Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Якими б смішними і безглуздими не видалися обряд, як приворожити хлопця, але вони дійсно існують і діють, всупереч часу. Виразно пояснити цей феномен з наукового погляду поки не вдалося нікому.

приворожити хлопцяЯкщо хочете приворожити до себе хлопця, без негативних наслідків для нього, використовуйте основні прийоми Білої магії. Ви не будете намагатися беззаперечно підпорядкувати собі в догоду волю свого коханого, а лише наведете його на думку, що ви саме та дівчина, яка йому потрібна, залишивши при цьому остаточне право вибору за ним самим.

Щоб уникнути наслідків, перш, ніж вдатися до магії, може, варто спробувати реалізувати себе як особистість. Тоді ви зможете бути цікавою для своїх друзів і бажаною для свого коханого. Це важко, але прив’яже до вас вашого обранця міцніше, ніж найсильнодіючий приворот.

Як приворожити хлопця в домашніх умовах. Способи і засоби.

Приворожити хлопця за допомогою магії можна досить швидко. Якщо за справу візьметься професіонал, то приворот діятиме вже на наступний день. Все б добре, але в житті за все потрібно платити, і розплатою за скоєний приворот може стати здоров’я вашого коханого, а в окремих випадках – ваших спільних дітей.

Приворожити можна швидко, а от потім жити з цією людиною доведеться довго. Багато хто відзначає, що під дією привороту різко змінюється поведінка людини. Він стає агресивним, шукає віддушину в алкоголі. Виходить, що колись улюблений перетворюється на небажаного і осоружного. Чи згодні ви прожити свій вік з такою людиною і чи варто взагалі робити приворот – вирішувати вам.

Як приворожити хлопця самостійно в домашніх умовах по фото, на яблуко, на свічках без наслідків

Приворот на яблуко вважається одним з найлегших. Цей ритуал під силу кожному. Головне – нікому не говорити, що ви його робили.

На зростаючому місяці сядьте за стіл, запаліть свічку, покладіть перед собою фото свого коханого і на окремому папірці напишіть його ім’я. Запаліть ще одну свічку і на цьому ж аркуші напишіть своє ім’я. Розріжте яблуко на дві частини, покладіть записку з вашими іменами на одну з половинок і з’єднайте яблуко знову. При цьому слід якомога чіткіше уявляти собі свого улюбленого і розповідати йому про свої почуття так, як ніби він поруч. Для цього, власне, і потрібна фотографія.

По закінченні ритуалу яблуко кладуть на підвіконня. Там воно має пролежати 7 днів. Якщо яблуко стало підсихати – значить, ваш улюблений незабаром виявить до вас інтерес. Гниюче яблуко – знак того, що ви занадто різні, щоб бути разом.

Використане яблуко незалежно від отриманого результату потрібно закопати.

Як приворожити хлопця самій без свічок, без його речей, біла магії, без нього самого і без шкоди

Як приворожити хлопця, дати йому зрозуміти про свої почуття і не вдаючись до допомоги магії та чаклунства. Що поганого в тому, якщо ви перші запропонуйте хлопцю ближче пізнати один одного і домовтеся про зустріч у неформальній обстановці?

Якщо все ж не можете обійтися без магії, то спробуйте зробити наступний ритуал. З вечора наберіть в чашку водички і прочитайте над нею наступну змову:

«Новий місяць зароджується, вродою зі мною ділиться.

Хай буде обличчя моє білесеньке, шкіра ніжною,

Волосся довге, місяцем освітлене.

Не знайдеш вночі красуні краше місяця,

а при світлі дня – краще мене. Амінь. “

Вранці потрібно буде вмитися заговореною водичкою, виливши її на себе всю до крапельки:

Ця змова відноситься до Білої магії і не принесе нікої шкоди, а вам лише зайвий раз добавить впевненості у своїх силах.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *