Home / Твоя краса / Догляд за руками / Малюнки на нігтях в абстрактному стилі: як правильно робити манікюр?

Малюнки на нігтях в абстрактному стилі: як правильно робити манікюр?

Абстракції на нігтях – стійкий тренд 2015 року, який не поспішає поступатися своїх лідерських позицій ніякому іншому дизайну. Декоративний абстрактний манікюр  відмінно виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях. Важливо лише підібрати вдале поєднання кольорів, знайти універсальний малюнок і акуратно нанести його на нігтьову пластину за допомогою різноманітних лаків та інструментів.

Втім, малюнки можуть і зовсім бути авторськими – їх необов’язково робити «під шаблон». Якщо ви хочете унікальне покриття, попросіть свого майстра придумати візерунок самостійно. А ще краще – створіть дизайн нігтів в абстрактному стилі  самостійно!

Абстрактний розпис в нейл-арті застосовується досить часто. Це не тільки спосіб самовираження, а й інструмент для передачі оточуючим власного настрою.

Декоративний розпис в абстрактному стилі  є примітним хоча б тому, що в його основі лежить еклектика, яка здатна надати готовому манікюру запаморочливу різноманітність.

Ви вільні поєднувати будь-які кольори, експериментувати з комбінаціями рослинних і геометричних узорів, створювати цілісні і хаотичні композиції. При цьому виконання техніки стане куди менш складним, ніж процес декорування за заздалегідь розробленими ескізами.

Манікюр  в абстрактному стилі

Манікюр  в абстрактному стилі  цілком під силу для виконання навіть серед новачків: досить «озброїтися» базовим інструментом і мати у себе в косметичці кілька лаків контрастних відтінків.

Абстракція ніколи не підкоряється правилам – ні в мистецтві, ні в широкомасштабному дизайні, ні навіть в нейл-арте. Ви можете не турбуватися про те, наскільки пропорційними і гармонійними вийдуть готові малюнки – складання «рівною» композиції в цій техніці просто недоречно!

Малюнки на нігтях в стилі абстракції можуть бути прикрашені наклейками, стразами і іншими елементами – тут все залежить від вашої фантазії і вмінь. Вони однаково затребувані серед тих, хто цінує простоту в нанесенні манікюру, і тих, хто обожнює його багатогранність і «заплутаність».

Єдине правило, якого вам доведеться піти – витримана тематика. Погодьтеся, принципово різне декоративне покриття на нігтях виглядає малопривабливо. Однак якщо в процесі виконання манікюру у вас раптом виникнуть якісь побажання щодо креативних доповнень – це завжди буде вітатися.

У дизайні нігтів в абстрактному стилі  немає ніяких обмежень. Якщо ще п’ять років тому існувала тенденція прикрашати нігтьову пластину виключно рослинними візерунками, зараз в нейл-арті стерті всякі межі.

Манікюр  в цьому стилі може бути молодіжним, елегантним, строгим, ніжним, повітряним, романтичним і ексцентричним. Цікавий орнамент на нігтях обов’язково додасть вашому стилю оригінальності й інтриги, підкреслить вашу індивідуальність і відобразить світовідчуття.

Щоб виконати даний дизайн, ви можете використовувати колірні градієнтні переходи і комбінації, виводити візерунки з ліній і точок, брати за основу строгі геометричні фігури. Тим, хто не хоче особливо перейматися підбором складних ідей, можна використовувати готові варіанти ескізів. Але знайте – створювати складні малюнки буде все легше і легше в міру набору досвіду.

Зрозуміло, жоден, навіть найгарніший декоративний манікюр  неможливий без звичайного гігієнічного. Якщо на ваших нігтях є «сходинки» і відколи, їх кінчики розшаровуються, а сама пластина оточена розрослою кутикулою і заусенцами – нічого доброго з вашої затії не вийде. Вам обов’язково доведеться привести в порядок свої руки, перш ніж приступати до покриття.

Якщо після гігієнічного манікюру ви звикли використовувати зміцнювальне масло або ультрапоживний крем, не забудьте попередньо знежирити пластину перед нанесенням лаку – в іншому випадку, покриття не протримається і двох днів.

В якості натхнення можна використовувати вітраж, мозаїку, хаотичні рослинні візерунки, імітації пташиних крил, етнічні орнаменти.

Виконуємо манікюр  покроково: вчимося робити в абстрактному стилі

Як ми вже говорили, абстракція хороша і на коротких нігтях, і на довгих. Правда, у другому випадку сама ідея може вийти привабливішою – адже апріорі є, де розгулятися!

Для самостійного виконання манікюру в абстрактному стилі, вам знадобиться:

Захисний (базовий) лак без кольору;

Основне покриття (рекомендуємо вибирати в якості нього нейтральні, стримані відтінки, навіть якщо сам манікюр буде використаний яскравих, неонових акцентів);

Кілька улюблених відтінків лаку (найкраще гармоніюють між собою срібло + рожевий + шоколадний, червоний + білий + блакитний, золотий + помаранчевий + бежевий, і т.д.);

Чорний, темно-синій або золотий (без блискіток) лак для формування акцентних візерунків;

Закріплювач;

Сушка (якщо використовуєте);

Тонка кисть або голка для нейл-арту.

Перш ніж приступати до безпосереднього декорування нігтів, ще раз настійно рекомендуємо вам зробити європейський (гігієнічний) манікюр. Будь-яке покриття виглядає гідно тільки на доглянутих, м’яких та охайних жіночих ручках. А у абстрактному стилі  особливі «вимоги»: він вигідно виглядає тільки на нігтях строго однакової довжини і форми.

Тому подбайте про відточуванні форми своїх нагідок заздалегідь. Якщо на пластинах є нерівності, доцільно відшліфувати їх за допомогою спеціальної грубої пилочки.

Як правильно виконувати манікюр  в абстрактному стилі

Нанесіть на нігтьові пластини безбарвне базове покриття. Слідкуйте за тим, щоб його шар був максимально тонким. Дочекайтеся, поки база «схопиться» (необов’язково очікувати повного висихання);

Нанесіть два обраних відтінки, умовно розділяючи ніготь по діагоналі. Верхню частину також можна декорувати імітацією мозаїки, прямо біля кінчика нігтя;

На безіменних пальцях нігті можна покрити тільки монотонним лаком – одним з базових;

Тонким пензлем позначте розділову лінію там, де присутні лаки двох кольорів;

По краю кожної діагональної частини нанесіть хаотичні штрихи і точки;

Підкресліть елементи мозаїки, якщо ви створювали їх;

Додайте ще кілька вигнутих смужок інших відтінків кожного нігтя. Намагайтеся при цьому дотримуватися композицію: світлі тони використовуйте ближче до основи пластини, темні – в протилежній її частини;

Прикрасьте готовий манікюр  точками лаків відтінку «металік»;

Нанесіть закріплююче покриття і дайте лаку добре просохнути.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *