Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року

Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року

Місяць є одним з найпотужніших чинників, які впливають на життя людини і природу в цілому. Визначити потрібний  день для догляду  за тілом допоможе  місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року.

Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року

Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року

Магнітне поле цього небесного світила безпосередньо впливає на більшість існуючих біоритмів організму людини. Внаслідок чого інтенсивність тих чи інших процесів може змінюватися в ту або іншу сторону. Така особливість місяця була відзначена ще древніми людьми. Тому зважати за плином місячних циклів було прийнято ще дуже давно.

У сучасному світі люди відмінно навчилися користуватися впливом світила на планету, що успішно використовується в багатьох областях. Не оминуло це стороною і сферу краси. Ще багато століть тому жінки помітили, що не всі дні протягом року сприятливі для різного роду процедур і способів догляду за зовнішністю. Ключову роль в цьому процесі відіграють саме фази місяця.

Тому, сьогодні нам належить з’ясувати, як впливає небесне світило на людину. Як місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року впливає на процеси видалення зайвого волосся.

Фази місяця і епіляція

Відомим фактом є те, що існують певні дні в році, особливо сприятливі для проведення тих чи інших процедур по догляду за тілом. Ці тимчасові проміжки тісно пов’язані з 4 фазами місячної активності: молодиком, повним місяцем, зростаючим та спадаючим місяцем. Орієнтуючись на ці цикли, можна домогтися більш естетичного ефекту. Також знизити всі ризики можливого побічного впливу процедури.

Давайте ж розберемося, що собою представляють місячні фази, і коли найкраще робити епіляцію за місячним календарем.

Чи знаєте ви? Перший місячний календар був створений близько 30 тисяч років тому, що підтверджується археологічними знахідками на території Франції і Німеччини. На молодик місяць знаходиться на однаковій відстані між землею і сонцем. Згідно з місячним календарем цей час не найсприятливіший для будь-якого роду косметичних процедур, і депіляції в тому числі.

Найчастіше молодик призводить до ослаблення імунітету, тому в цей період проводити маніпуляції з організмом не варто, так як це може викликати неприємні ускладнення.

Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року  передбачає, що у такі дні багато хто відчуває слабкість в тілі, тому астрологи радять на молодик  уникати будь-яких процедур, фізичних і емоційних навантажень. Активне зростання місяця свідчить про те, що організм людини поступово наповнюється новою життєвою енергією.

У цей час будь-яка розпочата справа безсумнівно приведе до успіху і добробуту. Під час активного росту місяця сприятливо проходять будь-які маніпуляції з зовнішнім виглядом і красою, тому видалення волосся за місячним календарем в цей період пройде максимально ефективно. Повний місяць є несприятливим періодом для догляду за зовнішнім виглядом, тому видалення волосся варто відкласти на більш відповідний час.

Цей період ототожнюють з додатковим  електромагнітним  навантаженням на організм, тому в повний місяць багато хто страждає від безсоння, тривоги, нервового напруження, крім того, цей період є піком стресових захворювань. У зв’язку з цим місячний календар не радить проводити епіляцію і депіляцію волосся на повний місяць.

Чи знаєте ви? Незважаючи на те, що Місяць обертається навколо своєї осі, для людини він завжди повернутий однією стороною. Це відбувається завдяки тому, що при підході до Землі магнітне поле планети уповільнює його обертання. Під час регресного місяця сприятливо проходять будь-які очищаючі процедури, організм в цей час відмінно справляється з відділенням від себе зайвого.

Тому, коли на небі спадаючий місяць, це перша ознака того, що кращого періоду для того, щоб робити епіляції бікіні і інших частин тіла не існує.

Крім того, успішними під час спадного  місяця будуть будь-які очисні процедури організму, як косметологічного, так і медичного характеру, а загоєння будь-якого роду ушкоджень тіла пройде практично безслідно.

Ось чому всім, хто активно доглядає за своїм  зовнішнім виглядом і тілом, необхідно приділити особливу увагу періоду спадаючого місяця.

Як виглядає місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року

Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року є різновидом календарного обчислення часу, який заснований на періодах зміни фаз місяця. Тобто, основною суттю календаря є визначення чітких часових проміжків фаз місяця. Від одного циклу до іншого, кожна фаза співвідноситься з певним днем місяця.

Цей вид обчислення часу є одним з найбільш древніх, так як наглядом за зміною місячних циклів можна займатися і без певної апаратури або спеціальних навичок.

Початком нового місячного місяця прийнято вважати появу молодого місяця після молодика. Для цього необхідний часовий відрізок, який в середньому становить 3 дні. У цей період небесне світило має характерну вузьку серповидну форму. Далі, по черзі кожна фаза змінює одна одну. Через наступні 30 днів місячний цикл повторюється.

Чи знаєте ви? Місяць перебуває в постійному процесі віддалення від поверхні Землі. Спочатку відрізок від нашої планети до супутника становив 22 тисячі кілометрів, але зараз він підійшов до позначки в 400 тисяч км.

У зв’язку з тим, що орбіта місяця має еліптичну форму, протягом фаз місяця є непостійним тимчасовим відрізком, тому співвідношення фаз і кількості днів у кожному місяці є величиною непостійною. Зазвичай фази практично повністю збігаються з тривалістю базового місяця в 30 днів.

Але, у зв’язку з тим, що в році кількість циклів може перевищувати 12, в один і той же місяць людство може спостерігати ту чи іншу фазу місяця 2 рази.

На практиці місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року являє собою простий і звичний календар на рік, кожен день якого позначений однією з місячних фаз і проміжками між ними. На основі цього, а також загальних характеристик місячного циклу, місяць розбитий на сприятливі, нейтральні і несприятливі дні.

Крім того, в зв’язку з видоспецифічністю  кожної окремої галузі життя людини і особливим впливом на неї місяця, створено величезну кількість видів місячних календарів, з різного роду сприятливими днями для будь-якого роду діяльності, і епіляції в тому числі.

В останній місяць весни зростає не тільки місячна, але і загальна активність природи, що вносить поправки навіть у вплив такого сильного чинника як Місяць. Кращими для догляду за тілом будуть наступні дні: 2, 21-24, 26 травня, але 6-8, 12 і 13 травня від будь-яких маніпуляцій із зовнішністю варто відмовитися, так як це може негативно позначитися на зовнішності.

1 травня – Місяць у Скорпіоні. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року  радить, що цей день досить неоднозначний для чіткого рішення варто чи не варто в цей день робити депіляцію, або епіляцію.

2, 3 травня – Місяць у Стрільці. Сприятливі дні для проведення процедур по видаленню волосся. Волосся після епіляції (депіляції) будуть відростати повільніше.

4, 5, 6 травня – Місяць у Козерозі. Вельми сприятливі дні для будь-яких процедур по видаленню небажаного волосся на тілі та обличчі. Волосся  тривалий час не будуть рости. Також ці дні сприятливі для будь-яких процедур по догляду за шкірою.

7, 8 травня – Місяць у Водолії. Процедури по епіляції (депіляції) в ці дні будуть сприяти сповільненому росту волосків. Також ці дні сприятливі для процедур по догляду за шкірою ніг. Живильні маски будуть ефективні для лікування тріщин на шкірі.

9, 10 травня – Місяць у Рибах. Нейтральні дні для процедур по видаленню небажаного волосся на тілі.

11, 12, 13 травня – Місяць в Овні. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року радить, що дні сприятливі для будь-яких процедур по видаленню волосся на тілі та обличчі. Дистанційні волосся в ці дні довгий час не будуть рости.

А повторна процедура по епіляції (депіляції) в такі дні буде сприяти руйнуванню волосяних цибулин і волосся не буде рости в даних ділянках тіла та обличчя. Місяць в Овні – це чудовий час для процедур по епіляції і депіляції.

14, 15 травня – Місяць у Тельці. Сприятливі дні для процедур по епіляції і депіляції. Після проведених процедур в спадаючий  Місяць у Тільці волосся тривалий час не буде  рости, результат буде зберігатися тривалий час.

15 травня – Молодик  в Тільці. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року рекомендує, що несприятливий час для будь-яких процедур, пов’язаних з волоссям.

16, 17 травня – Місяць у Близнюках. Сприятливі дні для епіляції (депіляції). Виросле  волосся будуть тонкими, ламкими. Проведені кілька разів в такі дні процедури по лазерній епіляції призведуть до припинення росту волосків, тому що волосяні фолікули будуть зруйновані.

18, 19 травня – Місяць у Раку. Нейтральний час для процедур як депіляції, так і епіляції. Сприятливі в ці дні будь-які оздоровчі ванні процедури.

20, 21 травня – Зростаючий Місяць у Леві. Вельми несприятливі дні для процедур по видаленню волосся. Волосся, вилучені в період зростаючого Місяця в Леві, почнуть рости швидше.

22, 23 травня – Місяць у Діві. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року  радить, що хороші дні для епіляції (депіляції). Вилучені в ці дні волосся довго залишатимуться в «сплячому» стані, будуть рости повільніше. Сприятливі дні для процедур по очищенню кишечника. Місяць у Діві сприятливий для всіх процедур по очищенню.

24, 25, 26 травня – Місяць у Терезах. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року  рекомендує, що  це не кращі дні для процедур по видаленню волосся, тому що волосся буде рости швидше і структура їх буде міцною. Однак в ці дні рекомендується розпланувати з фахівцем програму по епіляції для отримання ефективного результату.

27, 28 травня – Місяць у Скорпіоні. Нейтральні дні для процедур по депіляції і вельми сприятливі дні для лазерної епіляції, тому що будь-які процедури, пов’язані з волосяними фолікулами, пройдуть досить ефективно.

29 травня – Повний Місяць  в Стрільці. Небажаний день для процедур по видаленню волосся, тому що волосся почнуть рости швидше. Однак, прибираючи волоски в серп, ви приберете всю накопичену негативну енергію. Сприятливий день для проведення оздоровчих ванночок для нігтів.

30 травня – Місяць у Стрільці. Сприятливі дні для процедур по депіляції і епіляції. Волоски будуть відростати повільніше, ніж на зростаючий  Місяць.

31 травня – Місяць у Козерозі. Місячний календар епіляції та депіляції на травень 2018 року  радить, що це кращі дні для процедур по епіляції і депіляції час. Дані процедури в спадний Місяць у Козерозі ефективні, волосся довгий час не будуть рости.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *