Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця ефективно і в домашніх умовах на воді, за його речі за один день

Як приворожити хлопцяНайпростіший і ефективний приворот в домашніх умовах робиться на водиці. Для нього в звичайну склянку наливається водичка з колодязя або джерела (водичка з водопроводу не подіє, вона втрачає природну силу) і тричі пошепки вимовляється наговір:

«Як без води все сохне, так і ти (ім’я коханого) без мене не проживеш, висохнеш.

Прийди до мене, як до криниці – дам тобі життя напитися. Буде так. Амінь. “

Бажано, щоб коханий випив заговорену воду. Якщо ж він не захоче пити, не наполягайте, а як би ненароком вилийте водичку йому на одяг. Змова сильна, і подіє, навіть якщо ви скористаєтеся таким несподіваним способом.

Як приворожити хлопця в домашніх умовах на відстані назавжди: на сигареті, на крові, на папері

В ідеалі даний приворот робиться на зростаючому місяці. На сигареті своєю кров’ю пишуть ім’я коханого. Сигарету повністю викурюють, а попіл збирають на паперовий лист.

Далі на одному диханні здувають весь попіл з листа і вимовляють заклинання:

«Попіл не збереш – від мене не втечеш!»

Магічна дія привороту на сигареті обумовлена трьома потужними магічними елементами, використовуваними чаклунами і шаманами з незапам’ятних часів – тютюн, вогонь і дим. Тому в силі привороту можна не сумніватися.

Як приворожити хлопця за допомогою свічок

Приворот вважається сильним впливом на волю людини, і не кожен маг береться за виконання цього обряду. Але провести ритуал можна самостійно, якщо ви впевнені в своїх силах.

Як приворожити хлопця: що необхідно для привороту з церковними свічками?

Для проведення ритуалу вам будуть потрібні церковні свічки, їх можна придбати в храмі. Є обряди, при яких використовують дві свічки, а є, при яких декілька. Церковні свічки володіють величезною силою. Можна придбати декілька свічок в кількості, рівній числу років людини, на якого здійснюється приворот. Пам’ятайте, що свічки не повинні бути великими, а от маленькі якраз підійдуть, адже вам потрібно чекати в храмі їх повного догорання.

Як приворожити хлопця: як проводиться ритуал зі свічками

Свічки запалюються, як правило, перед іконами, від уже палаючих свічок, але не можна запалювати їх перед хрестом. При цьому потрібно, щоб образ коханої людини стояв у вас перед очима. Уявляйте, чого ви саме очікуєте від відносин (любові, уваги, турботи). Бажання є основним двигуном у цій ситуації, тому важливо, щоб воно було чистим і без користі. Зрозумійте, що саме ви хочете отримати – так ви формуєте енергетичний канал до людини, яку любите. Безпосередньо за вашим бажанням станеться вплив і заповнить її емоціями, вкладеними в приворот. Це і є головний фундамент, основа всього, на чому будується виконання ритуалу.

Щоб посилити ефект впливу за рахунок церковного егрегора, прочитайте молитву перед тим, як поставити свічки. Які і в якій кількості – вирішувати вам. Варто звертатися тільки до того святого, перед образом якого ви вирішили провести ритуал. Багатьох людей це налаштовує на потрібний лад.

Як приворожити хлопця: як посилити дію привороту за допомогою свічок

Є інші методи того, щоб зробити ритуал максимально сильним. Наприклад, можна вимовити слова вичитки після того, як були запалені свічки у храмі. Це більш сильний обряд. Отже, ви запалили свічки, а тепер скажіть слова: «Вогонь, що палає! Свіча, палає! А ти (ім’я коханого), по мені нудьгуєш і страждаєш. Без мене майся, ні з ким не звикайся. Ночами не спи, по мені яри! Та ярить і сумує твоє серце по мені. Як горить сія свічка по тобі. А тільки той мої слова переб’є, Хто в церкві півнем заспіває. Словом замикаю, вогнем замикаю. Амінь».

Далі почекайте, поки свічки догорять самі, і не дозволяйте їх гасити нікому сторонньому. Це дуже важливо. А коли догорить остання, і дим від неї струменем підніметься вгору, скажіть: «Дим в гору, а слова і справи – на виконання». Тепер обряд можна вважати закінченим.

Як приворожити хлопця за допомогою свічок: важливі рекомендації

Приворот ви можете зробити і в домашніх умовах, проте в храмі результат посилюється через церковного егрегора.

Щоб проводити обряд вдома, дотримуйтеся наступних правил:

   дії краще виконувати на зростаючий місяць;

   при проведенні обряду кватирка повинна бути відкритою;

   бажання бути разом з коханою людиною має бути чистим, без домішок корисливості;

   вірте в краще.

Дуже важливо зберігати чистоту помислів, інакше ви ризикуєте одержати відповідний енергетичний удар від християнського егрегора, який або відмовить вам, і ви не отримаєте потрібний ефект, або вкаже на те, що ваше бажання нещире, вами рухають ниці емоції (хіть, жадоба наживи або помсти). Саме тому перед тим, як приворожити хлопця, проаналізуйте себе і свої почуття, чого ви хочете і що бажаєте отримати в результаті.


Check Also

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *