Home / Твоя краса / Обличчя / Гальванічна чистка обличчя

Гальванічна чистка обличчя

Не так давно в наборі косметичних послуг з’явилася гальванічна чистка обличчя. Цей спосіб досить унікальний своєю безболісністю і ефективністю.

Сутність цієї процедури складається з впливу струму на пори шкіри обличчя. Особливість цієї глибокої чистки в тому, що невелика сила струму здатна розчинити підшкірний жир і вивести його назовні.

Вплив струму не тільки дозволяє очистити і позбутися від вугрового висипу, але і поліпшити стан шкіри.

Гальванічна чистка обличчя  в деяких випадках рекомендована, щоб прибрати дрібні і не глибокі мімічні зморшки.

Це процедура абсолютно безболісна, так як величина використовуваної сили струму дуже мала і не здатна доставити відчуття болю. При цьому струм сприяє поліпшенню пружності, еластичності і, в кінцевому рахунку, тонусу шкіри.

Як проводиться гальванічна чистка обличчя

Гальванічна чистка обличчяГальванічна чистка обличчя  займає 20-25 хв. Спочатку потрібно ретельно прибрати весь макіяж, даліна шкіру намащуєься спеціальний гель, який створює на обличчі лужне середовище. Цей гель не тільки служить гарним провідником для передачі струму, але і перетворює весь виступивший жир в мило.

Струм подається за допомогою спеціального приладу, на насадку, яку потрібно повільно водити по проблемним і надмірно жирним ділянкам круговими і плавними рухами. Утворене мило легко і просто видаляється потім, за допомогою вмивання.

Гальванічна чистка обличчя  є чудовою альтернативою механічного очищення і різним скрабам, які на відміну від неї можуть травмувати шкіру і викликати роздратування.

Гальванічна чистка обличчя: протипоказання

Як у будь-якій косметичній процедурі, у цій теж є запобіжні заходи і протипоказання.

Гальванічна чистка обличчя  не рекомендується для проведення людям:

– Які мають онкологічні захворювання або відхилення в нервовій системі;

– При вагітності, так як в цей період змінюється гормональний фон і можливі різні збої ;

– При наявності запалень або дерматологічних хворобах;

– Якщо суха або чутлива шкіра та ін.

Після такої чистки не варто ще, як мінімум півдня, наносити косметику. Однак не завадить нанести зволожуючий крем, щоб нормалізувати водний баланс і підживити шкіру.

Таку чистку не можна застосовувати занадто часто, інакше це може спонукати до зворотного ефекту, коли сальні залози почнуть виробляти  більше жиру, щоб компенсувати постійний його брак. Одного разу на місяць цілком достатньо, щоб підтримувати здоровий вигляд і не нашкодити шкірі обличчя.

Гальванічна чистка обличчя  дуже ефективна при жирній і проблемній шкірі, коли є чорні цятки, камедони або залишилися плями після прищів. Тоді результат буде дійсно помітним і виправданим.

Не варто цю, як і будь-яку іншу чистку проводити, коли є запалені прищі або рани.

Найголовнішою перевагою цієї процедури є відсутність больових відчуттів і почервоніння. Після неї не страшно вийти на вулицю, так як немає запалених і припухлих зон.

Також дія струму стимулює вироблення власного колагену, що покращує структуру і стан шкіри.

Цю процедуру, якщо придбати необхідний прилад, можна легко і просто робити вдома. Але тут є ризик, що можна купити поганої якості. Внаслідок чого, в кращому випадку просто не буде результату, а в гіршому, можна нашкодити і отримати опік або сильний розряд струму.

Все-таки ця дія передбачає використання електричного струму, тому потрібно використовувати всі запобіжні заходи.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.