Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Найкращі вправи для схуднення боків і живота

Найкращі вправи для схуднення боків і живота

Живіт і боки – традиційні проблемні зони, які часто турбують чоловіків і жінок, доставляючи чимало занепокоєння. Жир тут накопичується в першу чергу, а зникає в останню.

Така природа людини, підшкірний жир найбільше накопичується саме в цій галузі. Якщо хтось вирішив схуднути або вже знаходиться в процесі схуднення, то напевно знає, що це практично неможливо без фізичних навантажень. Особливо важко позбутися зайвих кілограмів, які влаштувалися в цих частинах тіла. І швидше за все, використовуючи виключно дієти, не вдасться позбутися зайвих боків і живота. Тут допоможуть спеціальні вправи для схуднення, які легко можна виконувати вдома. Саме вони можуть зробити проблемні області ідеальними. Особливо актуальні вправи для схуднення  після пологів, так як в цей час жодна дівчина не може похвалитися ідеальним животиком, а бути красивою молодою матусею хочеться всім. Є величезна безліч вправ, які вам можуть запропонувати у фітнес-центрі, проте якщо вам не хочеться витрачатися або просто немає часу, то вправи для схуднення боків і живота можна виконувати і вдома. Вони не займуть багато часу, але при їх регулярному виконанні результат обов’язково порадує.

Вправи для схуднення  боків і живота

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 1

Вправа №1

Встати прямо, руки витягнути уздовж корпусу, а ноги поставити на ширині плечей. Повільно нахилитися убік, при цьому стегна повинні знаходитися в одному положенні, а рука повинна повільно ковзати по стегну. Після максимального нахилу випрямитися і повторити той же нахил, але вже в інший бік. Повторювати цю вправу на початковому етапі потрібно 10 разів в кожну сторону. Цю вправа набагато ефективніше виконувати з навантаженням, наприклад, взявши в руку гантель або пляшку з водою.

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 2

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 3 Вправа №2

Встати в те ж положення, але в руки взяти палицю (за наявності, це може бути гриф штанги), довжиною приблизно 1,5 метра, покласти її на плечі, руками взятися за кінці. Спина повинна бути випрямлена. У такому положенні нахилитися вперед, одночасно виконуючи скручування торса до максимально можливого становища. Ноги при виконанні даної вправи повинні залишатися нерухомими, а стегна при нахилі відводяться назад. Починати виконувати такі вправи для схуднення боків і живота  потрібно з одного підходу, що складається з 25 повторень, а потім довести до трьох підходів, що складаються вже з 30 повторень.

Таку вправу можна виконувати і з гантелями, але при цьому вони опущені вниз, а не за спиною.

 Найкращі вправи для схуднення боків і живота 4 Найкращі вправи для схуднення боків і живота 5

Вправа №3

«Дошка» («планка») – одна з найпопулярніших вправ, яка на відміну від всіх інших описаних тут, можна назвати статичною. Тобто при її  виконанні потрібно не рухатися, а простояти якомога довше, тримаючи тіло так, як показано на фото.

Початкове положення майже як при класичному віджиманні від підлоги – носки упираються в підлогу, а спина ідеально пряма. Але стояти потрібно на ліктях, а не на випрямлених руках. Потрібно стати в таку позу і протриматися максимально довше, не згинаючись в ногах і спині – «бути натягнутим, як струна» (можна робити це перед дзеркалом, щоб переконатися). Почати можна з 10 секунд, доводячи цей час до максимально можливого.

При виконанні в майбутньому для більшого навантаження потрібно виконувати «дошку» з однією підведеною ногою, а за другим підходом з іншою.

При другому варіанті виконання, спиратися треба тільки одним ліктем, при цьому дивитися обличчям не в підлогу, а в сторону. Спина і ноги також повинні залишатися максимально рівними. Після виконання на одній стороні, потрібно повторити також на іншій.

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 7

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 8Вправа №4

Для її виконання знадобиться килимок (або просто матеріал покриття на підлогу, який перешкоджає тертю), який потрібно розмістити таким чином, щоб лежачи на спині, можна було дотягнутися до якого-небудь нерухомого предмета (підійде диван). Але триматися за щось – це лише для допомоги на перших тренуваннях. У майбутньому не гірше буде варіант покласти руки вздовж тулуба, за голову або навхрест на плечі.

Потрібно дуже повільно підняти над підлогою випрямлені ноги і так само повільно їх опустити. На початковому етапі можна робити підйом на висоту 25-30 сантиметрів, доводячи в майбутньому його до утворення прямого кута між тулубом і ногами. Тобто в ідеалі потрібно повністю піднімати їх вгору, не згинаючи в колінах. Виконати 8 повторів.

Більш ефективним аналогом такої дії буде підйом або згинання в колінах ніг на перекладині. Така вправа дуже ефективна не тільки для схуднення боків і живота, а й одна з кращих для тренування м’язів пресу.

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 9

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 10Вправа №5

Лягти на підлогу, руки за головою. Ноги трохи зігнути і трохи підняти. Підняти корпус і по черзі дотягуватися правим ліктем до лівого коліна, а далі навпаки. Одним повтором варто вважати дії, після яких були доторки обома ліктями. Для початку вистачить 5 повторень, а далі можна поступово збільшувати.

Це один з різновидів скручувань для тренування преса в положенні лежачи на спині. Можна виконувати таку вправу і по іншому (не роблячи її «навхрест», що не повністю піднімаючись або зафіксувавши намертво ноги), але так буде надходити додаткове навантаження на боки, яке допоможе схуднути в цій частині тіла.

При цьому не потрібно забувати і про дієту. Багато всерйоз розраховують на те, що щоденні інтенсивні вправи для схуднення  дадуть чудове перетворення і за тиждень буде точена фігура. На жаль, якщо за допомогою дієти не зігнати жирові об’єми, то можна буде добитися навіть зворотного результату, коли м’язи, які прийшли в тонус  будуть бугритися під шкірою і створять оманливу ілюзію додатково набраних кілограмів. Саме тому до проблеми потрібно підходити комплексно, не виключаючи незручних або неприємних частин. Необхідно стежити за своїм меню, не економити часу на вправи для схуднення боків і живота, виконуючи їх ретельно і з душею. Тоді успіх гарантований.

Найкращі вправи для схуднення боків і живота 6


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *