Home / Твоя краса / Тіло / Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця в домашніх умовах?

Як приворожити хлопця на лозини

Любовний приворот можна виконувати за допомогою ритуалів білої і чорної магії, вибираючи різні магічні атрибути і засоби.

Білі привороти користуються широким успіхом у тих, хто практикує любовну магію, бо не несуть негативних наслідків і сприяють появі справжніх почуттів. Коли ви робите білий любовний приворот, то можете розраховувати на швидкий і ефективний вплив, але для закріплення результату доведеться докласти багато зусиль. Але любов міцна, і коли виникають невидимі ниточки, то стороння сила вже не може зруйнувати створений зв’язок.

Як приворожити хлопця, свого чоловіка або близького друга, щоб здійснити свої мрії вам допоможе простий приворот любові.

Для цього потрібно взяти віник, яким ви підмітає будинок, квартиру або двір, і відламати дві довгих лозини. Ці лозини символізуватимуть вас і вашого коханого. Візьміть їх і почніть переплітати між собою. У цей час промовляйте слова закляття і уявляйте себе і свого коханого, ваші зустрічі, побачення, обійми і любовний зв’язок.

Чим більше яскравих картин ви подумки намалюєте, тим сильнішою буде дія обряду. Уявіть, що ваше спільне життя вже відбулося, весілля і ий пісок. Вкладіть у виконуваний обряд тільки позитивні почуття і емоції. Слова змови:

«Як лозину сплетаю, так і долі переплітаю. Щастя, добра і взаємної любові (своє ім’я) і (ім’я обранця) бажаю. Нехай ми будемо поруч у воді і вогні, щастя і радості. Наші долі переплетуться, ми будемо поруч завжди і не розлучимося. Нехай буде так”.

Після того, як ви сплели лозини, бризніть на них освяченою водою з церкви і перев’яжіть червоною ниткою. Далі їх необхідно віднести до будинку вашого милого і непомітно покласти біля порога. Постарайтеся заховати лозину або під поріг, або поруч, сховати за оббивкою або в нижній частині дверей. Якщо ваша половинка вже живе разом з вами, то заговорені лозини можна сховати під килимком біля дверей, але зовні квартири.

Магічна сила привороту спрацює через два тижні і триватиме протягом двох-трьох місяців, а далі вплив змови почне слабшати. Тоді ритуал можна повторити або спробувати зварити приворотне зілля, яке ще міцніше прив’яже вас один до одного.

 Як приворожити хлопця на цукор

Протягом багатьох століть привороти на любов розвивалися і удосконалювалися різними чаклунами і магами. Адже бажання любити і бути коханим набагато сильніше в людині ніж бажання стати багатим або, наприклад, жити вічно.

Люди зважуються на приворот, якщо не можуть забути коханого після розставання, від нерозділеного кохання, через зраду, нещасливий шлюб, коли інші засоби вже не допомагають. Але слід також мати на увазі, що любовний приворот – це найпотужніший магічний засіб, який здатний вплинути на життя обох людей, як позитивно, так і негативно.

Ну і звичайно, для того, щоб приворот дав результат, необхідно володіти певними знаннями, досвідом і магічною силою. Можна звернутися за допомогою до професіоналів у цій галузі. Але є й привороти, які доступні і початківцям.

Якщо ви спілкуєтеся досить близько з людиною, увагу якого хочете на себе звернути, можна спробувати самостійний приворот за допомогою цукру. Для цього потрібно пригостити людину чаєм або кавою, а насипаючи в нього цукор, вимовити такі слова:

«Як цукор солодкий, так і я солодка, як цукор хороший, так і я хороша.

Без цукру не проживеш і без мене не проживеш.

Раз мене спробувавши, повік не відмовишся.»

Можна заговорити цукор і насипати його в цукорницю, але тоді потрібно бути точно впевненим в тому, що цей цукор дістанеться потрібній людині.

Цукор є символом усього солодкого, тому часто асоціюється з любов’ю і інтимними стосунками.

Ще один спосіб приворожити коханого за допомогою цукру. Покладіть на ліву долоню шматочок цукру, правою рукою перехрестіть його і промовте заклинання:

Ти за мій цукор,

А я за твоє серце і кров,

Насилати на тебе затяту любов.

Ключ, замок, мову.

Амінь. Амінь. Амінь.

Тепер потрібно, щоб улюблений з’їв цей цукор.

Якщо ж у вас є можливість випити вина зі своїм коханим, то можна використати інший приворот. Наливаючи вино йому в келих, скажіть про себе такі слова:

«Пий – напивайся, в мене закохуйся.

Вино голову п’янить, серце любов’ю горить».

Цей спосіб можна застосувати під час спільного застілля. Кращим напоєм для цього є червоне вино, але підійде і інший алкогольний напій.

Самим же безпечним способом привернути до себе любов людини є енергетичний посил, спрямований на вашого коханого. Для цього потрібно просто думати про коханого та представляти ваші відносини з ним. Такий метод нерідко дає позитивний результат, при цьому нікому не приносячи шкоди.

Рішення як приворожити хлопця   має бути дуже добре обдуманим і зваженим, тому що, наслідки цього можуть бути найрізноманітніші. Ви повинні бути точно впевнені, що саме ця людина – ваша доля, і що в союзі ви будете щасливі обоє. До того ж, якщо ваша любов не щира, то приворот не дасть стійкого ефекту.

Якщо приворот вдався, і улюблений став виявляти до вас почуття, то це не означає, що вам не має про що більше турбуватися. Магічні методи дають вам лише ще один шанс встановити або налагодити між вами зв’язку. Але те, як саме будуть складатися надалі ваші стосунки, наскільки вони будуть міцними і довговічними, залежить тільки від вас.

Як приворожити хлопця на павутину: потужний приворот

І плете, плете любов свої мережі, як павук павутину.

На що ви готові піти, щоб знайти взаємну любов і бути поруч з бажаною людиною до кінця життя? Чи хочете ви знайти щастя за всяку ціну? Якщо – так, то сили магії допоможуть вам здійснити свою заповітну мрію.

Як приворожити хлопця: приворот на павукову павутину

До цього привороту необхідно заздалегідь приготуватися. Дочекатися зростаючого місяця, три дні не їсти м’ясного і збирати павутину. Щовечора потрібно ходити в парк або ліс з прутиком з гілки осики. Збирають павутинки наступним чином – на одному кінці прутика робляться надрізи, за які і чіпляються павукові пастки.

Намотуючи павутину, промовляйте наступні слова: «Павуковий заділ на серце (ім’я причаровує). Амінь».

Увечері третього дня постеліть на стіл чорну скатертину або тканину, запаліть дві свічки, а між ними розташуйте фото коханого, можна невелику штучку, наприклад, портсигар, годинник або окуляри. Поруч зі свічками потрібно розмотати котушку ниток червоненького кольору, а на фото покласти прутик із зібраною павутиною.

Слова закляття читають три рази:

«У лісі стоять дерева, сосни да осики, на них живуть павуки та мережі плетуть. Сплів павук павутинку для тебе (ім’я коханого). Павутину я зібрала, мереживо сплела. Буду тебе ловити на свою любов. Як павучок на павутині сидить, жертву свою дивиться, так і ти будеш вдома сидіти, мене чекати. На інших не дивитися, від мене не втекти. А коли хто заважати нам стане, то в моїй павутинці мухою застрягне, та міць свою мені віддасть. Темні сили мені допоможуть».

Після сказаного закляття потрібно 9 раз перехрестити осиковим прутиком фотографію, тихо нашіптуючи:

«Павук тебе хрестом позначив, похрестив, та біс на поводу поводив. Так, через хрест павуковий, через допомогу бісівську тебе причаровує. Павутиною сплетеною-обплітають».

Далі прутик з павутинкою потрібно залишити в середині фотографії, а фото скрутити трубочкою, а щоб все трималося разом, обмотати згорток червоними нитками, при обмотуванні промовляючи: «примотую павуковою мережею, волю заклинаю, павутиною через пристрасть прикріплюю».

Зачаровану трубочку потрібно сховати в будинку об’єкта пристрасті або увіткнути в тріщину під вікном з боку вулиці. Якщо у вас не буде фото, то червоною ниткою потрібно обмотати річ, хоча її сховати буде набагато складніше.

Цей приворот досить потужний, але нешкідливий, тому виконувати його можуть навіть новачки, що не наважуються на чорну магію або магію Вуду.


Check Also

Гороскоп на травень 2020 року для знаку зодіаку Овна

Гороскоп на травень 2020 року  підказує, що в цьому місяці відбудеться дуже значуща подія в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *