Home / Твоя краса / Обличчя / Фракційний термоліз – ефективна процедура лазерного омолодження

Фракційний термоліз – ефективна процедура лазерного омолодження

Сучасна індустрія краси пропонує безліч найрізноманітніших процедур. Однією з таких є фракційний термоліз  – досить популярний і ефективний метод омолодження шкіри обличчя. Велику поширеність даний спосіб придбав завдяки вираженому і, головне, швидкому результату. Проте варто відзначити, що дія лазера може значно відрізнятися. Фракційний термоліз – інноваційна процедура, що завоювала довіру і визнання сотень тисяч жінок по всьому світу.

Фракційний термоліз: показання до проведення процедури

Великим плюсом даної косметичної процедури є те, що вона здатна вирішити цілий комплекс проблем зі шкірою. Досить рідко до неї вдаються як до профілактичної міри, але часто використовують як для зрілої, так і для молодої шкіри. Велика частина клієнток – жінки старшого віку, що бажають позбутися від зморшок і помірно виражених складок в зоні обличчя і шиї.

Звичайно ж, ефективний результат гарантований, але також процедура допомагає усунути ще кілька вікових змін, наприклад, підвищену пігментацію і опущення м’яких тканин, поплив контур всього обличчя або конкретної ділянки – щік, підборіддя, зони під очима і над ними. Молоді дівчата часто звертаються в салони краси з приводу проблемної шкіри.

Фракційний термоліз - ефективна процедура лазерного омолодженняФракційний термоліз допомагає впоратися і з такими недугами, усуваючи підвищену жирність і сухість, лущення і розширені пори. Процедура рекомендується дівчатам з шкірою, схильною до утворення прищів. Також її використовують як засіб для боротьби з наслідками акне. Дуже часто косметологи рекомендують дану методику своїм клієнткам для усунення вугрового висипу і його наслідків – рубців. Відгуки та фото свідчать про те, що фракційний термоліз дійсно ефективний і дозволяє усунути не естетичні дефекти з поверхні шкірних покривів.

Фракційний термоліз: принцип дії

Варто відзначити, що фракційний термоліз характеризується досить простим механізмом дії. Проблемну ділянку обробляють лазерним променем, останній створює мікроскопічні тріщинки в поверхневих шарах дерми. З часом ці тріщинки гояться, стимулюючи активізацію внутрішніх процесів відновлення, тобто мобілізують власні сили організму. У тих місцях, де були крихітні ранки, у великих кількостях починають вироблятися такі речовини, як колаген та еластин. Саме ці компоненти відповідають за підтягнутість шкіри, рівень її пружності, а також впливають на вироблення більш молодих, здорових клітин.

Фракційний термоліз: скільки тримається ефект після процедури?

Методика може застосовувати разово або цілим курсом. Тобто іноді потрібно кілька процедур, щоб досягти бажаного результату. Кількість таких безпосередньо залежить від того, в якому стані на даний момент знаходяться шкірні покриви і від того, який результат бажає бачити жінка. Найдовше ефект зберігається при тривалому відвідуванні, наприклад, 3-5 сеансах. Як свідчать відгуки, ефективні зміни в такому випадку можуть спостерігатися протягом 3 і навіть 5 років.

Як відбувається фракційний термоліз?

Як правило, тривалість одного сеансу складає 40 хв. Серйозні больові відчуття при цьому відсутні, але жінка може відчувати легке відчуття печіння або пощипування. Перш ніж приступити до лазерного впливу, шкіру підготовляють: її потрібно ретельно очистити і обробити спеціальним антисептиком, щоб видалити мікроби зі всієї поверхні. Потім фахівець-косметолог приступає безпосередньо до делікатної шліфовки, усуваючи верхній шар шкіри, завдаючи за допомогою апарату мікроскопічні поранення. Для зменшення больового синдрому при необхідності пацієнтці роблять місцеву анестезію. Після проведення такого заходу необхідно суворо дотримуватися рекомендацій фахівця і виконувати правила відновного періоду.

Фракційний термоліз: переваги

Фракційний термоліз, фото результатів до і після процедури свідчить про його ефективність, який володіє масою переваг:

Універсальність. Методику можна використовувати практично всім жінкам і чоловікам, незалежно від їхньої статі, віку, типу шкіри і ступеня чутливості останньої;

Мінімум побічних ефектів. Повністю відсутній ризик інфікування;

Практичність. Фракційний термоліз можна використовувати на будь-яких ділянках обличчя і тіла;

Оперативність і результативність. Іноді достатньо всього однієї процедури, щоб вирішити проблему з шкірою.

Фракційний термоліз: до плюсів також відноситься:

щадний метод омолодження;

зупинка старіння шкіри;

відсутність сильної хворобливості, ранової поверхні;

можливість обробки повік і губ;

короткий відбудовний період;

корекція рубців та інших дефектів шкірних покривів.

Фракційний термоліз: побічні ефекти

Фракційний лазерний термоліз є досить сильнодіючою процедурою. Відразу після сеансу виникне сильне почервоніння оброблюваних шкірних покривів, а також буде присутня легка набряклість і помірна болючість. Настільки неприємні відчуття можна зменшити, а то й зовсім усунути, за допомогою прохолодних компресів і спеціальних мазей, які порекомендує косметолог. Шкіра може почати лущитися, але не варто її скрабувати і використовувати подібні методи. Кілька місяців після курсу фракційного термолізу рекомендується менше перебувати на відкритому сонці.

Фракційний термоліз: показання та протипоказання

Фракційний термоліз: показання

зморшки на обличчі, включаючи область очей;

розширені пори;

втрата пружності шкіри в зоні обличчя, шиї, кистей рук, декольте; пігментні плями;

шрами після опіків і порізів;

травматичні та післяопераційні рубці;

стрії;

постакне;

необхідність загального омолодження.

Фракційний термоліз: протипоказання

вагітність;

схильність до утворення келоїдних рубців;

погане загоєння ран;

свіжі висипання на шкірі;

схильність до гіперпігментації або гіпопігментації, сильної еритеми;

ряд шкірних захворювань;

герпетичні ураження;

цукровий діабет;

серцево-судинні патології;

системні захворювання;

психоневротичні розлади;

онкологія.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *