Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Піклуйтеся про свою зовнішність. Недарма існує прислів’я, яке говорить, що чим гірше йдуть справи на особистому фронті у жінки, тим краще вона повинна виглядати. Візьміть це правило на озброєння і впритул займіться своєю зовнішністю – сходіть в перукарню, купіть новий одяг, поновіть макіяж. Сходіть до стиліста – можливо, він запропонує вам кардинально змінити імідж.

Здавалося б, всі перераховані поради досить прості, але саме вони здатні воскресити почуття колишнього чоловіка, повернути його інтерес до вас і задуматися про те, щоб залишити коханку і повернутися в сім’ю.

Якщо ви зрадили чоловікові. Жіноча зрада завжди гостро сприймається чоловіками, адже вони в переважній масі є самцями-власниками. Зрада дружини – це сильний удар по їхньому самолюбству і гордості, тому щоб зберегти ваш шлюб, будьте готові до того, що вимолювати прощення вам доведеться навіть не місяці, а роки.

Що для цього треба зробити?

Повністю визнайте свою помилку і присягніть в тому, що глибоко розкаюєтеся у скоєному.

Не перекладайте частину провини за те, що трапилося на нього. Найчастіше жінки намагаються звинувачувати чоловіків в нестачі уваги, що штовхнули їх на зраду. Цей аргумент не спрацює, а навпаки – ще більше віддалить від вас чоловіка, тому навіть у цих закидах є частка правди, візьміть всю провину на себе.

Будьте ще більш привітною і милою з чоловіком, кожен день показуючи йому, як ви дорожите його любов’ю і вашими відносинами.

Обмежте своє право на свободу, не відходіть надовго з дому. Повинно пройти дуже багато часу, щоб чоловік навчився знову довіряти вам.

І нарешті, думаючи про те, як повернути чоловіка, твердо пам’ятайте: скандали, з’ясування стосунків, сльози і докори – ваші головні вороги. Проявіть терпіння, та не будьте надмірно нав’язливі, забудьте про взаємні образи. І тоді ваш чоловік навіть у рідких зустрічах зможе знову розглядати ту жінку, яку одного разу полюбив – милу, добру, привабливу, сексуальну, прекрасну господиню, дружину і матір.


Check Also

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *