Home / Твоя краса / Обличчя / Пластика підборіддя: види, показання та протипоказання

Пластика підборіддя: види, показання та протипоказання

На овал обличчя і зовнішній вигляд в цілому впливає будь-яка його частина. Що стосується підборіддя, він «задає» його форму, тому жінці важливо, щоб він був красивим, мав правильні контури. Багато жінок не хочуть залишати все як є, якщо від природи або в силу будь-яких інших обставин естетика порушена, тому вважають, що пластика підборіддя – операція, яка їм необхідна.

У більшості випадків таке рішення не є примхою, а викликано відчуттям дискомфорту, сорому, проблем у спілкуванні з людьми. Ця операція має в естетичній медицині назви «ментопластика» або «геніопластика».

Пластика підборіддя: показання та протипоказання

пластика підборіддяПричинами деформації цієї частини обличчя може бути генетична схильність, вроджені дефекти, старіння, надмірна вага. У деяких випадках проблема викликана механічними пошкодженнями, травмами.

Найбільш часті наступні випадки, при яких необхідна пластика підборіддя:

Покращення зовнішнього вигляду з її допомогою можна домогтися при наявності подвійного підборіддя;

Відомо таке явище, як «слабовільне» підборіддя. Так цю частину обличчя називають при недостатній його розвиненості;

Якщо він великий, або «обважнює» зовнішній вигляд;

При наявності сильно виражених дефектів, що виглядають не естетично. Вони можуть бути отримані в результаті травми, нещасного випадку або бути вродженими. До таких дефектів відноситься викривлення частини обличчя на одну сторону.

В цілому зробити корекцію може абсолютно будь-яка людина, яка бажає навіть просто змінити форму або незадоволений своїми частинами обличчя, їх контурами, формою.

Геніопластику не рекомендують робити, якщо пацієнту ще не виповнилося 23 роки. Пов’язано це з фізіологією – підборіддя до цього віку продовжує формуватися. Це не єдине протипоказання.

Пластика підборіддя: серед протипоказань

Наявність хронічних захворювань, які під час процедури можуть загостритися;

Цукровий діабет;

Слабкий імунітет.

Пластика підборіддя: види

Пластика підборіддя: кісткова

Цей різновид втручання припускає зменшення або збільшення частини обличчя за допомогою видалення або переміщення кістки через порожнину рота. У разі необхідності її збільшення пластичним хірургом кістка розпилюється, а потім переміщається вперед і фіксується за допомогою титанових пластин або спеціальних шурупів.

При цьому є необхідність заповнення спустошеного простору, для чого застосовується ліпофілінг.

Для зменшення підборіддя фахівець відсікає частину кістки.

Перевагою кісткової геніопластики є те, що після процедури не залишається кидаючих в очі рубців, але перші кілька тижнів можуть залишатися набряки і гематоми. Тривалість операції становить приблизно 2 години, а для її здійснення попередньо робиться загальне знеболювання. Після ментопластики якийсь час потрібно носити спеціальну пов’язку, яка буде підтримувати прооперовану частину обличчя.

Пластика підборіддя: недоліки

Бувають випадки, коли індивідуальні особливості будови не дозволяють виконати всі необхідні для корекції маніпуляції;

По завершенню процедури потрібний досить тривалий час для реабілітації;

Коли частина обличчя збільшується, можуть бути помітні перепади її ліній. Через якийсь час цей дефект стає не таким помітним.

Крім цього варто розуміти, що геніопластика – це операція і можуть виникати ускладнення в ході неї.

Дана пластика підборіддя дозволяє кардинально змінити форму підборіддя, у зв’язку з чим вартість цієї процедури вельми висока.

Пластика підборіддя: імплантаційний

Пластика підборіддя показана в таких випадках:

Необхідність відновити симетричність частини тіла;

Необхідність її збільшити.

Для цього використовуються певні матеріали, які виступають в ролі імплантату:

Силікон;

Хрящі.

Пластика підборіддя: контурна

Контурна пластика підборіддя здійснюється в умовах клініки пластичної хірургії. Для неї застосовується власна жирова тканина пацієнта, що береться з ділянок тіла, де є її надлишок. Вона пересідає в підборіддя для його збільшення або корекції асиметрії.

Процедура не дасть такого істотного результату, як імплатанційна або кісткова пластика підборіддя, але її перевагою є досить демократична вартість операції. Ще одна її перевага полягає в тому, що власна тканина тіла відмінно приживається, правда, з плином часу частина матеріалу може розсмоктатися.

У деяких випадках для операції застосовують біогелі, що відрізняються тим, що вони рівномірно розподіляються на потрібній ділянці. Цей метод використовується для виконання пластики другого і при необхідності третього підборіддя, які часто дошкуляють жінкам у віці і власницям пишних форм.

Пластика підборіддя: під час процедури можуть виникати ускладнення:

Ймовірне потрапляння в організм інфекцій в ході самої операції і в період загоєння шкіри. Якщо ви підберете хорошу клініку і звернетеся до досвідченого фахівця, вам вдасться звести ризик до мінімуму;

У деяких пацієнтів виникає алергія на знеболюючі препарати і приємні  чужорідні матеріали;

Іноді спостерігається оніміння частини обличчя, яка оперується. У ряді випадків шкіра в області підборіддя обвисає, а її пластика передбачає спочатку виконання ліпосакції і потім підтягування м’язів шиї. Робота з останніми обов’язкова, оскільки вони теж деформовані. Далі надлишки шкіри видаляються.

Тривалість операції займає не більше 1 години, при цьому досягнутий результат вельми довговічний. Ефект геніопластики  буде видний через кілька місяців, коли зійдуть гематоми, набряклість. За цей же період обличчя прийме новий вигляд, стануть видні зміни в області шиї.

Ментопластика дозволяє швидко і ефективно привести в порядок своє обличчя, відповідно позбутися усіх комплексів, що сформувалися через відсутність естетичності.

Незважаючи на те що будь-який з видів операції коштує недешево, вражаючий результат, на думку багатьох жінок, цю вартість виправдовує. Потрібно врахувати і те, що досягнутий ефект зберігається надовго, а в багатьох випадках на все життя.

Вибір виду пластики обговоріть із фахівцем. Він повинен бути доцільним і вирішувати поставлені завдання. Наприклад, якщо потрібний результат може дати контурна пластика підборіддя, немає сенсу вдаватися до імплантаційноїй або кісткової операції. Цей вид ментопластики менш травмує, а його вартість нижча.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *