Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Як видавити прищ без наслідків

Як видавити прищ без наслідків

З дитинства нас вчать не тиснути прищі, посилаючись на те, що їх стане тільки більше.

Небезпеки видавлювання прищів

Як видавити прищ без наслідків

Це частково, правда. Якщо ви запитаєте фахівця, як безпечно видавити прищ, то не один лікар або косметолог не порадить видавлювати прищі самостійно. Мотивуючи це тим, що так можна занести інфекцію, травмувати шкіру, після чого залишиться прикрий шрам. Крім цього, всім відомо, що в області носогубного трикутника проходить кутова вена, яка пов’язана з судинами головного мозку. При попаданні інфекції в кровотік цієї вени в багато разів збільшується ризик запалення головного мозку.

Як видавити прищ без шкоди для шкіри: поради

Дезінфекція шкіри

Обов’язковим атрибутом для дезінфекції шкіри є настоянка календули або інший анестетик. Перед процедурою ретельно миється обличчя і руки. Запам’ятайте! Можна тиснути лише дозрілі прищі, які мають білу головку! Починаємо з обробки деззасобів, для цього змочуємо ватний диск в настоянці календули і протираємо прищ і шкіру біля нього. Потім накриваємо прищ шматочком чистої бавовняної тканини, так як тиснути прищ потрібно тільки через неї. Якщо при тиску на прищ ви відчуваєте біль, то процедура припиняється, так як прищ значить, ще не дозрів.

Припікання шкіри після видавлювання

Після того як шкіра лопне, гній вийде назовні. Слідом за цим необхідно припекти ранку настоянкою календули. Після того як весь гній вийде, з ранки з’явиться кров і прозора рідина. Послідовність такого процесу повинна завжди дотримуватися,

Підсушування шкіри

Протягом декількох днів потрібно припікати прищ з метою підсушування. Потрібно не забувати, що якщо на місці прищика з’явилася скориночка, то зривати її в жодному разі не можна, так як це може призвести до утворення шраму на цьому місці. Хорошим засобом обробки місця, де був прищ, є бодяга. Вона володіє сильною дезинфікуючою дією і очищає від відмерлих клітин шкіри.

Після процедури не можна змащувати шкіру жирним кремом, використовувати пудру, тональний крем.

Якщо ви цікавитеся способом, як видавити прищ правильно, коли він ще не дозрів, не варто його навіть чіпати, так як видалити його безболісно все одно не вийде, і ризик отримання негативних наслідків вельми великий. На їх місці часто залишаються шрами, рубці. Тому не варто намагатися його видаляти, а краще змастити підсушуючим засобом.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *