Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на березень 2020 року

Місячний календар манікюру на березень 2020 року

Якщо говорити про місячні календарі в цілому, то березень можна вважати найбільш сприятливим місяцем. Саме в цей перший весняний місяць починаються перші експерименти зі своєю зовнішністю: дівчата не тільки роблять більш яскравий і помітний дизайн на нігтях, але й змінюють зачіску, основний гардероб, шукають нові ідеї для макіяжу. Тому, більш детально поговоримо про місячний календар манікюру на березень 2020  року.

Місячний календар манікюру на березень 2020 року. Вплив Місяця на здоров’я і настрій дівчат

Місячний календар манікюру на березень 2020 року

Березень – вдалий період для будь-яких маніпуляцій з нігтями, в тому числі і на ногах. Якщо ви хочете, щоб ваші нігті радували вас протягом усього року, то обов’язково приділіть їм максимум уваги в березні.

Жінки по-різному сприймають вплив Місяця. Обертаючись навколо Землі, це нічне світило робить істотний вплив на все живе. Залежно від перебування Місяця в певній фазі може залежати стан здоров’я людини, удача, настрій і, звичайно ж, результат тих чи інших косметичних процедур, в тому числі манікюру. Щоб манікюр радував вас протягом усього місяця, необхідно вибрати найбільш сприятливі або хоча б нейтральні дні для його виконання.

Молодик – ідеальний час для будь-яких маніпуляцій з нігтями. Ви можете підстригати нігті, виконувати лікувальні процедури, виконувати красивий дизайн. Манікюр вийде легким і красивим.

Зростаючий Місяць – під час зростаючого Місяця всі починання завершуються благополучно і гармонійно. Це спокійний в емоційному та енергетичному плані період. На зростаючий Місяць рекомендується проводити доглядаючі процедури не тільки з нігтями, але і волоссям.

Повний місяць – в цей період рекомендується відкласти будь-які процедури з нігтями. Існує повір’я, що бажання перетворитися в повний місяць не приведе ні до чого хорошого. Це період застою в усіх сферах, благо він триває недовго.

Спадаючий Місяць – в цей період нігті ослаблені і тендітні. Зістригання нігтів на спадний Місяць призведе до довгого очікування їх відростання. Уникайте будь-яких маніпуляцій з ножицями і щипцями.

Місячний календар манікюру на березень 2020. Сприятливі дні для виконання манікюру

В який день краще виконувати манікюр? Часто вибір день тижня залежить від розкладу майстра манікюру, а ніяк не від бажання самої дівчини. Але якщо ви записуєтеся заздалегідь, то обов’язково виберіть для себе найбільш сприятливий з представлених нижче днів:

Понеділок – день, коли виконувати манікюр не просто можна, а потрібно. Місячний календар манікюру на березень 2020  рекомендує, що це день позбавлення від всього зайвого, що може перешкодити вам протягом усього тижня. При зістриганні нігтів ви не тільки перетворюєтесь візуально, а й рятуєтеся від накопичених тривог і неприємностей.

Вівторок – нейтральний день для виконання манікюру. Якщо вам випало відвідати майстра манікюру саме у вівторок, то орієнтуйтеся на власний настрій. Якщо щось не зростається в вашому розкладі на вівторок, то краще відкласти похід до майстра на інший день. Манікюр виконаний в поспіху і суєті не принесе вам позитивних емоцій.

Середа – відмінний день для виконання манікюру і оформлення нігтів. Процедура принесе вам спокій і умиротворення, дизайн буде виглядати ідеально, а саме відвідування салону сприяє повному розслабленню.

Четвер – день, насичений внутрішньою енергією і силою. Обов’язково доповніть класичну процедуру по догляду за нігтями відлущувальними комплексами, які допоможуть позбутися від ороговілих ділянок на руках і ногах. В емоційному аспекті це сприяє позбавленню від наслідків неприємних і важких зустрічей.

П’ятниця – також нейтральний день для жінок. Що стосується чоловіків, то не рекомендується проводити ніяких маніпуляцій з нігтями і шкірою рук.

Субота-неділя – вихідні «по всіх фронтах». Відпочиньте в колі близьких і сім’ї, зарядіться силами і енергією на наступний тиждень.

Найсприятливішими днями для догляду за своєю зовнішністю вважаються 3, 10, 11 березня 2020 року. 3 березня буде зростаючий Місяць у знаку Близнюки, 10 і 11 березня – спадний Місяць у знаку Діва і Терези.

Нейтральні дні – 15, 16, 19, 21, 29, 30, 31 березня 2020.

Несприятливі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 17, 18, 20, 22-28 березня 2020 року. Якщо ваше відвідування салону краси випало на ці дні, то рекомендується з особливою обережністю ставитися до будь-яких експериментів зі своєю зовнішністю.

Місячний календар манікюру на березень 2020 по знаку зодіаку

Вплив Місяця також визначається його присутністю в тому чи іншому зодіакальному знаку.

Овен – Місяць в цьому знаку зодіаку характеризується підвищеною нестабільністю

Телець – збільшується сприйнятливість до краси і прагнення до гармонії і спокою. Це найкращий час для завершення важливих справ, вирішення фінансових питань.

Близнюки – відмінний час для нових відкриттів, експериментів із зовнішністю

Рак – період, коли посилюються романтичні настрої, виникає потреба в турботі і любові. Це проявляється в ніжному і жіночному манікюрі, легких і акуратних нейл-артах.

Лев – емоційний і динамічний період, який може як сприятливо вплинути на ваші плани, так і геть зіпсувати будь-які починання.

Діва – найкращий час для вирішення комерційних і фінансових проблем. Що стосується манікюру, то ніяких обмежень щодо манікюру немає.

Терези – період співпраці і переговорів. Якщо говорити про манікюр, то це найкращий час для експериментів з відтінками і дизайном. Будь-який компроміс у виконанні манікюру зробить ваш день вдалим і благополучним.

Скорпіон – період сумнівів і підозрілості, тому якщо ви абсолютно не налаштовані на похід до майстра манікюру, то варто відкласти його на інший день.

Стрілець – вдалий час для будь-яких починань, в тому числі і з зовнішністю

Козеріг – березень – монотонний місяць, який втім принесе сприятливі плоди. Це найкращий час для лікувальних і відновних процедур.

Водолій – вдалий час для впровадження в життя новаторських ідей як в житті, так і в зовнішності

Риби – спокійний і заспокійливий час, благотворно впливає на всі починання

Місячний календар манікюру на березень 2020. Коли не можна доглядати за нігтями?

Існують прикмети, яких варто дотримуватися протягом усього року. Вони придумані не просто так, а перевірені тисячами жінок протягом сотень років. Прислухайтеся до порад, представленим нижче, і ваші нігті завжди будуть виглядати чудово:

ні в якому разі не стрижіть нігті вночі. Це ж стосується виконання дизайну, нанесення малюнків, педикюру і інших маніпуляцій з нігтями. Виконуйте манікюр і педикюр в будь-який інший час – ранок, день, вечір, але тільки не в той час, коли панує Місяць.

Не стрижіть нігті поза домом – предки вважали, що свої частинки необхідно скидати в межах власного житла. Так злі сили не зможуть використовувати їх у своїх цілях.

Вагітним жінкам слід стригти нігті з особливою обережністю, краще в повній самоті. Не можна, щоб обрізки нігтів потрапили на очі чужим людям.

Маленькій дитині повинна стригти нігті тільки мама, в крайньому випадку, бабуся.

Місячний календар манікюру на березень 2020 року по дням

Місячний календар манікюру на березень 2020 – відмінний помічник в будь-яких починаннях, не тільки по відношенню до краси і догляду за зовнішністю. Навіть якщо ви ніколи не прислухалися до порад астрологів, рекомендації в огляді будуть для вас не зайвими.

1 березня. Манікюр не проводьте зі зрізанням нігтів, він може спричинити за собою погіршення в особистому житті. Можливо, спровокує втрати або крадіжки вашого майна. Взагалі в цей день не варто привертати до себе зайвої уваги.

Манікюр обмежте спокійними тонами в забарвленні. Уникайте сварок з приводу, довіряйте власній інтуїції, підйом випробують творчі особистості. У розмовах зазвичай насичений порожнечею і порожніми обіцянками. Не складай контрактів і важливих угод.

Місяць у знаку Близнюків створює несприятливий вплив від процедур пов’язаних з манікюром. Не варто робити підрізування нігтів без гострої необхідності. Зараз допустимі тільки масаж шкіри рук і теплі ванни. Не робіть педикюр і не нарощуйте нігті.

2 березня. Манікюр з підрізуванням спровокує втрату особистого майна, несприятливий день. Створить можливість зміни ставлення до вас з боку оточуючих людей. Викличе ускладнення в особистих відносинах.

Необхідно утримуватися від прийняття важливих рішень, не проявляти емоційності, навіть, якщо вам говорять неприєжмно. Будь-яке незначне питання здатне вилитися в конфлікт і він, в свою чергу може розростися до немислимих масштабів. Вирішуйте найпростіші запитання.

3 березня. Манікюр з обрізанням нігтів зможе спровокувати невдачі в угодах. Він здатний викликати порушення внутрішнього балансу в обміні речовин, що призводить до утворення каменів у жовчному міхурі і в нирках.

Сприятливий в спільній роботі в колективі, але не потрібно займатися справами, які вимагають ретельного обмірковування. Можливо, не зможете сконцентруватися на важливому, постійно будете прагнути зайнятися чимось іншим, не потрібним в даний момент.

4 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, обрізка нігтів поліпшить стан здоров’я. Також відновиться робота залоз внутрішньої секреції, і швидше піде обмін речовин в шкірі.

Ви можете зняти запалення в лімфовузлах і поліпшити зростання волосся на голові. Відрядження і поїздки складуться вдало. Приймайте швидкі рішення в нескладних справах, можливий прорив в роботі і поліпшення матеріального становища в майбутньому від вдало завершених завдань сьогодні.

Період, який відмінно підійде для контрастної зміни кольору забарвлення нігтів, спробуйте новий колір нігтів в ці дні, особливо якщо ви запланували і змінити колір волосся! Спробуйте створити манікюр в тон забарвлення вашого волосся, «американський» манікюр може сподобатися вам чи вашому прихильнику.

5 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, він принесе підйом в настрої і поліпшить працездатність. Вплив Місяця принесе з собою збільшення потенції у чоловіків і репродуктивної функції органів розмноження у жінок.

Підвищена працездатність створить підвищену ділову активність, це призведе до поліпшення фінансового становища. Складний в емоційному плані і несподіваними поворотами в події. Існує ймовірність знакової зустрічі, знайомтеся, спілкуйтеся з цікавими людьми.

6 березня. Місячний календар манікюру на березень 2020  радить, що сприятливий день, у вас підвищиться загальна привабливість. Покращення можуть прийти в особисте життя, ви швидше знайдете взаєморозуміння зі своїм партнером.

Не треба створювати і уникати спірних ситуацій, намагайтеся домовитися. Планування сьогодні цілком доречно. Не давайте в борг гроші. Прекрасно підійде в реалізації планів, пов’язаних з подорожами.

Коли Місяць проходить знак Лева він не створює позитивного фону, дія нейтральна і що робити, вирішувати вам. Парові ванночки для рук або з мінералами принесуть користь вашим нігтям. Але ось чіпати загрубівши шкіру не рекомендується, не зрізайте її.

7 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який приносить самі з собою поліпшення у хворих на астму. Відламаний нігтів здатний допомогти в лікуванні зубів при наявності запальних процесів в порожнині рота. У людей, які страждають на радикуліт, покращиться загальний стан. Вдало підуть починання, пов’язані зі спортивними заходами і культурно-масовою роботою.

Манікюр обмежте фарбуванням, зстригання нігтів принесе з собою невдачі в діловій активності. Напруженість настане в особистих відносинах, і погіршення стосунків у сім’ї, через нервову збудливість. Не займайтеся серйозними фінансовими справами, постарайтеся більше уваги приділити власному особистому житті.

Знаходження Місяця в знаку Діви надає відмінну можливість проводити масу манікюрних і педикюрних операцій. Відмінний період за місячним календарем для створення нового виду нігтів і нарощування.

Вдалим буде педикюр, ви отримаєте довготривалий ефект. У ці дні потрібно дати хороше навантаження на м’язи ніг, корисним стане масаж стоп, він створить приплив крові. Навантаження на ноги додасть вашим ногам більше стрункості.

9 березня. Проводьте без обрізки, вона здатна спровокувати конфлікт в родині або створити грунт для зради з боку партнера, важче буде знаходити взаєморозуміння. Забарвлення не дасть позитивного ефекту, швидко втратить гарний вигляд. Необхідно сьогодні боротися з неуважністю, важко піддаються контролю погані звички і пристрасті. Приймайте подарунки і робіть покупки.

10 березня. Обійдіться без обрізки, інакше спричинить з собою зниження імунітету. Можливо, спровокує запалення в сечостатевій системі. Є ймовірність виникнення нервового перезбудження веде до зриву.

Фарбування нігтів не матиме ніякого впливу. Сьогодні можливо, відбудеться збільшення емоційного навантаження, здолає неуважність, але можуть закластися відмінні перспективи на майбутнє.

Коли Місяць знаходиться в Терезах, місячний календар манікюру на березень 2020 рекомендує  відкласти операції з манікюру. Це поганий період для фарбування і підрізування нігтів. Хоча особливих протипоказань немає, просто не експериментуйте. Шкіра рук недостатньо сприйнятлива до живильних кремів і мазей.

11 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який призводить до поліпшення стану здоров’я, покращиться склад крові і діяльність серцево-судинної системи від підрізування або вирівнювання нігтів. Ви можете багато чого встигнути, місячний вплив наділяє підвищеною працездатністю.

12 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, який створює передумови успіху в кар’єрі, можливо, що вас помітять. У веденні справ, пов’язаних з продажами, можуть виникнути ускладнення через переоцінку своїх можливостей. У творчих натур прилив фантазії і натхнення, намагайтеся не їздити. Саме час зустрітися зі старими друзями.

Місяць, що проходить через знак Скорпіона, створює не вдалий період для стрижки та фарбування нігтів. Не застосовуйте нічого нового для себе, користуйтеся тільки перевіреними засобами, від яких не буде алергічних реакцій.

13 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, створить передумови для успіху в кар’єрі, можливо, що вас можуть помітити і відзначити. У веденні справ, пов’язаних з продажами, можуть виникнути ускладнення із-за виниклої переоцінки своїх можливостей. У творчих натур прилив фантазії і натхнення, намагайтеся не їздити на машині. Саме час зустрітися зі старими друзями.

14 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, підвищується імунітет і поліпшується стан здоров’я. Поліпшується стан нервової системи. Особливо благотворно впливає на захворювання органів дихання, настане полегшення.

У страждаючих захворюваннями бронхів і легенів, астматикам принесе полегшення в самопочутті. Більше часу приділіть своєму зовнішньому вигляду або створенню нового іміджу.

При знаходженні Місяця в сузір’ї Стрільця настає хороший час для манікюру. Врослі нігті можна видалити, також зріжте мозолі і натоптиші, але обов’язково розпарте шкіру гарячими компресами або ванною. Якщо у вас крихкі нігті, або вони відрізняються тонкою і ламкою структурою, то корисно буде зробити теплі ванночки для рук на основі рослинної олії з декількома краплями йоду.

15 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, якщо поєднаєте з підрізуванням або підрівнюванням нігтів, то покращиться стан і міцність зубів. Знизиться ймовірність виникнення інфекційних захворювань, благотворний вплив на імунну систему. Присвятіть час домашнім заготівлям, роботі по дому і вирішенню старих проблем, сьогодні багато можна виправити.

16 березня. Місячний календар манікюру на березень 2020  раддить, що обрізка нігтів сприяє ускладненню в особистих відносинах. Особисті відносини не на висоті, тому не варто проводити обрізання, якщо намічена важлива зустріч, забарвлення зробіть не яскравим. Депресивний по своїй характеристиці несприятливий день, коли можуть нагнати проблеми, що йдуть з далекого минулого.

Проходження Місяцем знаку Козерога створює сприятливу обстановку для відновлення. Ваші нігті вийдуть красивими, можна наростити нігті і розфарбувати їх по-новому. Шкіру рук необхідно привести в порядок ваннами і процедурами, відлущувальними стару шкіру. Підживити шкіру і нігті кремами і масками. Якщо нігті ламкі або помітно стало їх потоншання, проведіть зміцнюючи ванни. Добре вийде педикюр.

17 березня. Обрізка створить ймовірність втрат, зайвих витрат, погіршення в особистих відносинах. Виникнуть труднощі у взаєморозумінні, виросте ймовірність зради. Фарбування нігтів не створить позитивного впливу.

Емоційний фон підвищений, тому намагайтеся не піддавайтеся емоціям, які не вникають в чужі проблеми, не давайте нікому ніяких порад, вони пройдуть повз вуха і ви можете самі опинитися винні в розумінні цієї людини.

18 березня. Поганий вплив від манікюру. Обрізка призведе до невдач і ускладнень в справах. Створить передумови до набору зайвої ваги і підвищений ризик відкладення солей в суглобах. Бажано усамітнитися і провести більше часу на самоті, якщо тиждень видався нервовим, ви розвантажите нервову систему. Слушна нагода при планованому відпочинку.

19 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем принесе з собою поліпшення в здоров’ї. Проведіть обрізку нігтів з забарвленням, і вам легше вдасться позбавитися від зайвої ваги. Покращиться робота залоз внутрішньої секреції і посилиться ріст волосся. Можливий вихід шлаків з організму і каменів з внутрішніх органів. Обережність при роботі зі знаряддями праці не завадить, остерігайтеся травм.

Місяць в сузір’ї Водолія створює сприятливі умови манікюрним операціями. Чудовий період, коли обрізання і забарвлення не нададуть сюрпризів в майбутньому через поганий вплив. Якщо є запалення і тріщини на ногах, то лікувальні процедури принесуть користь. Уникайте будь-якого хірургічного впливу на гомілки і щиколотки. Операції на венах ніг протипоказані.

20 березня. Сприятливий день для манікюру зі стрижкою нігтів, підвищить працездатність. Стрижка допоможе трохи поліпшити фінансове становище в майбутньому. Викличе поліпшення в роботі репродуктивних органів і підвищення потенції у чоловіків. Задирки на нігтях необхідно ретельно обробити. Не починайте нічого нового і не плануйте важливого, присвятіть час розвагам і відпочинку.

21 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем з укорочуванням нігтів. Для людей, які страждають захворюваннями опорно-рухової системи ймовірність поліпшення стану. Принесе полегшення хворим остеохондрозом, радикулітом. Не прагніть сьогодні виділитися, не хваліться, ведіть себе непомітно, не привертаючи зайвої уваги. Добре займатися самоосвітою.

Місяць у знаку Риб створює чутливість для шкіри стоп. Але це цілком прекрасний період для всіх манікюрних операцій на руках. Ви можете експериментувати і створювати нове для себе. Все задумане вдасться на славу. Заборонено проводити масаж стоп і будь-який вплив на шкіру стоп. У педикюрі уникайте нового, злегка підфарбуйте і все.

22 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, стрижка нігтів принесе з собою поліпшення в стані зубів, зміцнить їх. Виросте швидкість загоєння ран. Зміцниться кісткова система. Реалізуйте давно задумане, втілюйте старі задуми в життя, багато чого буде вдаватися легко і невимушено ..

23 березня. Місячний календар манікюру на березень 2020  рекомендує, що поганий період для фарбування нігтів з підрізуванням сприяє невдачам при укладанні контактів. У сім’ї можливі ускладнення, якщо питання торкнуться грошей.

У творчих натур підйом, що веде до заняття вершин у майстерності, не творчим людям підійде відвідування мистецьких заходів, концертів, виставок, кіно, музеїв. Ви відпочинете і наберетеся позитивними емоціями.

24 березня. Відламування нігтів спровокує проблеми в сім’ї і погіршення партнерських відносин через труднощі знаходити компроміси в спірних питаннях. Від фарбування теж відмовтеся. Підвищена конфліктність є, але це не повинно перешкодити вам, домогтися успіху в спільній роботі над спільною справою, вельми вдалий час в проведенні різних колективних заходів.

Несприятливий день для манікюру з 13:30. Не можна зістригати нігті. Можливі наступні невдачі в справах, особливо пов’язаних з фінансами. Ймовірно, виникне напруженість в сімейних відносинах. Постарайтеся менше спілкуватися з людьми, присвятіть час собі і будуйте плани на майбутнє. Проявіть обережність в розмові і уникайте незручних тем, можливий конфлікт.

Проходження Місяцем знаку Овна створює сприятливий період для видалення врослих нігтів, якщо ця процедура не суперечить місячним дня і в ньому немає заборон на стрижку нігтів. Прекрасний час для компресів, що розгладжують шкіру рук. Можна зайнятися очисними процедурами, видаленням папілом і бородавок.

25 березня. Несприятливий день для манікюру. Не стрижіть волосся і не наводьте помітність в забарвленні нігтів. Висока ймовірність обману, що доходить до зради з боку друзів і партнерів. Вас може відвідати смуток і туга, ви можете відчути емоційну спустошеність, відкладіть всі справи, де потрібно проявити спритність і точність.

26 березня. Несприятливий день для манікюру, відмовтеся від манікюру, інакше невдачі супроводжуватимуть у багатьох починаннях, в сферах життя пов’язаних з роботою чи навчанням. Ви можете допустити помилку, але ця доба добре підходить творчим людям, їх відвідають нові ідеї та плани, ви можете вирішити старі проблеми. Слушна нагода в пошуку спонсорів, тим більше що вони сьогодні будуть налаштовані доброзичливо.

При проходденні Місяцем знаку Зодіаку Телець надається прекрасна можливість для глибокого впливу на шкіру рук. Масаж, добре позначиться на м’якості шкірного покриву і еластичності. Забарвлення нігтів сприяє їх зміцненню. Можна зробити гарячі компреси, на натертості і видалити мозолясті утворення на ногах і руках.

27 березня. Сприятливий день манікюру за місячним календарем, допоможе трохи поліпшити стан здоров’я. При наявності проблем з органами дихання, допоможе швидше вилікувати їх. Також швидше пройдуть простудні захворювання.

У хворих на бронхіальну астму поліпшення в самопочутті. Добре піде робота або якась справа, можливий приплив сил, що допомагає подолати багато, але проявіть пильність, вірогідні травми через надлишок сил і енергії.

28 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, його проведення допоможе в кар’єрному зростанні, підвищить вашу працездатність. Деяке зростання ділових якостей допоможе в укладенні вигідних угод. Дасть збільшення працездатності. Але можливо, що зхістригання нігтів викличе появу задирок, тому необхідно ретельно зачищати місця зрізання. Яскравий колір допоможе виділитися з оточення.

29 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем, призведе до поліпшення самопочуття і стану здоров’я. Виросте імунітет. Відновлення нервової системи прискориться. Підходить для простого спілкування і невимушених бесід. Але не можна допускати сварок, заводити нових друзів і знайомих, намагайтеся, щоб було спокійно на душі, не допускайте емоційного сплеску.

Місяць у знаку Близнюків створює несприятливий вплив від процедур пов’язаних з манікюром. Не варто робити підрізування нігтів без гострої необхідності. Зараз допустимі тільки масаж шкіри рук і теплі ванни. Не робіть педикюр і не нарощуйте нігті.

30 березня. Сприятливий день для манікюру за місячним календарем. Вплине в кращу сторону на стан зубів і порожнини рота. Знизиться ризик виникнення інфекційних захворювань. Але не виключена й поява тріщин на нігтях і на шкірі біля нігтів.

Забарвлення створить міцність і додасть міцність. Прекрасно підійде творчим людям у створенні чогось нового, але в безпосередньому спілкуванні можливе виникнення нерозуміння з боку співрозмовника. Навчіться правильно вибудовувати аргументи, щоб донести ідею і реалізувати згодом.

31 березня. Манікюр не проводье зі зрізанням нігтів, він може спричинити за собою погіршення в особистому житті. Можливо, спровокує втрати або крадіжки вашого майна. Взагалі в цей день не варто привертати до себе зайвої уваги.

Манікюр обмежте спокійними тонами в забарвленні. Уникайте сварок з приводу, довіряйте власній інтуїції, підйом випробують творчі особистості. У розмовах зазвичай насичений порожнечею і порожніми обіцянками. Не складай контрактів і важливих угод.

Проходження Місяцем Рака створює сприятливий фон від манікюрних операцій. Прекрасний період, який відмінно підійде для контрастної зміни кольору забарвлення нігтів, спробуйте новий колір нігтів в ці дні знаходиться в Близнюках.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *