Home / Твоя краса / Догляд за руками / Місячний календар манікюру та краси на серпень 2020 року

Місячний календар манікюру та краси на серпень 2020 року

Місячний календар – помічник не тільки в плані краси і здоров’я. Він допоможе знайти оптимальний день для вирішення важливих фінансових, особистих та інших справ, у яких допомога місячного світила не завадить. Місячний календар манікюру та краси  містить  повну інформацію про фази Місяця. Положення Місяця в знаках зодіаку, його вплив на догляд за зовнішністю і здоров’ям.

Місячний календар манікюру та краси. Про користь місячних календарів, їх рад модницям

Місячний календар манікюру та краси на серпень 2020 року

До місячних календарів, один з яких нас цікавить найбільше, а саме – манікюру, інтерес останнім часом зростає з геометричною прогресією, про що можна дізнатися з статистичних запитів провідних пошукових систем і не дарма. Адже завдяки їх радам, підказкам сприятливих днів і не тільки стрижки нігтів, але і в інших питаннях, більшість зараз отримують таким чином не тільки практичний результат, а й ще психологічний, емоційний.

Якщо звернутися до питання, хто користується “послугами” місячних календарів, то відповідь можна отримати наступну – дуже багато, серед яких можна відзначити всіх дачників (городників, садівників і квітникарів), модниць і модників, хто шукає в них підказки сприятливих днів наведення краси (стрижки волосся і нігтів, фарбування і завивки, створення манікюру і педикюру, депіляції та епіляції). А також вдаються до їх допомоги рибалки і бджолярі, хто готується до хірургічної операції, зробити великі вкладення (інвестиції), мандрівники і так далі.

Місячний календар манікюру та краси. Фази Місяця на серпень 2020

Місячний календар манікюру та краси став дуже популярний. Багато людей стежать за сприятливими днями, щоб вибирати найвдаліші. Є як звичайні сприятливі дні для справ і починань, так і сприятливі дні для стрижок, посадки рослин, любові, грошей і так далі. Тут ви можете побачити певний календар на серпень для манікюру і педикюру.

Якщо ви як раз збираєтеся зайнятися своїми нігтями самостійно або ж відвідати салон краси, де ними займеться фахівець своєї справи, то варто спочатку звіритися з місячним календарем і відповідними місячними днями. У цей час Місяць буде сприяти не тільки успішному створенню манікюру, але також здоров’ю, швидкому зростанню нігтів.

Щоб розрахувати максимально підходящі дні для манікюру, необхідно керуватися декількома параметрами положень Місяця і часу місяця. Якщо ж вам не хочеться цим займатися, то далі вашій увазі вже повністю готовий і розрахований календар для власноручної роботи з нігтями або походу в салон краси.

Несприятливим часом для будь-яких маніпуляцій з нігтями є Повний Місяць і Молодик. У серпні 2020 року Повний місяць випадає на 3 число, а Молодик – на 19-е.

Несприятливим часом для манікюру є положення Місяця, коли він знаходиться в таких знаках Зодіаку, як Близнюки і Риби.

Несприятливими днями тижня для роботи з нігтями є п’ятниця і неділя.

Тільки лише один фактор не говорить про те, сприятливим є день чи ні, за винятком Повного і Нового Місяця. Всі інші показники впливають на характеристику дня тільки в сукупності один з одним.

Останній місяць літа, завжди нестабільний і стрімкий. Місячний календар манікюру та краси  допоможе вам розібратися в круговороті місячних днів.

1-2 серпня – Зростаючий Місяць – нестабільний час перед повним Місяцем. До того ж початок місяця завжди напружений час, коли варто трохи пригальмувати і заспокоїтися.

3 серпня – Повний місяць – енергетично сильний день, коли краще відкласти важливі справи і присвятити час спілкуванню з близькими та друзями.

4-18 серпня – Спадний Місяць – вдалий час для нарощування і зістригання нігтів. Нігті, стрижені на спадаючий Місяць, ростуть повільніше.

19 серпня – Молодик – період відпочинку і спокою. Прислухайтеся до місячного календаря і присвятіть цей день домашнім справам, відклавши відвідування майстра манікюру на дні з Зростаючим Місяцем.

20-31 серпня – Зростаючий Місяць – сприятливий час для виконання будь-яких косметичних процедур.

Місячний календар манікюру та краси. Коли краще робити манікюр, в яких знаках

    – Найбільш кращі для манікюру нігтів ті дні і тимчасові відрізки, коли Місяць перебуває в знаках Лев і Стрілець. Це найкраще підходять терміни для маніпуляцій з нігтями і волоссям, причому не тільки для стрижок нігтів і волосся, але і їх фарбування, завивки, а також створення дизайну манікюру і педикюру;

     – Також добре робити манікюр і педикюр нігтів, як і займатися своєю шевелюрою – в знаках Телець, Діва і Козеріг, а крім того, що ви отримаєте гарні емоції від цих процесів, так ще і перетворитеся в кращу сторону, повністю оновитеся, відчуєте себе по новому;

Місячний календар манікюру та краси. Коли не рекомендується займатися нігтями

     – Не рекомендується займатися нігтями в ті дні, коли Місяць в контакті з такими знаками Зодіаку, як Овен і Водолій. Це невідповідні дні з тієї причини, що ви не отримаєте від процесу втручання в свою зовнішність нічого корисного, крім практичного результату;

    – Взагалі не бажано займатися своїми нігтями тоді, коли наше нічне світило проходить такі знаки, як Скорпіон, Риби і Рак. Це найменш сприятливі періоди з тієї причини, що водні знаки якими вони є, не передбачають видалення, а стрижка це і є видалення нігтів, вони в більшій мірі орієнтовані на зростання і творення, тому ніяк не підходять стрижкам, а також дизайну манікюру або педикюру нігтів.

Місячний календар манікюру та краси на серпень 2020 року по днях

1 серпня – Зростаючий Місяць, субота – початок місяця, нестабільний час, до того ж перед повним Місяцем. Виконувати дизайн нігтів можна, але робити це краще у перевіреного майстра.

2 серпня – Зростаючий Місяць, неділя – вихідний день, але сприятливий, тому встигніть відвідати салон краси перед завтрашнім повним Місяцем.

3 серпня – Повний місяць, понеділок – енергетично складний день, який до того ж випав на понеділок, початок місяця. Присвятіть цей день роботі, спілкуванню з близькими та друзями. Остерігайтеся прийняття важливих рішень, кардинальних змін у зовнішності і життя.

4 серпня – Спадний Місяць, вівторок – несприятливий день, який обіцяє в собі появу недоброзичливців і накопиченню негативної енергії. Манікюр, виконаний 4 серпня, буде виглядати недбало, нігті відшаровуватимуться.

5 серпня – Спадний Місяць, середа – Місяць у знаку Водолій і Риби. Присвятіть цей день доглядаючим процедурам, відвідуванню салону краси, зміни дизайну на нігтях.

6 серпня – Спадний Місяць, четвер – нейтральний день для відвідування майстра манікюру. Якщо у вас не виникає сумнівів з приводу вашого салону краси, то вирушайте туди за стильним літнім дизайном нігтів.

7 серпня – Спадний  Місяць, п’ятниця – сприятливий день для відвідування майстра манікюру напередодні вихідних днів. Завершіть робочий тиждень приємною процедурою манікюру і педикюру, результат якої буде радувати вас тривалий час.

8-9 серпня – Спадний Місяць, субота-неділя – Місяць у знаку Овна, спокійному і при необхідності імпульсивному знаку Зодіаку. Тому якщо у вас вже є запис до майстра манікюру, то без сумнівів вирушайте за літнім дизайном нігтів в ніжних пастельних тонах.

10 серпня – Спадний Місяць, понеділок – почніть тиждень з доглядаючих процедур, спрямованих на чудовий вигляд шкіри на руках і ногах. Особливу увагу приділіть стану нігтьових пластин. Дизайн на нігтях можна не виконувати, давши можливість нігтям відпочити від агресивного середовища гель-лаку і шелаку.

11 серпня – Спадний Місяць, вівторок – нейтральний день за місячним календарем.

12 серпня – Спадний Місяць, середа – також нейтральний день, як і більшість днів при спадному Місяці. Приділіть увагу вибору відтінків гель-лаку, використання нових технік манікюру.

13 серпня – Спадний Місяць, четвер –  місячний календар манікюру та краси  радить, що нестабільний день під знаком Близнюків.

14 серпня – Спадний Місяць, п’ятниця – сприятливий день за місячним календарем, який без сумніву потрібно витратити на себе кохану. Виділіть вечір п’ятниці на відвідування салону краси, приведіть в порядок волосся, нігті, виконайте манікюр і педикюр.

15-16 серпня – Спадний Місяць, субота-неділя – сприятливі дні все частіше випадають на вихідні дні, тому витратьте їх на власне перетворення. Велика частина літа позаду, тому вибирайте в якості основних відтінків темні тони: бордовий, індиго, чорний.

17 серпня – Спадний Місяць, понеділок – Місяць при двох вельми суперечливих знаках – Рак і Лев. Атмосфера буде нестабільною, тому краще відмовтеся від відвідування салону краси.

18 серпня – Спадний Місяць, вівторок – нестабільний день напередодні Нового місяця, тому не намагайтеся змагатися з Місяцем в красі і виконуйте стримані і спокійні нейл-арти без великої кількості стразів і гліттера.

19 серпня – Молодик, середа – складний день, який до того ж випадає на середину тижня. Вам варто пригальмувати як в фінансових, так і в особистих справах. Візьміть перепочинок в плані догляду за зовнішністю, далі буде ще безліч сприятливих днів.

20 серпня – Зростаючий Місяць, четвер – період зростаючого Місяця сприяє накопиченню і акумулюванню енергії. Це прекрасний час, щоб по максимуму приділити увагу своїй зовнішності.

21 серпня – Зростаючий Місяць, п’ятниця – найбільш сприятливий день для відвідування салону краси, які найчастіше в цей час бувають порожні. Позначається підготовка до школи, коли багато жінок приділяють велику увагу покупкам до навчального року, ніж власній красі. Встигніть зробити красивий і стильний дизайн нігтів без суєти.

22 серпня – Зростаючий Місяць, субота – нейтральний день в знаку зодіаку Терези. Прислухайтеся до свого настрою і якщо ви не бачите ніяких перешкод, то вирушайте в салон краси.

23 серпня – Зростаючий Місяць, неділя – сприятливий день, щоб спробувати на своїх нігтях перші осінні нейл-арти. Виконуйте однотонні нейл-арти в глибоких темних відтінках з глітером і сухими блискітками.

24 серпня – Зростаючий Місяць, понеділок – нейтральний місячний день в знаку Скорпіон – приділіть увагу догляду за шкірою рук перед першими осінніми днями. Купуйте зволожуючі і загоюючі креми, порадуйте ручки і ніжки скрабами та іншими косметичними процедурами.

25 серпня – Зростаючий Місяць, вівторок – нейтральний день при знаку Скорпіон і Стрілець – кращий день, щоб перепочити і присвятити час приємним косметичним процедурам.

26 серпня – Зростаючий Місяць, середа – нестабільна середина тижня і несприятливий день за місячним календарем.

27 серпня – Зростаючий Місяць, четвер – несприятливий день для відвідування салону краси. Місячний календар манікюру та краси  радить залищитись вдома і провести цей вечір у колі близьких і друзів.

28 серпня – Зростаючий Місяць, п’ятниця – сприятливий день за місячним календарем. Поспішайте відвідати майстра манікюру перед нейтральними вихідними днями. Якщо ви матуся і ваша дитина 1 вересня йде на урочистий перший дзвоник, то обов’язково встигніть виконати стильний дизайн нігтів. На шкільному дзвонику ви будете неперевершені.

29-30 серпня – Зростаючий Місяць, субота-неділя – нейтральні дні за місячним календарем, які можна використовувати як на комплексний догляд за своєю зовнішністю, так і на відпочинок перед новим трудовим тижнем.

31 серпня – Зростаючий Місяць, понеділок – несприятливий день за місячним календарем, але якщо ви не встигли виконати манікюр в попередні дні, то поспішайте відвідати майстра і виконати стильний осінній дизайн нігтів.

Місячний календар манікюру та краси  на серпень 2020 року – досить нестабільний, як втім і весь місяць. Обов’язково приділяйте увагу радам з місячного календаря і ваші дні будуть проходити спокійніше і емоційно стабільніше.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *