Home / Дозвілля / Гороскоп на серпень 2020 року для Овна, Тельця та Близнюків

Гороскоп на серпень 2020 року для Овна, Тельця та Близнюків

За гороскопом на серпень 2020 року вогненний знак Лев буде господарем становища до 22-го, він зарядить земних жителів потужною енергетикою, яку ті можуть направити на налагодження особистого життя, виховання дітей, реалізацію творчих проектів. Про детальний гороскоп на серпень 2020 року  для таких знаків зодіаку, як Овен, Телець та Близнюків дізнаємось з наступної статті.

Гороскоп на серпень 2020 року для жінок і чоловіків

Гороскоп на серпень 2020 року для Овна, Тельця та Близнюків

З 22-го числа кермо влади знаходиться в руках Діви. В цей же період Меркурій почне свій рух через знак Лева, що позначиться на міжособистісних відносинах людей, змусить їх шукати точки дотику з оточуючими більш ретельно, адаптуючись до непередбачуваних обставин.

Астрологічний прогноз на серпень 2020 року обіцяє вам море натхнення, коли Нептун виявиться в знаку Риб. Це час духовного зростання! Марс в Овні торкнеться серця людини, зробить її енергійною і бунтівною.

Планети в серпні приведуть до соціальних, економічних і політичних потрясінь на початку місяця. Зараз ви налаштовані войовничо, агресивно, із-за чого виникне низка конфліктів, сварок. Безкомпромісна позиція, незговірливість не зіграють на руку тим, хто має відношення до дипломатичних переговорів на вищому рівні, включаючи міжнародний політичний.

Ситуація стабілізується в середині місяця. Як говорить гороскоп на серпень 2020 року, зараз багато хто побачить світло в кінці тунелю, яким би темним той не був. Скористайтеся сприятливим періодом, щоб мирно врегулювати спірні моменти, впоратися з перешкодами на шляху до успіху, відновити ті контакти, які ви бездумно, діючи імпульсивно, обірвали раніше. Час підходить для встановлення нових зв’язків, в тому числі і політичних, соціальних, культурних. Доклавши мінімум зусиль, ви відкриєте перед собою горизонт можливостей розвивати співпрацю в різних напрямках.

До кінця місяця постарайтеся встигнути розширити сферу впливу, почати нові проекти, створити бізнес-план, продумавши шлях його реалізації. Зміцніть здоров’я, яке в останні дні серпня з високою ймовірністю почне вас підводити.

Гороскоп на серпень 2020 року для Овна, Тельця та Близнюків

Овен

Не час сидіти на місці. Гороскоп на серпень 2020 року  вказує на початок динамічного періоду, на який потрібно запланувати якомога більше заходів! Під впливом Марса ваша харизма стане яскравішою, помітною для оточуючих. Це добре, як для роботи, так і для справ сердечних. В особистому житті можливі несерйозні, але запаморочливі інтрижки, короткострокові романи, не виключено і відновлення старого романтичного зв’язку.

Гороскоп на серпень 2020 року  попереджає Овна про настання складного періоду, коли представники цього знака зодіаку будуть змушені розриватися між роботою і будинком. Розставити пріоритети не так просто, як здається, але опускати руки і піддаватися зневірі не можна.

Кінець літа, згідно з астрологічним прогнозом на серпень 2020 року відбудеться в клопотах, які пов’язані з проблемами в житті близьких. Щоб мінімізувати негативний вплив стресу, частіше вибирайтеся на свіже повітря, здійснюйте піші прогулянки поруч з водоймами.

Початок місяця – динамічний період, час великих змін. Зараз потрібно поставити крапку в старих безперспективних проектах, скинути тягар зобов’язань, що тиснуть на плечі, знайти альтернативні варіанти вирішення спірних моментів, що не дають вам спокою. Гороскоп на серпень 2020 року  Овна радить проявити стриманість.

Контролюйте вируючі всередині емоції, щоб уникнути конфліктів з родичами і друзями. В середині місяця ви відчуєте впевненість в собі, скористаєтеся шансом продемонструвати оточуючим кращі свої ділові якості, таланти. В кінці серпня рушайте у відпустку. Якщо з роботи не відпускають, продовжуйте працювати, але постарайтеся в колективі поводитися коректно, не лізти на рожен. Відмовтеся від старих планів, побудуйте нові з урахуванням актуальних пріоритетів.

Любовний гороскоп

У справах сердечних настає період затишшя. Гармонійним часом потрібно скористатися для зближення з партнером, для налагодження контакту з родичами, турботи про дітей.

Гороскоп на серпень 2020 року  Овна вказує на те, що вам доведеться часто відвідувати святкові заходи, на яких ви будете бажаним гостем. Постарайтеся зробити на оточуючих хороше враження, для цього змініть імідж, почавши з одягу і зачіски.

Не обійдеться без побутових клопотів. Не виключено, що вони торкнуться будівництва або ремонту. Ці турботи стануть головним каменем спотикання в спілкуванні з половинкою. Підтримуйте нейтралітет, що зберегти в родині мир. Не поспішайте з приводу і без нього бурчати і висловлювати партнеру своє невдоволення. Іноді краще промовчати, але зробити все по-своєму.

Одиноким Овнам доведеться зустрітися з цікавою особистістю, з якою вони почнуть вибудовувати відносини. Цей роман виявиться запаморочливим, захоплюючим, але, поринаючи в пристрасті з головою, ви можете обпектися. У спілкуванні з коханою будьте делікатними і м’якими, намагайтеся згладжувати гострі кути.

Гороскоп роботи, фінансів

За гороскопом на серпень 2020 року на робочому місці всі справи будуть вирішуватися швидко, але не завжди вам на руку. Овни переповнені життєвими силами і оптимізмом, але іноді цього буде недостатньо для мінімізації помилок. Ризикуйте, але в міру. Відмовтеся від прийняття необдуманих рішень, попередньо зважуйте всі за і проти. Конфліктів уникне тільки той, хто буде в спілкуванні з оточуючими демонструвати м’якість, гнучкість, здатність шукати компроміси. Незалежно від того, з ким ви маєте справу, будьте справжнім дипломатом, зберігайте спокійний.

Тоді непорозумінь не буде ні в спілкуванні з товаришами по службі, ні в спілкуванні з начальником. Непоступлива позиція Овнів їх погубить. Маленькі сварки можуть перерости у великі скандали. Всі проблеми почнуть наростати подібно сніжному кому, в певний момент, коли ви вирішите піти на мирову, до цього перестане прагнути опонент.

Фінансова база буде страждати через непередбачені витрати. Гроші підуть на членів сім’ї. Переконайтеся, що є заощадження на чорний день. Відмовтеся від кредитів, не беріть в борг у друзів. Розраховуйте тільки на регулярні надходження. Велика сума, можливо, прийде до вас у кінці місяця.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на серпень Овну обіцяє енергетичний підйом. Життєві сили залишається лише розумно витрачати. Не потрібно стрибати вище голови. Вчасно зупиняйтеся, щоб перевести дух, відпочити. Розслаблятися бажано на природі.

Знайдіть час для корекції раціону харчування, відмовившись від алкоголю і шкідливої їжі. Ця рекомендація особливо актуальна для жінок, які хочуть привести себе в порядок і оздоровитися.

Косметологічні серйозні процедури на серпень не плануйте. В середині місяця будьте максимально обережні, щоб уникнути серйозних травм. Залишайтеся пильними на дорозі, не сідайте за кермо в нетверезому стані.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 3, 13, 21, 26

Несприятливі дні у Овна: 5, 15, 23

Телець

Гороскоп на серпень 2020 року  Тельцю передбачає настання спокійного місяця. Нарешті у вас з’явиться можливість проаналізувати минуле, озирнувшись назад, ідентифікувати свої слабкі сторони, зміцнити їх.

Енергетичний потенціал, згідно з астрологічним прогнозом на серпень 2020 року, виявиться низьким. Відновити його реально тільки за рахунок підвищення якості сну, повноцінного відпочинку. Не намагайтеся вирішити всі проблеми одним махом, усувайте їх надходження. Уникайте дальніх поїздок. На дорозі зараз небезпечно.

Початок серпня краще присвятити родині, побутовим клопотам, серед яких і будівельні роботи, облаштування дачі. При цьому не забувайте про робочі справи. Слідкуйте за здоров’ям. Все частіше ви будете відчувати дискомфорт, який завадить вам рухатися вперед в звичному темпі.

Ситуація зміниться на краще в середині місяця, коли ви проявите себе в улюбленій справі, продемонструєте свої таланти, займіться активно громадською роботою. Діючи впевнено, ви швидко досягнете успіху на діловому і творчому терені.

Тельці підкорять оточуючих своєю харизмою, що подарує їм шанс частіше ходити на побачення, купатися в увазі представників протилежної статі.

Постарайтеся не бути егоїстом. Вашої енергії і оптимізму вистачить і на близьких, які потребують підтримки.

Любовний гороскоп

Гороскоп на серпень 2020 року  Тельцю рекомендує більше часу проводити в компанії сім’ї, друзів. Часті зустрічі з ними принесуть вам позитивні емоції та враження. Вирушайте з сім’єю або старими товаришами у відпустку, відпочиньте разом біля моря. На щастя, це зараз ви можете собі дозволити.

Немає можливості піти на час з роботи? Після роботи поспішайте до партнера, дітям, допомагайте чим зможете, займіться побутовими клопотами, постарайтеся зробити будинок затишним і комфортним.

Якщо ви довгий час конфліктували з членами сім’ї, зараз можна скористатися періодом затишшя. Спокійно погляньте на ситуацію, подумайте, як ви можете вирішити спірні питання, знайти компроміс, що задовольняє всіх. Покваптеся налагодити зв’язок з близькими, адже вже з середини вересня того шансу у вас не буде.

Хочете переїхати в далекі краї? Зосередьтеся на господарських завданнях. Це вам буде поки вдаватися легко.

Вільні жінки на роботі завантажені занадто не будуть. У них нарешті з’явиться час на флірт, романтичні вечері, знайомство з цікавими особистостями, серед яких знайдеться і той, хто відчуває по відношенню до вас серйозні почуття.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020 року  обіцяє успіх тим активним представникам цього знаку зодіаку, які, виявляючи самоконтроль, спробують, не поспішаючи, вирішити старі проблеми. Зараз ви будете бачити ситуацію, що склалася і всі її підводні камені чітко, але найскладніше попереду.

Нервувати багато доведеться через перевірки інстанцій, непорозуміння в спілкуванні з колегами, партнерами з інших міст і країн, юридичних негараздів. Не рубайте з плеча, спробуйте побачити корінь проблеми. Всі труднощі усунути швидко не вийде, але більшу частину спірних питань ви врегулюєте. Користуйтеся тими можливостями, які вам дарує серпень, з приходом осені таких подарунків стане значно менше.

Багато сил і часу піде на справи, що пов’язані з угодами по нерухомості, включаючи зарубіжну. Розібратися з ними вийде тільки за умови вашої готовності часто їздити у відрядження.

Гороскоп на серпень 2020 року  не передбачає у Тельця серйозних грошових труднощів. В цьому плані настає нейтральний період. Великі збитки не загрожують, як і збільшення доходу. Щоб не залишитися біля розбитого корита, витрачайте гроші розумно, почніть економити, покличте до цього членів сім’ї.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на серпень Тельцю не радить без потреби витрачати сили, розпорошуватися. Економте енергію, інакше в невідповідний момент ви зіткнетеся з її гострим дефіцитом.

Кінець місяця підходить для косметичних процедур. Виберіть процедури, які усувають недосконалості фігури, дозволяють розслабитися. До таких відносять ароматерапію, масаж, обгортання, відвідування сауни. Займіться спортом або хоча б частіше гуляйте на свіжому повітрі.

Ризик отримати травму зараз дуже високий, тому обережність у всьому не завадить. Особливо пильними потрібно залишатися за кермом, в далеких поїздках, в роботі з побутовими приладами.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 6, 15, 24, 29

Несприятливі дні у Тельця: 8, 17, 22

Близнюки

Гороскоп на серпень вказує на необхідність віддати більше сил і часу грандіозним проектам і відносинам з оточуючими. Доведеться відмовитися від старих звичок, підлаштуватися під нові обставини і знайти альтернативні шляхи самовираження.

Потік грошей не зіткнеться з енергетичними перешкодами. Це гарна новина для тих, кому життєво важливо зміцнити фінансову базу. Скористайтеся моментом і зважтеся на інвестиції в перспективні проекти. Ці вкладення принесуть добрі плоди, динаміка розвитку справи порадує вас.

Гороскоп на серпень 2020 року передбачає у Близнюків старт динамічного періоду, коли ви будете зайняті безліччю справ. Енергії вистачить на реалізацію найграндіозніших планів.

Насиченим стане початок місяця. Єдина проблема зараз – брак часу. 24 годин в добі недостатньо для того, щоб присвятити себе всім цікавим проектам. Астрологічний прогноз на серпень 2020 року вказує на те, що в результаті Близнюкам доведеться зробити складний вибір. Не намагайтеся всидіти на двох стільцях одночасно, інакше впадете.

Середина місяця змусить вас багато подорожувати. Постійні роз’їзди позначаться на вашому житті. Зміни прийдуть, як позитивні, так і негативні. Ситуація стане стабільною ближче до завершального тижня серпня. У цей момент краще зосередитися на розвитку своєї справи, партнерських відносинах, освіті.

Готуйтеся перемикатися з цих клопотів на турботи домашні, пов’язані з інтересами родичів, побутом. Ці справи будуть віднімати у вас багато часу і сил, але натомість принесуть багато позитивних емоцій. Гороскоп на серпень 2020 року  Близнюкам пророкує, що робота над поліпшенням комфорту і затишку житла, буде продуктивною, зміцните сімейні узи.

Гороскоп роботи, грошей

Гороскоп на серпень 2020 року  Близнюкам не рекомендує відмовлятися від колективної праці. На роботі пощастить тільки тим, хто готовий плідно співпрацювати з партнерами, колегами. Налагодити ділові контакти спочатку буде складно, але все зміниться на краще в середині місяця, коли ви відчуєте віддачу від соратників.

Старі проблеми, пов’язані зі спірними фінансовими питаннями, нарешті можна вирішити, забувши про них назавжди. Це гарна новина для тих, хто через ці труднощі часто конфліктував з друзями, членами сім’ї, колегами або вищим керівництвом. Не розраховуйте тільки на свої сили, в окремих випадках звертайтеся до посередників, які допоможуть вам і вашому опоненту знайти всіх спільний компроміс. Ловіть ті шанси, які дарує вам кінець літо, осінь буде в цьому плані не настільки щедра.

Уважно перевіряйте всі документи, кожен пункт договорів. Не підписуйте контракти, поки не переконаєтеся в тому, що ви вивчили їх уздовж і поперек. Неуважність і легковажна поведінка разом з лінню погублять вас. За помилки доведеться дорого платити.

Гороскоп на серпень 2020 року  Близнюкам обіцяє матеріальну стабільність. Незважаючи на всі негаразди на професійній ниві, гроші будуть надходити до вас регулярно. Графа витрат при цьому збільшиться, але це не буде відчутно.

Любовний гороскоп

Справи сердечні будуть викликати змішані емоції. Гряде період змін. Всі вони будуть продиктовані в рівній мірі позицією закоханих з окремих питань і зовнішніми факторами впливу. Довго перебуваєте в шлюбі, який не робить вас щасливим? Ви знайдете в собі сили поставити крапку у стосунках. Якщо романтичний зв’язок вам дорогий, готуйтеся проявити ініціативу, здивувати половинку, зробивши щось, що принесе обом нові враження, зробить знову особисте життя захоплюючим.

Не виключено, що мова в цьому місяці зайде про переїзд на нове місце, облаштуванню житла, яким ви недавно обзавелися. Не звалюйте на себе відповідальність за ці клопоти, розділяйте їх з рідними, у яких достатньо коштів і енергії для того, щоб допомогти вам впоратися з усіма труднощами. Спільна праця – ключ до поліпшення міжособистісних відносин. Сімейні узи зміцняться і у тих, хто зважиться на відпустку, подорож з близькими.

Постарайтеся згладити гострі кути, закопати сокиру війни. Незабаром сприятливий для цього період закінчиться, іншого зручного шансу примиритися з партнером або родичем доведеться чекати довго. Комунікаційні проблеми вирішать швидко ті, хто в спілкуванні намагається бути м’яким і делікатним.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на серпень не передбачає у Близнюків проблем з енергетичним потенціалом. Сил вистачить на реалізацію всього запланованого, головне не перестаратися, знаходити час для релаксації.

Відмовтеся від авантюр в будь-якому їх вигляді. Не вплутуйтесь в ситуації, в яких ви можете постраждати фізично. Обмежте себе в алкоголі, не вживайте його в компанії малознайомих людей.

Саме час пройти ретельне медичне обстеження, зайнятися профілактикою загострення хронічного захворювання, зміцненням захисних сил організму.

Бережіть органи зору. Менше сидіть перед телевізором і комп’ютером, використовуйте краплі, що знижують напругу, регулярно виконуйте гімнастичні вправи для очей.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 9, 18, 22, 26

Несприятливі дні у Близнюка: 7, 16, 24


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *