Home / Дозвілля / Місячний календар городника на липень 2020 року

Місячний календар городника на липень 2020 року

Ще кілька сотень років тому селяни практично не застосовували хімічних методів боротьби з шкідниками. При цьому врожаї були щедрі. Пропонуємо детальний місячний календар городника на липень 2020  року.

Місячний календар городника на липень 2020 року

Місячний календар городника на липень 2020 року

Зараз же, незважаючи на засилля найпотужніших отрут, шкідників на полях і городах стає все більше. А корисність вирощених плодів поступово падає. У чому ж секрет наших прадідів? Напевно, в тому, що вони користувалися підказками самої природи.

У липні тривають активні посадки, посівні роботи. Незважаючи на те, що велика частина посадок доводиться саме на травень і червень, липень також підходить для висадки рослин. В основному це рослини, які мають короткий термін вегетації, дозрівання, з тим урахуванням, щоб урожай був зібраний в кінці серпня або у вересні.

У липні садять як рослини, які самі по собі швидко дозрівають, так і особливі сорти, які є ранньостиглими, термін дозрівання яких становить 30-60 днів.

У липні починається повторний посів, тобто в тих місцях, де вже дали свої плоди ранні рослини, посаджені в квітні-травні, висаджуються нові.

Що можна посадити в липні на городі

Популярна японськеа культурна рослина дайкон прижилася і в Україні. Висаджують його або ранньою весною, або в другій половині літа. Справа в тому, що при світловому дні більше 12 годин дайкон починає випускати стрілки, активно росте саме надземна частина і дуже сабо розвивається коренеплід, тому, якщо ви пропустили ранню весну для посадки, краще це робити в липні.

У липні садять зелень: кріп, шпинат, салат, базилік, кінзу, руколу, петрушку. В цей час садять і цибулю, але тільки на перо, так як головка або ріпка цибулі за такий короткий проміжок, що залишився до кінця серпня і початку холодів, сформуватися просто не встигне.

У липні садять овочі, але вибирати необхідно ранньостиглі сорти. Висаджують огірки, редьку, редис, моркву, буряк, ріпу, капусту (кольрабі, брокколі, пекінська, ранньостиглий сорт білокачанної).

У місячний календар городник а на липень 2020 входять горох, стручкова квасоля, боби.

У липні приступають до розмноження живцюванням таких рослин, як обліпиха, слива чорна, смородина, аґрус, жимолость, троянди, гортензія, жасмин, флокси, гвоздика, клематиси.

Діленням куща, вусами і розетками можна приступати до посадки полуниці і суниці. Розподілом кущів розмножують квіти – іриси, примули, фіалки, герань, конвалії, хризантеми, трав’янисті півонії.

Дворічні квіти, які садять в липні під зиму: віола, мальва, маргаритки, незабудки, турецька гвоздика.

Спробуйте і ви скористатися місячним календарем садівника-городника на липень 2020 року, і ви побачите, наскільки легше вам стане доглядати за улюбленою ділянкою.

Місячний календар городника на липень 2020 року. Для пересаджування

Виділяють кілька днів в липні 2020 року, коли пересаджують зелені насадження. Спочатку оцінюють погодні умови. За 72 години до проведених заходів не повинно бути дощу. Друге правило – погода безвітряна.

Третє правило – застосовують стерильний содовий інструмент. Відразу переходять до практичної частини. Пересадку проводять в один з перерахованих нижче днів: 6; 14; 15; 23; 24. В інші дні не проводять пересадку квітів, овочів та іншої розсади.

Місячний календар на липень 2020 року. Для роботи в теплиці

Опалювальна теплиця – місце, де зелені насадження прибувають в комфорті. Незважаючи на це, згадане місце не сприймають як острівця стабільності. Усередині парника або теплиці діють ті ж правила, що і у відкритому грунті.

Не працюють на ділянці в періоди молодика і повного місяця. Підвищену обережність виявляють в дні геомагнітних сплесків. Дані представляє метеорологічна служба. Чим вищий показник, тим сильніше небесне світило пригнічує розвиток розсади. У такі дні утримуються від робіт в теплиці.

Місячний календар городника на липень 2020 року. Для робіт з деревами

Липень – час роботи з плодовими деревами. Видаляють старі, засохлі і ослаблені гілки. Увагу приділяють плодам. Якщо вони дрібні або ослаблені, то обов’язково такі видаляють. Живильні речовини дерево витрачає на формування повноцінного врожаю.

На жаль, під впливом зовнішніх факторів частина плодів не отримує належного розвитку. Чим раніше їх видаляють, тим менша ймовірність втратити урожай. Нормована обрізка – корисна процедура. Вона оздоровлює плодові дерева. Проводять її 7 і 17 липня.

Місячний календар городнирка на липень 2020  року застерігає. Першу обрізку проводять через 1 рік після висадки дерев. Якщо сухі гілки помічені на молодих посадках, то видаляють їх точково.

Місячний календар городника на липень 2020 року. Для пересадки домашніх квітів

Пересадочні і посадочні дні в липні 2020 року включають дати, коли працюють з домашніми та декоративними квітами. Перше правило – будь-яка пересадка несе стрес рослинам. Спочатку проводять підготовчі заходи, а потім беруться за роботу.

Друге правило – агротехнічні заходи реалізують в суху і безвітряну погоду. Третє правило – спочатку перевіряють рівень кислотності грунту, а потім опускають туди квіти. Роблять це разом з грудкою землі, яка сформувалася. Якщо видно оголені корені, то це негативно позначається на здоров’ї розсади.

На замітку! Догляд за квітами передбачає підготовку грунту. У грунт додають 500 г комплексного добрива на 1 мІ. Перевіряють рівень кислотності грунту. Оптимальний показник – pH 6,2 – 6,4. Рекомендовані дати – 16 і 25 липня.

Місячний календар городника на липень 2020 року. Заборонені дні

Чинний календар садових посадок включає несприятливі дні. Активність місяця робить негативний вплив на посадки, сіянці погано розвиваються, розсада гірше вкорінюється і більш примхлива. У перераховані нижче дати не проводять роботи на ділянці і в парнику: 12; 13; 14; 27.

Велика частина енергетики, що випускається небесним світилом, впливає на кореневу частину. Скільки б поживних речовин не вносилося, велика частина направляється на формування зеленої маси, а не плодів.

Великий ризик, що верхня частина може засохнути. У зв’язку з цим, в несприятливі проводять тільки ті роботи, які неможливо відкласти. Наприклад, дозволений полив в особливо посушливі доби.

Місячний календар городника на липень 2020 року. Поради досвідчених садівників

Липень – місяць, коли активно працюють в саду. Ранньостиглі сорти повинні бути вже прибрані, а пізньостиглі – підготовлені до осіннього сезону. Серпень – період, коли погодні умови поступово переходять до більш холодного температурного режиму.

Підвищується ймовірність раптового похолодання, тому не залишають на ділянці урожай. Терміни фактичної посадки в липні 2020 року вибирають з урахуванням активності місяця.

Місячний календар городника на липень 2020  року рекомендує комплексно підходити до питання роботи на ділянці. Помилково вважати, що активність місяця – єдиний фактор, який визначає обсяг майбутнього врожаю. Багато що залежить від прийнятих рішень, від агротехнічних методик, які застосовують.

Місячний календар городника на липень 2020 року по дням

1 липня 2020 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Сіємо шпинат, кріп, салат, збираємо ягоди і фрукти для наливок. Підживлюємо грядки, боремося зі шкідниками.

2 липня 2020 року, 11-12 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Збираємо врожай на насіння і зберігання, сіємо під зиму кореневу петрушку, кріп, редьку, ревінь, підживлюємо рослини.

3 липня 2020 року, 12-13 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Такі ж роботи, як 1 і 2 липня.

4 липня 2020 року, 13-14 місячний день, Місяць в Козерозі. Посів і посадка хрону, ревеню, дайкону, спаржі, редьки зимової. Догляд за садом і городом: прополка, полив, зрошення, розпушування.

5 липня 2020 року, 14-15 місячний день, повний Місяць у Козерозі. Нічого висаджувати не рекомендується. Можна зайнятися прополкою городу.

6 липня 2020 року, 15-16 місячний день, спадний Місяць у Козерозі. Закладаємо бульби і насіння на зберігання, доглядаємо за садом, знищуємо шкідників і рихлимо грунт.

7 липня 2020 року, 16-17 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Обробляємо посадки від шкідників і хвороб, видаляємо зайві пагони, проріджуємо сходи, збираємо коренеплоди.

8 липня 2020 року, 17-18 місячний день, спадний Місяць у Водолії. Проріджування рослин, пасинкування, розпушування грунту, необхідні поливи, боротьба з шкідниками без застосування хімічних препаратів.

9 липня 2020 року, 18-19 місячний день, спадний Місяць в Рибах. Не рекомендується в цей день викопувати картоплю на зберігання, так само як буряк і моркву, цибулю і часник. Збираємо фрукти і ягоди для вин і наливок, сіємо кріп, петрушку, салат, щавель, поливаємо, підживлюємо грядки, боремося зі шкідниками.

10 липня 2020 року, 19-20 місячний день, спадний Місяць в Рибах. Підсіваємо газон, заготовляємо живці для щеплень, збираємо коренеплоди і листя лікарських трав.

11 липня 2020 року, 20-21 місячний день, спадний Місяць в Овні. Проріджуємо  сходи, рихлимо, прополюємо, займаємося обрізанням гілок і вусів, варимо вариво, консервуємо овочі і фрукти на зиму.

12 липня 2020 року, 21 місячний день, спадний Місяць в Овні. Збір огірків, томатів, синенькі, солодких перців і інших овочів. Сушка фруктів і ягід на зиму. Догляд за рослинами літнього посіву.

13 липня 2020 року, 21-22 місячний день, спадний Місяць в Овні. Збір овочів. Сушка ягід і фруктів на зиму.

14 липня 2020 року, 22-23 місячний день, спадний Місяць у Тельці. Підсівати горох, квасолю, буряк, ріпу, садимо багаторічники, квіти. Консервуємо овочі і фрукти на зиму.

15 липня 2020 року, 23-24 місячний день, спадний Місяць у Тельці. Посів зелені, висадка цибулі і часнику на перо. Садимо квіти, підсіваємо горох і квасолю, буряк, ріпу, косимо сіно, займаємося консервацією.

16 липня 2020 року, 24-25 місячний день, спадний Місяць в Близнюках. Займаємося прополкою городу і поливом рослин.

17 липня 2020 року, 25-26 місячний день, спадний Місяць в Близнюках. Пересадка кучерявих троянд. Полив і удобрення капусти і овочевих культур літнього посіву, висадка цибулі і часнику на перо, посів салату, кропу, петрушки на зелень.

18 липня 2020 року, 26-27 місячний день, спадний Місяць в Близнюках. Стрижемо газони, збираємо плоди на насіння.

19 липня 2020 року, 27-28 місячний день, спадний Місяць у Раку. У цей день можна пересаджувати рослини, сіяти насіння. Рихлимо, проріджуємо сходи, обрізаємо, прищипуємо, косимо сіно, збираємо врожай. У цей день місячний календар городника на липень 2020  не рекомендує збирати урожай, так як зберігатися він буде недовго. Вдалий день для пересадки кімнатних рослин.

20 липня 2020 року, 28-29, 1 місячний день, новий Місяць у Раку. Догляд за рослинами. Посадки заборонені.

21 липня 2020 року, 1-2 місячний день, зростаючий Місяць у Леві. Збираємо плоди на насіння, обрізаємо і формуємо крону, доглядаємо за овочами, обприскуємо від шкідників.

22 липня 2020 року, 2-3 місячний день, зростаючий Місяць у Леві. Збираємо лікарські трави і насіння, рихлимо, прополюємо, знищуємо шкідників, консервуємо, солимо, маринуємо, сушимо.

23 липня 2020 року, 3-4 місячний день, Місяць в Діві. Ідеальний день для збору і заготівлі на зиму лікарських рослин: звіробою, лаванди, м’яти, меліси, календули, ромашки. оману і багато інших. А ось консервування краще відкласти на інші дні,  так як можливе здуття банок з консервацією і появи цвілі.

24 липня 2020 року, 4-5 місячний день, Місяць в Діві. Ділимо і розсаджуємо багаторічні квіти і в’юнкі рослини, заготовляємо коріння лікарських трав.

25 липня 2020 року, 5-6 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Збір врожаю ягід, фруктів, овочів. Полив рослин, прополка бур’янів, обробка від шкідників. Можна висаджувати квіти.

26 липня 2020 року, 6-7 місячний день, зростаючий Місяць у Терезах. Збір урожаю. Заготівля кормів для тварин, полив і прополка рослин, висадка та пересадка квітів. У ці дні особливо вдалими будуть будь-які заготовки на зиму. Пересадка декоративних і кімнатних рослин.

27 липня 2020 року, 7-8 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. У ці дні особливо вдалими виходять різні заготовки на зиму з фруктів і овочів. Заготовляємо живці для щеплень, рихлимо грядки, боремося зі шкідниками, сіємо кріп і шпинат, салат.

28 липня 2020 року, 8-9 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні. Щеплення дерев і чагарників, збір врожаю, продовжуємо догляд за садом і городом – здійснюємо боротьбу зі шкідниками, знищуємо бур’яни і т. д. Сіємо шпинат, щавель, цибулю, садимо суницю, заготовляємо листя лікарських рослин. Займаємося консервацією.

29 липня 2020 року, 9-10 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Продовжуємо сіяти необхідну зелень, висаджуємо цибулю на перо, збираємо коренеплоди, обрізаємо вуса суниці.

30 липня 2020 року, 10-11 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці. Посів зелені кропу, петрушки, шпинату, щавлю, різних злаків.

31 липня 2020 року, 11-12 місячний день, Місяць в Стрільці. Роботи, можна робити, які перераховані 29 і 30 липня.

Місячний календар городника на липень 2020  року допоможе вам вибрати найкращі дні для роботи на присадибній ділянці. Користуючись його рекомендаціями, ви виявите, як легко і приємно працювати в злагоді з природою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *