Home / Твоя краса / Догляд за руками / Місячний календар манікюру на грудень 2020 року

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року

Місячний календар манікюру на грудень 2020  року  допоможе правильно спланувати справи, вибрати найбільш вдалий час для реалізації планів, нових знайомств, відпочинку і розслаблення.

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року. Чому варто звіряти плани з місячним календарем

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року

Астрологічні показники говорять про те, що ні в якому разі не можна починати нові справи в несприятливий день. Це загрожує втратами, неприємностями, конфліктними ситуаціями. Вибравши вдалий день для починань, ви незабаром зрозумієте, як легко бути щасливими, бажаними і радісними.

Місяцесловом  користувалися як монарші особи, так і прості люди, причому звіряючи свої кроки у всіх сферах життя: від проведення земляних робіт до запрошення на бал, від походу до лікаря до стрижки волосся. Можете вважати це містикою, але царі, висхідні на трон в сприятливі дні, правили довгі роки, на відміну від тих, хто нехтував даними місячного календаря.

Ще в давнину було виявлено суттєвий вплив Царя ночі на організм людей і процеси, що відбуваються в живих організмах. З ним тісно пов’язані морські припливи і відливи, сокорух рослин, підвищення і зниження атмосферного тиску, скачки артеріального тиску у метеозалежних людей, зміна роботи жіночого організму.

Дані місяцеслова засновані на дослідженні чотирьох місячних фаз: Молодик. Зростаючий Місяць. Повний місяць. Спадаючий Місяць.  Протягом місяця за місячним календарем природний супутник проходить по всім знакам Зодіаку. У грудні це відбувається наступним чином:

16-17 грудня – Зростаючий Місяць. Близнюки

17-19 грудня – Зростаючий Місяць.  Рак

19-20 грудня – Зростаючий. Рак

20-22 грудня – Зростаючий. Лев

22-23 грудня – Зростаючий. Діва

Правила відмінного манікюру полягають в наступному. Найкраще звернутися за допомогою до професіонала в салон краси. Людина з освітою і досвідом зможе досягти більш гідного результату, ніж маніпуляції вдома.

 Але не завжди вдається викроїти час для відвідування майстра, тому доводиться приводити в порядок нігті самостійно. Якщо нігтьові пластини стали ламкими, крихкими, шаруються або втратили природний блиск, то значить, що ваші дії недосконалі і ви робите помилки.

Зверніть увагу на рідину для зняття лаку. У ній не має міститися ацетон, який негативно впливає на структуру нігтів, поступово руйнуючи її. З’являється розшарування. Фахівці рекомендують купувати спеціальний засіб для зняття лаку, в якому містяться масла.

Місячний календар манікюру на грудень 2020. Фази Місяця, коли краще йти до майстра манікюру

Жінки особливо гостро сприймають сприятливі і несприятливі місячні дні. Це проявляється в емоційному і фізичному стані, благополучне завершення справ і в інших аспектах повсякденного життя. Щоб ваші починання завжди мали успіх, заглядайте в місячний календар.

Останній місяць 2020 обіцяє бути сприятливим і вдалим. У грудні потрібно встигнути не тільки завершити всі справи на роботі, а й приділити увагу рідним і близьким людям. Уже в середині грудня в період Зростаючого Місяця можна готувати подарунки на Новий рік, будувати плани на майбутній 2021 рік, оцінювати те, що ви досягли за попередні 11 місяців. Встигніть все до 30 грудня – Повного.

1-13 грудня – Спадаючий Місяць

14 грудня – Молодик

15-29 грудня – Зростаючий Місяць

30 грудня – Повний місяць

31 грудня – Місяць

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року по дням

1 грудня – Місяць – досить нестабільний день в емоційному плані. Позначається вчорашній Повний місяць і початок місяця. Сьогодні краще починати тільки добре сплановані і продумані справи. Відправляйтеся до майстра манікюру, якщо у вас є попередній запис.

2 грудня – Зростаючий Місяць-хороший день, щоб зробити нарощування і яскравий дизайн нігтів. На убуваючий Місяць нігті ростуть повільніше, а дизайн виходить красивим і вдалим.

3 грудня – Місяць – сьогодні сприятливий день для нових знайомств. Відвідайте нового майстра манікюру, подивіться на роботи і при бажанні виконайте дизайн із зимовим декором.

4 грудня – Місяць у знаку зодіаку Рак- тримайте думки при собі, не кажіть нічого зайвого. На емоціях ви можете все зіпсувати. Що стосується краси, то сьогодні краще залишитися вдома і самостійно подоглядати за своїми нігтями.

5 грудня – Місяць – займіться рутинними поточними справами. Увечері прогуляйтеся, посидьте в кафе з найкращою подругою. Обов’язково загляньте до майстра манікюру, подруга підкаже вам найбільш вдалий варіант дизайну нігтів.

6 грудня – Зростаючий Місяць-нічне світило налаштовує на активний відпочинок і фізичну активність. Катайтеся на ковзанах, пограйте з дітьми в сніжки. Місячний календар манікюру на грудень 2020 радить що увечері подаруйте своїм ручкам догляд і зволоження. Після морозного повітря вони цього особливо потребують.

7 грудня – Місяць – нейтральний день за місячним календарем. Сьогодні ніщо не заважає вам зайнятися нігтями.

8 грудня – Місяць – присвятіть цей день роботі, все, що ви сьогодні встигнете принесе вам благополуччя і успіх. Це ж стосується нігтів, сьогодні вийде вдалий і привабливий дизайн.

9 грудня – Місяць – переробіть сьогодні купу справ, в тому числі самі нелюбимі і неприємні. Сходіть по магазинах, подбайте про подарунки рідним і близьким. При цьому не забудьте про себе, купіть нові відтінки гель-лаку і декор для нігтів.

10 грудня – Зростаючий Місяць-відмінний день для індивідуальної роботи. Ніщо не повинно вас відволікати. Увечері прогуляйтеся пішки, подихайте морозним повітрям. Нігті хай краще не чіпати.

11 грудня – Місяць – несприятливий день за місячним календарем. Сьогодні краще нічого не робити, інакше все буде валитися з рук. Не рекомендується робити новий дизайн нігтів.

12 грудня – Місяць – сьогодні бажано встати раніше і встигнути всі справи, які довелося відкласти вчора. День сприятливий для роботи з документами. Вечір проведіть з дітьми, влаштуйте маленьке домашнє свято.

13 грудня – Місяць – сьогодні не рекомендується займатися активною роботою, перенапружуватися і перевтомлюватися. Емоційно заспокойтеся перед майбутнім Молодиком. Увечері сходіть до майстра манікюру, завтра міняти дизайн нігтів не рекомендується.

14 грудня – Новий Місяць – сьогодні краще зайнятися фінансовими справами. Розрахувати бюджет на місяць, віддати борги. Не рекомендується проводити будь-які маніпуляції з нігтями.

15 грудня – Зростаючий Місяць-сприятливий день за місячним календарем. Сьогодні вийде найвдаліший дизайн нігтів. Виконайте манікюр з зірками глітером, з новорічною тематикою, «в’язаний» дизайн.

16 грудня – Зростаючий Місяць – нейтральний день за місячним календарем. Сьогодні спостерігається стабільна емоційна обстановка, тому проживіть цей день за своїм звичайним планом. Сходіть в салон краси, зробіть новорічний дизайн нігтів, поновіть стрижку перед майбутніми святами.

17 грудня – Зростаючий Місяць-найсприятливіший і вдалий день в грудні. Ви заручитеся підтримкою нічного світила, зможете все, що раніше вам здавалося недосяжним. Обов’язково відвідайте майстра манікюру, дизайн вийде особливо вдалим.

18 грудня – Зростаючий Місяць-будьте уважні і поблажливі, але не давайте себе використовувати. Тримайте дистанцію з колегами, які не будуть відвертими. При цьому постарайтеся досягти взаєморозуміння з оточуючими. Нігтями сьогодні краще не займатися, обмежтеся доглядом за шкірою рук.

19 грудня – Зростаючий Місяць – нейтральний і емоційно спокійний день.  Місячний календар манікюру на грудень 2020  року рекомендує, щоб в цей день бути більш терпимими, проявити увагу і співчуття. Відмовтеся від жирної їжі, більше пийте води. Сходіть в баню, погрійтеся, а після натріться снігом. Після водних процедур подаруйте своїм ручкам зволоження і догляд кремами.

20 грудня – Зростаючий Місяць-час для реалізації давно задуманих планів, нічого не можна залишати на майбутній рік. Налагодьте відносини з колегами, поговоріть з коханим про спільні плани. Завершіть вечір в салоні краси, виконуючи новорічний дизайн нігтів.

21 грудня – Зростаючий Місяць – сприятливий день за місячним календарем. Остання декада грудня завжди суєтна і клопітна, але вам потрібно зібратися з останніми силами і постаратися встигнути все, що ви задумали. Якщо ви ще не виконали дизайн нігтів, то обов’язково встигніть перед святами.

22 грудня – Зростаючий Місяць – день обіцяє бути напруженим. Щоб не трапилося, зберігайте спокій і раціональність. Сьогодні не рекомендується робити новий дизайн нігтів, в поспіху нічого доброго не вийде.

23 грудня – Зростаючий Місяць – підготуйте свій будинок до зустрічі Нового року: викиньте все непотрібне, зробіть генеральне прибирання. Якщо ввечері у вас залишиться кілька вільних годин, то витратьте їх на відвідування майстра манікюру.

24 грудня – Зростаючий Місяць – день призначений для важкої і серйозної роботи, в першу чергу – над собою, над власним вдосконаленням. Спробуйте виконати складний дизайн нігтів самостійно. Це не так складно, як здається на перший погляд.

25 грудня – Зростаючий Місяць – Новий рік зовсім близько, а значить треба викластися по-повній. Заздалегідь запишіться до майстра манікюру і перукаря, щоб встигнути перетворити себе до майбутніх свят.

26 грудня – Зростаючий Місяць-відмінний день для здійснення покупок, і нехай передноворічний ажіотаж вас не лякає. Купіть подарунок насамперед для себе, потім подбайте про близьких, друзів і колег. Відвідайте майстра манікюру тільки в тому випадку, якщо є попередній запис.

27 грудня – Зростаючий Місяць – сприятливий день, пов’язаний з ростом і зміцненням матеріального добробуту. Сплануйте бюджет на майбутній рік, відкрийте вклад. Потрапити до майстра манікюру сьогодні буде досить складно.

28 грудня – Зростаючий Місяць – сприятливий день за місячним календарем. Обов’язково присвятіть його власним перетворенням.

29 грудня – Зростаючий Місяць – відмінний день для спілкування. Зустріньтеся з рідними, друзями, обміняйтеся подарунками. Займіться наведенням краси: сходіть в перукарню, салон краси, виконайте манікюр і педикюр. Сьогодні останній день в 2020 році, який ви зможете присвятити своєму перетворенню.

30 грудня – Повний місяць – емоційно заспокойтеся після морочливих передноворічних буднів. Займіться будинком, приготуваннями до зустрічі 2021 року. Відвідувати салон краси в Повний місяць не рекомендується, та й навряд чи вийде.

31 грудня – Зростаючий Місяць-ви повинні зустріти Новий 2021 рік у прекрасному настрої, підготуйтеся до зустрічі року Білого Металевого Бика заздалегідь. Якщо ви щось не встигли завершити в своїй зовнішності, то сходіть в салон краси. Не варто зустрічати Новий рік з відрослими нігтями і старим дизайном нігтів.

Місячний календар маікюру на  грудень 2020  подарує безліч сприятливих і нейтральних днів. Несприятливих днів не так багато, тому завжди знайдеться час, щоб витратити його на власне перетворення. З Новим 2021 роком!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *