Home / Твоя краса / Обличчя / Пластика носо-губних складок

Пластика носо-губних складок

Вікові зміни більше не страшні, адже їх легко можна приховати за допомогою пластичної хірургії. Сучасні методики дозволяють боротися зі зморшками, підтягнути шкіру, сформувати привабливий овал обличчя.

Вік людини видає не тільки його шкіра обличчя, але й наявність носо-губних складок, які починають чітко виявлятися у жінок і чоловіків після 30 років. Однак пластична хірургія змогла побороти цей індикатор «дорослішання» і знайшла чудове рішення даної проблеми – контурна пластика.

Показання

Контурна пластика носо-губних складок – косметична процедура, під час якої за допомогою гелію проводиться ефективна корекція проблемних зон. Більше того, крім впливу на носо-губні складки, філери допомагають:
вирівнювати зморшки в області перенісся;

піднімати куточки рота і прибирати сітки зморшок в цій зоні;

коректувати форму губ і збільшувати їх;

зморшки шиї;

створювати естетичний об’єм скул;

формувати овал підборіддя.

Звичайно, крім даної процедури, існують і інші, наприклад, тредліфтинг, чек-ліфтинг. Для усунення цієї проблеми також рекомендують спеціальну гімнастику, але всі вони не затьмарять за популярністю контурну пластику.

Переваги

Головним плюсом процедури вважається безпека використовуваних препаратів. Другим – ефективність корекції, адже в результаті йдуть не тільки дрібні, але і великі зморшки. Така щадна пластика входить в список так званих «уїк-енд-процедур», що характеризуються малою тривалістю і відсутністю реабілітаційного періоду як такого. Ефект корекції помітний відразу і може тривати до 2 років (тут все залежить від обраного препарату). Сліди після такої процедури відсутні.

Технологія

Процедура триває в середньому не більше години і проводиться тільки після консультації лікаря, необхідної діагностики, підбору препарату і перевірки на можливість алергічної реакції. За бажанням пацієнта виконується місцева анестезія. Введення філлерів відбувається підшкірно через тоненьку голку шприца в зону складок і зморшок, а потім лікар легкими масажними рухами рівномірно розподіляє речовину. Застосовувані при процедурі філери створені на основі:

гіалуронової кислоти (є гіпоалергенними і сумісні з будь-яким типом шкірного покриву);

гідроксиапатиту кальцію (забезпечать ефект тривалістю до 2 років).

Введений гель через деякий час (орієнтовно півроку) розсмоктується, але складки не з’являються ще тривалий термін.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *