Home / Твоя краса / Нігті / Нарощування нігтів для новачків – ефективна підбірка

Нарощування нігтів для новачків – ефективна підбірка

Кожна дівчина мріє про гарний манікюр. Адже він надає доглянутий вигляд рукам і радує свою володарку неповторним дизайном. Але на жаль, не всі дівчата можуть відростити довгі і міцні нігті. Більшість стикаються з проблемою ламкості. Тоді, зламавши один, доводиться відрізати всі інші, які так непросто відростити. У зв’язку з цим  приходять інноваційні способи створити нігті, про які можна тільки мріяти. Серед них активно набирає обертів нарощування нігтів для новачків гелем.

Нарощування нігтів для новачків.  Що потрібно знати перед тим як наростити нігті

Використовуючи покрокові інструкції і вивчаючи відео фахівців манікюрної  справи, початківець зможе відтворити техніку в домашніх умовах. Незважаючи на очевидні переваги нарощування, процедура має ряд чітких протипоказань.

Перш за все, нарощування протипоказано при грибкових ураженнях нігтів (в іншому випадку захворювання дуже сильно почне прогресувати). Нарощування можливо тільки після повного одужання.

Механічні ушкодження нігтів і кутикули. Наприклад, навіть обрізний манікюр може стати перешкодою на шляху до нарощування. Саме тому маникюрну процедуру необхідно провести як мінімум за 2-3 дня перед нарощуванням, або віддати перевагу необрізному манікюру.

Захворювання травної, ендокринної, видільної систем, так само як прийом антибіотиків, проходження хіміотерапії можуть привести до того, що штучні нігті не будуть «триматися». Перед нарощуванням необхідно проінформувати майстра про ту чи іншу медичну проблему. Це допоможе прийняти правильне рішення про доцільність процедури і виборі матеріалу для нарощування.

Чи шкідливе гелеве нарощування нігтів для новачків, і який матеріал вибрати?

Гель – полімерний матеріал, що складається з природних компонентів. При правильному нарощуванні він абсолютно нешкідливий для організму і, напевно, єдиним його мінусом є те, що після зняття гелю нігтям потрібний додатковий відновлюючий догляд.

Професійні види гелів, що застосовуються для нарощування нігтів, можна умовно розділити на 2 групи:

гелеву основу, яка твердне під дією ультрафіолетових променів;

гель, який не потребує ультрафіолетового впливу.

З першою групою все зрозуміло: досить нанести грунт на ніготь і прибрати пальчики в спеціальний пристрій. З матеріалами другої групи потрібно працювати трохи інакше. Не світлочутливі гелі є густою по консистенції речовиною, яка не твердне на нігтях після нанесення спеціального каталізатора.

Нарощування нігтів для новачків. Догляд за нарощеними нігтями

 Якщо ви освоїли методику нарощування нігтів для новачків  в домашніх умовах – ви на півдорозі до успіху. Тепер важливо зберегти результат якомога довше, а для цього слід дотримуватися кількох рекомендацій від фахівців.

 По-перше, майстри манікюру не радять протягом 24 годин після нарощування піддавати нігті впливу високих температурних режимів. Слід відмовитися від походів в сауну або лазню з метою уникнення відшаровування матеріалів.

По-друге, необхідно оберігати нігті від різких рухів, оскільки вони можуть піддатися механічним пошкодженням, внаслідок чого манікюр істотно спотвориться.

По-третє, в перші кілька днів посуд рекомендується мити в рукавичках, оскільки хімічні речовини можуть змінити колір матеріалу штучних нігтів.

По-четверте, не варто забувати про догляд за кутикулою. Багато дівчат помилково припускають, що при носінні нарощених нігтів можна звільнитися від процедури позбавлення від кутикули і грубої шкіри навколо пальців. Однак запущені нігті нікому не приносять радість, тому масла (G.La color, Naomi, Kodi, Adore), а також ванночки із сіллю і відварами трав продовжать ідеальний стан вашого манікюру.

По-п’яте, слід регулярно проводити корекцію манікюру, покриваючи рідні нігті додатковим захисним шаром від пошкоджень матеріалів.

Нарощування нігтів для новачків. Обладнання робочого місця

Зручно розташоване робоче місце, коли під рукою у вільному доступі є все необхідне – перше правило для тих, хто планує нарощування нігтів самостійно вдома. Робоча зона не повинна бути захаращена непотрібними предметами, вона зобов’язана мати хороше освітлення, комфортний стілець або крісло і таку площу столу, на якому може вільно вміститися все те, що потрібно для роботи.

Нарощування нігтів для новачків. Різноманітність гелів і методик нарощування

Серед безлічі сучасних інструментів надати нігтям досконалий вигляд стрімко набирає популярність гелеве нарощування. Гель являє собою в’язку речовину, яка твердне при опроміненні в УФ-лампі або від впливу спеціального активатора. Матеріал буває різних видів. Є кілька систем створення штучного нігтя. Використовуються прозор

ий конструюючий, камуфляжний кольоровий і вітражний гелі, і застосовуються методики, що складаються з однієї, двох і трьох стадій.

Трьохетапна методика передбачає застосування бази, конструктора і топа. Двофазна відрізняється відсутністю окремої речовини для моделювання і використовує лише базу і топ. Конструювання відбувається основоположним гелем. В однофазній системі для всіх трьох фаз витрачається один вид речовини.

Прозорий гель необхідний, щоб побудувати ніготь. Ним створюють форму і використовують як основу для дизайну. При відтворенні застосовується однофазна система. Камуфляжний має напівпрозору текстуру з відтінком рожевого кольору. Кольори можуть бути різні, але дотримується одна гамма.

З нього можна створити нігті, найбільш наближені до натуральних. З ним працюють по три етапній методиці. Кольоровий наноситься на прозорий в залежності від дизайну – ним покривають нарощений кінчик або всю пластину цілком.

Вітражний гель – це завжди прозора речовина з різнокольоровими відтінками. Використовується за однофазною системою і є самовирівнюваним. Застосовується для дизайну в тому числі.

У перерахованих матеріалах різні призначення, тому не можна сказати однозначно, який з них краще. Адже якщо якийсь з цих способів поступався б іншим, то від нього давним-давно відмовилися б. Тому тип і методику конструювання слід вибирати виходячи з очікуваного зовнішнього вигляду.

Способи реконструкції гелем

Є дві принципово різні методики нарощування нігтів для новачків гелем. Перша має на увазі використання тіпсів. Тіпси – це штучна імітація нігтя з особливої речовини, схожою з пластмасою, які кріпляться до натуральної пластини, а з’єднувальним і зміцнюючим матеріалом виступають клей і конструюючий гель.

Тіпси розрізняються по жорсткості і чим вони еластичніші, тим природніше виглядає манікюр. Друга методика – це конструювання на форму для нарощення. Вони варіюються на верхні і нижні. Самі по собі нагадують якийсь трафарет, який заливають гелевим покриттям.

Детальніше про методики: переваги і недоліки

Гелеве нарощування нігтів для новачків на тіпси займає набагато менше часу, ніж робота з формами – в середньому півтори години. В силу своєї простоти конструювання на тіпсах коштує дешевше. Все ж пластикові нігті мають деякі недоліки.

Вони можуть відходити. Якщо неправильно приклеїти їх, під штучним фрагментом залишиться повітря, а це середовище для розвитку грибка. Стресова зона – місце стикування справжнього і штучного нігтя – при даному нарощуванні слабо укріплена.

Її не дуже складно надломити. А оскільки тіпс кріпиться на досить міцний клей, швидше за все, з тіпсом зірветься частина живого нігтя. Якщо це станеться, пластині буде завдано вагомий збиток, не кажучи про випробуваної болю.

Словом, цей тип конструювання підійде акуратним дівчатам зі стандартною пластиною, що економить свій час.

Нарощування на форми – більш тривалий процес і може тривати довше трьох годин. Це пояснюється довгим сушінням і створенням архітектури кожного шару. Завдяки конструювання на форми є можливість скорегувати недоліки і надати нігтям досконалий вигляд.

Вони зміцнюються від основи до кінчика і їх стає досить складно зламати. Захід з моделювання виключає потрапляння повітря під нарощену частину, що не дозволить розвиватися шкідливим мікробам і запобіжить відшаровуванню.

Недоліки конструювання на тіпси як причина виникнення арочного нарощування

Проблема нарощування на тіпси полягає в тому, що неможливо скоригувати форму нігтя. Хоча на них моделювати швидше, підходять вони лише власникам нігтів правильної форми. По суті, відбувається звичайне подовження, широкі нігті виглядають ще ширше, зростаючі вгору – задираються, вниз – загинаються.

У зв’язку з цим останнім часом набирає популярність принципово нова методика конструювання гелем на форми. Так зване арочне нарощування вирішує всі ті проблеми, з якими стикаються власниці нестандартних нігтів, а саме трапецієподібними або зростаючими  під ухилом вгору (трампліном) або вниз (орлиним дзьобом).

Нігті, нарощувані таким способом, формують з урахуванням рельєфу нігтьової пластини, роблять їх зростаючими прямо і схожими один на одного. Вони тримають вигляд близько 3 тижнів, після потрібна корекція. Цікаво те, що якщо використовувати цю техніку близько року, нігтьова пластина вирівнюється, широка стає вужчою, ніготь подовжується і зміцнюється.

Даний вигляд здатний зробити тільки висококваліфікований фахівець, який пройшов дороге навчання. Це обумовлено тим, що дуже складно створити нову ідеально закруглену архітектуру з правильними геометричними пропорціями. Головною відмінністю арочного нігтя є форма вигину, яка повинна складати 25-50% від розміру.

Необхідні предмети для конструювання нігтів в домашніх умовах

Речі з наведеного списку знадобляться тим, хто вирішив самостійно змоделювати нігті:

кілька пилок різної жорсткості, наприклад, абразивністю 80/80, 100/100, 120/120;

баф полірувальний для поверхні нігтя;

набір пензликів для манікюру;

праймер, що забезпечує зчеплення штучної частини нігтя до справжньої;

апельсинова паличка як пушер;

маленькі ножиці для манікюру;

катер для обрізання зайвої довжини у тіпсів;

щітка від пилу;

тіпси або форми (дивлячись, на що нарощувати);

клей для тіпсів, якщо вони використовуються;

лампа з ультрафіолетовим випромінюванням;

затискачі для арочного нарощування (при необхідності);

антисептик, який знезаражує руки;

серветки гладкі, без ворсинок;

речовина для моделювання;

рідина для видалення липкого шару;

топ.

Спочатку необхідно обробити і підпиляти нігті, видалити кутикулу і убезпечити антисептиком.

Потрібно підібрати відповідні тіпси трохи ширші власних нігтів.

Знежирити поверхню нігтя. Якщо вона негладка, слід використовувати гель до приклеювання тіпсів, щоб вирівняти пластину.

На тіпси нанести клей зі зворотного боку, орієнтуючись на позначки. Під кутом 70 градусів поступово прикладати тіпси на нігтьову пластину, видавлюючи з під них повітря.

Протримавши нерухомо близько 1 хвилини кожен ніготь, відпустити і далі почати процес вирівнювання. Виступаючий штучний ніготь спиляти до рівня справжнього і обрізати до потрібної довжини.

Далі, нанести конструюючий гель, сушити 3 хвилини і потім запилити до необхідної форми.

Нанести ще два шари гелю, відповідно вибраній системі нарощування. Поверхню відполірувати при необхідності, додати дизайн.

Відео: інструкція нарощування нігтів для новачків гелем

Покрокова інструкція конструювання на форми

При нарощуванні на форми є схожість в деяких етапах з роботою по тіпсах.

Руки знезаражуються і обезжирюються.

Наноситься праймер з відступом в 1 мм від основи нігтя. Потрібна підвищена акуратність, він не повинен потрапити на шкіру.

Кладеться шар бази з такою ж ретельністю і сушиться 3 хвилини.

Використовуються найбільш підходящі трафарети без зазорів. На форму викладається гель і сушиться 2 хвилини.

Камуфляжним гелем формується вигин і край.

Область стику натурального нігтя і гелевого необхідно ущільнити сильніше, ніж краюї. Після нанесення – просушка 8 хвилин.

Липкий шар прибирається пилкою. Дизайном визначаються подальші дії.

Бажаючи отримати френч, потрібно накласти кілька шарів і просушити кожен по 40 секунд. Зняти трафарети і докласти спеціальний затискач на 5 хвилин. Після цього прибрати зажим, надати форму пилкою, покрити фінішним гелем і просушити нігті 2 хвилини.

Відео: майстер-клас з арочного нарощування

Нарощування нігтів для новачків.  Можливі помилки при нарощуванні

Іноді, здавалося б, недавно нарощені нігті починають відшаровуватися або тріскатися в стресовій зоні. В такому випадку, швидше за все, була порушена технологія на якомусь етапі. Деякі з можливих помилок при нарощуванні:

можливо, під час полірування рідного нігтя був перепилений, що зробило його занадто тонким і всі наступні дії марними;

могли використовуватися невідповідні форми і залишитися зазори;

в ході роботи під тіпси потрапило повітря;

погане знежирення перед процедурою, потрапляння праймера на шкіру;

неправильне формування центру ваги на нігтях;

використання старих тупих предметів;

застосування лаку для дизайну перед верхнім шаром;

неправильне зняття попереднього покриття;

порушення інших технік гелевого моделювання.

Нарощування нігтів для новачків. Протипоказання до нарощування нігтів

 Незважаючи на те, що нарощування нігтів не робить негативних наслідків на організм, існує ряд протипоказань, виходячи з яких не рекомендується виконувати дану процедуру. До них відносяться:

  • герпес;
  • травмовані нігті;
  • поганий кровообіг;
  • місячні;
  • цукровий діабет;
  • курс хіміотерапії;

Нарощування нігтів для новачків при вагітності

 Про тему небезпеки і нешкідливості нарощування нігтів під час вагітності вже кілька років ведуться гарячі суперечки між майстрами манікюру і педикюру, а також медичними фахівцями.

Однак на сьогоднішній день немає остаточного лабораторного висновку про дослідження кожного компонента, що входять до складу матеріалів для нарощування, внаслідок чого хіміки і працівники медичних установ не можуть з упевненістю сказати, чи справляють ті чи інші матеріали згубний вплив на розвиток плода.

Як відомо, під час вагітності в організмі матері відбувається ряд змін, що нерідко відбивається на нігтьовій пластині – вона стає слабкою і частіше ламається. Однак категоричності в цьому твердженні немає: кожен організм індивідуальний, і чи дійсно відіб’ється негативна сторона на здоров’ї  плоду – залишається тільки здогадуватися.

Якщо вже й виникла ситуація, що тільки нарощені нігті можуть завершити раніше спланований образ (в разі весілля, Дня народження, Нового року), то лікарі рекомендують їх зняти відразу ж після урочистого вечора.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *