Home / Твоя краса / Догляд за руками / Як проводити нарощування нігтів правильно в домашніх умовах

Як проводити нарощування нігтів правильно в домашніх умовах

Доглянуті і красиві руки вважаються «другим обличчям» дівчат, тому щоб вони завжди виглядали чудово, потрібно робити манікюр. Останнім часом багато представниць прекрасної статі вважають за краще нарощувати нігті, оскільки в такому вигляді довго зберігається їх форма і оригінальність дизайну. Дана процедура, як проводити нарощування нігтів правильно нескладна, маючи прості навички і бажання її цілком реально виконати в домашніх умовах.

Як проводити нарощування нігтів правильно – особливості процедури

Як проводити нарощування нігтів правильно в домашніх умовах

Нарощування нігтів є відмінним рішенням для тих дівчат, які хочуть мати бездоганний манікюр, витрачаючи на його оформлення мінімум часу. Використовуючи різний матеріал і техніку, можна самостійно зробити акрилове або гелеве нарощування.

Оскільки дані матеріали характеризуються різним ступенем затвердіння, гель рекомендується початківцям майстрам (він повільніше застигає і з ним простіше працювати), а акрил – дівчатам, які мають певний досвід нігтьового моделювання (таке покриття після нанесення миттєво перетворюється в твердий полімер).

Крім цього, важливо враховувати, що акрил здатний пересушити пластинку, а гель – надати на неї згубний вплив. Незважаючи на мінуси, останній вид матеріалу має і масу переваг: не має запаху, міцний і дозволяє створювати оригінальний дизайн, тому його найчастіше вибирають для нарощування.

Гелеве нарощування відрізняється від акрилового тим, що для його виконання потрібна наявність УФ-лампи. Це обумовлено тим, що матеріал є в’язкою речовиною, що може затвердіти тільки під впливом променів ультрафіолету. Для манікюру зазвичай використовують кілька видів гелю: вітражний, камуфляжний і конструюючий.

Крім цього, гель можна наносити декількома способами. Трифазна методика передбачає застосування бази, конструктора і закріплюючого топа; при двофазній використовують тільки базу і топ. Однофазна же здійснюється однією речовиною, оскільки вона складається одночасно з бази, топа і конструктора.

Крім цього, нігті можна нарощувати як на тіпси, так і на форми. Тіпси представляють собою матеріал, виготовлений у вигляді штучних пластин, їх зазвичай застосовують при роботі з гелем, оскільки акрил забезпечує міцність пластин і без них.

Тіпси відрізняються жорсткістю і чим вища їх еластичність, тим натуральніше виглядає манікюр. Форми є шаблоном, їх підставляють під край нігтя для викладки акрилу або гелю. Робота з формами відбувається довше, займає в середньому до 2 годин, так як заливка матеріалу вимагає акуратності.

Незважаючи на те що покриття на форми є складною процедурою, воно все ж користується більшою популярністю. Конструювання за даною методикою дозволяє надати нігтям досконалий вигляд, приховуючи всі їх дефекти.

Основа і кінчики пластин рівномірно зміцнюються, стають міцними і їх важко зламати. Крім цього, повністю виключається потрапляння повітря під нарощену частину, що захищає нігті від відшаровування і розвитку грибка. Недолік нарощування типсами пояснюється тим, що вони обмежують корекцію форми нігтя, пластинка просто подовжується і виглядає ширше.

Як проводити нарощування нігтів правильно.  Переваги і недоліки

Перед тим як почати нарощувати нігті в домашніх умовах необхідно зважити всі плюси і мінуси даної процедури. Манікюр, виконаний таким чином, виглядає ефектно і тримається тривалий час, але він може ще і завдавати шкоди нігтьовим пластинам. Переваги нарощування.

Простота виконання. Як проводити нарощування нігтів правильно самостійно зможе кожен бажаючий. Для цього достатньо мати весь необхідний матеріал, інструменти і трошки потренуватися.

Можливість приховати нерівність пластин. Завдяки акрилу або гелю вдається надати нігтям доглянутий вигляд і ідеальну форму. При правильному нарощуванні пластини важко відрізнити від природних.

Міцність. Штучний матеріал надійно захищає поверхню пластин від механічного пошкодження, забезпечуючи манікюру довговічність. Крім цього, нігті менш піддаються зламу і розшаруванню.

Також нарощування допомагає боротися зі шкідливою звичкою гризти нігті і пальці. Після першого носіння такого манікюру результат стане помітним відразу. Не позбавлена дана процедура і мінусів.

Як проводити нарощування нігтів правильно. Головні недоліки нарощування

Висока ціна. Незважаючи на те що процедуру можна виконувати самостійно вдома, економлячи на оплаті майстру, для роботи потрібно мати якісний матеріал і інструменти. Для їх придбання доведеться викласти пристойну суму.

Можливе заподіяння шкоди нігтям. Сучасні косметичні засоби для нарощування випускають в основному з натуральної сировини, але вони обмежують доступ кисню до поверхні пластин. Це негативно позначається на життєдіяльності рогових клітин.

Незручність. Нарощувати нігті самостійно складно, особливо при нанесенні матеріалу на провідну руку. У порівнянні з салонним манікюром, в домашніх умовах процедура може затягнутися на кілька годин довше.

Регулярна корекція. Яким би прекрасним не вийшов манікюр, через три тижні він втратить ефект доглянутості і зажадає корекції.

Побічні дії. У деяких дівчат можуть проявлятися алергічні реакції на акрил або гель. Крім цього, при неправильному нарощуванні під пластинами утворюються порожнечі, які стають місцем для розвитку різних інфекційних захворювань.

Як проводити нарощування нігтів правильно. Необхідні інструменти та матеріали

Починати нарощування необхідно не тільки з вибору дизайну, але і з придбання інструментів та матеріалів. Для створення потрібної форми і довжини знадобляться спеціальні форми або тіпси. Трафарети вважаються найзручнішими і популярними в нарощуванні, вони можуть бути як паперові, так і тефлонові; для роботи в домашніх умовах найкраще віддавати перевагу останнім.

На відміну від паперових, вони багаторазові, на них легко виконувати конструювання акрилом або гелем, але потрібна постійна дезінфекція. Що ж стосується тіпсів, то їх рекомендується використовувати на вузькі пластини, так як після нарощування накладні нігті додадуть природним пластинам не тільки додаткову довжину, а й ширину.

 Залежно від того, яким матеріалом буде виконано покриття, слід купити гель або акрил. При цьому техніка гелевого нарощування передбачає наявність УФ-лампи. Потрібно запастися і базою, її наносять на нігті для зміцнення їх структури.

Додатково знадобляться також такі допоміжні матеріали:

праймер;

універсальний засіб для зняття липкого шару;

апельсинові палички;

пензлик для роботи із засобом;

пінцет, пилки;

поліруюча подушечка.

 Підготовка і запобіжні заходи

Для того щоб нарощені нігті радували доглянутим ефектом довгий час, необхідно не тільки використовувати якісний матеріал, а й добре підготувати пластинки. Не можна виконувати цю процедуру на обгризені нігті, при наявності запалень кутикули, відкритих ранах і порізах.

Мають протипоказання до нарощування і хворі пластинки, які вражені грибком, володіють підвищеною крихкістю і шаруються. Не рекомендується процедура і під час хімічного опромінення, при прийомі антибіотиків.

Що ж стосується вагітності, то вона не є причиною відмови від нарощених нігтів; єдине, що в цей період у жінок спостерігається гормональна зміна в організмі і гель може погано лягати на занадто жирну і вологу поверхню пластин.

Починати процедуру необхідно з вибору форми нігтів. Останнім часом величезною популярністю користуються квадрат, мигдаль і овал. Це класичні варіанти форм. Яскраві ж особистості можуть вибрати неординарні форми: стилет, «пайп» і «Бріджит». Головне, щоб манікюр відповідав образу і був зручним в носінні.

Після того як зі стилістикою все вирішено, приступають до безпосередньої підготовки пластин.

Виконується підправлення форми. Краї нігтів акуратно вирівнюють, підрізають і очищують від попереднього покриття. У тому випадку, якщо пластини шаруються, їх підпилюють дрібноабразивною пилкою. Рухи повинні бути не поперечними, а поздовжніми. Крім цього, приділяється увага кутикулі: її пом’якшують і відсувають до центру основи за допомогою пушера або апельсинових паличок.

Потім поверхню нігтів знежирюють і видаляють верхній шар, використовуючи крупнозернистий баф. Знімати необхідно тільки глянсовий шар, полірування виконують до отримання матового відтінку. Даний процес, як проводити нарощування нігтів правильно, вимагає акуратності, інакше при сильному натисканні інструменту можна занадто потоншити пластинку і на її відновлення піде багато часу.

Завершується підготовка обробкою нігтів від жиру і пилу. Після цього вони сушаться і можна приступати до безпосереднього нарощування.

Як проводити нарощування нігтів правильно. Покрокова інструкція

Останнім часом наростити нігті в домашніх умовах стало легко. Щоб зробити це собі самій, потрібно мати всі необхідні інструменти, а також гель або акрил. При цьому важливо враховувати те, що незалежно від того, яка технологія нарощування обрана, її потрібно провести правильно. Найпростішим способом для здійснення процедури вдома вважається нарощування на тіпси. Це швидко і не вимагає наявності особливої майстерності.

Щоб отримати гарні нігті таким способом слід дотримуватися послідовності і виконати наступні етапи.

Спочатку здійснюється класичний манікюр і руки обробляють спеціальним розчином на основі спирту. Зазвичай це роблять антисептиком або тоніком. Потім за розміром для кожного нігтя підбирають тіпси. На їх лунку наносять краплю клею і притискають до пластини, витримуючи 15 секунд. При утворенні залишків клею, їх слід відразу ж видалити до висихання.

Далі, зафіксований типс обробляють: підрізають довжину і надають обрану форму за допомогою Бафа. Після покривають праймером і наносять гель, висушуючи поверхню під УФ-лампою кілька хвилин. Потім повторно покривають нігті  другим шаром гелю і знову сушать в лампі.

Завершується процедура очищенням шкіри від липких фрагментів і масел кутикули живильним маслом.

 Вищеописана методика вимагає мінімального часу на виконання, але вона не підходить жінкам широких пластин, які після нарощування стають ще об’ємнішими. В даному випадку фахівці рекомендують замінити тіпси на форми. Поетапно процес буде виглядати так.

Насамперед виконують звичайний манікюр і знежирюють пластинки. Потім наноситься база, сушиться під лампою 3 хвилини, на верхні краї нігтів фіксують трафарети. Якщо нарощування робиться нижнім способом, то форми розміщують під нігтем.

Потім від вільного кінця пластини наносять гель, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні. Все висушується в лампі і нігті покривають другим шаром гелю. При використанні нижніх форм потрібно перед повторним нанесенням суміші сформувати S-вигин.

Після закінчення видаляється трафарет і робиться очищення від липкого шару. Поверхню акуратно шліфують, прибираючи незначні нерівності. З нігтів очищається пил і наноситься фінішне покриття, яке потрібно просушити в лампі 2-3 хвилини. У кутикулу втирають масло і манікюр готовий.

Як проводити нарощування нігтів правильно. Як зняти нарощені нігті?

Незалежно від того, яким матеріалом було зроблено нарощування нігтів, його рано чи пізно доводиться знімати. Причин для цього може бути багато починаючи від алергічних реакцій і закінчуючи тим, що пластин дається час на відновлення.

Знімаючи гель або акрил, важливо дотримуватися ряду правил, інакше можна пошкодити натуральні нігті. Дана процедура не складна, але в домашніх умовах вона може зайняти кілька годин. Початківцям майстрам фахівці рекомендують дотримуватися такої інструкції щодо зняття штучних нігтів.

На першому етапі варто підготувати пластинки. Для гелевого та акрилового покриття підготовка однакова. За допомогою ножиць або щипців відрізають вільний край. Робити це необхідно обережно, щоб не поранитися гострими краями тіпсів.

 На другому етапі зняття відрізняється технологією, для акрилу і гелю вона різна. Якщо це акрилові нігті, то їх спочатку розм’якшують. Для цього попередньо готують 10 ватних тампонів і добре змочують їх в ацетоні. Тампони прикладають на кожну пластинку і закріплюють фольгою, обмотуючи краї пальців. Через годину акрил придбає структуру желе і його потрібно відразу ж очищати, інакше він повторно затвердіє.

Для зняття гелевих нігтів можна застосовувати як звичайні пилочки, так і шліфувальну машинку. Так як останнє пристосування коштує дорого, то для домашніх умов відмінно підійдуть пластмасові або дерев’яні пилки з абразивним напиленням.

Слід звернути увагу на те, що скляні і залізні інструменти для зняття гелю не годяться. За допомогою пилки з абразивністю 80 × 100 підпилюють нігті, виконуючи горизонтальні рідкісні рухи. Робити це треба акуратно, щоб не зрізати природну пластинку.

 Протягом всієї роботи по зняттю гелю під рукою потрібно мати ватні тампони, змочені в ацетоні. Ними слід періодично протирати поверхню нігтів. Після першого спилювання приступають до другого, застосовуючи вже пилку з абразивністю 150 × 180. Вона набагато м’якша і дозволяє остаточно зачистити залишки матеріалу.

На третьому, завершальному етапі, пластинкам надають естетичний вигляд. Їх злегка полірують пилкою з абразивністю 180 × 240. Потім ручки опускають в ємність з відварами трав або морською сіллю. Кутикулу покривають живильним маслом і на руки наносять зволожуючий крем.

Підвівши підсумки, можна сказати, що знімати гелеві нігті набагато складніше, ніж акрилові, так як процедура вимагає не тільки багато часу, але і терпіння.

Незалежно від виду покриття і обраної технології по його зняттю, потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів. Найменша помилка може послужити причиною псування природних нігтів, на відновлення яких потім буде потрібно багато часу і зусиль.

Як проводити нарощування нігтів правильно. Подальший догляд

Після зняття нарощених нігтів, яким би воно акуратним не було, можна помітити, що стан власних значно погіршився. Щоб захистити пластинки від подальшої ламкості і захворювань, їм необхідно забезпечити належний догляд.

Дану процедуру виконують як в салонах краси, так і в домашніх умовах. Для пошкоджених нігтів рекомендується кілька разів в тиждень робити живильні ванночки, з додаванням у воду льняного і оливкового масла. Крім цього, за допомогою лікувального масла можна додатково виконувати масаж – це найефективніший і швидкий спосіб повернути колишній стан нігтів.

На сьогоднішній день косметичний ринок представлений різними корисними і вітамінними препаратами, призначеними для догляду за нігтями. Вони продаються в ампулах і їх можна втирати безпосередньо в нігтьову пластину. Крім цього, важливо також переглянути і свій раціон, поповнюючи його фруктами і овочами. Потрібно намагатися проводити більше часу на відкритому повітрі. Здоровий спосіб життя і правильне харчування прискорить процес відновлення.

Оскільки після зняття гелю або акрилу натуральні нігті виглядають непривабливо і псують образ дівчини, необхідно оформляти свіжий манікюр. Він повинен бути зроблений без застосування лаків і інших шкідливих покриттів, так як це обумовлено правилами подальшого догляду.

Як правило, естетичний манікюр виконують на добре відполіровані нігті. Їх коригують за допомогою скляної пилочки, надаючи потрібну форму і довжину. На початковому етапі відновлення пластин довгий манікюр не рекомендується, тому їх вкорочують.

Правильним рішенням стане і оформлення біологічного манікюру. Він щадний і робиться після регенеруючих ванночок, приготованих з додаванням великої кількості поживних речовин і масел. Коли шкіра пом’якшиться, можна акуратно очистити поверхню рук від омертвілого епідермісу.

Особливу увагу варто приділити і догляду за кутикулою: її пом’якшують спеціальним препаратом для живлення або застосовують відновлювальні маски і сироватки. Перераховані вище засоби необхідно втирати в шкіру і пошкоджені пластини масажними рухами.

Добре допомагають у догляді і парафінові ванночки, виконані після поживних процедур. Вони забезпечують швидкий і приголомшливий результат. Корисні мікроелементи під впливом високої температури парафіну, які швидко проникають в клітини. Після закінчення процедури на шкіру рук потрібно нанести живильний крем, до складу якого входять корисні речовини і вітаміни. При бажанні крем можна замінити на спеціальні регенерируючі масла.

Після того як біологічний манікюр виконаний, нігті фарбувати не можна. Не варто також поспішати і з застосуванням кондиціонера. Це обумовлено тим, що пластинки покриті олійною плівкою з поживних елементів і будь-які фарбувальні засоби не будуть триматися на їх поверхні. Підвівши підсумки, можна сказати, що процедура відновлення нігтів після зняття гелю або акрилу складна, тому провести її в домашніх умовах проблематично. Краще довіритися фахівцям, які підберуть правильну програму по зміцненню пошкоджених нігтів.

Поради майстрів як проводити нарощування нігтів правильно

Навчитися як проводити нарощування нігтів правильно в домашніх умовах зможе будь-яка охоча дівчина, головне, запастися терпінням і придбати необхідні інструменти і матеріали. Для початківців майстрів дана процедура спочатку здасться важкою, але з часом з’явиться досвід і можна буде швидко створювати гарний манікюр. Щоб домогтися успіху в цій справі, новачкам знадобляться наступні рекомендації фахівців.

Починати робочий процес потрібно з дотримання гігієни рук. Оскільки нарощений ніготь протримається на пальці мінімум три тижні, то ігнорування дезінфекцією і чистотою може послужити причиною появи інфекції і надалі приведе до плачевних результатів.

Тому руки слід обов’язково мити, використовуючи спеціальні миючі засоби і обробляти їх дезінфікуючими препаратами, що захищають від вірусів і дерматологічних захворювань. Хорошими засобами для очищення шкіри і нігтів вважаються Кутасепт, Стерилліум і Бациллол.

Крім цього, інструменти після нарощування потрібно добре очищати і мити, а під час робочого процесу завжди мати під рукою чисті серветки.

Запорукою гарного манікюру вважається і правильно обладнане робоче місце. Його треба не тільки тримати в охайності і чистоті, але і ховати всі хімічні препарати в спеціальні коробочки. Стіл, де планується проводити нарощування, необхідно обладнати яскравою лампою. Гарне освітлення допоможе своєчасно помічати дефекти і виправляти їх на початковій стадії.

Не можна в день нарощування нігтів користуватися живильним кремом для рук. Він утворює на поверхні пластин жирний шар, який погіршить зчеплення гелю. Матеріал може навіть зовсім не закріпитися.

Перед цією процедурою важливо ретельно прибирати кутикулу. При цьому її категорично забороняється обрізати. Будь-яке пошкодження шкіри є протипоказанням до нарощування.

Під час критичних днів, прийому антибіотиків і при вагітності нарощування краще відкласти. Гормональні зміни в організмі в даний період завадять зчепленню гелю або акрилу з нігтем. Це стосується і хворих нігтів: їх спершу потрібно вилікувати, а потім вже піддавати дії моделюючих засобів.

У тому випадку, якщо процедура виконується вперше, то корекцію доведеться зробити два рази на місяць. У наступні місяці її досить буде проводити один раз.

Вибираючи між гелем і акрилом, найкраще віддавати перевагу першому. Гель дозволяє створювати різний дизайн і виглядає на нігтях природно.

 Крім цього, гель висихає тільки під впливом ультрафіолетових променів, тому ідеально підходить для початківців майстрів, які зможуть не поспішаючи накласти суміш і відкоригувати форму.

Про те, як проводити нарощування нігтів правильно гелем, дивіться в наступному відео.


Check Also

Місячний календар манікюру на березень 2021 року

Місячний календар манікюру на березень 2021 року  враховує фази небесного супутника щодо розташування інших зірок …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *