Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця: потужний приворот на бурштин

Натуральні камені і хвороби можуть вилікувати, і в любовних справах допомогти. Приворожити хлопця самостійно можна і за допомогою бурштину – надзвичайно красивого «живого» каменю, крізь який можна подивитися на сонце і побачити всю його історію. Якщо знайдете камінь, в якому «похована» комаха, то в удачі привороту можна навіть не сумніватися, але навіть без цих маленьких хитрощів ви зможете домогтися успіху.

Перший день привороту – обов’язково в п’ятницю на світанку (бажано, щоб дівчина вставала раніше за інших – так їй ніхто не зможе перешкодити). Крім бурштину дівчині знадобиться ще шовкова тканина червоного або рожевого кольору. Візьміть в ліву руку бурштин, стисніть його в руці, а праву руку покладіть на груди в області серця. Закрийте очки і уявіть собі коханого у всіх деталях, починаючи представляти колір його очей, волосся, губи, кожен сантиметр тіла. Коли образ буде складений за найдрібніших деталей, уявіть собі його інтереси (наприклад, якщо він грає у футбол, уявіть, як він бігає по футбольному полю), риси характеру. Коли ви продумаєте кожну деталь, відкрийте очі і поцілуйте камінь, а потім дбайливо, як ніби це серце вашого щастя, загорніть бурштин в шовкову тканину і покладіть собі під подушку. На такому згортку ви повинні спати щоночі протягом 7 ночей. Ритуал повторюєте щоранку, але після першої змови розгортати згорток можна.

Як приворожити хлопця: як повернути чоловіка?

Коли чоловік йде з сім’ї – трагедія для переважної більшості жінок, які пам’ятають свої перші поцілунки, весілля і народження дітей. Незважаючи на пануючу навколо волю вдач, популярність цивільних шлюбів і відносин «без зобов’язань», майже кожна жінка мріє про міцну, дружню родину зі спільними поглядами та інтересами. І ось, вибудовуючи такі відносини, ви думали, що ваша любов буде тривати вічно, а в житті все виявилося набагато складніше. Сім’я – це не тільки нескінченне щастя і взаємна любов, але і важка праця обох з подружжя. При цьому навіть, здавалося б, ідеальні шлюби повністю сумісного подружжя не застраховані від краху.

Вам здається, що ваше щасливе сімейне життя зруйноване назавжди, а любов збіглого чоловіка втрачена безповоротно? Можливо, що це далеко не так, і існує шанс повернути чоловіка в сім’ю. Щоб не мучити себе марними сумнівами і не шкодувати в майбутньому про втрачені можливості, спробуйте прикласти зусилля вже зараз. І перш ніж ви вступите в боротьбу за повернення чоловіка, проаналізуйте причини, за якими ви розлучилися.

Основні причини, по яких чоловіки йдуть із сім’ї:

Ви мало часу приділяли один одному. Пам’ятаєте, як у перші дні вашого знайомства, а потім – відразу після весілля ви шукали можливість, щоб побути один з одним? А якими трепетними і романтичними були ваші стосунки! Звичайно, можна заперечити, з часом ейфорія від новизни відчуттів проходить, але не можна допускати, щоб побут повністю вбив у ваших стосунках романтику і пристрасть. Можливо, ви стали менше уваги приділяти дружині, вважаючи ваші відносини чимось постійним і рутинним?

Ви погано вивчили один одного до весілля. Багато чоловіків дотримуються думки, що шлюб – це свого роду лотерея. Ніколи наперед не можна дізнатися, якою насправді є обраниця, оскільки жінки люблять грати до весілля певну роль. Але коли довгоочікуване одруження відбулося, багато рис характеру новоспеченої дружини починають проявлятися в непривабливому світлі. Наприклад, дружина може дозволити собі критикувати родичів чоловіка, робити йому прилюдні зауваження, висміювати друзів. Деякі жінки після весілля перестають стежити за собою, набирають надлишкову вагу, вважаючи, що раз основна мета досягнута, можна зробити собі поблажку, адже законний чоловік повинен любити дружину. У підсумку така самовпевненість стає причиною того, що жінка залишається одна.

У вашого чоловіка з’явилася інша жінка. Суперниця – найпідступніший ворог сімейних відносин, адже її поява часто не залежить безпосередньо від ваших дій. Ніякі почуття і відносини не можуть дати стовідсоткової гарантії, що у вашого чоловіка не з’явиться коханка. Крім того, для багатьох чоловіків полігамія не є чимось неприйнятним, а сприймається як один із способів самоствердження. Ще однією можливою причиною відходу до іншої жінки може з’явитися брак уваги з вашого боку. Розібратися в істинних причинах появи суперниці вкрай необхідно для прийняття правильних рішень щодо повернення чоловіка в сім’ю.

Постійне невдоволення чоловіком. Закиди, скандали, з’ясування стосунків, порівняння з більш успішними чоловіками подруг – не найкращий фон для безхмарним сімейного життя. Міцна сім’я народжується там, де подружжя не вихлюпують постійно своє невдоволення один одним, а намагаються згладити гострі кути і уникнути конфліктів. Якщо ж ви постійно дорікаєте чоловіка за найменший промах, не варто дивуватися тому, що в один прекрасний день він не витримає і піде.

Як приворожити хлопця: якими дієвими методами повернути чоловіка?

Перш ніж продумувати свої кроки до примирення, проаналізуйте причини відходу чоловіка з дому. У багатьох випадках їх усвідомлення достатньо для того, щоб підкоригувати свою поведінку і виправити помилки.

Якщо чоловік пішов до іншої жінки. Один з найскладніших випадків для налагодження відносин. Але якщо його вабило до суперниці не почуття любові, а бажання самоствердитися або відволіктися від сталого прісного сімейного життя, шанси не втрачені. Крім того, після деякого часу чоловік починає розуміти, що його коханка нітрохи не краща і не гірша вас в ліжку, що у неї теж є свої недоліки, а характер не є ідеальним. А вас пов’язують спільні спогади, діти, налагоджений побут і безліч інших невидимих ниток, розірвати які не так просто. Так як же бути, як повернути чоловіка від коханки? Якщо ви готові пробачити зраду, головна порада – чекайте.

Але не втрачайте час очікування марно! Побудуйте свою стратегію поведінки, яка напевно зачепить вашого благовірного і змусить переосмислити свій вчинок:

Слідкуйте за собою ще більш ретельно, ніж під час вашого шлюбу. І якщо під час свого щасливого сімейного шлюбу ви дозволяли собі з’явитися перед чоловіком у старому халаті, стоптаних тапочках, без макіяжу і зачіски, пам’ятайте, що чоловіки дуже добре запам’ятовують такі речі, а порівняння з доглянутою коханкою, завжди очікує прихід улюбленого «у всеозброєнні» , буде явно не на вашу користь.

Підкресліть свої достоїнства. Ви пам’ятаєте, що саме найбільше привабило вашого чоловіка в вас на зорі ваших відносин? Очі, фігура, волосся, манери, поведінка? Зіграйте на його слабких струнах і зараз, нагадавши про свої достоїнства, за які він вас полюбив.

Пограйте на його почутті власності. Кожен чоловік в душі – власник. Йдучи, він розраховує на те, що ви будете важко переживати ваше розставання. Покажіть йому зворотне, не надягайте на себе маску страдниці. Будьте доглянутою, веселою і привабливою. Можливо, у вашого чоловіка прокинуться ревнощі і страх того, що така приваблива жінка, як ви, недовго залишиться одна.

Залишайтеся цілісною і незалежною особистістю. Якщо чоловік пішов до іншої, не відгороджуватися від усього світу. Звичайно, складно з’являтися на людях і випромінювати позитив, маючи статус кинутої дружини, але постарайтеся не валити соціальні зв’язки. Ходіть в кіно, театр, кафе, спілкуйтеся з подругами, загалом, ведіть повноцінне життя, в якому немає місця самотності. Це переконає чоловіка , що ви є сильною, гармонійною особистістю, яка проживе і без нього.


Check Also

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *