в тій чи іншій мірі залежать від місяця. Невелике космічне тіло впливає на припливи і відливи, йому підвладна вся вода. Очевидно, що супутник Землі впливає на біологічні організми, і людина не є винятком, адже вони також складаються з рідини.

Найбільш чутливі до дії місяця жінки. І такий важливий аспект не варто залишати без особливої уваги, плануючи черговий похід до косметолога. Для досягнення найкращих результатів в області краси і був складений місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року.

Важливі зауваження:

Одні і ті ж косметичні процедури з видалення волосся на тілі, з урахуванням часу проведення, забезпечують різні результати.

Успішність і безболісність епіляції залежать від місячної фази.

Чи можливо підібрати дату для видалення волосся таким чином, щоб ефект зберігся на декілька днів (тижнів) довше? Та й чи має супутник Землі хоч якесь відношення до волосся? Насправді все набагато простіше, ніж здається!

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року. Загальні правила

За спостереженням косметологів проведення депіляції при убуваючому місяці гарантує стійкий результат у вигляді гладкої шкіри. Найбільш несприятливим періодом для видалення небажаного волосся і догляду за зовнішністю вважається фаза зростаючого місяця. У цей період волосяні фолікули надійно утримують волосся, а тому з епіляцією краще почекати.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року  базується на правилах місячного циклу. По ньому місяць складається з 29 з половиною діб. Саме стільки потрібно Місяцю для подолання всіх фаз по циклу – Новий Місяць – Молодик. Незважаючи на мінливість супутника Землі, астрологи виділяють в зазначеному циклі кілька періодів – Зростаючий і Спадаючий Місяць.

Перший «забирає» у минуле залишки всього непотрібного, при цьому біохімічні процеси сповільнюються. Природно, що і зростання волосся мінімальне. Тому багато жінок проводять видалення волосся та інші косметичні процедури протягом другої половини циклу.

Другий характеризується активним ростом і розвитком усіх біологічних організмів на планеті. Це фаза активного зростання, її дія поширюється і на волосяний покрив людини.

Йдеться про прості правила, дотримуючись яких можна скласти список несприятливих днів для видалення небажаного волосся. За допомогою календаря легко розрахувати період часу для проведення косметичних процедур з максимальною ефективністю.

Вплив фаз на ефективність косметичних процедур

Людський організм на 80% складається з води, а тому немає нічого дивного в тому, що його функціонування взаємопов’язане з місячними фазами. При зростанні біохімічні процеси, які беруть участь в регулюванні обмінних реакцій, активізуються. Це ідеальні дні для процедур, спрямованих на посилення росту волосяного покриву.

У фазі спаду біохімічні реакції сповільнюються, тому організм традиційно позбувається всього непотрібного. Ефективність процедур, спрямованих на видалення або усунення чого-небудь підвищується в рази, а результати зберігаються тривалий час. Для коригування зовнішності кращого періоду немає.

Очевидно, що хворобливі процедури, до яких зараховують і епіляцію, найкраще проводити, коли місяць знаходиться у фазі спаду. А відповідний календар – не чергова астрологічна «байка», а грамотно підібраний час.

Новий Місяць

Період, при якому темна сторона Місяця звернена до Землі. На нічному небосхилі помітним залишається лише тонка нитка небесного тіла. Йдеться про зростаючу фазу, що підходить для попередньої підготовки шкірного покриву до майбутніх процедур. У цей період жінкам рекомендовано скрабування, пілінги (все що пов’язано з відлущуванням епітелію).

У разі гострої необхідності допускається видалення волосся, але краще почекати з епіляцією.

Молодик

Молодий місяць – положення небесного тіла в першій половині циклу. Завершується на 14-15 день. Цей період проходить під знаком безпеки – організм накопичує сили для успішного входу в другу половину циклу.

Чи можна робити епіляцію при молодому місяці

Волосся не варто видаляти, оскільки вони інтенсивно темніють, стають густими і щільними. Косметологічні процедури в цей період відрізняються високим ступенем хворобливості.

Астрологи рекомендують присвятити зазначені дні комплексному оздоровленню організму.

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року

З настанням літа процес епіляції стає актуальним для всіх. Навіть чоловіки видаляють зайве волосся на тілі з міркувань гігієни і естетики. Гладка шкіра – важлива складова іміджу кожної людини.

Сприятливі дні – 1 -7, 12, 29, 30

Нейтральні дні – 13 – 15, 20 – 28

Несприятливі дні – 8 -11, 16 – 19

Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року –  детально

1, 2 червня – Місяць у Козерозі. Кращі дні для процедур по епіляції і депіляції, тому що волосся тривалий час не будуть рости. Також відмінні дні для догляду за шкірою, проведення підживлюючих  процедур.

5, 6, 7 червня – Місяць у Рибах. Нейтральний час для будь-яких видів депіляції і епіляції. Найкраще в ці дні приділити уваги здоров’ю шкіри, зробити тонізуючий масаж, накласти на обличчя живильні маски, а видаленням волосся краще зайнятися в наступні дні.

8, 9 червня – Місяць у Овні. Сприятливі дні для процедур по видаленню небажаного волосся, тому що в ці дні волосся дуже вразливе і віддалене волосся тривалий час не буде  рости.

10, 11 червня – Місяць у Тільці. Сприятливі дні для депіляції і епіляції. Результати за даними процедурам будуть досить ефективними.

12, 13  червня – Місяць в Близнюках. Місячний календар епіляції та депіляції на червень 2018 року  рекомендує сприятливі дні для будь-яких процедур по видаленню волосся. Волосся відросте більш тонким, ламким. Кілька разів проведені процедури в дні спадного  Місяця в Близнюках приведуть до повного припинення росту волосся.

13 червня (22:45) – Молодик в Близнюках. Не варто нічого робити в цей час з волоссям.

14, 15 червня – Місяць у Раку. Нейтральні дні для процедур по видаленню волосся.

16, 17 червня – Зростаючий  Місяць у Леві. Не сприятливі дні для епіляції (депіляції), тому що волосся, видалені в ці дні, стають сильнішими і швидко відростають.

18, 19 червня – Місяць у Діві. Нейтральні дні для видалення волосся.

20, 21, 22 червня – Місяць у Терезах. Несприятливі дні для процедури по депіляції (епіляції). Волосся будуть відростати сильними і товстими.

25, 26, 27 червня – Місяць у Стрільці. Несприятливі дні для видалення волосся, тому що волосся буде відростати швидше.

28 червня – Місяць у Козерозі. Несприятливий день для процедур по епіляції і депіляції, тому що волосся буде відростати швидше. Цей день найкращий час для догляду за нігтями і волоссям і за шкірою в цілому.

29, 30 червня – Місяць у Козерозі. Кращі дні для процедур по епіляції і депіляції, тому що волосся тривалий час не будуть рости, а зростаюче волосся буде рости повільно.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *