Home / Твоя краса / Догляд за руками / Поєднання кольорів в манікюрі

Поєднання кольорів в манікюрі

У житті кожної дівчини часом трапляються такі моменти, коли хочеться чогось новенького і незвичайного. Вирішити проблему здатний не тільки шопінг, але і різнобарвний манікюр, так званий нейл-арт, який передбачає використання декількох різнокольорових лаків на нігтях. Проте недостатньо просто нафарбувати нігті лаками різних кольорів – необхідно знати, які композиції поєднання кольорів в манікюрі.

Це поєднання кольорів в манікюрі  є найбільш простим і виграшним. Вибираючи покриття, можна використовувати лаки найрізноманітніших відтінків, від світлого до темного, дотримуючись однієї єдиної умови – всі вони повинні бути в одній колірній гамі.

Поєднання кольорів в манікюріНаприклад, синій колір лаку можна розбавити близькими до нього відтінками – блакитним, фіолетовим і бірюзовим.

Добрими «сусідами» стануть як спокійні тони, так і яскраві, насичені відтінки. Наприклад, яскраво-зелений можна доповнити смарагдовим, фіолетовий – бузковим, рожевий – червоним. При цьому не забороняється змішувати між собою три і більше кольорів. Подібне поєднання кольорів в манікюрі носить назву «Омбре».

Поєднання кольорів в манікюрі

Ахроматичності в манікюрі

Базою для створення двоколірного покриття може виступати лак чорного, сірого та білого кольорів. Один з них грає в дизайні основну або додаткову скрипку. Білий, сірий і чорні відтінки прекрасно поєднуються з іншими кольорами, але з деякими вони виглядають найбільш виграшно.

Зокрема, поєднання кольорів в манікюрі, де базовим є білий лак, а інший – червоний або синій, використовується в якості додаткового, що дозволяє створити неймовірні дизайнерські рішення. Можна зробити класичний френч з червоними смужками, а можна розписати нігті під хохлому за допомогою лаку синього кольору. Як і раніше актуальний червоно-білий дизайн в горошок.

Віддаючи перевагу класичному, суворому стилю, можна носити на нігтях лаконічний чорно-білий малюнок. Доповнювати таке оформлення нігтів, в тому числі і градієнтний манікюр, можна практично будь-якими відтінками – нюдовим бежевим, срібним і золотим.

Глибину чорного як не можна краще підкреслить коричневий або золотистий, тут все буде залежати від вашого бажання і фантазії. Елегантно і нетривіально виглядає дизайн, при якому колір кожного нігтя умовно ділиться на два тони.

Благородний і делікатний сірий в поєднанні з блідо-рожевим, фіолетовим і синіми кольорами. Особливо ефектно таке оформлення в дизайні френча. Нейл-арт, де за основу взято сірий відтінок, завжди виглядає ніжно і легко.

Поєднання кольорів в манікюрі комплементарному

Тут ставка робиться на контраст. Але і тут потрібно правильно підібрати відтінки, інакше можна уславитися позбавленою смаку особою.

Безперечно, привернуть увагу такі красиві поєднання кольорів в манікюрі комплементарному, як апельсиновий і ультрамариновий, червоний і смарагдовий, бежевий і чорний, світло-коричневий і блідо-блакитний. При цьому ці відтінки можуть поєднуватися як на одному пальці, так і на інших – це допускається в дизайні такого типу.

У місячного оформлення вже досить солідний вік, але таким популярним, як в минулий і нинішній сезони, він не був ніколи. У 2007 році його запустили дизайнери Dior і так виникла назва – манікюр Dior.

Місячний дизайн можна порівняти з французьким, тільки він покликаний підкреслювати кінчик нігтя, а півмісяць у його основи. Це місце годі й фарбувати зовсім, тобто підкреслити безбарвним лаком, а можна зіграти на контрасті і виділити її лаком яскравого кольору.

Поєднання кольорів і місячний манікюр: класикою Dior стало поєднання чорного кольору і бронзи. Але сьогоднішні тенденції в моді дозволяють варіювати кольорами і поєднувати непоєднуване: помаранчевий і зелений, сірий і коричневий, червоний і синій та ін.

Поєднання кольорів в манікюрі 1

Як і раніше актуальне поєднання білого з блідо-блакитним, світло-сірого з чорним, сірого з білим. Деякі модниці йдуть ще далі і роблять одночасно два манікюри – французький і місячний, виділяючи якимось одним кольором основу біля кутикули і кінчик нігтя.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *