Home / Макіяж / Як зробити шкільний макіяж

Як зробити шкільний макіяж

В наш час макіяж для школи став цілком звичною рисою побуту. Проте до цих пір багато школярок, що користуються косметикою, виглядають вульгарно, оскільки не знають основних правил нанесення макіяжу.

Шкільний макіяж не повинен бути ні екстравагантним, ні недбалим. Дівчина з надмірною косметикою на обличчі буде виглядати безглуздо приверне до себе увагу лише явною відсутністю смаку. Для того, щоб виглядати ефектно, достатньо буде ледь помітного, але оживляючого обличчя макіяжу. Отже, ось кілька правил, які дозволять вам виглядати краще і впевненіше.

Правила нанесення шкільного макіяжу

Як зробити шкільний макіяж

Привчіть себе вставати на 20-30 хвилин раніше звичайного. Закінчивши ранкове умивання, нанесіть на обличчя дуже тонким шаром зволожуючий крем для нормального і жирного типів шкіри. Завдяки цьому пудра і тональний крем лягатимуть рівно. Не забувайте про те, що в шкільному віці шкіра під очима ще занадто суха і наносити на неї макіяж не рекомендується.

Візьміть чисту, злегка вологу губку. Нанесіть на неї невелику кількість тонального крему і, притискаючи губку до обличчя, легкими плавними рухами наносите тон на шкіру, поки вона не придбає рівномірний колір.

Нанесіть на обличчя пудру. Перевагу краще віддавати розсипній пудрі, колір якої буде гармоніювати з кольором обличчя. Поверх грунтовки слід наносити прозору пудру, яка зніме блиск і зафіксує макіяж.

Пожвавите колір свого обличчя матовими рум’янами без блискіток. Невеликі дози рум’ян слід наносити на щоки за допомогою великої кисті, не залишаючи чітких кордонів.

Надайте виразність очам за допомогою кайала нейтрального кольору – коричневого, сірого або сіро-синього. Штрих потрібно починати від середини повіка, на нижніх повіках він повинен бути дуже тонким, на верхніх – розширюватися у напрямку до зовнішніх куточків очей, де штрихи повинні з’єднуватися. Верхні штрихи для додання природності можна трохи розтерти аплікатором.

Туш для вій застосовувати в шкільному віці не рекомендується. Якщо ж без неї ніяк, то накладайте туш на вії не товще, ніж в два шари. Помада для губ не повинна бути занадто яскравою. Шкільний макіяж не повинен бути зухвалим. Цілком достатньо, якщо вона лише відтіняє природний колір.

Як зробити шкільний макіяж  1

Помаду цілком можна замінити прозорим і легким блиском. Олівець же використовуйте лише тоді, коли природна лінія губ вас не влаштовує.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *