Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на квітень 2020 року по дням

Місячний календар манікюру на квітень 2020 року по дням

Місячний календар манікюру на квітень 2020  є найдавнішим і достовірним з усіх існуючих. Сонячний календар з’явився набагато пізніше місячного.

Місячний календар манікюру на квітень 2020

Місячний календар манікюру на квітень 2020 року по дням

Перший місячний календар був створений в Стародавньому Єгипті і використовувався тільки наближеними до фараона людьми. Тільки вони знали про такі явища як затемнення, вплив Місяця на емоційний стан людей і могли використовувати ці знання для власних потреб.

Сучасний місячний календар доступний кожному. За допомогою нього можна побудувати свої плани, вибрати найбільш сприятливі дні для вирішення фінансових проблем, уникнути неприємностей під час вирішення питань в несприятливі періоди.

Сприятливі, несприятливі і нейтральні дні для манікюру

Досягнення сучасної астрології настільки величезні, що ми можемо розрахувати кожен день в місяці і визначити найбільш вдалі з них. У квітні 2020 фази Місяця розподілені в такому порядку:

1-7 квітня – зростаючий Місяць

8 квітня – Повний місяць

9-22 квітня – Спадаючий Місяць

23 квітня – Молодик

24-30 квітня – Зростаючий Місяць

Якщо ви хочете, щоб у вашому житті все йшло «як по маслу», прислухайтеся до рекомендацій з місячного календаря, а саме:

період молодика і повного місяця – несприятливі дні не тільки для виконання манікюру, але і для будь-яких починань. Це час спокою й умиротворення, наповнене колосальною енергетикою, яка при неправильному використанні може все зіпсувати. У ці дні не рекомендується виконувати манікюр ножицями або щипчиками, експериментувати з нарощуванням і дизайном. Виконуйте оздоровчі та зміцнюючі ванночки.

в період зростаючого Місяця рекомендується виконувати манікюр, так як в цей час організм в повній мірі готовий до змін і сповнений енергії.

в період спадного Місяця зазвичай проводять процедури з видалення мозолів, вирішуються проблеми з кутикулою і ороговілою шкірою. Якщо постригти нігті в період спадного Місяця, то вони будуть рости повільніше, а процес, що  розшаровується зведеться до мінімуму.

Місячний календар манікюру на квітень 2020 по дням

1 квітня. Сьогодні краще не відвідувати косметолога. Однак догляд за нігтями допоможе налагодити відносини або з’ясувати проблеми. Якщо користуєтеся косметикою, остерігайтеся алергії. Депіляція небажана. Якщо втомилися, будуть корисні фізичні навантаження або йога. Краще не харчуватися жирною їжею і вживати алкоголь.

2 квітня. Ідеальний день для візиту в студію краси. Однак догляд за нігтями може зіпсувати ваш день. Можна робити різні маски і легкі скраби для обличчя. Корисними будуть спортивні навантаження, але помірні, без перевтоми. Корисно буде відвідування лазні. Можна харчуватися будь-якою їжею, але не рекомендується переїдати.

3 квітня. Цей день чудово підходить для запису в студію краси або до косметолога. Однак бажано перенести догляд за нігтями і дати їм відпочити. Краще в цей час зайнятися очищенням шкіри або відвідати баню. Сприятливі помірні тренування. Вживати можна будь-яку їжу, але бажано харчуватися своєчасно і по потребі.

4 квітня. У цей день небажано відвідувати студію краси, оскільки великий ризик отримати травму. Краще зайнятися очищенням, живленням шкіри і сходити на масаж спини. Сприятливі фізичні навантаження, оскільки вони допоможуть поліпшити самопочуття. Краще в цей день відпочити і харчуватися здоровою їжею.

5 квітня. Хороший день для походу в косметологічну студію. Дозволяються манікюр, очищення шкіри, депіляція. Доглядаючи за шкірою, краще користуватися зволожуючим кремом. Рекомендується відвідування масажу для спини. Корисне помірне навантаження на тіло. Краще харчуватися здоровою їжею, пити більше рідини. Алкоголь небажаний.

6 квітня. У цей день краще буде сходити в кабінет косметолога на очищення обличчя, депіляцію. За нігтями краще подоглядати вранці, ввечері ж вони можуть поламатися. Після походу ваше тіло буде сяяти красою. Корисними будуть заняття спортом і відвідування лазні. У цей день можна вживати спиртне в помірній кількості.

7 квітня. Місячний календар манікюру на квітень 2020 радить, що у цей  день небажано відвідувати косметолога, проводити омолодження шкіри і пластичні операції. Пілінг і видалення волосся допускаються. Рекомендуються поживні, лікувальні косметичні засоби. Сприятливі фізичні навантаження, що відновлюють організм. Хороший день для очищення організму. Корисно харчуватися фруктами і овочами.

8 квітня. Невідповідний день для візиту в салон краси або до косметолога. Краще не проводити депіляцію, обробку нігтів, оскільки високий ризик отримати травму. Рекомендується дати шкірі обличчя відпочинок і відмовитися від косметики. Небажано в цей день відвідувати масаж, сауну та солярій. Варто відмовитися від важкої їжі, харчуватися ягодами і овочами.

9 квітня. Хороший день для того, щоб провести депіляцію, подоглядати за нігтями, позбутися веснянок і пігментних плям. Такі процедури підвищать вашу енергію, поліпшать самопочуття. Будуть корисні фізичні навантаження, але в помірній кількості. Краще відмовитися від шкідливої їжі, приймати вітаміни, мікроелементи, овочі і фрукти.

10 квітня. Небажано в цей день відвідування студії краси. Не найкращий час для депіляції, догляду за нігтями, оскільки легко отримати травму. Омолодження шкіри проводити можна. Будуть корисними живильні маски і пілінг. Краще відмовитися в цей день від операції на животі або грудей. Можна спробувати нові страви, кухню різних народів.

11 квітня. Хороший день для очищення й омолодження шкіри. У цей день дозволяється манікюр, педикюр. Корисні будуть помірні заняття спортом, відвідування лазні або сауни. Можна влаштувати невеликий банкет, але бажано харчуватися корисною їжею, де немає консервантів. Краще відмовитися від алкогольних напоїв.

12 квітня. Сприятлива пора для походу до косметолога. Дозволяються чистка, догляд за обличчям в зоні очей, манікюр, педикюр, депіляція і багато інших процедури. Всі вони сприятливо позначаться на вашій зовнішності. Не найкращий час для спортивних навантажень. Можна влаштовувати маленький бенкет, приймати спиртні напої.

13 квітня. Нейтральний день для візиту до косметолога. Краще відкласти чистку, депіляцію. Краще дати шкірі відпочити. Манікюр та педикюр можуть погіршити емоційний стан. Можна зайнятися спортом, але краще зайнятися духовним розвитком. Небажано переїдати. Бажано їсти тоді, коли вам це потрібно.

14 квітня. Місячний календар манікюру на квітень 2020 радить, що хороший день для візиту в косметичну студію. Дозволяються позбавлення від волосся, манікюр, педикюр, очищення. Будуть корисні парові і живильні маски, розслаблюючі процедури. У цей день хорошим рішенням буде позбутися від шкідливих звичок. Можна приймати будь-яку їжу, але небажано переїдати.

15 квітня. Нейтральний час для візиту в кабінет косметолога або салон. Після догляду за нігтями почнуться сварки з сім’єю або друзями. Антивікові маски зроблять вас молодшими. Корисне фізичне навантаження на тіло, але без перевтоми. Можна харчуватися будь-якою їжею і вживати алкогольні напої.

16 квітня. Сьогодні небажано проводити очищення обличчя, видалення волосся, процедури з нігтями. Після цих процедур погіршиться самопочуття. Різні операції не допускаються. Краще зайнятися спортом, але не варто перенапружуватися. Не варто вживати шкідливу, важку їжу. В цей день рекомендується відпочити.

17 квітня. Нейтральний період для догляду за своїм тілом. Однак допускаються догляд за нігтями, позбавлення від волосся. Рекомендується сьогодні дати шкірі обличчя відпочинок. Корисні будуть спортивні навантаження або відвідування занять з йоги. Небажано переїдати, пробувати щось нове з їжі. Краще харчуватися здоровою їжею, очистити організм.

18 квітня. Відмінний день, щоб відвідати косметолога. Дозволяються чистка та омолодження, депіляція, манікюр. Рекомендується сходити на масаж, який зміцнює все тіло. Корисні медитації, розтяжка, йога та інші вправи для розслаблення. Небажано вживати важку їжу і алкогольні напої.

19 квітня. Хороший період для догляду за своєю шкірою. Манікюр, педикюр додадуть вам більше впевненості. Корисними будуть засоби, крему, маски, що містять спирт, що призводять шкіру в тонус. Будь-які процедури по очищенню будуть сприятливі і принесуть чималий ефект. Краще харчуватися здоровою їжею, відмовитися від солодкого, пити більше рідини.

20 квітня. Відмінним рішенням в цей день буде сходити до косметолога або салон. Манікюр та педикюр після заходу допоможе стати привабливішим в очах чоловіків. Сприятливі заняття аеробікою, розтяжкою і дихальними вправами. Краще вживати здорову їжу і відмовитися від важкої їжі і вживання алкоголю.

21 квітня. Нейтральний день для запису на процедури в студію краси і до косметолога. Дозволені видалення волосся, масаж, манікюр, педикюр. Краще відмовитися від пластичних операцій, зайнятися очищенням шкіри. Корисні дихальні вправи, прогулянки на свіжому повітрі. Варто відмовитися від важкої їжі, алкоголю.

22 квітня. Місячний календар манікюру на квітень 2020 радить, що відповідний день, щоб відвідати свого салон краси або косметолога. Манікюр та педикюр допоможуть поліпшити ваше самопочуття. Ефективними будуть процедури для лікування вугрового висипу. Корисні фізичні навантаження, але тільки в помірній кількості. Бажано харчуватися борошняною, молочною, злаковою їжею. Небажаний алкоголь.

23 квітня. Хороший день, щоб почати активно займатися спортом, записатися в тренажерний зал або сходити в басейн або лазню. Можна сходити на нарощування вій, манікюр, педикюр. Але слід перенести різні операції у хірурга на інший день. Рекомендується вживати здорову їжу, сісти на дієту, не переїдати.

24 квітня. Невідповідний період для візиту в салон краси. Краще в цей день відмовитися від догляду за руками, ногами, процедур у косметолога, оскільки організм дуже чутливий. Рекомендується зайнятися якою-небудь творчістю або спортом. Можна харчуватися будь-якою їжею і новими стравами, але не варто переїдати.

25 квітня. Не рекомендується щось змінювати в своїй зовнішності, тому варто відмовитися від обробки нігтів. Однак дозволені чистка обличчя, видалення волосся. Бажано користуватися зволожуючими кремами, вмиватися теплою водою. Корисні заняття спортом. Слід відмовитися від важкої їжі, алкоголю. У цей день краще влаштувати собі відпочинок.

26 квітня. У цей день хорошим рішенням буде відвідати студію краси. Будуть сприятливими очищення шкіри, догляд за руками і ногами. Гарний час для початку заняття спортом або вправами. Можна вживати будь-яку їжу, пробувати щось новеньке. Допускається вживання спиртного.

27 квітня. Хороший день для відвідування салону краси і кабінету косметолога. Очищення, омолодження шкіри, видалення волосся, догляд за нігтями допоможуть поліпшити самопочуття і відносини з людьми. Корисні медитації, заняття спортом, похід в солярій або сауну. Краще відмовитися від важкої і жирної їжі, переїдання.

28 квітня. Сприятливий період для процедур по очищенню шкіри, позбавлення від волосся, догляду за нігтями. Корисні живильні маски для обличчя, розслаблюючі процедури. Хороший день для посилених фізичний вправ, тренувань. Можна запросити гостей, але не рекомендується переїдати, приймати важку їжу.

29 квітня. Небажано сьогодні відвідувати косметолога, майстра з манікюру. Омолодження шкіри, депіляція дозволені. Краще в цей день сісти на грамотну дієту, відпочити. Корисні невеликі фізичні навантаження. Не варто приймати борошняне, важку їжу, не допускається переїдання. Небажано напружувати організм зайвою роботою.

30 квітня. Невідповідний час для відвідування косметолога. Однак припустимий манікюр, педикюр. Ефективні будуть маски для обличчя з фруктів, овочів, насичені крохмалем. Корисні процедури по лікування шкіри. Сприятливі фізичні заняття, йога. Гарний час для очищення. Не варто приймати алкоголь, важку їжу, а також переїдати.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *