Home / Твоя краса / Обличчя / Який тональний крем потрібен влітку?

Який тональний крем потрібен влітку?

Ще пару років тому косметологи не радили в жарку пору року користуватися тональним кремом: мовляв, пори забиває, обмінні процеси в шкірі уповільнює, та й негарно виглядає на пітної шкірі. Але тепер ця думка про тонуючі засоби застаріла – сучасні креми не тільки не розтікаються у спеку, а й захищають, зволожують і живлять шкіру.

Тональний засіб для теплої пори року обов’язково повиннем :

містити сонцезахисні фільтри ( позначка SPF на упаковці);
володіти легкою ніжною текстурою на водній основі (позначки non – oil, oil – free на упаковці);
бути вологостійким ( water resistant ) ;
мати хороші матующі властивості.

Шкіра влітку темніє, тому вибирай тональну основу відповідного відтінку. Намагайся робити це в денний час і в магазинах з гарним освітленням, тоді ти точно не помилишся з кольором.

Май на увазі, що основа після вступу в реакцію з шкірою, може змінити колір. Тому відразу ж випробовуй її на обличчі, а не на тильній стороні долоні, як нам зазвичай пропонують консультанти. Відразу переконайся, що відтінок обличчя не відрізняється від відтінку шкіри шиї та грудей.

Як наносити?

Завжди наноси тональний засіб на очищену і трохи зволожену шкіру. Після того як денний крем вбереться, прибери надлишки серветкою, а потім вже накладай тональний крем. Можеш робити це спонжем або подушечками пальців, злегка вбиваючи.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *