Home / Дозвілля / Місячний календар манікюру на червень 2020 року

Місячний календар манікюру на червень 2020 року

Місячний календар манікюру на червень 2020  містить інформацію про фази Місяця. Положення нічного світила в знаках зодіаку і їх вплив на побудову фінансових, особистих планів. А також на зовнішність і здоров’я жінок.

Місячний календар манікюру на червень 2020

Місячний календар манікюру на червень 2020 року

 

Вважається, що жінки більш схильні до впливу Місяця і особливо гостро сприймають зміну фаз Місяця. Астрологи рекомендують прислухатися до порад місячного календаря манікюру при виборі оптимального дня для походу до салону краси.

Сприятливі дні для проведення манікюру на червень 2020 року за місячним календарем із зазначенням кращих місячних днів стрижки нігтів, догляду за шкірою рук і ніг і педикюру.

При визначенні характеристики дня звертайте увагу на положення Місяця в знаку Зодіаку, воно має відношення до сприятливості проведення процедур на шкірі.

Місячний календар манікюру на червень 2020 року з зазначенням сприятливих днів місяця.

Найсприятливішими датами в цьому місяці для манікюру будуть: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21 до 10:45, 22, 24, 25, 26, 27.

Дати місяця, які підходять для манікюру, але з подвійним впливом Місяця в знаку Зодіаку: 1, 2, 3, 4 до 20:20 19, 27 з 23:20.

Решту днів місяця несприятливі, але це не означає, що не можна експериментувати над чимось іншим.

При розгляді календаря манікюру на червень 2020 року зверніть увагу на знаходження Місяця в знаку Зодіаку.

Фази Місяця в червні 2020: коли краще робити манікюр

Фази Місяця в червні 2020 розподілилися наступним чином:

1-4 червня – Зростаюча Місяць – прекрасна пора для здійснення давно задуманих планів.

5 червня – Повний місяць – в цей день не рекомендується відвідувати майстра манікюру, працювати з гострими інструментами, виконувати новий для себе дизайн.

6-20 червня – Спадний місяць – нейтральний період, який, на щастя, займає більшу частину місяця. На спадний Місяць рекомендується проводити складні маніпуляції з нігтями: нарощувати, кардинально змінювати довжину і форму.

21 червня – Молодик – до того ж це день сонцестояння. Саме з 21 червня день поступово стає коротшим, а ніч довшою.

22-30 червня – Зростаючий Місяць – сприятливий період для будь-яких експериментів зі своєю зовнішністю.

Місячний календар манікюру на червень 2020 року по дням

Пропонуємо детальний календар манікюру на червень 2020 року, який допоможе вам визначитися з найбільш вдалим періодом для зміни зовнішності: виконання манікюру, фарбування і підстригання волосся та інших косметичних процедур.

1 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, обрізка нігтів поліпшить стан здоров’я. Також відновиться робота залоз внутрішньої секреції, і швидше піде обмін речовин в шкірі. Ви можете зняти запалення в лімфовузлах і поліпшити зростання волосся на голові.

Відрядження і поїздки складуться вдало. Приймайте швидкі рішення в нескладних справах, можливий прорив в в роботі і поліпшення матеріального становища в майбутньому від вдало завершених завдань сьогодні.

схід ↑ 15:48:23 візит ↓ 3:35:45. 11-й місячний день. Йде по сузір’ю Терезів. Коли Місяць знаходиться в Терезах, рекомендується відкласти всі операції з манікюру.

2 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, він принесе підйом в настрої і поліпшить працездатність. Вплив Місяця принесе з собою збільшення потенції у чоловіків і репродуктивної функції органів розмноження у жінок.

Підвищена працездатність створить підвищену ділову активність, це призведе до поліпшення фінансового становища. Складний в емоційному плані і несподіваними поворотами в події. Існує ймовірність знакової зустрічі, знайомтеся, спілкуйтеся з цікавими людьми.

  ↑ 17:17:18 ↓ 3:49:04. 12 вівторок. ♎ Терези ➔ ♏ Скорпіон з 19:09. Місяць, що проходить через знак Скорпіона, створює не вдалий період для стрижки та фарбування нігтів. Не застосовуйте нічого нового для себе, користуйтеся тільки перевіреними засобами, від яких не буде алергічних реакцій.

3 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, у вас підвищиться загальна привабливість. Покращення можуть прийти в особисте життя, ви швидше знайдете взаєморозуміння зі своїм партнером. Не треба створювати і уникати спірних ситуацій, намагайтеся домовитися. Планування сьогодні цілком доречно. Не давайте в борг гроші. Прекрасно підійде в реалізації планів, пов’язаних з подорожами.

↑ 18:48:58 ↓ 4:05:04. Знаходиться в знаку Скорпіона

4 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який приносить самі з собою поліпшення у хворих на астму. Зрізання нігтів здатне допомогти в лікуванні зубів при наявності запальних процесів в порожнині рота. У людей, які страждають на радикуліт, покращиться загальний стан. Вдало підуть починання, пов’язані зі спортивними заходами і культурно-масовою роботою.

↑ 20:20:31 ↓ 4:23:07. 14 четвер. ♏ Скорпіон ➔ ♐ Стрілець з 20:20. При знаходженні Місяця в сузір’ї Стрільця настає хороший час для манікюру. Врослі нігті можна видалити, також зріжте мозолі і натоптиші, але обов’язково розпарте шкіру гарячими компресами або ванною. Якщо у вас крихкі нігті, або вони відрізняються тонкою і ламкою структурою, то корисно буде зробити теплі ванночки для рук на основі рослинної олії з декількома краплями йоду.

5 червня. Манікюр обмежте фарбуванням, підстригання нігтів принесе з собою невдачі в діловій активності. Напруженість настане в особистих відносинах, і погіршення стосунків у сім’ї, через нервову збудливість. Не займайтеся серйозними фінансовими справами, постарайтеся більше уваги приділити власному особистому життю.

↑ 21:48:56 ↓ 04.46.42.15 п’ятниця. З 23:17:52 фаза повного місяця! Початок третьої чверті. Проходить по знаку Зодіка Стрільця.

6 червня. Проводьте без обрізки, вона здатна спровокувати конфлікт в родині або створити грунт для зради з боку партнера, важче буде знаходити взаєморозуміння. Забарвлення не дасть позитивного ефекту, швидко втратить гарний вигляд. Необхідно сьогодні боротися з неуважністю, важко піддаються контролю погані звички і пристрасті. Приймайте подарунки і робіть покупки.

↑ 23:07:18 ↓ 5:17:50. 16 субота. ♐ Стрілець ➔ ♑ Козеріг з 22:47. Проходження Місяцем знак Козерога створює сприятливу обстановку для відновлення. Ваші нігті вийдуть красивими, можна наростити нігті і розфарбувати їх по-новому.

Місячний календар манікюру на червень 2020  року радить, що шкіру рук необхідно привести в порядок ваннами і процедурами, відлущувальними стару шкіру. Підживити шкіру і нігті кремами і масками. Якщо нігті ламкі або помітно стало їх зтоншання, проведіть зміцнюючі ванни. Добре вийде педикюр.

7 червня. Проводьте без обрізки, вона здатна сьогодні спровокувати великий конфлікт в родині або створити грунт для зради з боку вашого партнера, важче буде знаходити взаєморозуміння в обговоренні спірних питань. Фарбування  нігтів не дасть ніякого позитивного ефекту, швидко втратить гарний вигляд. Необхідно сьогодні боротися з неуважністю, важко піддаються контролю погані звички і пристрасті. Приймайте подарунки і робіть покупки.

  ↑ – – ↓ 6:01:34. 16 Неділя. ♑ Рухається у Козерозі

8 червня. Обійдіться без обрізки, інакше спричинить зниження імунітету. Можливо, спровокує запалення в сечостатевій системі. Є ймовірність виникнення нервового перезбудження, що веде до зриву. Фарбування нігтів не матиме ніякого впливу. Сьогодні можливо, відбудеться збільшення емоційного навантаження, здолає неуважність, але можуть закластися відмінні перспективи на майбутнє.

↑ 00:12:56 ↓ 6:58:47. 17 понеділок. ♑ Знаходиться в Козерозі

9 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який призводить до поліпшення стану здоров’я, покращиться склад крові і діяльність серцево-судинної системи від підрізування або вирівнювання нігтів. Ви можете багато чого встигнути, місячний вплив наділяє підвищеною працездатністю.

↑ 00:59:13 ↓ 8:07:04. 18 вівторок.Козеріг ♑ ➔ ♒ Водолій з 3:57. Місяць в сузір’ї Водолія створює сприятливі умови манікюрним операціями. Чудовий період, коли обрізання і фарбування не нададуть сюрпризів в майбутньому через  поганий впливу. Якщо є запалення і тріщини на ногах, то лікувальні процедури принесуть користь. Уникайте будь-якого хірургічного впливу на гомілки і щиколотки. Операції на венах ніг протипоказані.

10 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який створює передумови успіху в кар’єрі, можливо, що вас помітять. У веденні справ, пов’язаних з продажами, можуть виникнути ускладнення через переоцінку своїх можливостей. У творчих натур прилив фантазії і натхнення, намагайтеся не їздити. Саме час зустрітися зі старими друзями.

↑ 1:32:32 ↓ 9:22:23. 19 середа . Розташоване у Водолії

11 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, підвищується імунітет і поліпшується стан здоров’я. Поліпшується стан нервової системи. Особливо благотворно впливає на захворювання органів дихання, настане полегшення. У страждаючих захворюваннями бронхів і легенів, астматикам принесе полегшення в самопочутті. Більше часу приділіть своїм зовнішнім виглядом або створення нового іміджу.

↑ 1:56:54 ↓ 10:38:46. 20 четвер. ♒ Водолій ➔ ♓ Риби з 12:35. Місяць у знаку Риб створює чутливість для шкіри стоп. Але це цілком прекрасний період для всіх манікюрних операцій на руках. Ви можете експериментувати і створювати нове для себе. Все задумане вдасться на славу. Заборонено проводити масаж стоп і будь-який вплив на шкіру стоп. У педикюрі уникайте нового, злегка підфарбуйте і все.

12 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, якщо поєднаєте з підрізуванням або підрівнюванням нігтів, то покращиться стан і міцність зубів. Знизиться ймовірність виникнення інфекційних захворювань, благотворний вплив на імунну систему. Присвятіть час домашнім заготівлям, роботі по дому і вирішенню старих проблем, сьогодні багато можна виправити.

↑ 2:14:20 ↓ 11:53:09. 21 п’ятниця. Знаходиться в сузір’ї Риб

13 червня. Обрізка нігтів сприяє ускладненню в особистих відносинах. Особисті відносини не на висоті, тому не варто проводити обрізання, якщо намічена важлива зустріч, фарбування зробіть не  яскравим. Депресивний по своїй характеристиці несприятливий день, коли можуть нагнаті проблеми йдуть з далекого минулого.

↑ 2:28:54 ↓ 13:06:30. 22 субота. З 9:27:55 третя чверть! Знаходиться в сузір’ї Риб

14 червня. Обрізка створить ймовірність втрат, зайвих витрат, погіршення в особистих відносинах. Виникнуть труднощі у взаєморозумінні, виросте ймовірність зради. Фарбування нігтів не створить позитивного впливу. Емоційний фон підвищений, тому намагайтеся не піддаватися емоціям, які не вникають в чужі проблеми, не давайте нікому ніяких порад, вони пройдуть повз вуха і ви можете самі опинитися винні в розумінні цієї людини.

↑ 2:40:36 ↓ 14:17:41. 23 неділя. ♓ Риби ➔ ♈ Овен з 00:06. Проходження Місяцем знаку Овна створює сприятливий період для видалення врослих нігтів, якщо ця процедура не суперечить місячним дням і в ньому не має заборон на стрижку нігтів. Місячний календар манікюру на червень 2020   року свідчить, що прекрасний час для компресів, що розгладжують шкіру рук. Можна зайнятися очисними процедурами, видаленням папілом і бородавок.

15 червня. Поганий вплив від манікюру. Обрізка призведе до невдач і ускладнень в справах. Створить передумови до набору зайвої ваги і підвищений ризик відкладення солей в суглобах. Бажано усамітнитися і провести більше часу на самоті, якщо тиждень видався нервовим, ви розвантажите нервову систему. Слушна нагода при планованому відпочинку.

↑ 2:51:34 ↓ 15:28:41. 24 понеділок. Рухається по сузір’ю Овна

16 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем принесе з собою поліпшення в здоров’ї. Проведіть обрізку нігтів з  фарбуванням, і вам легше вдасться позбавитися від зайвої ваги. Покращиться робота залоз внутрішньої секреції і посилиться ріст волосся. Можливий вихід шлаків з організму і каменів з внутрішніх органів. Обережність при роботі зі знаряддями праці не завадить, остерігайтеся травм.

↑ 3:02:44 ↓ 16:40:39. 25 вівторок. ♈ Овен ➔ Телець ♉ з 12:39. При проходженні Місяцем знаку Зодіаку Телець надається прекрасна можливість для глибокого впливу на шкіру рук. Масаж, добре позначиться на м’якості шкірного покриву і еластичності. Фарбування нігтів сприяє їх зміцненню. Можна зробити гарячі компреси, на натертості і видалити мозолясті утворення  на ногах і руках.

17 червня. Сприятливий день для манікюру зі стрижкою нігтів, підвищить працездатність. Стрижка допоможе трохи поліпшити фінансове становище в майбутньому. Викличе поліпшення в роботі репродуктивних органів і підвищення потенції у чоловіків. Задирки на нігтях необхідно ретельно обробити. Не починайте нічого нового і не плануйте важливого, присвятіть час розвагам і відпочинку.

↑ 3:14:31 ↓ 17:53:23. 26 Середа. Проходить по знаку Зодіаку Тельця

18 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем з укорочуванням нігтів. Для людей, які страждають захворюваннями опорно-рухової системи ймовірність поліпшення стану. Принесе полегшення хворим остеохондрозом, радикулітом. Не прагніть сьогодні виділитися, не хваліться, ведіть себе непомітно, не привертаючи зайвої уваги. Добре займатися самоосвітою.

↑ 3:29:26 ↓ 19:08:02. 27 четвер. Проходить по знаку Зодіаку Тельця

19 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, стрижка нігтів принесе з собою поліпшення в стані зубів, зміцнить їх. Виросте швидкість загоєння ран. Зміцниться кісткова система. Реалізуєте давно задумане, втілюйте старі задуми в життя, багато чого буде вдаватися легко і невимушено.

↑ 3:47:49 ↓ 20:23:38. 28 п’ятниця. ♉ Телець ➔ Близнюки ♊ ♊ з 00:03. Місяць у знаку Близнюків створює несприятливий вплив від процедур пов’язаних з манікюром. Не варто робити підрізування нігтів без гострої необхідності. Зараз допустимі тільки масаж шкіри рук і теплі ванни. Не робіть педикюр і не нарощуйте нігті.

20 червня. Поганий період для фарбування нігтів з підрізуванням сприяє невдачам при укладанні контактів. У сім’ї можливі ускладнення, якщо питання торкнуться грошей. У творчих натур підйом, що веде до заняття вершин у майстерності, не творчим людям підійде відвідування мистецьких заходів, концертів, виставок, кіно, музеїв. Ви відпочинете і наберетеся позитивними емоціями.

  ↑ 04.12.45 ↓ 21:36:51. 29 субота. Рухається в Близнюках

21 червня. Обрізання нігтів спровокує проблеми в сім’ї і погіршення партнерських відносин через труднощі знаходити компроміси в спірних питаннях. Від фарбування теж відмовтеся. Підвищена конфліктність є, але це не повинно перешкодити вам, домогтися успіху в спільній роботі над спільною справою, вельми вдалий час в проведенні різних колективних заходів.

↑ 4:35:28 ↓ 22:41:12. 30 і 1-й місячний день з 10:45:37 неділя. Несприятливий день для манікюру з 10:45. Не можна зістригати нігті. Можливі наступні невдачі в справах, особливо пов’язаних з фінансами. Ймовірно, виникне напруженість в сімейних відносинах. Постарайтеся менше спілкуватися з людьми, присвятіть час собі і будуйте плани на майбутнє. Проявіть обережність в розмові і уникайте незручних тем, можливий конфлікт.

З 10:44:14 момент Молодика! Початок першої чверті. ♊ Близнюки ➔ Рак ♋ з 9:05. Проходження Місяцем Рака створює сприятливий фон від манікюрних операцій. Прекрасний період, який відмінно підійде для контрастної зміни кольору забарвлення нігтів, спробуйте новий колір нігтів в ці дні, особливо якщо ви запланували і змінити колір волосся! Спробуйте створити манікюр в тон забарвлення вашого волосся, «американський» манікюр може сподобатися вам чи вашіому прихильнику.

22 червня. Місячний календар манікюру на червень 2020  року радить, що несприятливий день для манікюру. Не будете стригти волосся і не наводьте помітність в фарбуванні нігтів. Висока ймовірність обману, що доходить до зради з боку друзів і партнерів. Вас може відвідати смуток і туга, ви можете відчути емоційну спустошеність, відкладіть всі справи, де потрібно проявити спритність і точність.

↑ 5:32:43 ↓ 23:36:20. 2 понеділок. Знаходиться в Раку

23 червня. Несприятливий день для манікюру, відмовтеся від манікюру, інакше невдачі супроводжуватимуть у багатьох починаннях, в сферах життя пов’язаних з роботою чи навчанням. Ви можете допустити помилку, але ця доба добре підходить творчим людям, їх відвідають нові ідеї та плани, ви можете вирішити старі проблеми. Слушна нагода в пошуку спонсорів, тим більше що вони сьогодні будуть налаштовані доброзичливо.

↑ 6:35:57 ↓ – -. 3 вівторок. ♋ Рак ➔ Лев ♌ з 15:36. Коли Місяць проходить знак Лева він не створює позитивного фону, дія нейтральна і що робити, вирішувати вам. У цей період хорошу користь принесе вплив пари, він допоможе оновитися вашій шкірі швидше і увібрати корисні речовини з кремів і мазей. Парові ванночки для рук або з мінералами принесуть користь вашим нігтям. Але ось чіпати загрубілості на  шкірі не рекомендується, не зрізайте їх.

24 червня. Сприятливий день манікюру за місячним календарем, допоможе трохи поліпшити стан здоров’я. При наявності проблем з органами дихання, допоможе швидше вилікувати їх. Також швидше пройдуть простудні захворювання. У хворих на бронхіальну астму поліпшення в самопочутті. Добре піде робота або якась справа, можливий приплив сил, що допомагає подолати багато, але проявіть пильність, вірогідні травми через надлишок сил і енергії.

↑ 7:50:09 ↓ 00:17:08. 4 середа. Проходить по сузір’ю Лева

25 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, його проведення допоможе в кар’єрному зростанні, підвищить вашу працездатність. Деяке зростання ділових якостей допоможе в укладенні вигідних угод. Дасть збільшення працездатності. Але можливо, що підстригання нігтів викличе появу задирок, тому необхідно ретельно зачищати місця зрізання. Яскравий колір допоможе виділитися з оточення.

↑ 9:13:19 ↓ 00:47:31. 5 четвер. ♌ Лев ➔ ♍ Діва з 20:08. Знаходження Місяця в знаку Діви надає відмінну можливість проводити масу манікюрних і педикюрних операцій. Відмінний період за місячним календарем для створення нового виду нігтів і нарощування. Вдалим буде педикюр, ви отримаєте довготривалий ефект. У ці дні потрібно дати хороше навантаження на м’язи ніг, корисним стане масаж стоп, він створить приплив крові. Навантаження на ноги додасть вашим ногам більше стрункості.

26 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, призведе до поліпшення самопочуття і стану здоров’я. Виросте імунітет. Відновлення нервової системи прискориться. Підходить для простого спілкування і невимушених бесід. Але не можна допускати сварок, заводити нових друзів і знайомих, намагайтеся, щоб було спокійно на душі, не допускайте емоційного сплеску.

  ↑ 10:39:25 ↓ 1:10:57. 6 п’ятниця. Проходить Діву

27 червня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем. Вплине в кращу сторону на стан зубів і порожнини рота. Знизиться ризик виникнення інфекційних захворювань. Але не виключена й поява тріщин на нігтях і на шкірі біля нігтів.

Фарбування  створить міцність і додасть міцності. Прекрасно підійде творчим людям у створенні чогось нового, але в безпосередньому спілкуванні можливе виникнення нерозуміння з боку співрозмовника. Навчіться правильно вибудовувати аргументи, щоб донести ідею і реалізувати згодом.

↑ 12:05:24 ↓ 1:28:29. 7 субота. ♍ Діва ➔ ♎ Терези з 23:20. Коли Місяць знаходиться в Терезах, рекомендується відкласти операції з манікюру. Це поганий період для фарбування і підрізування нігтів. Хоча особливих протипоказань немає, просто не експериментуйте. Шкіра рук недостатньо сприйнятлива до живильних кремів і мазей.

28 червня. Манікюр не проводьте зі зрізанням нігтів, він може спричинити за собою погіршення в особистому житті. Можливо, спровокує втрати або крадіжки вашого майна. Взагалі в цей день не варто привертати до себе зайвої уваги.

Манікюр обмежте спокійними тонами в забарвленні. Уникайте сварок з приводу, довіряйте власній інтуїції, підйом випробують творчі особистості. Розмови зазвичай насичені порожнечею і порожніми обіцянками. Не складай контрактів і важливих угод.

↑ 13:32:16 ↓ 1:43:11. 8 неділя. З 11:19:45 друга чверть! Йде по сузір’ю Терезів

29 червня. Манікюр з підрізуванням спровокує втрату особистого майна, несприятливий день. Створить можливість зміни ставлення до вас з боку оточуючих людей.

Викличе ускладнення в особистих відносинах. Необхідно утримуватися від прийняття важливих рішень, не проявляти емоційності, навіть, якщо вам говорять гидоту. Будь-яке незначне питання здатне вилитися в конфлікт і він, в свою чергу може розростися до немислимих масштабів. Вирішуйте найпростіші запитання.

↑ 14:51:58 ↓ 01:55:58. 9 понеділок. Йде по сузір’ю Терезів

30 червня. Манікюр з обрізанням нігтів зможе спровокувати невдачі в угодах. Він здатний викликати порушення внутрішнього балансу в обміні речовин, що призводить до утворення каменів у жовчному міхурі і в нирках.

Сприятливий в спільній роботі в колективі, але не потрібно займатися справами, які вимагають ретельного обмірковування. Можливо, не зможете сконцентруватися на важливому, постійно будете прагнути зайнятися чимось іншим, не потрібним в даний момент.

схід ↑ 16:27:34 візит ↓ 2:12:55. 10 вівторок. ♎ Терези ➔ ♏ Скорпіон з 1:51:23. Місяць, що проходить через знак Скорпіона, створює не вдалий період для стрижки та фарбування ваших і чужих нігтів. Не застосовуйте нічого нового для себе, користуйтеся тільки перевіреними засобами, від яких не буде алергічних реакцій.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *