Home / Діти / Слова подяки вчительці від випускників, батьків

Слова подяки вчительці від випускників, батьків

У кожного учня свої спогади про шкільні роки. Хтось не любив відповідати біля дошки, комусь не подобалася їжа в шкільній їдальні або уроки, які потрібно було готувати кожного дня. Все це тепер позаду і неможливо повернутися в той золотий час. Саме так часто говорять про найкращі роки, проведені в школі за партою. Отже, пропонуємо слова подяки вчительці  на випускний.

Слова подяки вчительці

Слова подяки вчительці від випускників, батьків

Ось і продзвенів останній шкільний дзвінок – попереду випускний і нове життя. Неможливо піти зі школи і не подякувати всім освітянам за титанічну працю, подякувати своїх друзів, однокласників і висловити свої почуття.

Момент хвилюючий не тільки для учнів, а й для їхніх батьків, а також для вчителів. Які слова сказати? Як висловити свої почуття? Готуватися бажано заздалегідь, щоб сказати гарні слова подяки вчительці.

Подібно до того, як вам доводилося готуватися до уроків, доведеться ще трохи посидіти за партою, щоб підготувати кращі подячні слова вчителям.

А починати потрібно з вивчення основних правил:

ваша мова не повинна бути занадто довгою. Потрібно розуміти, що не тільки вам хочеться висловити все ті теплі почуття і передати це своїм улюбленим педагогам. Потрібно дати можливість привітати вчителів і іншим однокласникам і учням школи. Тому на мова відводиться не більше 3-х хвилин. Максимум – це 5 хвилин на колективне привітання;

слова повинні бути простими і зрозумілими. Ніякої складної термінології – це зайве на випускному вечорі;

не потрібно намагатися виділити по імені або за прізвищем когось із педагогів. Потрібно говорити узагальнено. Виняток – тільки класний керівник. А все, що ви хочете сказати кожному з вчителів – це можна зробити після урочистої частини випускного;

складати урочисту промову потрібно за класичним принципом: спочатку звернення – потрібно привітати дорогих і коханих педагогів, потім основна частина вдячній промові і завершення або висновок.

Як себе вести і на що потрібно зробити акцент під час виступу на сцені:

Будь-яка урочиста промова повинна проговорюватися не нудним тихим голосом, а емоційно, урочисто. Цілком природно, що потрібно говорити швидко і чітко, не розтягуючи слова і не запинаючись.

Якщо говорите сентиментальності, то вираз обличчя не повинен бути сумним, як і інтонація.

Надати душевності своєму виступу можна таким чином: згадайте найкращі шкільні моменти, можливо, вам захочеться розповісти незвичайну історію, щоб підкреслити турботу і увагу вчителів. Ваша мова буде особливою і обов’язково запам’ятається всім присутнім.

Стояти на сцені перед мікрофоном, боячись поворухнутися – не потрібно, але й енергійно жестикулювати руками так само не варто. Це зайве. Природно, потрібно посміхатися, а якщо мова зворушлива – постаратися стримати сльози, щоб не заплакати в найвідповідальніший момент.

Бажано або навіть обов’язково мову відрепетирувати заздалегідь і не підглядати в шпаргалку. Вчителям подобається, коли учні вітають їх щиро і без запинок.

Мову можна підготувати колективну, відрепетирувати заздалегідь.

Слова подяки вчительці на випускний в прозі

Слова подяки вчительці  класу можуть бути не тільки у віршованій формі. Тут найкраще висловити всі свої емоції простими словами:

Наша (ім’я-по батькові вчителя)! Сьогодні ми щиро і від усього серця говоримо вам величезне «Дякую» за те, що ви віддали нам свої кращі роки. З маленьких курчат ми виросли в красивих лебедів – все це завдяки вам, тому що ви навчили нас бути витриманими, вихованими. Навчили нас життєвої мудрості і вчили, як краще вчинити в тій чи іншій життєвій ситуації.

Щороку 1 вересня ми будемо згадувати своє перше знайомство з вами, а ваш добрий погляд неможливо стерти з пам’яті. Ми бажаємо вам таких же вдячних учнів і сил, щоб виховувати молоде покоління. Здоров’я вам міцного, спасибі за вашу важку працю!

***

Дорога наша і улюблена (ім’я-по батькові вчителя). Сьогодні для нас сумний і радісний момент одночасно. Ми стоїмо на порозі нового життя і перед нами відкриваються нові можливості. Дуже сумно усвідомлювати, що сьогодні настав прощальний момент.

Сьогодні хочеться побажати вам йти вперед незважаючи ні на що, допомагати і підтримувати нових учнів так, як дбали ви про нас. Ми цінуємо ваші старання і завжди будемо пам’ятати про вас. Спасибі за все, спасибі за доброту, любов і строгість. Спасибі за те, що дали нам знання і спасибі за те, що навчили нас життєвої мудрості!

***

Наша любима (ім’я-по батькові вчителя). Сьогодні у кожного з нас є можливість сказати найпотаємніші слова і висловити всі свої емоції. Виділимо головне – ми тільки зараз усвідомили, що ви навчили нас жити, кожен день був особливим і неповторним.

Ви навчили нас розуміти і цінувати кожну мить, ви допомагали вирішувати складні ситуації. Вибачте нас за легковажність, за часом зухвалі відповіді і наші помилки. Ми подорослішали і тепер пишаємося вами, що саме ви дали нам путівку в життя. Спасибі і прийміть щирі слова подяки: любові до учнів, щастя і сил в цій нелегкій праці!

Слова подяки вчительці в прозі від батьків

Жоден випускний бал і особливо його урочиста частина не обходиться без привітань батьків випускників. Мову також потрібно підготувати заздалегідь, щоб не збитися і висловити все те хороше, що накопичувалося в душі кожного з батьків роками.

Кращі слова подяки вчительці своїми словами:

Наші любимі вчителі! Ми стільки років з вами знайомі, що часом здається, що це ми ходимо до вас вчитися кожен будній день. Саме ви навчили мого сина / доньку писати, читати і рахувати. І зараз, згадуючи ці труднощі з написанням гачечки і паличок, хочеться щиро побажати вам терпіння і любові до кожного учня. Ось і пролунав останній шкільний дзвінок для наших любимих діток.

Перед кожним відкрилися нові можливості і у кожного свій шлях. Ми вдячні вам за те, що ви виділяли часом більше часу на виховання наших дітей, перевіряли ночами контрольні, організовували солодкий стіл і походи в кінотеатри. Все це було неспроста – сьогодні перед нами подорослішавші випускники. Спасибі вам за все, низький уклін!

Від імені всіх батьків випускників висловлюємо вам вдячність за наших діток, за те, що виростили і виховали гідне покоління. Говоримо вам таке просте і таке ємне слово: «Спасибі!» Дякую за те, що не помилилися з вибором, спасибі за всі зусилля, спасибі за підтримку і важку працю. Здоров’я вам, сил і здійснення всього задуманого, а також вдячних учнів! Ви на це заслужили!

Не можна забувати і про слова подяки директору школи. Нехай з директором випускники бачилися і не так часто, як з вчителями і класним керівником, але робота цієї людини важлива потрібна. Директор рідко проводить уроки, а більше займається організаційними питаннями.

Адже це титанічна праця, часом вимагає великої емоційної віддачі. Тому подякувати голові і «сердцю» школи на випускному вечорі потрібно неодмінно. Нехай це будуть прості слова подяки: «Спасибі за всі ваші старання.

Спасибі за те, що доклали максимум зусиль і створили згуртований і дружний колектив. Нехай ваша праця завжди буде в пошані, здоров’я вам, сил і підтримки всього педагогічного колективу для здійснення всіх намічених планів!»

Слова подяки вчительці від 11-класників

У цей урочистий день хочеться подякувати вчителям за ті знання, які вони вклали в дітей, за те терпіння, з яким вони їх вчили, за ту турботу, опіку та любов, з якими щодня приходили на уроки.

Неважливо, проза чи віршована форма буде обрана для вітальної промови. Головне – це висловити всі свої емоції в короткому привітанні.

А сказати можна наступне: «Любимі вчителі, дорогі наші батьки, друзі та однокласники! Сьогодні за нами закриються двері цієї школи. Хтось залишає навчальний заклад назавжди, а хтось тільки на час, щоб знову повернутися в рідні стіни в якості педагога.

У будь-якому випадку – перед нами відкривається новий світ, нове життя, повне несподіваних моментів, злетів і падінь. Щоб не трапилося, ми завжди будемо згадувати шкільні роки – як найкращий час у житті. Ми вдячні за нові знайомства, нові знання і той безцінний досвід, який дали нам ви – наші дорогі і любимі вчителі.

Саме ви ніколи не кидали нас в важких ситуаціях, саме ви вчили нас співпереживати, допомагати слабким учням, бути сильними і не здаватися. Бажаємо вам таких же різних і таких же допитливих учнів. І нехай вони, як і ми, не втратять інтерес вивчати нове, нехай вони так само, як і ми будуть старанними в навчанні.

Ми бажаємо вам примножувати свій ентузіазм, кожен новий день відкривати для себе щось нове і ділитися безцінним багажем знань з новими учнями. Щастя і успіхів вам в житті! Сил, терпіння і міцного здоров’я! »

Слова подяки вчительці від одинадцятикласників

Випускний бал в 11 класі – це одночасно радісне і сумне подія. Діти задоволені, що закінчився такий складний етап у їхньому житті, вони активно будують плани на майбутнє, а батьки дивляться на все це з сумом, адже час так швидко пролетів і їхні малюки вже стали зовсім дорослими.

Пропонуємо Вашій увазі слова подяки вчительці  від батьків на випускний 11 клас, які можна взяти за основу, готуючи урочисту промову.

***

Ваша праця є неоціненною! Ви стали другою матір’ю для наших дітей. Ви весь цей час прищеплювали їм любов до книг і нових знань. Дивлячись на сьогоднішніх випускників, можна з упевненістю сказати, що Ваша праця не була марною.

Порядок, дисципліна, висока успішність численні перемоги на змаганнях, олімпіадах, в конкурсах, свідчать про високий рівень Вашого професіоналізму.

У Вашому житті ще буде багато випускних вечорів та останніх дзвінків, але маленька частинка Вашої душі назавжди залишиться з тими, хто випускається сьогодні. Прийміть нашу вдячність і низький уклін!

Слова подяки вчителю математики (алгебри) від батьків на випускний 11 клас

Математика (алгебра) – це наука, яка допомагає нам жити і долати життєві перешкоди щодня. А Ви не просто навчили дітей свого предмета, а й показали їм, як різні обчислювальні процеси допомагають в підкоренні світу. Прийміть нашу вдячність за те, що вклали в хлопців стільки сил, терпіння, ставилися до них з розумінням. Дякуємо за турботу, яку Ви дали дітям і частинку душі, яку подарували кожному з них!

Слова подяки вчителю рідної мови від батьків на випускний 11 клас

Ви проводили з нашими дітьми багато часу, заклали в їхні голови знання рідної мови і літератури. У кожній дитині залишиться частинка Ваших старань. Вони допоможуть їм у подальшому навчанні та житті.

Дякуємо Вам за те, що ніколи не відмовляли їм у допомозі, були для них вірним порадником і помічником. Ви назавжди залишилися в серцях дітей, і не тільки в серцях, а й в голові, адже саме Ви заклали основні знання рідної мови і культуру спілкування.

Слова подяки вчителю біології від батьків на випускному в 11 класі

Дякуємо Вам, чудовому, талановитому вчителю і просто хорошій людині! Ви відкрили для дітей дивовижний світ всього живого: рослин, тварин та інших мешканців нашої прекрасної планети.

Ви заразили їх умінням бачити і цінувати те прекрасне, що оточує нас. Повертаючись з Ваших уроків, діти з захопленням розповідали про ті дива, про які Ви їм розповіли.

Відразу видно, що Ви педагог, який любить свою справу. Спасибі, що навчили дітей помічати прекрасний світ, який їх оточує, цінувати життя всіх мешканців планети!

Слова подяки вчителю хімії

Спочатку Ваш предмет для дітей був дуже загадковим, здавалося, що він пов’язаний з чаклунством. Лабораторні роботи та досліди завжди викликали у дітей величезне зацікавлення.

Ваша аудиторія весь час нагадувала дітям майстерню чарівника. Вони не переставали дивуватися порошкам, з яких незрозумілим чином виходили речовини несподіваного кольору, густим клубам кольорового диму і різних модифікацій.

Вам вдалося запалити в душі учнів іскорки захопленості і цікавості. Думаю, що кожен з них запам’ятає на все життя формулу води і кисню. Дякуємо за Ваш величезний багаж знань і внесок в розвиток наших дітей!

Слова подяки вчителю інформатики в прозі

Завдяки Вам, дорогий учителю, ми дізнались про цікаву науку і навчилися працювати в команді, як кнопочки від клавіатури. Ви нас багато чому навчили. Тепер ми сміливо зможемо підкорювати будь-які мережеві вершини.

Адже правду кажуть: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!». Нехай ваші уроки завжди залишаються такими ж пізнавальними, цікавими і яскравими!

Слова подяки вчителю географії

Завдяки Вам, наші діти розуміють, який у нас величезний і загадковий світ. За роки навчання вони дізналися багато нового, цікавого і прекрасного. Вони знають, які річки протікають в різних країнах, де шумлять ліси, де розташовані моря і океани, де гори піднімаються в небо і багато іншого.

Подорожуючи разом з Вами по карті світу, діти відкрили для себе багато нового: континенти, острови, країни і міста, нові землі, нових тварин та інші народи. Ви розповіли учням про таємниці великих відкриттів, в результаті чого вони познайомилися з відомими мандрівниками.

Дізналися про древні цивілізації. Обертаючи на уроках глобус, молодь відкрила для себе планету Земля. Від щирого серця дякуємо вам, «шкільні ангели» і «хранителі знань»!

Слова подяки вчителю фізики

Дякую Вам за увагу, турботу, нелегку працю! Адже навчити дітей законам Ньютона, Ома, Ампера, і інших відомих вчених насправді не просто. Ви присвятили нашим дітям багато років і доклали великі старання.

Ви вчитель з великої літери, учні цінують і люблять Вас. Ми, батьки, бажаємо Вам успіхів у подальшій навчальній діяльності, здібних учнів, нових відкриттів на уроках і безпечних лабораторних робіт, а також залишатися і такою же доброю, світлою, якою Ви були всі ці роки.

Слова подяки вчителю іноземної мови

Сучасний світ важко уявити без взаємодії різних народів і постійного спілкування. Тому складно переоцінити важливість іноземної (англійської) мови, яка допомагає людям різних національностей спілкуватися. Це стало можливим і для наших дітей, завдяки високому професіоналізму вчителя іноземної (англійської мови).

Ви допомогли дітям розширити горизонти спілкування і підвищити рівень культурного збагачення. Адже вивчення іншої мови передбачає занурення в культуру іншої країни. Дякуємо за Вашу неоціненну працю! Бажаємо Вам, нехай здоров’я з кожним днем тільки міцніє, а серце наповнюється любов’ю. Будьте щасливі сьогодні, завтра і завжди!

Слова подяки вчителю історії

Складно уявити своє майбутнє і майбутнє своєї країни без знаннь історії. Ми вчимося на помилках і досягненнях предків, про які дізнаємося завдяки вчителю історії. Дякуємо Вам за те, що наші діти отримали можливість пишатися історією своєї країни.

Її численними героїчними перемогами і неперевершеними умами. Вони розуміють, що також беруть участь в створенні історії, тому постараються залишити в ній тільки яскравий слід.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *